aimeos-core - en to tr translation catalogue (219 entries)

note: / Supplier address format with label (%1$s), company (%2$s), / address part one (%3$s, e.g street), address part two (%4$s, e.g house number), address part three (%5$s, e.g additional information), / postal/zip code (%6$s), city (%7$s), state (%8$s), country ID (%9$s), / e-mail (%10$s), phone (%11$s
en: %1$s
    %2$s
    %3$s %4$s
    %5$s
    %6$s %7$s
    %8$s %9$s
    %10$s
    %11$s
    %12$s
    %13$s
tr: %1$s
    %2$s
    %3$s%4$s
    %5$s
    %6$s%7$s
    %8$s%9$s
    %10$s
    %11$s
    %12$s
    %13$s

note: / Supplier address format with label (%1$s), company (%2$s), / address part one (%3$s, e.g street), address part two (%4$s, e.g house number), address part three (%5$s, e.g additional information), / postal/zip code (%6$s), city (%7$s), state (%8$s), country ID (%9$s), / e-mail (%10$s), phone (%11$s
en: %1$s
    %2$s
    %3$s %4$s
    %5$s
    %6$s %7$s
    %8$s %9$s
    %10$s
    %11$s
    %12$s
    %13$s
tr: %1$s
    %2$s
    %3$s%4$s
    %5$s
    %6$s%7$s
    %8$s%9$s
    %10$s
    %11$s
    %12$s
    %13$s

en: Address for domain "%1$s" not available
tr: "%1$s" domain için adres mevcut değil

en: Address for type "%1$s" not available
tr: Tür "%1$s" için adres mevcut değil

en: Address item for removal not found
tr: Kaldırmak için adres öğesi bulunamadı

en: Address not available
tr: Adres mevcut değil

en: Address salutation "%1$s" not within allowed range
tr: Adres selamlaması "%1$s" izin verilen aralıkta değil

en: Address search configuration not available
tr: Adres arama yapılandırması mevcut değil

en: Address type "%1$s" not within allowed range
tr: Adres türü "%1$s" izin verilen aralıkta değil

en: An unknown error occured with code %1$d
tr: %1$d koduyla bilinmeyen bir hata oluştu

en: At least one key is required for aggregation
tr: Toplama için en az bir anahtar gereklidir

en: Basket empty
tr: Sepet boş

en: Bought voucher is in currency "%1$s", basket uses "%2$s"
tr: Satın alınan kuponun para birimi "%1$s", sepet "%2$s" kullanıyor

en: Cache object not available
tr: Önbellek nesnesi mevcut değil

en: Called unknown method "%1$s" on class "%2$s"
tr: Class "%2$s" üzerinde bilinmeyen metot "%1$s" çağrıldı

en: Catalog node for ID "%1$s" not available
tr: "%1$s" kimlik numarası için katalog düğümü bulunamadı

en: Catalog path for ID "%1$s" not found
tr: "%1$s" kimlik numarası için katalog yolu bulunamadı

en: Checks for available addresses in basket failed
tr: Sepetteki mevcut adresler için kontroller başarısız oldu

en: Checks for available service items in basket failed
tr: Mevcut hizmetler için kontroller başarısız oldu

en: Child node with index "%1$d" not available
tr: "%1$d" dizinli alt düğüm mevcut değil

en: Class "%1$s" does not implement interface "%2$s"
tr: Class "%1$s" arayüz "%2$s" uygulamıyor

en: Class "%1$s" not available
tr: Sınıf "%1$s" mevcut değil

en: Code "%1$s" must not be longer than %2$d characters
tr: Kod "%1$s" %2$d karakterden daha uzun olmamalı

en: Code "%1$s" must not be longer than 32 characters
tr: Kod "%1$s" 32 karakterden daha uzun olmamalı

en: Code contains invalid characters: "%1$s"
tr: Kod geçersiz karakterler içeriyor: "%1$s"

en: Code is too long
tr: Kod çok uzun

en: Code must not be longer than 255 characters
tr: Kod 255 karakterden daha uzun olmamalıdır

en: Code must not be longer than 32 characters
tr: Kod 32 karakterden daha uzun olmamalıdır

en: Configuration for "%1$s" is missing
tr: "%1$s" için yapılandırma eksik

en: Configuration invalid
tr: Yapılandırma geçersiz

en: Configuration not available
tr: Yapılandırma mevcut değil

en: Configuration object not available
tr: Yapılandırma nesnesi mevcut değil

en: Configuration of necessary SQL statement for "%1$s" not available
tr: "%1$s" için gerekli SQL ifade yapılandırması mevcut değil

en: Coupon in basket is not available any more
tr: Sepetteki kupon artık kullanılamaz

en: Coupon is not available any more
tr: Kupon artık mevcut değil

en: Curl could not be initialized
tr: Curl başlatılamadı

en: Curl error: "%1$s" - "%2$s"
tr: Curl hatası: "%1$s" - "%2$s"

en: Database manager object not available
tr: Veritabanı yöneticisi nesnesi mevcut değil

en: Date value before "%1$s"
tr: Tarih "%1$s" öncesi olamaz

en: Downloading file "%1$s" failed
tr: "%1$s" dosya indirmesi başarısız oldu

en: Duplicate coupon code
tr: Yinelenen kupon kodu

en: Duplicate coupon code "%1$s"
tr: Yinelenen kupon kodu "%1$s"

en: Expanding "%1$s" node failed
tr: "%1$s" düğümünün genişletilmesi başarısız oldu

en: File "%1$s" not found
tr: "%1$s" dosyası bulunamadı

en: File or directory "%1$s" doesn't exist
tr: Dosya veya dizin "%1$s" mevcut değil

en: File system manager object not available
tr: Dosya sistem yöneticisi nesnesi mevcut değil

en: Finished order status import from "%1$s"
tr: "%1$s"dan sipariş durumu içeri aktarımı tamamlandı

en: Finished order status import from file "%1$s"
tr: "%1$s" dosyasından sipariş durumu içeri aktarımı tamamlandı

en: Flags "%1$s" not within allowed range
tr: Bayraklar "%1$s" izin verilen aralıkta değil

en: Flags not within allowed range
tr: Bayraklar izin verilen aralıkta değil

en: ID of last inserted database record not available
tr: Son eklenen veritabanı kaydının kimlik numarası mevcut değil

note: / Locale ID %1$s
en: Internationalization object not available for "%1$s"
tr: "%1$s" için uluslararasılaştırma nesnesi mevcut değil

en: Invalid ISO country code
tr: Geçersiz ISO ülke kodu

en: Invalid ISO country code "%1$s"
tr: Geçersiz ISO ülke kodu "%1$s"

en: Invalid ISO currency code
tr: Geçersiz ISO para birimi kodu

en: Invalid ISO currency code "%1$s"
tr: Geçersiz ISO para birimi kodu "%1$s"

en: Invalid ISO language code
tr: Geçersiz ISO dil kodu

en: Invalid ISO language code "%1$s"
tr: Geçersiz ISO dil kodu "%1$s"

en: Invalid JSON as result of search for ID "%2$s" in "%1$s": %3$s
tr: "%1$s" içinde "%2$s" kimlik numarası için arama sonucu olarak geçersiz JSON: %3$s

en: Invalid attribute at position "%1$d"
tr: "%1$d" konumunda geçersiz nitelik

en: Invalid characters in ISO currency code "%1$s"
tr: "%1$s" ISO para birimi kodunda geçersiz karakterler

en: Invalid characters in ISO language code "%1$s"
tr: "%1$s" ISO dil kodunda geçersiz karakterler

en: Invalid characters in class name "%1$s"
tr: "%1$s" class adında geçersiz karakterler

en: Invalid characters in date "%1$s". ISO format "YYYY-MM-DD hh:mm:ss" expected.
tr: "%1$s" tarihinde geçersiz karakterler mevcut. ISO formatı "YYYY-MM-DD hh:mm:ss" gerekli.

en: Invalid characters in date "%1$s". ISO format "YYYY-MM-DD" expected.
tr: "%1$s" tarihinde geçersiz karakterler. ISO formatı "YYYY-MM-DD" gerekli.

en: Invalid characters in date, ISO format "YYYY-MM-DD hh:mm:ss" expected
tr: Geçersiz tarih biçimi karakterleri mevcut, istenen ISO biçimi "YYYY-AA-GG ss:dd:ss" şeklindedir

en: Invalid characters in date, ISO format "YYYY-MM-DD" expected
tr: Geçersiz tarih biçimi karakterleri mevcut, istenen ISO biçimi "YYYY-AA-GG" şeklindedir

en: Invalid characters in domain name "%1$s"
tr: "%1$s" domain adında geçersiz karakterler

en: Invalid characters in email address: "%1$s"
tr: "%1$s" e-mail adresinde geçersiz karakterler

en: Invalid characters in manager name "%1$s"
tr: "%1$s" yönetici adında geçersiz karakterler

en: Invalid characters in manager name "%1$s" in "%2$s"
tr: "%2$s" içindeki "%1$s" yönetici adında geçersiz karakterler

en: Invalid characters in price "%1$s"
tr: "%1$s" fiyatında geçersiz karakterler

en: Invalid characters in provider name "%1$s"
tr: "%1$s" tedarikçi adında geçersiz karakterler

en: Invalid characters in purchase date "%1$s"
tr: "%1$s" satın alma tarihinde geçersiz karakterler

en: Invalid characters in type name "%1$s"
tr: "%1$s" tür adında geçersiz karakterler

en: Invalid configuration for coupon provider "%1$s", needs "%2$s"
tr: "%1$s" kupon sağlayıcı için geçersiz yapılandırma, "%2$s" gerekiyor

en: Invalid delivery type
tr: Geçersiz teslimat türü

en: Invalid factory "%1$s"
tr: Geçersiz üretici "%1$s"

en: Invalid mime type "%1$s"
tr: Geçersiz MIME türü "%1$s"

en: Invalid provider name "%1$s"
tr: Geçersiz tedarikçi adı "%1$s"

en: Invalid serialized basket. "%1$s" returned "%2$s".
tr: Geçersiz serileştirilmiş sepet. "%1$s", "%2$s" döndürdü.

en: Invalid serialized basket. "%1$s" returns "%2$s".
tr: Geçersiz serileştirilmiş sepet.  "%1$s" "%2$s" döner

en: Invalid time interval format "%1$s"
tr: Geçersiz zaman aralık formatı "%1$s"

en: Invalid type "%1$s"
tr: Geçersiz tür "%1$s"

en: Invalid web site URL "%1$s"
tr: Geçersiz web site URL'si "%1$s"

en: Item can not be deleted. Site ID of item differs from present site ID.
tr: Öğe silinemez. Ögenin site kimlik numarası mevcut sitenin kimlik numarasından farklı.

en: Item could not be saved using method save(). Item ID not available.
tr: Öğe, save() metodu kullanılarak kaydedilemedi. Öğe kimlik numarası mevcut değil.

en: Item referenced in domain "%1$s" not found: %2$s
tr: "%1$s" domain içinde başvurulan öğe bulunamadı: %2$s

en: Item with ID "%1$s" not found
tr: "%1$s" kimlik numaralı öğe bulunamadı

en: Item with ID "%2$s" in "%1$s" not found
tr: "%1$s" içinde "%2$s" kimlik numaralı öğe bulunamadı

en: Job with ID "%1$s" not found
tr: "%1$s" kimlik numaralı görev bulunamadı

en: List item for removal from domain "%1$s" not found
tr: "%1$s" domaininden kaldırmak için liste öğesi bulunamadı

en: List item with ID "%2$s" in "%1$s" not found
tr: "%1$s" içinde "%2$s" kimlik numaralı liste öğesi bulunamadı

en: List type for attribute item with ID "%1$s" not available
tr: "%1$s" kimlik numaralı nitelik öğesi için liste türü mevcut değil

en: List type for price item with ID "%1$s" not available
tr: "%1$s" kimlik numaralı fiyat öğesi için liste türü mevcut değil

en: List type for text item with ID "%1$s" not available
tr: "%1$s" kimlik numaralı metin öğesi için liste türü mevcut değil

en: Loading of XML response "%1$s" from delivery provider failed
tr: Teslimat sağlayıcıdan "%1$s" XML yanıtının yüklemesi başarısız oldu

en: Locale item for site "%1$s" not found
tr: Site "%1$s" için yerel öğesi bulunamadı

en: Locale object not available
tr: Yerel nesne mevcut değil

en: Lock flag "%1$d" not within allowed range
tr: Kilit bayrağı "%1$d" izin verilen aralıkta değil

en: Log entry with ID "%1$s" not found
tr: "%1$s" kimlik numaralı günlük kaydı bulunamadı

en: Log manager object not available
tr: Giriş yönetici nesnesi mevcut değil

en: Mail object not available
tr: Mail nesnesi mevcut değil

en: Manager path "%1$s" is invalid
tr: Yönetici yolu "%1$s" geçersiz

en: Manager path is empty
tr: Yönetici yolu boş

en: Message queue object not available
tr: Mesaj kuyruğu nesnesi mevcut değil

en: Method "%1$s" for locale site manager not available
tr: Yerel site yöneticisi için "%1$s" metodu mevcut değil

en: Method "%1$s" for provider not available
tr: Sağlayıcı için "%1$s" metodu mevcut değil

en: Missing configuration "%1$s"
tr: Eksik yapılandırma "%1$s"

en: New ID "%1$s" for item differs from old ID "%2$s"
tr: Öğe için yeni "%1$s" kimlik numarası, eski "%2$s" kimlik numarası ile farklılık gösteriyor

en: Newly created site can not be saved using method "save()". Try using method "insert()" instead.
tr: Yeni oluşturulan site "save()" metodu kullanılarak kaydedilemez. Bunun yerine "insert()" metodunu kullanmayı deneyin.

en: No XML file "%1$s" found
tr: "%1$s" XML dosyası bulunamadı

en: No bought voucher for code "%1$s" available
tr: "%1$s" kodu için satın alınan kupon mevcut değil

en: No catalog node for ID "%1$s"
tr: "%1$s" kimlik numarası için katalog düğümü yok

en: No item found for conditions: %1$s
tr: Şu şartlar için hiçbir öğe bulunamadı: %1$s

en: No item with "%2$s" in "%1$s" found
tr: "%1$s" içinde "%2$s" 'li hiçbir öğe bulunamadı

en: No more credit available for voucher "%1$s"
tr: "%1$s" kuponu için daha fazla kredi mevcut değil

en: No order for ID "%1$s" found
tr: "%1$s" kimlik numarası için sipariş bulunamadı

en: No price for product ID "%1$s" or product code "%2$s" available
tr: "%1$s" ürün kimlik numarası veya "%2$s" ürün kodu için hiçbir fiyat mevcut değil

en: No product with code "%1$s" found
tr: "%1$s" kodlu hiçbir ürün bulunamadı

en: No rebate for currency "%1$s" available
tr: "%1$s" para birimi için hiçbir indirim mevcut değil

en: No search configuration available for "%1$s"
tr: "%1$s" için arama yapılandırması bulunamadı

en: No search configuration available for domain "%1$s"
tr: "%1$s" etki alanı için arama yapılandırması mevcut değil

en: No search keys available
tr: Hiç bir arama anahtarı mevcut değil

en: No stock type for code "%1$s" found
tr: "%1$s" kodu için hiçbir stok türü bulunamadı

en: No type for code "%1$s" found
tr: "%1$s" kodu için hiçbir tür bulunamadı

en: No warehouse for code "%1$s" found
tr: "%1$s" kodlu hiçbir depo bulunamadı

en: Not a date
tr: Bir tarih değil

en: Not a date and time
tr: Bir tarih ve zaman değil

en: Not a key/value map
tr: Bir anahtar/değer haritası değil

en: Not a list item
tr: Bir liste öğesi değil

en: Not a listed value
tr: Listelenmiş bir değer değil

en: Not a number
tr: Bir numara değil

en: Not a string
tr: Bir dizi değil

en: Not a time
tr: Bir zaman değil

en: Not a true/false value
tr: Bir doğru/yanlış değer değil

en: Not an integer number
tr: Bir tam sayı değil

en: Object is not of required type "%1$s"
tr: Nesne gerekli olan "%1$s" türünden değil

en: Operation not supported
tr: Operasyon desteklenmiyor

en: Order ID "%1$s" in XML response of delivery provider differs from stored invoice ID "%2$s" of the order
tr: Teslimat sağlayıcının XML yanıtındaki sipariş kimlik numarası olan "%1$s", siparişin kayıtlı fatura kimlik numarası olan "%2$s" ile farklılık gösteriyor

en: Order address position "%1$s" must be greater than 0
tr: Sipariş adresi konumu "%1$s" 0'dan büyük olmalıdır

en: Order base item with order ID "%1$s" not found
tr: "%1$s" sipariş kimlik numaralı sipariş temel öğesi bulunamadı

en: Order data sent to delivery provider was rejected with code "%1$s" according to XML response
tr: Teslimat sağlayıcıya gönderilen sipariş bilgisi XML yanıtına göre "%1$s" koduyla reddedildi

en: Order delivery status "%1$s" not within allowed range
tr: Sipariş teslimat durumu "%1$s" izin verilen aralıkta değil

en: Order payment status "%1$s" not within allowed range
tr: Sipariş ödeme durumu "%1$s" izin verilen aralıkta değil

en: Order product position "%1$s" must be greater than 0
tr: Sipariş ürün konumu  "%1$s" 0'dan büyük olmalıdır

en: Order service position "%1$s" must be greater than 0
tr: Sipariş servis konumu "%1$s" 0'dan büyük olmalıdır

en: Order type "%1$s" not within allowed range
tr: Sipariş türü "%1$s" izin verilen aralıkta değil

en: Order with ID "%1$s" was rejected with code "%2$s": %3$s
tr: "%1$s" kimlik numaralı sipariş  "%2$s" koduyla reddedildi: %3$s

en: Parameter "%1$s" for configuration not available
tr: Yapılandırma için parametre "%1$s" mevcut değil

en: Password object not available
tr: Parola nesnesi mevcut değil

en: PayPal Express: Duplicate transaction with ID "%1$s" and status "%2$s"
tr: PayPal Express: "%1$s" kimlik numarası ve "%2$s" durum için yinelenen işlem

en: PayPal Express: Duplicate transaction with ID "%1$s" and status "%2$s"
tr: PayPal Express: "%1$s" kimlik numaralı ve "%2$s" durumlu yinelenen işlem

en: PayPal Express: Invalid request "%1$s"
tr: PayPal Express: Geçersiz istek "%1$s"

en: PayPal Express: Payment transaction ID for order ID "%1$s" not available
tr: PayPal Express: "%1$s" sipariş kimlik numarası için ödeme işlem kimlik numarası mevcut değil

en: PayPal Express: Request for order ID "%1$s" failed with "%2$s"
tr: PayPal Express: "%1$s" sipariş kimlik numarası için talep "%2$s" ile başarısız oldu

en: PayPal Express: Wrong payment amount "%1$s" for order ID "%2$s"
tr: PayPal Express: "%2$s" sipariş kimlik numarası için yanlış ödeme tutarı "%1$s"

en: PayPal Express: Wrong receiver email "%1$s"
tr: PayPal Ekspres: Yanlış alıcı emaili "%1$s"

en: Payment costs
tr: Ödeme maliyetleri

en: Please have a look at the prices of the products in your basket
tr: Lütfen sepetinizdeki ürünlerin fiyatlarına göz atın

en: Price can not be added. Currency ID "%1$s" of price item and currently used currency ID "%2$s" does not match.
tr: Fiyat eklenemiyor.  Fiyat öğesinin para birimi kimlik numarası "%1$s" ve şu anda kullanılan para birimi kimlik numarası "%2$s" eşleşmiyor.

en: Price for the given quantity "%1$d" not available
tr: Bu ürün için %1$d adet sipariş veremezsiniz. Lütfen bu ürünün detay sayfasından bu ürün için belirlediğimiz minimum sipariş miktarına bakın.

en: Price for the given quantity "%1$s" not available
tr: Bu ürün için %1$s adet sipariş veremezsiniz. Lütfen bu ürünün detay sayfasından bu ürün için belirlediğimiz minimum sipariş miktarına bakın.

en: Price item not available
tr: Fiyat öğesi mevcut değil

en: Process object not available
tr: İşlem nesnesi mevcut değil

en: Product  not available
tr: Ürün mevcut değil

en: Product does not contain all required values. Product code for item not available.
tr: Ürün gerekli tüm değerleri içermiyor. Öğe için ürün kodu mevcut değil.

en: Product does not contain the SKU code
tr: Ürünün SKU kodu girilmemiş

en: Product matching given properties not found
tr: Verilen özelliklerle eşleşen ürün bulunamadı

en: Product not available
tr: Ürün mevcut değil

en: Product with array key "%1$d" not available
tr: "%1$d" dizi anahtarlı ürün mevcut değil

en: Products in basket not available
tr: Sepetteki ürünler mevcut değil

en: Products out of stock
tr: Ürünler stokta tükenmiştir

en: Property item for removal not found
tr: Kaldırmak için özellik öğesi bulunamadı

en: Property name "%1$s" not within allowed range
tr: "%1$s" özellik adı izin verilen aralıkta değil

en: Provider in "%1$s" not available
tr: "%1$s" içinde tedarikçi mevcut değil

en: Quantity must be 0 or greater and must not exceed %1$d
tr: Miktar 0 veya daha büyük olmalı ve %1$d adeti geçmemelidir

en: Quantity must be 0 or greater and must not exceed ordered quantity
tr: Miktar 0 veya daha büyük olmalı ve sipariş edilen miktarı aşmamalıdır

en: Quantity must be greater than 0 and must not exceed %1$d
tr: Miktar 0'dan büyük olmalıdır ve %1$d sayısını geçmemelidir

en: Quantity must be greater than 0 and must not exceed 2147483647
tr: Miktar 0'dan büyük olmalıdır ve 2147483647 değerinden büyük olmamalıdır

en: Quantity scale must be greater than 0
tr: Miktar ölçeği 0'dan büyük olmalıdır

en: Required parameter "%1$s" is missing
tr: Gerekli parametre "%1$s" eksik

en: Required value for "%1$s" is missing
tr: "%1$s" için gerekli değer eksik

en: Search configuration for "%1$s" not available
tr: "%1$s" için arama yapılandırması mevcut değil

en: Search configuration not available
tr: Arama yapılandırması mevcut değil

en: Sending order failed: "%1$s"
tr: Sipariş gönderimi başarısız: "%1$s"

en: Sending order to delivery provider failed with HTTP status "%1$s"
tr: Teslimat sağlayıcısına sipariş gönderimi "%1$s" HTTP durumu ile başarısız oldu

en: Sending order to delivery provider failed: "%1$s"
tr: Teslimat sağlayıcısına sipariş gönderimi başarısız oldu: "%1$s"

en: Service not available
tr: Hizmet mevcut değil

en: Service of type "%1$s" not available
tr: "%1$s" türü hizmet mevcut değil.

en: Session object not available
tr: Oturum nesnesi mevcut değil

en: Site can not be inserted. Site ID of site differs from site ID of parent site.
tr: Site eklenemiyor. Sitenin kimlik numarası üst sitenin kimlik numarasından farklı.

en: Site can not be moved. Site ID of site differs from present site id, site ID of existing parent site or site id of new parent site.
tr: Sitesi taşınamaz. Sitenin kimlik numarası mevcut sitenin kimlik numarasından, varolan üst sitenin kimlik numarasından veya yeni üst sitenin kimlik numarasından farklı.

en: Site for code "%1$s" not found
tr: Kod "%1$s" için site bulunamadı

en: Started order status import from "%1$s"
tr: "%1$s"dan sipariş durumu içeri aktarımı başladı

en: Started order status import from file "%1$s"
tr: "%1$s" dosyasından sipariş durumu içeri aktarımı başladı

en: Status not available
tr: Durum mevcut değil

en: The algorithm "%1$s" is not supported
tr: Algoritma "%1$s" desteklenmemektedir

en: The maximum basket value of %1$s is exceeded
tr: Maksimum sepet değeri olan %1$s aşıldı

en: The maximum product quantity is %1$d
tr: Maksimum ürün miktarı %1$d ' dır

en: The maximum product quantity of %1$d is exceeded
tr: Maksimum ürün miktarı olan %1$d aşıldı

en: The maximum product value is %1$s
tr: Maksimum ürün değeri %1$s'dir

en: The maximum quantity of all products is %1$d
tr: Tüm ürünlerin maksimum miktarı %1$d 'dir

en: The maximum value of all products is %1$s
tr: Tüm ürünlerin maksimum değeri %1$s 'dir

en: The minimum basket value of %1$s isn't reached
tr: %1$s olan minimum sepet değerine ulaşılmadı

en: The minimum product quantity of %1$d isn't reached
tr: %1$d olan minimum ürün miktarına ulaşılmadı

en: The type of the configuration option with key "%1$s" must be "%2$s"
tr: "%1$s" anahtarlı yapılandırma seçeneğinin türü "%2$s" olmalıdır

en: Time value after "%1$s"
tr: Saat "%1$s" sonrası olamaz

en: Time value before "%1$s"
tr: Saat "%1$s" öncesi olamaz

en: Total results value not found
tr: Toplam sonuç değeri bulunamadı

en: Tree root with code "%1$s" in "%2$s" not found
tr: "%2$s" içindeki "%1$s" kodlu ağaç kökü bulunamadı

en: Type item with ID "%1$s" in "%2$s" not found
tr: "%2$s" içinde "%1$s" kimlik numaralı tür öğesi bulunamadı

en: Unable to call method "%1$s"
tr: Metot "%1$s" çağrılamıyor

en: Unable to create order XML file "%1$s"
tr: Sipariş XML dosyası "%1$s" oluşturulamıyor

en: Unable to move imported file "%1$s" to "%2$s"
tr: İçe aktarılan "%1$s" dosyası "%2$s" ya taşınamadı

en: Unable to sort public holidays: "%1$s"
tr: Kamusal tatiller sıralanamıyor: "%1$s"

en: Unknown search key "%1$s"
tr: Bilinmeyene arama anahtarı "%1$s"

en: Validation of XML response from delivery provider against schema "%1$s" failed
tr: Teslimat sağlayıcıdan XML yanıtının doğrulaması "%1$s" şemasına karşı başarısız oldu

en: View object not available
tr: Görünüm nesnesi mevcut değil
