aimeos-core - en to sl translation catalogue (24 entries)

en: An unknown error occured with code %1$d
sl: Pri kodi %1$d je prišlo do neznane napake

en: At least one key is required for aggregation
sl: Za združevanje je potreben vsaj en ključ.

en: Basket empty
sl: Košarica je prazna

en: Code contains invalid characters: "%1$s"
sl: Koda vsebuje neveljavne znake: "%1$s"

en: Code is too long
sl: Koda je predolga

en: Code must not be longer than 255 characters
sl: Maksimalno število znakov je 255, upoštevajoč presledke

en: Invalid ISO country code
sl: Neveljavna koda države ISO

en: Invalid ISO currency code
sl: Neveljavna koda valute ISO

en: Invalid ISO language code
sl: Neveljavna jezikovna koda ISO

en: Invalid attribute at position "%1$d"
sl: Nepravilen atribut na položaju "%1$d"

en: Invalid characters in date, ISO format "YYYY-MM-DD hh:mm:ss" expected
sl: Neveljavni znaki v datumu, pričakovana oblika ISO "YYYYY-MM-DD hh:mm:ss"

en: Invalid characters in date, ISO format "YYYY-MM-DD" expected
sl: Neveljavni znaki v datumu, pričakovana oblika ISO "YYYYY-MM-DD"

en: Invalid serialized basket. "%1$s" returned "%2$s".
sl: Nepravilna serializirana košarica. "%1$s" se je vrnilo "%2$s".

en: Item could not be saved using method save(). Item ID not available.
sl: Elementa ni bilo mogoče shraniti z metodo save(). ID artikla ni na voljo.

en: Newly created site can not be saved using method "save()". Try using method "insert()" instead.
sl: Novo ustvarjenega spletnega mesta ni mogoče shraniti z metodo "save()". Namesto tega poskusite uporabiti metodo "insert()".

en: No search configuration available for "%1$s"
sl: Za "%1$s" ni na voljo nobene konfiguracije iskanja.

en: No search configuration available for domain "%1$s"
sl: Za domeno "%1$s" ni na voljo nobene konfiguracije iskanja.

en: Password object not available
sl: Predmet gesla ni na voljo

en: Products out of stock
sl: Izdelki niso na zalogi

en: Quantity must be 0 or greater and must not exceed %1$d
sl: Količina mora biti 0 ali več in ne sme presegati %1$d

en: Quantity must be 0 or greater and must not exceed ordered quantity
sl: Količina mora biti 0 ali večja in ne sme presegati naročene količine.

en: Quantity must be greater than 0 and must not exceed 2147483647
sl: Količina mora biti večja od 0 in ne sme presegati 2147483647

en: Quantity scale must be greater than 0
sl: Količinska lestvica mora biti večja od 0

en: Status not available
sl: Address not available
