aimeos-core - en to sk translation catalogue (217 entries)

en: Address for domain "%1$s" not available
sk: Adresa pre doménu "%1$s" nie je k dispozícii

en: Address for type "%1$s" not available
sk: Adresa pre typ "%1$s" nie je k dispozícii

en: Address item for removal not found
sk: Položka adresy na odstránenie nebola nájdená

en: Address not available
sk: Adresa nie je k dispozícii

en: Address salutation "%1$s" not within allowed range
sk: Oslovenie "%1$s" nie je v povolenom rozsahu

en: Address search configuration not available
sk: Konfigurácia vyhľadávania adries nie je k dispozícii

en: Address type "%1$s" not within allowed range
sk: Typ adresy "%1$s" nie je v povolenom rozsahu

en: An unknown error occured with code %1$d
sk: Vyskytla sa neznáma chyba s kódom %1$d

en: At least one key is required for aggregation
sk: Na agregáciu sa vyžaduje aspoň jeden kľúč

en: Basket empty
sk: Kôš je prázdny

en: Bought voucher is in currency "%1$s", basket uses "%2$s"
sk: Zakúpený poukaz je v mene "%1$s", košík používa "%2$s"

en: Cache object not available
sk: Objekt vyrovnávacej pamäte nie je k dispozícii

en: Called unknown method "%1$s" on class "%2$s"
sk: Vyvolaná neznáma metóda "%1$s" na triede "%2$s"

en: Catalog node for ID "%1$s" not available
sk: Katalógový uzol pre ID "%1$s" nie je k dispozícii

en: Catalog path for ID "%1$s" not found
sk: Katalógová cesta pre ID "%1$s" nebola nájdená

en: Checks for available addresses in basket failed
sk: Kontrola dostupných adries v košíku zlyhala

en: Checks for available service items in basket failed
sk: Kontrola dostupných položiek služieb v košíku zlyhala

en: Child node with index "%1$d" not available
sk: Detský uzol s indexom "%1$d" nie je k dispozícii

en: Class "%1$s" does not implement interface "%2$s"
sk: Trieda  "%1$s" neimplementuje rozhranie  "%2$s"

en: Class "%1$s" not available
sk: Trieda  "%1$s" nie je dostupná

en: Code "%1$s" must not be longer than %2$d characters
sk: Kód "%1$s" nesmie byť dlhší ako %2$d znakov

en: Code "%1$s" must not be longer than 32 characters
sk: Kód "%1$s" nesmie byť dlhší ako 32 znakov

en: Code contains invalid characters: "%1$s"
sk: Kód obsahuje neplatné znaky: "%1$s"

en: Code is too long
sk: Kód je príliš dlhý

en: Code must not be longer than 255 characters
sk: Kód nesmie byť dlhší ako 255 znakov

en: Code must not be longer than 32 characters
sk: Kód nesmie byť dlhší ako 32 znakov

en: Configuration for "%1$s" is missing
sk: Chýba konfigurácia pre "%1$s"

en: Configuration invalid
sk: Neplatná konfigurácia

en: Configuration not available
sk: Konfigurácia nie je k dispozícii

en: Configuration object not available
sk: Objekt konfigurácie nie je k dispozícii

en: Configuration of necessary SQL statement for "%1$s" not available
sk: Konfigurácia potrebného príkazu SQL pre "%1$s" nie je k dispozícii

en: Coupon in basket is not available any more
sk: Kupón v košíku už nie je k dispozícii

en: Coupon is not available any more
sk: Kupón už nie je k dispozícii

en: Curl could not be initialized
sk: Curl sa nepodarilo inicializovať

en: Curl error: "%1$s" - "%2$s"
sk: Chyba pri curlovaní: "%1$s" - "%2$s"

en: Database manager object not available
sk: Objekt správcu databázy nie je k dispozícii

en: Date value before "%1$s"
sk: Hodnota dátumu pred "%1$s"

en: Downloading file "%1$s" failed
sk: Preberanie súboru "%1$s" zlyhalo

en: Duplicate coupon code
sk: Duplicitný kód kupónu

en: Duplicate coupon code "%1$s"
sk: Duplicitný kód kupónu "%1$s"

en: Expanding "%1$s" node failed
sk: Rozbaľovanie uzla "%1$s" zlyhalo

en: File "%1$s" not found
sk: Súbor "%1$s" nebol nájdený

en: File or directory "%1$s" doesn't exist
sk: Súbor alebo adresár "%1$s" neexistuje

en: File system manager object not available
sk: Objekt správcu súborového systému nie je k dispozícii

en: Finished order status import from "%1$s"
sk: Dokončený import stavu objednávky z "%1$s"

en: Finished order status import from file "%1$s"
sk: Dokončený import stavu objednávky zo súboru "%1$s"

en: Flags "%1$s" not within allowed range
sk: Príznaky "%1$s" nie sú v povolenom rozsahu

en: Flags not within allowed range
sk: Príznaky nie sú v povolenom rozsahu

en: ID of last inserted database record not available
sk: ID posledného vloženého záznamu databázy nie je k dispozícii

note: / Locale ID %1$s
en: Internationalization object not available for "%1$s"
sk: Objekt internacionalizácie nie je k dispozícii pre "%1$s"

en: Invalid ISO country code
sk: Neplatný kód krajiny ISO

en: Invalid ISO country code "%1$s"
sk: Neplatný kód krajiny ISO "%1$s"

en: Invalid ISO currency code
sk: Neplatný kód meny ISO

en: Invalid ISO currency code "%1$s"
sk: Neplatný kód meny ISO "%1$s"

en: Invalid ISO language code
sk: Neplatný kód jazyka ISO

en: Invalid ISO language code "%1$s"
sk: Neplatný kód jazyka ISO "%1$s"

en: Invalid JSON as result of search for ID "%2$s" in "%1$s": %3$s
sk: Neplatný JSON ako výsledok vyhľadávania ID "%2$s" v "%1$s": %3$s

en: Invalid attribute at position "%1$d"
sk: Neplatný atribút na pozícii "%1$d"

en: Invalid characters in ISO currency code "%1$s"
sk: Neplatné znaky v kóde meny ISO "%1$s"

en: Invalid characters in ISO language code "%1$s"
sk: Neplatné znaky v kóde jazyka ISO "%1$s"

en: Invalid characters in class name "%1$s"
sk: Neplatné znaky v triede  "%1$s"

en: Invalid characters in date "%1$s". ISO format "YYYY-MM-DD hh:mm:ss" expected.
sk: Neplatné znaky v dátume "%1$s". Očakáva sa formát ISO "RRRR-MM-DD hh:mm:ss".

en: Invalid characters in date "%1$s". ISO format "YYYY-MM-DD" expected.
sk: Neplatné znaky v dátume "%1$s". Očakáva sa formát ISO "RRRR-MM-DD".

en: Invalid characters in date, ISO format "YYYY-MM-DD hh:mm:ss" expected
sk: Neplatné znaky v dátume, očakáva sa formát ISO "RRRR-MM-DD hh:mm:ss"

en: Invalid characters in date, ISO format "YYYY-MM-DD" expected
sk: Neplatné znaky v dátume, očakáva sa formát ISO "RRRR-MM-DD"

en: Invalid characters in domain name "%1$s"
sk: Neplatné znaky v názve domény "%1$s"

en: Invalid characters in email address: "%1$s"
sk: Neplatné znaky v e-mailovej adrese: "%1$s"

en: Invalid characters in manager name "%1$s"
sk: Neplatné znaky v názve manažéra "%1$s"

en: Invalid characters in manager name "%1$s" in "%2$s"
sk: Neplatné znaky v názve manažéra "%1$s" v "%2$s"

en: Invalid characters in price "%1$s"
sk: Neplatné znaky v cene "%1$s"

en: Invalid characters in provider name "%1$s"
sk: Neplatné znaky v názve poskytovateľa "%1$s"

en: Invalid characters in purchase date "%1$s"
sk: Neplatné znaky v dátume nákupu "%1$s"

en: Invalid characters in type name "%1$s"
sk: Neplatné znaky v názve typu "%1$s"

en: Invalid configuration for coupon provider "%1$s", needs "%2$s"
sk: Neplatná konfigurácia pre poskytovateľa kupónov "%1$s", potrebuje "%2$s"

en: Invalid delivery type
sk: Neplatný typ dodávky

en: Invalid factory "%1$s"
sk: Neplatná továreň "%1$s"

en: Invalid mime type "%1$s"
sk: Neplatný typ mime "%1$s"

en: Invalid provider name "%1$s"
sk: Neplatný názov poskytovateľa "%1$s"

en: Invalid serialized basket. "%1$s" returned "%2$s".
sk: Neplatný serializovaný kôš. "%1$s" vrátil "%2$s".

en: Invalid serialized basket. "%1$s" returns "%2$s".
sk: Neplatný serializovaný kôš. "%1$s" vráti "%2$s".

en: Invalid time interval format "%1$s"
sk: Neplatný formát časového intervalu "%1$s"

en: Invalid type "%1$s"
sk: Neplatný typ "%1$s"

en: Invalid web site URL "%1$s"
sk: Neplatná adresa URL webového sídla "%1$s"

en: Item can not be deleted. Site ID of item differs from present site ID.
sk: Položku nie je možné vymazať. ID lokality položky sa líši od aktuálneho ID lokality.

en: Item could not be saved using method save(). Item ID not available.
sk: Položku nebolo možné uložiť pomocou metódy save(). ID položky nie je k dispozícii.

en: Item referenced in domain "%1$s" not found: %2$s
sk: Položka, na ktorú sa odkazuje v doméne "%1$s", nebola nájdená: %2$s

en: Item with ID "%1$s" not found
sk: Položka s ID "%1$s" nebola nájdená

en: Item with ID "%2$s" in "%1$s" not found
sk: Položka s ID "%2$s" v "%1$s" nebola nájdená

en: Job with ID "%1$s" not found
sk: Úloha s ID "%1$s" nebola nájdená

en: List item for removal from domain "%1$s" not found
sk: Položka zoznamu na odstránenie z domény "%1$s" nebola nájdená

en: List item with ID "%2$s" in "%1$s" not found
sk: Položka zoznamu s ID "%2$s" v "%1$s" nebola nájdená

en: List type for attribute item with ID "%1$s" not available
sk: Typ zoznamu pre položku atribútu s ID "%1$s" nie je k dispozícii

en: List type for price item with ID "%1$s" not available
sk: Typ zoznamu pre cenovú položku s ID "%1$s" nie je k dispozícii

en: List type for text item with ID "%1$s" not available
sk: Typ zoznamu pre textovú položku s ID "%1$s" nie je k dispozícii

en: Loading of XML response "%1$s" from delivery provider failed
sk: Načítanie odpovede XML "%1$s" od poskytovateľa doručenia zlyhalo

en: Locale item for site "%1$s" not found
sk: Položka lokálneho jazyka pre lokalitu "%1$s" nebola nájdená

en: Locale object not available
sk: Objekt Locale nie je k dispozícii

en: Lock flag "%1$d" not within allowed range
sk: Príznak uzamknutia "%1$d" nie je v povolenom rozsahu

en: Log entry with ID "%1$s" not found
sk: Záznam v denníku s ID "%1$s" nebol nájdený

en: Log manager object not available
sk: Objekt správcu denníka nie je k dispozícii

en: Mail object not available
sk: Mail objekt nie je k dispozícii

en: Manager path "%1$s" is invalid
sk: Cesta správcu "%1$s" je neplatná

en: Manager path is empty
sk: Cesta manažéra je prázdna

en: Message queue object not available
sk: Objekt frontu správ nie je k dispozícii

en: Method "%1$s" for locale site manager not available
sk: Metóda "%1$s" pre správcu lokality nie je k dispozícii

en: Method "%1$s" for provider not available
sk: Metóda "%1$s" pre poskytovateľa nie je k dispozícii

en: Missing configuration "%1$s"
sk: Chýbajúca konfigurácia "%1$s"

en: New ID "%1$s" for item differs from old ID "%2$s"
sk: Nové ID "%1$s" pre položku sa líši od starého ID "%2$s"

en: Newly created site can not be saved using method "save()". Try using method "insert()" instead.
sk: Novovytvorenú stránku nemožno uložiť pomocou metódy "save()". Skúste namiesto toho použiť metódu "insert()".

en: No XML file "%1$s" found
sk: Nenašiel sa žiadny súbor XML "%1$s"

en: No bought voucher for code "%1$s" available
sk: Žiadny zakúpený kupón pre kód "%1$s" nie je k dispozícii

en: No catalog node for ID "%1$s"
sk: Žiadny uzol katalógu pre ID "%1$s"

en: No item found for conditions: %1$s
sk: Nenašla sa žiadna položka pre podmienky: %1$s

en: No item with "%2$s" in "%1$s" found
sk: Nenašla sa žiadna položka s "%2$s" v "%1$s"

en: No more credit available for voucher "%1$s"
sk: Pre kupón "%1$s" už nie je k dispozícii žiadny kredit

en: No order for ID "%1$s" found
sk: Nenašla sa žiadna objednávka pre ID "%1$s"

en: No price for product ID "%1$s" or product code "%2$s" available
sk: Nie je k dispozícii cena pre ID produktu "%1$s" alebo kód produktu "%2$s"

en: No product with code "%1$s" found
sk: Nenašiel sa žiadny produkt s kódom "%1$s"

en: No rebate for currency "%1$s" available
sk: Nie je k dispozícii žiadna zľava pre menu "%1$s"

en: No search configuration available for "%1$s"
sk: Pre "%1$s" nie je k dispozícii žiadna konfigurácia vyhľadávania

en: No search configuration available for domain "%1$s"
sk: Pre doménu "%1$s" nie je k dispozícii žiadna konfigurácia vyhľadávania

en: No search keys available
sk: Nie sú k dispozícii žiadne vyhľadávacie tlačidlá

en: No stock type for code "%1$s" found
sk: Nenašiel sa žiadny typ zásob pre kód "%1$s"

en: No type for code "%1$s" found
sk: Nenašiel sa žiadny typ pre kód "%1$s"

en: No warehouse for code "%1$s" found
sk: Nenašlo sa žiadne skladisko pre kód "%1$s"

en: Not a date
sk: Nie je to dátum

en: Not a date and time
sk: Nie dátum a čas

en: Not a key/value map
sk: Nie mapa kľúč/hodnota

en: Not a list item
sk: Nie je to položka zoznamu

en: Not a listed value
sk: Nie je uvedená hodnota

en: Not a number
sk: Nie je to číslo

en: Not a string
sk: Nie je to reťazec

en: Not a time
sk: Nie je čas

en: Not a true/false value
sk: Nie je to hodnota true/false

en: Not an integer number
sk: Nie je to celé číslo

en: Object is not of required type "%1$s"
sk: Objekt nie je požadovaného typu "%1$s"

en: Operation not supported
sk: Operácia nie je podporovaná

en: Order ID "%1$s" in XML response of delivery provider differs from stored invoice ID "%2$s" of the order
sk: ID objednávky "%1$s" v odpovedi XML poskytovateľa doručenia sa líši od uloženého ID faktúry "%2$s" objednávky

en: Order address position "%1$s" must be greater than 0
sk: Pozícia adresy objednávky "%1$s" musí byť väčšia ako 0

en: Order base item with order ID "%1$s" not found
sk: Základná položka objednávky s ID objednávky "%1$s" nebola nájdená

en: Order data sent to delivery provider was rejected with code "%1$s" according to XML response
sk: Údaje objednávky odoslané poskytovateľovi doručenia boli podľa odpovede XML zamietnuté s kódom "%1$s"

en: Order delivery status "%1$s" not within allowed range
sk: Stav doručenia objednávky "%1$s" nie je v povolenom rozsahu

en: Order payment status "%1$s" not within allowed range
sk: Stav platby objednávky "%1$s" nie je v povolenom rozsahu

en: Order product position "%1$s" must be greater than 0
sk: Pozícia produktu objednávky "%1$s" musí byť väčšia ako 0

en: Order service position "%1$s" must be greater than 0
sk: Pozícia služby objednávky "%1$s" musí byť väčšia ako 0

en: Order type "%1$s" not within allowed range
sk: Typ objednávky "%1$s" nie je v povolenom rozsahu

en: Order with ID "%1$s" was rejected with code "%2$s": %3$s
sk: Objednávka s ID "%1$s" bola zamietnutá s kódom "%2$s": %3$s

en: Parameter "%1$s" for configuration not available
sk: Parameter "%1$s" pre konfiguráciu nie je k dispozícii

en: Password object not available
sk: Objekt hesla nie je k dispozícii

en: PayPal Express: Duplicate transaction with ID "%1$s" and status "%2$s"
sk: PayPal Express: Duplicitná transakcia s ID "%1$s" a statusom "%2$s"

en: PayPal Express: Duplicate transaction with ID "%1$s" and status "%2$s"
sk: PayPal Express: Duplicitná transakcia s ID "%1$s" a statusom "%2$s"

en: PayPal Express: Invalid request "%1$s"
sk: PayPal Express: Neplatná požiadavka "%1$s"

en: PayPal Express: Payment transaction ID for order ID "%1$s" not available
sk: PayPal Express: ID platobnej transakcie pre ID objednávky "%1$s" nie je k dispozícii

en: PayPal Express: Request for order ID "%1$s" failed with "%2$s"
sk: PayPal Express: Požiadavka pre ID objednávky "%1$s" zlyhala s "%2$s"

en: PayPal Express: Wrong payment amount "%1$s" for order ID "%2$s"
sk: PayPal Express: nesprávna suma platby "%1$s" pre ID objednávky "%2$s"

en: PayPal Express: Wrong receiver email "%1$s"
sk: PayPal Express: nesprávny e-mail príjemcu "%1$s"

en: Payment costs
sk: Platobné náklady

en: Please have a look at the prices of the products in your basket
sk: Pozrite sa na ceny produktov v košíku

en: Price can not be added. Currency ID "%1$s" of price item and currently used currency ID "%2$s" does not match.
sk: Cenu nie je možné pridať. ID meny "%1$s" cenovej položky a aktuálne používané ID meny "%2$s" sa nezhodujú.

en: Price for the given quantity "%1$d" not available
sk: Cena pre dané množstvo "%1$d" nie je k dispozícii

en: Price for the given quantity "%1$s" not available
sk: Cena pre dané množstvo "%1$s" nie je k dispozícii

en: Price item not available
sk: Cenová položka nie je k dispozícii

en: Process object not available
sk: Objekt procesu nie je k dispozícii

en: Product  not available
sk: Produkt nie je k dispozícii

en: Product does not contain all required values. Product code for item not available.
sk: Produkt neobsahuje všetky požadované hodnoty. Kód produktu pre položku nie je k dispozícii.

en: Product does not contain the SKU code
sk: Produkt neobsahuje kód SKU

en: Product matching given properties not found
sk: Produkt zodpovedajúci daným vlastnostiam nebol nájdený

en: Product not available
sk: Produkt nie je k dispozícii

en: Product with array key "%1$d" not available
sk: Produkt s kľúčom poľa "%1$d" nie je k dispozícii

en: Products in basket not available
sk: Produkty v košíku nie sú k dispozícii

en: Products out of stock
sk: Produkty, ktoré nie sú na sklade

en: Property item for removal not found
sk: Položka majetku na odstránenie nebola nájdená

en: Property name "%1$s" not within allowed range
sk: Názov vlastnosti "%1$s" nie je v povolenom rozsahu

en: Provider in "%1$s" not available
sk: Poskytovateľ v "%1$s" nie je k dispozícii

en: Quantity must be 0 or greater and must not exceed %1$d
sk: Množstvo musí byť 0 alebo väčšie a nesmie presiahnuť %1$d

en: Quantity must be 0 or greater and must not exceed ordered quantity
sk: Množstvo musí byť 0 alebo väčšie a nesmie prekročiť objednané množstvo

en: Quantity must be greater than 0 and must not exceed %1$d
sk: Množstvo musí byť väčšie ako 0 a nesmie presiahnuť %1$d

en: Quantity must be greater than 0 and must not exceed 2147483647
sk: Množstvo musí byť väčšie ako 0 a nesmie prekročiť 2147483647

en: Quantity scale must be greater than 0
sk: Stupnica množstva musí byť väčšia ako 0

en: Required parameter "%1$s" is missing
sk: Chýba požadovaný parameter "%1$s"

en: Required value for "%1$s" is missing
sk: Chýba požadovaná hodnota pre "%1$s"

en: Search configuration for "%1$s" not available
sk: Konfigurácia vyhľadávania pre "%1$s" nie je k dispozícii

en: Search configuration not available
sk: Konfigurácia vyhľadávania nie je k dispozícii

en: Sending order failed: "%1$s"
sk: Odoslanie objednávky zlyhalo: "%1$s"

en: Sending order to delivery provider failed with HTTP status "%1$s"
sk: Odoslanie objednávky poskytovateľovi doručenia zlyhalo so stavom HTTP "%1$s"

en: Sending order to delivery provider failed: "%1$s"
sk: Odoslanie objednávky poskytovateľovi doručenia zlyhalo: "%1$s"

en: Service not available
sk: Služba nie je k dispozícii

en: Service of type "%1$s" not available
sk: Služba typu "%1$s" nie je k dispozícii

en: Session object not available
sk: Objekt relácie nie je k dispozícii

en: Site can not be inserted. Site ID of site differs from site ID of parent site.
sk: Stránku nie je možné vložiť. ID lokality sa líši od ID nadradenej lokality.

en: Site can not be moved. Site ID of site differs from present site id, site ID of existing parent site or site id of new parent site.
sk: Stránku nie je možné presunúť. ID lokality sa líši od súčasného ID lokality, ID existujúcej nadradenej lokality alebo ID novej nadradenej lokality.

en: Site for code "%1$s" not found
sk: Stránka pre kód "%1$s" nebola nájdená

en: Started order status import from "%1$s"
sk: Spustený import stavu objednávky z "%1$s"

en: Started order status import from file "%1$s"
sk: Spustený import stavu objednávky zo súboru "%1$s"

en: Status not available
sk: Adresa nie je k dispozícii

en: The algorithm "%1$s" is not supported
sk: Algoritmus "%1$s" nie je podporovaný

en: The maximum basket value of %1$s is exceeded
sk: Maximálna hodnota koša %1$s je prekročená

en: The maximum product quantity is %1$d
sk: Maximálne množstvo produktu je %1$d

en: The maximum product quantity of %1$d is exceeded
sk: Maximálne množstvo produktu %1$d je prekročené

en: The maximum product value is %1$s
sk: Maximálna hodnota produktu je %1$s

en: The maximum quantity of all products is %1$d
sk: Maximálne množstvo všetkých produktov je %1$d

en: The maximum value of all products is %1$s
sk: Maximálna hodnota všetkých produktov je %1$s

en: The minimum basket value of %1$s isn't reached
sk: Minimálna hodnota koša %1$s nie je dosiahnutá

en: The minimum product quantity of %1$d isn't reached
sk: Minimálne množstvo produktu %1$d nie je dosiahnuté

en: The type of the configuration option with key "%1$s" must be "%2$s"
sk: Typ konfiguračnej možnosti s kľúčom "%1$s" musí byť "%2$s"

en: Time value after "%1$s"
sk: Hodnota času po "%1$s"

en: Time value before "%1$s"
sk: Hodnota času pred "%1$s"

en: Total results value not found
sk: Celková hodnota výsledkov nebola nájdená

en: Tree root with code "%1$s" in "%2$s" not found
sk: Koreň stromu s kódom "%1$s" v "%2$s" nebol nájdený

en: Type item with ID "%1$s" in "%2$s" not found
sk: Typ položky s ID "%1$s" v "%2$s" nebol nájdený

en: Unable to call method "%1$s"
sk: Nepodarilo sa zavolať metódu "%1$s"

en: Unable to create order XML file "%1$s"
sk: Nie je možné vytvoriť súbor XML s objednávkou "%1$s"

en: Unable to move imported file "%1$s" to "%2$s"
sk: Nie je možné presunúť importovaný súbor "%1$s" do "%2$s"

en: Unable to sort public holidays: "%1$s"
sk: Nie je možné triediť štátne sviatky: "%1$s"

en: Unknown search key "%1$s"
sk: Neznámy vyhľadávací kľúč "%1$s"

en: Validation of XML response from delivery provider against schema "%1$s" failed
sk: Validácia odpovede XML od poskytovateľa doručenia podľa schémy "%1$s" zlyhala

en: View object not available
sk: Zobrazenie objektu nie je k dispozícii
