aimeos-core - en to lv translation catalogue (217 entries)

en: Address for domain "%1$s" not available
lv: Domēna "%1$s" adrese nav pieejama

en: Address for type "%1$s" not available
lv: Tipa "%1$s" adrese nav pieejama

en: Address item for removal not found
lv: Adreses vienums noņemšanai nav atrasts

en: Address not available
lv: Adrese nav pieejama

en: Address salutation "%1$s" not within allowed range
lv: Adreses sveiciens "%1$s" neietilpst atļautajā diapazonā

en: Address search configuration not available
lv: Nav pieejama adrešu meklēšanas konfigurācija

en: Address type "%1$s" not within allowed range
lv: Adreses tips "%1$s" neietilpst atļautajā diapazonā

en: An unknown error occured with code %1$d
lv: Ar kodu %1$d radusies nezināma kļūda

en: At least one key is required for aggregation
lv: Apkopošanai ir nepieciešama vismaz viena atslēga

en: Basket empty
lv: Tukšs grozs

en: Bought voucher is in currency "%1$s", basket uses "%2$s"
lv: Iegādātais kupons ir valūtā "%1$s", grozā tiek izmantota valūta "%2$s".

en: Cache object not available
lv: Kešatmiņas objekts nav pieejams

en: Called unknown method "%1$s" on class "%2$s"
lv: Izsaukta nezināma metode "%1$s" klasē "%2$s"

en: Catalog node for ID "%1$s" not available
lv: Kataloga mezgls ID "%1$s" nav pieejams

en: Catalog path for ID "%1$s" not found
lv: Kataloga ceļš ID "%1$s" nav atrasts

en: Checks for available addresses in basket failed
lv: Pārbaudes par pieejamām adresēm grozā neizdevās

en: Checks for available service items in basket failed
lv: Pārbauda, vai grozā pieejamie pakalpojuma vienumi nav

en: Child node with index "%1$d" not available
lv: Bērnu mezgls ar indeksu "%1$d" nav pieejams

en: Class "%1$s" does not implement interface "%2$s"
lv: Klase "%1$s" neimplementē saskarni "%2$s".

en: Class "%1$s" not available
lv: Klase "%1$s" nav pieejama

en: Code "%1$s" must not be longer than %2$d characters
lv: Kods "%1$s" nedrīkst būt garāks par %2$d rakstzīmēm.

en: Code "%1$s" must not be longer than 32 characters
lv: Kods "%1$s" nedrīkst būt garāks par 32 rakstzīmēm.

en: Code contains invalid characters: "%1$s"
lv: Kodā ir nederīgas rakstzīmes: "%1$s"

en: Code is too long
lv: Kods ir pārāk garš

en: Code must not be longer than 255 characters
lv: Kods nedrīkst būt garāks par 255 rakstzīmēm

en: Code must not be longer than 32 characters
lv: Kods nedrīkst būt garāks par 32 rakstzīmēm

en: Configuration for "%1$s" is missing
lv: Trūkst "%1$s" konfigurācijas

en: Configuration invalid
lv: Nederīga konfigurācija

en: Configuration not available
lv: Konfigurācija nav pieejama

en: Configuration object not available
lv: Konfigurācijas objekts nav pieejams

en: Configuration of necessary SQL statement for "%1$s" not available
lv: Nepieciešamā SQL izteikuma "%1$s" konfigurācija nav pieejama

en: Coupon in basket is not available any more
lv: Kupons grozā vairs nav pieejams

en: Coupon is not available any more
lv: Kupons vairs nav pieejams

en: Curl could not be initialized
lv: Curl nevarēja inicializēt

en: Curl error: "%1$s" - "%2$s"
lv: Curl kļūda: "%1$s" - "%2$s"

en: Database manager object not available
lv: Datubāzes pārvaldnieka objekts nav pieejams

en: Date value before "%1$s"
lv: Datuma vērtība pirms "%1$s"

en: Downloading file "%1$s" failed
lv: Failu "%1$s" lejupielādēt neizdevās

en: Duplicate coupon code
lv: Kupona koda dublikāts

en: Duplicate coupon code "%1$s"
lv: Kupona koda "%1$s" dublikāts

en: Expanding "%1$s" node failed
lv: Neizdevās izvērst mezglu "%1$s"

en: File "%1$s" not found
lv: Faili "%1$s" nav atrasts

en: File or directory "%1$s" doesn't exist
lv: Failu vai direktoriju "%1$s" nav

en: File system manager object not available
lv: Failu sistēmas pārvaldnieka objekts nav pieejams

en: Finished order status import from "%1$s"
lv: Pabeigts pasūtījuma statusa imports no "%1$s"

en: Finished order status import from file "%1$s"
lv: Pabeigts pasūtījuma statusa imports no faila "%1$s"

en: Flags "%1$s" not within allowed range
lv: Flags "%1$s" nav atļautajā diapazonā

en: Flags not within allowed range
lv: Flags nav atļautajā diapazonā

en: ID of last inserted database record not available
lv: Pēdējā ievietotā datubāzes ieraksta ID nav pieejams

note: / Locale ID %1$s
en: Internationalization object not available for "%1$s"
lv: Internacionalizācijas objekts nav pieejams "%1$s"

en: Invalid ISO country code
lv: Nederīgs ISO valsts kods

en: Invalid ISO country code "%1$s"
lv: Nederīgs ISO valsts kods "%1$s"

en: Invalid ISO currency code
lv: Nederīgs ISO valūtas kods

en: Invalid ISO currency code "%1$s"
lv: Nederīgs ISO valūtas kods "%1$s"

en: Invalid ISO language code
lv: Nederīgs ISO valodas kods

en: Invalid ISO language code "%1$s"
lv: Nederīgs ISO valodas kods "%1$s"

en: Invalid JSON as result of search for ID "%2$s" in "%1$s": %3$s
lv: Nederīgs JSON kā ID "%2$s" meklēšanas rezultāts "%1$s": %3$s

en: Invalid attribute at position "%1$d"
lv: Nederīgs atribūts pozīcijā "%1$d"

en: Invalid characters in ISO currency code "%1$s"
lv: Nederīgas ISO valūtas koda "%1$s" zīmes

en: Invalid characters in ISO language code "%1$s"
lv: Nederīgas ISO valodas koda "%1$s" zīmes

en: Invalid characters in class name "%1$s"
lv: Nepareizas rakstzīmes klases nosaukumā "%1$s"

en: Invalid characters in date "%1$s". ISO format "YYYY-MM-DD hh:mm:ss" expected.
lv: Nederīgas rakstzīmes datumā "%1$s". Sagaidāms ISO formāts "GGGGG-MM-DD hh:mm:ss".

en: Invalid characters in date "%1$s". ISO format "YYYY-MM-DD" expected.
lv: Nederīgas rakstzīmes datumā "%1$s". Sagaidāms ISO formāts "GGGGG-MM-DD".

en: Invalid characters in date, ISO format "YYYY-MM-DD hh:mm:ss" expected
lv: Nepareizas rakstzīmes datumā, sagaidāms ISO formāts "GGGGG-MM-DD hh:mm:ss"

en: Invalid characters in date, ISO format "YYYY-MM-DD" expected
lv: Nepareizas rakstzīmes datumā, sagaidāms ISO formāts "GGGGG-MM-DD"

en: Invalid characters in domain name "%1$s"
lv: Nederīgas rakstzīmes domēna nosaukumā "%1$s"

en: Invalid characters in email address: "%1$s"
lv: Nepareizas rakstzīmes e-pasta adresē: "%1$s"

en: Invalid characters in manager name "%1$s"
lv: Nederīgas rakstzīmes pārvaldnieka nosaukumā "%1$s"

en: Invalid characters in manager name "%1$s" in "%2$s"
lv: Nederīgas rakstzīmes pārvaldnieka nosaukumā "%1$s" sadaļā "%2$s"

en: Invalid characters in price "%1$s"
lv: Nepareizas rakstzīmes cenā "%1$s"

en: Invalid characters in provider name "%1$s"
lv: Nepareizas rakstzīmes pakalpojumu sniedzēja nosaukumā "%1$s"

en: Invalid characters in purchase date "%1$s"
lv: Nederīgas rakstzīmes pirkuma datumā "%1$s"

en: Invalid characters in type name "%1$s"
lv: Nederīgas rakstzīmes tipa nosaukumā "%1$s"

en: Invalid configuration for coupon provider "%1$s", needs "%2$s"
lv: Nederīga kupona pakalpojumu sniedzēja "%1$s" konfigurācija, nepieciešama "%2$s".

en: Invalid delivery type
lv: Nederīgs piegādes veids

en: Invalid factory "%1$s"
lv: Nederīga rūpnīca "%1$s"

en: Invalid mime type "%1$s"
lv: Nederīgs mime tips "%1$s"

en: Invalid provider name "%1$s"
lv: Nederīgs pakalpojumu sniedzēja nosaukums "%1$s"

en: Invalid serialized basket. "%1$s" returned "%2$s".
lv: Nederīgs serializētais grozs. "%1$s" atgriezās "%2$s".

en: Invalid serialized basket. "%1$s" returns "%2$s".
lv: Nederīgs serializētais grozs. "%1$s" atgriež "%2$s".

en: Invalid time interval format "%1$s"
lv: Nederīgs laika intervāla formāts "%1$s"

en: Invalid type "%1$s"
lv: Nederīgs tips "%1$s"

en: Invalid web site URL "%1$s"
lv: Nederīgs tīmekļa vietnes URL "%1$s"

en: Item can not be deleted. Site ID of item differs from present site ID.
lv: Vienumu nevar dzēst. Vienuma vietnes ID atšķiras no pašreizējā vietnes ID.

en: Item could not be saved using method save(). Item ID not available.
lv: Vienumu nevarēja saglabāt, izmantojot metodi save(). Vienuma ID nav pieejams.

en: Item referenced in domain "%1$s" not found: %2$s
lv: Domēnā "%1$s" nav atrasts vienums: %2$s

en: Item with ID "%1$s" not found
lv: Vienība ar ID "%1$s" nav atrasta

en: Item with ID "%2$s" in "%1$s" not found
lv: Vienība ar ID "%2$s" sadaļā "%1$s" nav atrasta

en: Job with ID "%1$s" not found
lv: Darbs ar ID "%1$s" nav atrasts

en: List item for removal from domain "%1$s" not found
lv: Saraksta vienība, kas jādzēš no domēna "%1$s", nav atrasta

en: List item with ID "%2$s" in "%1$s" not found
lv: Saraksta vienība ar ID "%2$s" sadaļā "%1$s" nav atrasta

en: List type for attribute item with ID "%1$s" not available
lv: Saraksta tips atribūta vienumam ar ID "%1$s" nav pieejams

en: List type for price item with ID "%1$s" not available
lv: Saraksta veids cenas vienībai ar ID "%1$s" nav pieejams

en: List type for text item with ID "%1$s" not available
lv: Saraksta tips teksta vienumam ar ID "%1$s" nav pieejams

en: Loading of XML response "%1$s" from delivery provider failed
lv: XML atbildes "%1$s" ielādēšana no piegādes pakalpojumu sniedzēja neizdevās

en: Locale item for site "%1$s" not found
lv: Vietnes "%1$s" vietnes vietrādis nav atrasts

en: Locale object not available
lv: Vietnes objekts nav pieejams

en: Lock flag "%1$d" not within allowed range
lv: Bloķēšanas karodziņš "%1$d" nav atļautajā diapazonā

en: Log entry with ID "%1$s" not found
lv: Žurnāla ieraksts ar ID "%1$s" nav atrasts

en: Log manager object not available
lv: Nav pieejams žurnāla pārvaldnieka objekts

en: Mail object not available
lv: Pasta objekts nav pieejams

en: Manager path "%1$s" is invalid
lv: Pārvaldnieka ceļš "%1$s" ir nederīgs

en: Manager path is empty
lv: Pārvaldnieka ceļš ir tukšs

en: Message queue object not available
lv: Ziņojumu rindas objekts nav pieejams

en: Method "%1$s" for locale site manager not available
lv: Metode "%1$s" vietnes vietnes pārvaldniekam nav pieejama

en: Method "%1$s" for provider not available
lv: Metode "%1$s" pakalpojumu sniedzējam nav pieejama

en: Missing configuration "%1$s"
lv: Trūkst konfigurācijas "%1$s"

en: New ID "%1$s" for item differs from old ID "%2$s"
lv: Jaunais preces ID "%1$s" atšķiras no vecā ID "%2$s".

en: Newly created site can not be saved using method "save()". Try using method "insert()" instead.
lv: Jaunizveidoto vietni nevar saglabāt, izmantojot metodi "save()". Tā vietā mēģiniet izmantot metodi "insert()".

en: No XML file "%1$s" found
lv: XML fails "%1$s" nav atrasts

en: No bought voucher for code "%1$s" available
lv: Nav pieejams nopirkts kupons ar kodu "%1$s".

en: No catalog node for ID "%1$s"
lv: ID "%1$s" nav kataloga mezgla

en: No item found for conditions: %1$s
lv: Nav atrasts neviens priekšmets, kas atbilstu nosacījumiem: %1$s

en: No item with "%2$s" in "%1$s" found
lv: Nav atrasts neviens vienums ar "%2$s" sadaļā "%1$s".

en: No more credit available for voucher "%1$s"
lv: Kuponam "%1$s" vairs nav pieejams kredīts.

en: No order for ID "%1$s" found
lv: Nav atrasts neviens ID "%1$s" pasūtījums

en: No price for product ID "%1$s" or product code "%2$s" available
lv: Preces ID "%1$s" vai preces koda "%2$s" cena nav pieejama.

en: No product with code "%1$s" found
lv: Nav atrasts neviens produkts ar kodu "%1$s"

en: No rebate for currency "%1$s" available
lv: Valūtas "%1$s" atlaide nav pieejama

en: No search configuration available for "%1$s"
lv: "%1$s" meklēšanas konfigurācija nav pieejama

en: No search configuration available for domain "%1$s"
lv: Domēnam "%1$s" nav pieejama meklēšanas konfigurācija

en: No search keys available
lv: Nav pieejami meklēšanas taustiņi

en: No stock type for code "%1$s" found
lv: Nav atrasts krājumu veids kodam "%1$s"

en: No type for code "%1$s" found
lv: Kodam "%1$s" nav atrasts tips

en: No warehouse for code "%1$s" found
lv: Koda "%1$s" noliktava nav atrasta

en: Not a date
lv: Ne datums

en: Not a date and time
lv: Ne datums un laiks

en: Not a key/value map
lv: Ne atslēga/vērtība karte

en: Not a list item
lv: Nav saraksta postenis

en: Not a listed value
lv: Nav uzskaitīta vērtība

en: Not a number
lv: Ne skaitlis

en: Not a string
lv: Nav virkne

en: Not a time
lv: Ne laiks

en: Not a true/false value
lv: Nav patiesa/nepatiesa vērtība

en: Not an integer number
lv: Nav vesels skaitlis

en: Object is not of required type "%1$s"
lv: Objektam nav obligātā tipa "%1$s"

en: Operation not supported
lv: Darbība netiek atbalstīta

en: Order ID "%1$s" in XML response of delivery provider differs from stored invoice ID "%2$s" of the order
lv: Pasūtījuma ID "%1$s" piegādes pakalpojumu sniedzēja XML atbildē atšķiras no saglabātā pasūtījuma rēķina ID "%2$s".

en: Order address position "%1$s" must be greater than 0
lv: Pasūtījuma adreses pozīcijai "%1$s" jābūt lielākai par 0

en: Order base item with order ID "%1$s" not found
lv: Pasūtījuma bāzes vienība ar pasūtījuma ID "%1$s" nav atrasta

en: Order data sent to delivery provider was rejected with code "%1$s" according to XML response
lv: Piegādes pakalpojumu sniedzējam nosūtītie pasūtījuma dati tika noraidīti ar kodu "%1$s" saskaņā ar XML atbildi.

en: Order delivery status "%1$s" not within allowed range
lv: Pasūtījuma piegādes statuss "%1$s" nav atļautajā diapazonā

en: Order payment status "%1$s" not within allowed range
lv: Pasūtījuma maksājuma statuss "%1$s" nav atļautajā diapazonā

en: Order product position "%1$s" must be greater than 0
lv: Pasūtījuma produkta pozīcijai "%1$s" jābūt lielākai par 0

en: Order service position "%1$s" must be greater than 0
lv: Pasūtījuma pakalpojuma pozīcijai "%1$s" jābūt lielākai par 0

en: Order type "%1$s" not within allowed range
lv: Pasūtījuma tips "%1$s" nav atļautajā diapazonā

en: Order with ID "%1$s" was rejected with code "%2$s": %3$s
lv: Pasūtījums ar ID "%1$s" tika noraidīts ar kodu "%2$s": %3$s

en: Parameter "%1$s" for configuration not available
lv: Parametrs "%1$s" konfigurācijai nav pieejams

en: Password object not available
lv: Paroles objekts nav pieejams

en: PayPal Express: Duplicate transaction with ID "%1$s" and status "%2$s"
lv: PayPal Express: Darījuma dublēšanās ar ID "%1$s" un statusu "%2$s".

en: PayPal Express: Duplicate transaction with ID "%1$s" and status "%2$s"
lv: PayPal Express: Darījuma dublēšanās ar ID "%1$s" un statusu "%2$s".

en: PayPal Express: Invalid request "%1$s"
lv: PayPal Express: Nederīgs pieprasījums "%1$s"

en: PayPal Express: Payment transaction ID for order ID "%1$s" not available
lv: PayPal Express: Maksājuma darījuma ID pasūtījumam "%1$s" nav pieejams

en: PayPal Express: Request for order ID "%1$s" failed with "%2$s"
lv: PayPal Express: Pieprasījums par pasūtījuma ID "%1$s" neizdevās ar "%2$s".

en: PayPal Express: Wrong payment amount "%1$s" for order ID "%2$s"
lv: PayPal Express: Nepareiza maksājuma summa "%1$s" pasūtījumam ar ID "%2$s".

en: PayPal Express: Wrong receiver email "%1$s"
lv: PayPal Express: Nepareizs saņēmēja e-pasts "%1$s"

en: Payment costs
lv: Maksājumu izmaksas

en: Please have a look at the prices of the products in your basket
lv: Lūdzu, apskatiet grozā esošo produktu cenas.

en: Price can not be added. Currency ID "%1$s" of price item and currently used currency ID "%2$s" does not match.
lv: Cenu nevar pievienot. Cenas pozīcijas valūtas ID "%1$s" un pašlaik izmantotās valūtas ID "%2$s" nesakrīt.

en: Price for the given quantity "%1$d" not available
lv: Cena par norādīto daudzumu "%1$d" nav pieejama

en: Price for the given quantity "%1$s" not available
lv: Cena par norādīto daudzumu "%1$s" nav pieejama

en: Price item not available
lv: Cenas vienība nav pieejama

en: Process object not available
lv: Procesa objekts nav pieejams

en: Product  not available
lv: Produkts nav pieejams

en: Product does not contain all required values. Product code for item not available.
lv: Produktā nav iekļautas visas nepieciešamās vērtības. Preces kods precei nav pieejams.

en: Product does not contain the SKU code
lv: Produktā nav norādīts SKU kods

en: Product matching given properties not found
lv: Produkts, kas atbilst norādītajām īpašībām, nav atrasts

en: Product not available
lv: Produkts nav pieejams

en: Product with array key "%1$d" not available
lv: Produkts ar masīva atslēgu "%1$d" nav pieejams

en: Products in basket not available
lv: Produkti grozā nav pieejami

en: Products out of stock
lv: Produkti, kas nav noliktavā

en: Property item for removal not found
lv: Īpašuma vienība izņemšanai nav atrasta

en: Property name "%1$s" not within allowed range
lv: Īpašuma nosaukums "%1$s" nav atļautajā diapazonā

en: Provider in "%1$s" not available
lv: Nodrošinātājs sadaļā "%1$s" nav pieejams

en: Quantity must be 0 or greater and must not exceed %1$d
lv: Daudzumam jābūt 0 vai lielākam un tas nedrīkst pārsniegt %1$d

en: Quantity must be 0 or greater and must not exceed ordered quantity
lv: Daudzumam jābūt 0 vai lielākam un tas nedrīkst pārsniegt pasūtīto daudzumu.

en: Quantity must be greater than 0 and must not exceed %1$d
lv: Daudzumam jābūt lielākam par 0 un tas nedrīkst pārsniegt %1$d

en: Quantity must be greater than 0 and must not exceed 2147483647
lv: Daudzumam jābūt lielākam par 0 un tas nedrīkst pārsniegt 2147483647.

en: Quantity scale must be greater than 0
lv: Daudzuma skalai jābūt lielākai par 0

en: Required parameter "%1$s" is missing
lv: Trūkst obligātā parametra "%1$s".

en: Required value for "%1$s" is missing
lv: Trūkst prasītās vērtības "%1$s".

en: Search configuration for "%1$s" not available
lv: "%1$s" meklēšanas konfigurācija nav pieejama

en: Search configuration not available
lv: Nav pieejama meklēšanas konfigurācija

en: Sending order failed: "%1$s"
lv: Pasūtījuma nosūtīšana neizdevās: "%1$s"

en: Sending order to delivery provider failed with HTTP status "%1$s"
lv: Pasūtījuma nosūtīšana piegādes pakalpojumu sniedzējam neizdevās ar HTTP statusu "%1$s".

en: Sending order to delivery provider failed: "%1$s"
lv: Pasūtījuma nosūtīšana piegādes pakalpojumu sniedzējam neizdevās: "%1$s"

en: Service not available
lv: Pakalpojums nav pieejams

en: Service of type "%1$s" not available
lv: "%1$s" tipa pakalpojums nav pieejams

en: Session object not available
lv: Sesijas objekts nav pieejams

en: Site can not be inserted. Site ID of site differs from site ID of parent site.
lv: Vietni nevar ievietot. Vietnes vietnes ID atšķiras no mātes vietnes ID.

en: Site can not be moved. Site ID of site differs from present site id, site ID of existing parent site or site id of new parent site.
lv: Vietni nevar pārvietot. Vietnes vietnes ID atšķiras no pašreizējās vietnes ID, esošās vecākās vietnes ID vai jaunās vecākās vietnes ID.

en: Site for code "%1$s" not found
lv: Nav atrasta vietne kodam "%1$s"

en: Started order status import from "%1$s"
lv: Sākts pasūtījuma statusa imports no "%1$s"

en: Started order status import from file "%1$s"
lv: Sākts pasūtījuma statusa imports no faila "%1$s"

en: Status not available
lv: Statuss nav pieejams

en: The algorithm "%1$s" is not supported
lv: Algoritms "%1$s" nav atbalstīts

en: The maximum basket value of %1$s is exceeded
lv: Maksimālā groza vērtība %1$s ir pārsniegta

en: The maximum product quantity is %1$d
lv: Maksimālais produkta daudzums ir %1$d

en: The maximum product quantity of %1$d is exceeded
lv: Maksimālais produkta daudzums %1$d ir pārsniegts.

en: The maximum product value is %1$s
lv: Maksimālā produkta vērtība ir %1$s

en: The maximum quantity of all products is %1$d
lv: Visu produktu maksimālais daudzums ir %1$d

en: The maximum value of all products is %1$s
lv: Visu produktu maksimālā vērtība ir %1$s

en: The minimum basket value of %1$s isn't reached
lv: Nav sasniegta minimālā groza vērtība %1$s

en: The minimum product quantity of %1$d isn't reached
lv: Minimālais produkta daudzums %1$d nav sasniegts

en: The type of the configuration option with key "%1$s" must be "%2$s"
lv: Konfigurācijas opcijas ar atslēgu "%1$s" tipam jābūt "%2$s".

en: Time value after "%1$s"
lv: Laika vērtība pēc "%1$s"

en: Time value before "%1$s"
lv: Laika vērtība pirms "%1$s"

en: Total results value not found
lv: Kopējā rezultātu vērtība nav atrasta

en: Tree root with code "%1$s" in "%2$s" not found
lv: Koku saknes ar kodu "%1$s" in "%2$s" nav atrastas

en: Type item with ID "%1$s" in "%2$s" not found
lv: Tipa vienība ar ID "%1$s" vienībā "%2$s" nav atrasta

en: Unable to call method "%1$s"
lv: Nevar izsaukt metodi "%1$s"

en: Unable to create order XML file "%1$s"
lv: Nav iespējams izveidot pasūtījuma XML failu "%1$s"

en: Unable to move imported file "%1$s" to "%2$s"
lv: Nav iespējams pārvietot importēto failu "%1$s" uz "%2$s".

en: Unable to sort public holidays: "%1$s"
lv: Nevar sakārtot svētku dienas: "%1$s"

en: Unknown search key "%1$s"
lv: Nav zināma meklēšanas atslēga "%1$s"

en: Validation of XML response from delivery provider against schema "%1$s" failed
lv: Piegādes pakalpojuma sniedzēja XML atbildes validācija pret shēmu "%1$s" neizdevās.

en: View object not available
lv: Skatīt objektu nav pieejams
