aimeos-core - en to hu translation catalogue (217 entries)

en: Address for domain "%1$s" not available
hu: A "%1$s" tartomány címe nem elérhető

en: Address for type "%1$s" not available
hu: A "%1$s" típusú cím nem elérhető

en: Address item for removal not found
hu: Az eltávolítandó címelem nem található

en: Address not available
hu: Nem elérhető a cím

en: Address salutation "%1$s" not within allowed range
hu: A "%1$s" megszólítás nem a megengedett tartományon belül van

en: Address search configuration not available
hu: A címkeresés konfigurációja nem érhető el

en: Address type "%1$s" not within allowed range
hu: A "%1$s" címtípus nem a megengedett tartományon belül van

en: An unknown error occured with code %1$d
hu: Ismeretlen hiba lépett fel a %1$d kóddal.

en: At least one key is required for aggregation
hu: Az összesítéshez legalább egy kulcs szükséges

en: Basket empty
hu: A kosár üres

en: Bought voucher is in currency "%1$s", basket uses "%2$s"
hu: A megvásárolt utalvány pénzneme "%1$s", a kosár "%2$s" pénznemet használ.

en: Cache object not available
hu: A gyorsítótár objektum nem érhető el

en: Called unknown method "%1$s" on class "%2$s"
hu: Ismeretlen "%1$s" metódus hívása a "%2$s" osztályon.

en: Catalog node for ID "%1$s" not available
hu: A "%1$s" azonosítóhoz tartozó katalóguscsomópont nem elérhető

en: Catalog path for ID "%1$s" not found
hu: A "%1$s" azonosítóhoz tartozó katalógus elérési útvonala nem található.

en: Checks for available addresses in basket failed
hu: A kosárban elérhető címek ellenőrzése sikertelen

en: Checks for available service items in basket failed
hu: A kosárban elérhető szolgáltatási cikkek ellenőrzése sikertelen

en: Child node with index "%1$d" not available
hu: A "%1$d" indexű gyermekcsomópont nem elérhető

en: Class "%1$s" does not implement interface "%2$s"
hu: A(z) "%1$s" osztály nem valósítja meg a(z) "%2$s" felület osztályt

en: Class "%1$s" not available
hu: A/Az "%1$s" osztály nem elérhető.

en: Code "%1$s" must not be longer than %2$d characters
hu: A "%1$s" kód nem lehet hosszabb %2$d karakternél

en: Code "%1$s" must not be longer than 32 characters
hu: A "%1$s" kód nem lehet hosszabb 32 karakternél.

en: Code contains invalid characters: "%1$s"
hu: A kód érvénytelen karaktereket tartalmaz: "%1$s"

en: Code is too long
hu: A kód túl hosszú

en: Code must not be longer than 255 characters
hu: A kód nem lehet hosszabb 255 karakternél.

en: Code must not be longer than 32 characters
hu: A kód nem lehet hosszabb 32 karakternél.

en: Configuration for "%1$s" is missing
hu: A "%1$s" konfiguráció hiányzik

en: Configuration invalid
hu: Érvénytelen beállítás

en: Configuration not available
hu: Beállítás nem elérhető

en: Configuration object not available
hu: A konfigurációs objektum nem érhető el

en: Configuration of necessary SQL statement for "%1$s" not available
hu: A "%1$s" szükséges SQL utasítás konfigurációja nem áll rendelkezésre

en: Coupon in basket is not available any more
hu: A kosárban lévő kupon többé nem elérhető

en: Coupon is not available any more
hu: Ez a kupon már nem elérhető

en: Curl could not be initialized
hu: Sikertelen curl inicializálás

en: Curl error: "%1$s" - "%2$s"
hu: Curl hiba: "%1$s" - "%2$s"

en: Database manager object not available
hu: Az adatbázis kezelő objektum nem érhető el

en: Date value before "%1$s"
hu: "%1$s" előtti dátumérték

en: Downloading file "%1$s" failed
hu: "%1$s" állomány letöltése nem sikerült

en: Duplicate coupon code
hu: Ismétlődő kuponkód

en: Duplicate coupon code "%1$s"
hu: "%1$s" kupon kód duplikálása

en: Expanding "%1$s" node failed
hu: A "%1$s" csomópont bővítése sikertelen volt

en: File "%1$s" not found
hu: "%1$s" állomány nem található

en: File or directory "%1$s" doesn't exist
hu: A "%1$s" fájl vagy könyvtár nem létezik

en: File system manager object not available
hu: A fájlrendszer kezelő objektum nem érhető el

en: Finished order status import from "%1$s"
hu: Befejezett rendelés státusz importálása a "%1$s"-ból.

en: Finished order status import from file "%1$s"
hu: Befejeződött a rendelés státuszának importálása a "%1$s" fájlból.

en: Flags "%1$s" not within allowed range
hu: "%1$s" zászlók nem a megengedett tartományon belül vannak

en: Flags not within allowed range
hu: A jelzések nem megengedett területen vannak

en: ID of last inserted database record not available
hu: Az utoljára beszúrt adatbázis rekord azonosítója nem érhető el

note: / Locale ID %1$s
en: Internationalization object not available for "%1$s"
hu: Nem áll rendelkezésre nemzetköziesítési objektum a "%1$s" számára.

en: Invalid ISO country code
hu: Érvénytelen ISO országkód

en: Invalid ISO country code "%1$s"
hu: Érvénytelen ISO országkód "%1$s"

en: Invalid ISO currency code
hu: Érvénytelen ISO valutakód

en: Invalid ISO currency code "%1$s"
hu: Érvénytelen ISO valutanem jelzés:  "%1$s"

en: Invalid ISO language code
hu: Érvénytelen ISO nyelvi kód

en: Invalid ISO language code "%1$s"
hu: Érvénytelen ISO nyelvkód: "%1$s"

en: Invalid JSON as result of search for ID "%2$s" in "%1$s": %3$s
hu: Érvénytelen JSON a "%2$s" azonosító keresésének eredményeképpen a "%1$s"-ben: %3$s

en: Invalid attribute at position "%1$d"
hu: Érvénytelen attribútum a "%1$d" pozícióban.

en: Invalid characters in ISO currency code "%1$s"
hu: Érvénytelen karakter az ISO valutanem jelzésben: "%1$s"

en: Invalid characters in ISO language code "%1$s"
hu: Érvénytelen karakter az ISO nyelvkódban: "%1$s"

en: Invalid characters in class name "%1$s"
hu: Érvénytelen karakter a/az "%1$s" osztály nevében

en: Invalid characters in date "%1$s". ISO format "YYYY-MM-DD hh:mm:ss" expected.
hu: Érvénytelen karakterek a "%1$s" dátumban. ISO formátum "YYYY-MM-DD hh:mm:ss" várható.

en: Invalid characters in date "%1$s". ISO format "YYYY-MM-DD" expected.
hu: Érvénytelen karakterek a "%1$s" dátumban. ISO formátum "ÉÉÉÉÉ-HH-HH-HH-NN" várható.

en: Invalid characters in date, ISO format "YYYY-MM-DD hh:mm:ss" expected
hu: Érvénytelen karakterek a dátumban, ISO formátum "YYYY-MM-DD hh:mm:ss" várható

en: Invalid characters in date, ISO format "YYYY-MM-DD" expected
hu: Érvénytelen karakterek a dátumban, ISO formátum "YYYY-MM-DD" elvárt

en: Invalid characters in domain name "%1$s"
hu: Érvénytelen karakter a tartomány nevében: "%1$s"

en: Invalid characters in email address: "%1$s"
hu: Érvénytelen karakter az e-mail nevében: "%1$s"

en: Invalid characters in manager name "%1$s"
hu: Érvénytelen karakterek a "%1$s" menedzsernévben

en: Invalid characters in manager name "%1$s" in "%2$s"
hu: Érvénytelen karakterek a "%1$s" menedzsernévben a "%2$s"-ban.

en: Invalid characters in price "%1$s"
hu: Érvénytelen karakter az árban: "%1$s"

en: Invalid characters in provider name "%1$s"
hu: Érvénytelen karakterek a szolgáltató nevében "%1$s"

en: Invalid characters in purchase date "%1$s"
hu: Érvénytelen karakter a vásárlási dátumban: "%1$s"

en: Invalid characters in type name "%1$s"
hu: Érvénytelen karakter a típus nevében: "%1$s"

en: Invalid configuration for coupon provider "%1$s", needs "%2$s"
hu: Érvénytelen konfiguráció a "%1$s" kuponszolgáltatóhoz, "%2$s" szükséges.

en: Invalid delivery type
hu: Érvénytelen szállítási típus

en: Invalid factory "%1$s"
hu: Érvénytelen gyártó: "%1$s"

en: Invalid mime type "%1$s"
hu: Érvénytelen mime típus "%1$s"

en: Invalid provider name "%1$s"
hu: Érvénytelen szolgáltató neve "%1$s"

en: Invalid serialized basket. "%1$s" returned "%2$s".
hu: Érvénytelen szerializált kosár. "%1$s" visszaadta "%2$s".

en: Invalid serialized basket. "%1$s" returns "%2$s".
hu: Érvénytelen szerializált kosár. "%1$s" visszatér "%2$s".

en: Invalid time interval format "%1$s"
hu: Érvénytelen időintervallum formátum "%1$s"

en: Invalid type "%1$s"
hu: Érvénytelen típus: "%1$s"

en: Invalid web site URL "%1$s"
hu: Érvénytelen honlap URL: "%1$s"

en: Item can not be deleted. Site ID of item differs from present site ID.
hu: Az elem nem törölhető. Az elem webhelyazonosítója eltér a jelenlegi webhelyazonosítótól.

en: Item could not be saved using method save(). Item ID not available.
hu: Az elem nem menthető a save () metódussal. Az elem azonosítója nem áll rendelkezésre.

en: Item referenced in domain "%1$s" not found: %2$s
hu: A "%1$s" tartományban hivatkozott elem nem található: %2$s

en: Item with ID "%1$s" not found
hu: "%1$s" azonosítóval rendelkező elem nem található

en: Item with ID "%2$s" in "%1$s" not found
hu: "%2$s" azonosítóval rendelkező elem nem található a "%1$s" könyvtárban.

en: Job with ID "%1$s" not found
hu: "%1$s" azonosítóval nem találtak munkát

en: List item for removal from domain "%1$s" not found
hu: A "%1$s" domainről eltávolítandó listaelem nem található

en: List item with ID "%2$s" in "%1$s" not found
hu: A "%2$s" azonosítóval rendelkező listaelemet a "%1$s" listában nem találtuk meg

en: List type for attribute item with ID "%1$s" not available
hu: A "%1$s" azonosítójú attribútumelemhez tartozó lista típusa nem elérhető

en: List type for price item with ID "%1$s" not available
hu: A "%1$s" azonosítóval rendelkező árelemhez tartozó lista típusa nem érhető el

en: List type for text item with ID "%1$s" not available
hu: A "%1$s" azonosítóval rendelkező szöveges elemhez nem áll rendelkezésre lista típusa

en: Loading of XML response "%1$s" from delivery provider failed
hu: A "%1$s" XML-válasz betöltése a kézbesítési szolgáltatótól sikertelen volt.

en: Locale item for site "%1$s" not found
hu: A "%1$s" oldalhoz tartozó helyi elem nem található

en: Locale object not available
hu: A területi beállítási objektum nem érhető el

en: Lock flag "%1$d" not within allowed range
hu: A "%1$d" zárolási jelző nem a megengedett tartományon belül van

en: Log entry with ID "%1$s" not found
hu: A "%1$s" azonosítójú naplóbejegyzés nem található

en: Log manager object not available
hu: A naplókezelő objektum nem érhető el

en: Mail object not available
hu: A levelezési objektum nem érhető el

en: Manager path "%1$s" is invalid
hu: A "%1$s" menedzser elérési útvonal érvénytelen

en: Manager path is empty
hu: A kezelői útvonal üres

en: Message queue object not available
hu: Az üzenetsor objektum nem érhető el

en: Method "%1$s" for locale site manager not available
hu: A "%1$s" módszer a helységnévtár-kezelőhöz nem elérhető

en: Method "%1$s" for provider not available
hu: "%1$s" módszer a szolgáltatóhoz nem elérhető

en: Missing configuration "%1$s"
hu: Hiányzó konfiguráció: "%1$s"

en: New ID "%1$s" for item differs from old ID "%2$s"
hu: Az elem új azonosítója "%1$s" eltér a régi azonosítótól "%2$s".

en: Newly created site can not be saved using method "save()". Try using method "insert()" instead.
hu: Az újonnan létrehozott webhely nem menthető a "save ()" módszerrel. Próbálja helyette az "insert ()" módszert használni.

en: No XML file "%1$s" found
hu: Nem találtunk "%1$s" XML fájlt

en: No bought voucher for code "%1$s" available
hu: Nincs megvásárolt utalvány a "%1$s" kódhoz elérhető

en: No catalog node for ID "%1$s"
hu: Nincs katalóguscsomópont a "%1$s" azonosítóhoz.

en: No item found for conditions: %1$s
hu: Nem találtunk elemet a következő feltételekhez: %1$s

en: No item with "%2$s" in "%1$s" found
hu: Nem találtunk "%2$s" elemet a "%1$s"-ben "%1$s" alatt

en: No more credit available for voucher "%1$s"
hu: Nincs több kredit a "%1$s" utalványhoz.

en: No order for ID "%1$s" found
hu: Nem találtunk rendelést a "%1$s" azonosítóhoz.

en: No price for product ID "%1$s" or product code "%2$s" available
hu: Nincs elérhető ár a "%1$s" termékazonosítóhoz vagy a "%2$s" termékkódhoz.

en: No product with code "%1$s" found
hu: Nem találtunk terméket "%1$s" kóddal

en: No rebate for currency "%1$s" available
hu: Nincs kedvezmény a "%1$s" pénznemre.

en: No search configuration available for "%1$s"
hu: Nincs elérhető keresési konfiguráció a "%1$s" számára.

en: No search configuration available for domain "%1$s"
hu: Nincs elérhető keresési konfiguráció a "%1$s" domainhez.

en: No search keys available
hu: Nincsenek keresési kulcsok

en: No stock type for code "%1$s" found
hu: A "%1$s" kódhoz nem találtunk készletfajtát.

en: No type for code "%1$s" found
hu: Nincs típus a "%1$s" kódhoz.

en: No warehouse for code "%1$s" found
hu: "%1$s" raktárkód nem található!

en: Not a date
hu: Nem dátum

en: Not a date and time
hu: Nincs megadva dátum és idő

en: Not a key/value map
hu: Nem kulcs/érték elérés

en: Not a list item
hu: Nem listaelem

en: Not a listed value
hu: Nem felsorolt érték

en: Not a number
hu: Nem szám

en: Not a string
hu: Nem karakterlánc

en: Not a time
hu: Nem időpont

en: Not a true/false value
hu: Nem igaz/hamis érték

en: Not an integer number
hu: Nem egész szám

en: Object is not of required type "%1$s"
hu: Az objektum nem az előírt "%1$s" típusú.

en: Operation not supported
hu: Nem támogatott művelet

en: Order ID "%1$s" in XML response of delivery provider differs from stored invoice ID "%2$s" of the order
hu: A szállítási szolgáltató XML-válaszában szereplő "%1$s" rendelésazonosító eltér a megrendelés "%2$s" tárolt számlaazonosítójától.

en: Order address position "%1$s" must be greater than 0
hu: A "%1$s" rendelési cím pozíciójának nagyobbnak kell lennie 0-nál.

en: Order base item with order ID "%1$s" not found
hu: A "%1$s" rendelési azonosítóval rendelkező rendelési alaptétel nem található.

en: Order data sent to delivery provider was rejected with code "%1$s" according to XML response
hu: A szállítási szolgáltatónak küldött rendelési adatokat az XML-válasz szerint "%1$s" kóddal utasították el.

en: Order delivery status "%1$s" not within allowed range
hu: A "%1$s" rendelés szállítási státusza nem a megengedett tartományon belül van

en: Order payment status "%1$s" not within allowed range
hu: A "%1$s" fizetési státusz nem a megengedett tartományon belül van

en: Order product position "%1$s" must be greater than 0
hu: A "%1$s" rendelési termék pozíciójának nagyobbnak kell lennie 0-nál.

en: Order service position "%1$s" must be greater than 0
hu: A "%1$s" rendelési szolgáltatás pozíciójának nagyobbnak kell lennie 0-nál.

en: Order type "%1$s" not within allowed range
hu: "%1$s" rendelés típusa nem a megengedett tartományon belül van

en: Order with ID "%1$s" was rejected with code "%2$s": %3$s
hu: A "%1$s" azonosítójú megrendelést "%2$s" kóddal elutasították: %3$s

en: Parameter "%1$s" for configuration not available
hu: "%1$s" paraméter a konfigurációhoz nem elérhető

en: Password object not available
hu: Jelszó objektum nem elérhető

en: PayPal Express: Duplicate transaction with ID "%1$s" and status "%2$s"
hu: PayPal Express: "%1$s" azonosítóval és "%2$s" státusszal rendelkező tranzakció duplikátuma.

en: PayPal Express: Duplicate transaction with ID "%1$s" and status "%2$s"
hu: PayPal Express: "%1$s" azonosítóval és "%2$s" státusszal rendelkező tranzakció duplikátuma.

en: PayPal Express: Invalid request "%1$s"
hu: PayPal Express: Érvénytelen kérés "%1$s"

en: PayPal Express: Payment transaction ID for order ID "%1$s" not available
hu: PayPal Express: A "%1$s" rendelési azonosítóhoz tartozó fizetési tranzakció azonosítója nem elérhető.

en: PayPal Express: Request for order ID "%1$s" failed with "%2$s"
hu: PayPal Express: A "%1$s" rendelési azonosító iránti kérés sikertelen volt "%2$s"-val.

en: PayPal Express: Wrong payment amount "%1$s" for order ID "%2$s"
hu: PayPal Express: "%2$s" rendelési azonosítóhoz "%1$s" nem megfelelő összegű fizetés.

en: PayPal Express: Wrong receiver email "%1$s"
hu: PayPal Express: Rossz címzett e-mail "%1$s"

en: Payment costs
hu: Fizetési költségek

en: Please have a look at the prices of the products in your basket
hu: Kérjük, tekintse meg a kosárban lévő termékek árait

en: Price can not be added. Currency ID "%1$s" of price item and currently used currency ID "%2$s" does not match.
hu: Az ár nem adható hozzá. Az árelem "%1$s" valutaazonosítója és a jelenleg használt "%2$s" valutaazonosító nem egyezik.

en: Price for the given quantity "%1$d" not available
hu: A megadott "%1$d" mennyiség ára nem elérhető.

en: Price for the given quantity "%1$s" not available
hu: A megadott "%1$s" mennyiség ára nem elérhető

en: Price item not available
hu: Az ár nem elérhető

en: Process object not available
hu: A folyamatobjektum nem érhető el

en: Product  not available
hu: A termék nem áll rendelkezésre

en: Product does not contain all required values. Product code for item not available.
hu: A termék nem tartalmazza az összes szükséges értéket. A termék termékkódja nem áll rendelkezésre.

en: Product does not contain the SKU code
hu: A termék nem tartalmazza a SKU kódot

en: Product matching given properties not found
hu: A megadott tulajdonságoknak megfelelő termék nem található

en: Product not available
hu: A termék nem áll rendelkezésre

en: Product with array key "%1$d" not available
hu: A "%1$d" tömbkulccsal rendelkező termék nem elérhető

en: Products in basket not available
hu: A kosárban lévő termékek nem állnak rendelkezésre

en: Products out of stock
hu: A termékek elfogytak

en: Property item for removal not found
hu: Az eltávolítandó elem nem található

en: Property name "%1$s" not within allowed range
hu: A "%1$s" tulajdonságnév nem a megengedett tartományon belül van

en: Provider in "%1$s" not available
hu: Szolgáltató a "%1$s" területen nem elérhető

en: Quantity must be 0 or greater and must not exceed %1$d
hu: A mennyiségnek 0-nak vagy nagyobbnak kell lennie, és nem haladhatja meg a %1$d értéket.

en: Quantity must be 0 or greater and must not exceed ordered quantity
hu: A mennyiségnek 0 -nak vagy nagyobbnak kell lennie, és nem haladhatja meg a megrendelt mennyiséget

en: Quantity must be greater than 0 and must not exceed %1$d
hu: A mennyiségnek nagyobbnak kell lennie 0-nál, és nem haladhatja meg a %1$d értéket.

en: Quantity must be greater than 0 and must not exceed 2147483647
hu: A mennyiségnek nagyobbnak kell lennie, mint 0, és nem haladhatja meg a 2147483647 értéket

en: Quantity scale must be greater than 0
hu: A mennyiségi skálának nagyobbnak kell lennie 0-nál

en: Required parameter "%1$s" is missing
hu: "%1$s" kötelező segédváltozó hiányzik

en: Required value for "%1$s" is missing
hu: A "%1$s" szükséges értéke hiányzik

en: Search configuration for "%1$s" not available
hu: A "%1$s" keresési konfigurációja nem elérhető

en: Search configuration not available
hu: A keresett konfiguráció nem elérhető

en: Sending order failed: "%1$s"
hu: A megrendelés elküldése sikertelen: "%1$s"

en: Sending order to delivery provider failed with HTTP status "%1$s"
hu: A megrendelés küldése a kézbesítő szolgáltatónak nem sikerült "%1$s" HTTP státusszal.

en: Sending order to delivery provider failed: "%1$s"
hu: A megrendelés küldése a kézbesítő szolgáltatónak sikertelen: "%1$s"

en: Service not available
hu: A szolgáltatás nem elérhető

en: Service of type "%1$s" not available
hu: A "%1$s" típusú szolgáltatás nem elérhető

en: Session object not available
hu: A munkamenet objektum nem elérhető

en: Site can not be inserted. Site ID of site differs from site ID of parent site.
hu: A webhely nem illeszthető be. A webhely webhelyazonosítója eltér a szülő webhely azonosítójától.

en: Site can not be moved. Site ID of site differs from present site id, site ID of existing parent site or site id of new parent site.
hu: A webhely nem helyezhető át. A webhely webhelyazonosítója eltér a jelenlegi webhelyazonosítótól, a meglévő szülő webhely webhelyazonosítójától vagy az új szülő webhely azonosítójától.

en: Site for code "%1$s" not found
hu: A "%1$s" kódhoz tartozó oldal nem található

en: Started order status import from "%1$s"
hu: Elkezdődött a rendelés státuszának importálása a "%1$s"-ból.

en: Started order status import from file "%1$s"
hu: Megkezdődött a rendelés státuszának importálása a "%1$s" fájlból.

en: Status not available
hu: Nem elérhető a cím

en: The algorithm "%1$s" is not supported
hu: A "%1$s" algoritmus nem támogatott

en: The maximum basket value of %1$s is exceeded
hu: A %1$s maximális kosárértéket túllépték.

en: The maximum product quantity is %1$d
hu: A termék maximális mennyisége %1$d

en: The maximum product quantity of %1$d is exceeded
hu: A %1$d maximális termékmennyiséget túllépték.

en: The maximum product value is %1$s
hu: A termék maximális értéke %1$s

en: The maximum quantity of all products is %1$d
hu: Az összes termék maximális mennyisége %1$d

en: The maximum value of all products is %1$s
hu: Az összes termék maximális értéke %1$s

en: The minimum basket value of %1$s isn't reached
hu: A %1$s kosár minimális értéke nem éri el a %1$s értéket.

en: The minimum product quantity of %1$d isn't reached
hu: A %1$d minimális termékmennyiség nem éri el a %1$d értéket.

en: The type of the configuration option with key "%1$s" must be "%2$s"
hu: A "%1$s" kulcsú konfigurációs opció típusának "%2$s"-nek kell lennie.

en: Time value after "%1$s"
hu: Időérték "%1$s" után

en: Time value before "%1$s"
hu: "%1$s" előtti időérték

en: Total results value not found
hu: A teljes találati érték nem található

en: Tree root with code "%1$s" in "%2$s" not found
hu: A "%1$s" kódú fa gyökere a "%2$s"-ban nem található

en: Type item with ID "%1$s" in "%2$s" not found
hu: "%1$s" azonosítóval rendelkező típuselem nem található a "%2$s"-ben

en: Unable to call method "%1$s"
hu: Nem lehet, meghívni a "%1$s" eljárást

en: Unable to create order XML file "%1$s"
hu: Nem sikerült létrehozni a "%1$s" XML rendelési fájlt.

en: Unable to move imported file "%1$s" to "%2$s"
hu: Az importált "%1$s" fájlt nem lehetett áthelyezni a "%2$s" helyre.

en: Unable to sort public holidays: "%1$s"
hu: Nem tudja rendezni a munkaszüneti napokat: "%1$s"

en: Unknown search key "%1$s"
hu: Ismeretlen keresőkulcs "%1$s"

en: Validation of XML response from delivery provider against schema "%1$s" failed
hu: A kézbesítési szolgáltatótól érkező XML-válasz "%1$s" séma szerinti validálása sikertelen.

en: View object not available
hu: Az objektum megtekintése nem elérhető
