aimeos-core - en to fi translation catalogue (217 entries)

en: Address for domain "%1$s" not available
fi: Verkkotunnuksen "%1$s" osoitetta ei ole saatavilla.

en: Address for type "%1$s" not available
fi: Tyypin "%1$s" osoitetta ei ole saatavilla.

en: Address item for removal not found
fi: Poistettavan kohteen osoitetta ei löydy

en: Address not available
fi: Osoite ei ole saatavilla

en: Address salutation "%1$s" not within allowed range
fi: Osoitteen tervehdys "%1$s" ei ole sallitulla alueella.

en: Address search configuration not available
fi: Osoitehakukonfiguraatio ei ole käytettävissä

en: Address type "%1$s" not within allowed range
fi: Osoitetyyppi "%1$s" ei ole sallitulla alueella.

en: An unknown error occured with code %1$d
fi: Tuntematon virhe tapahtui koodilla %1$d.

en: At least one key is required for aggregation
fi: Yhdistämiseen tarvitaan vähintään yksi avain

en: Basket empty
fi: Kori tyhjä

en: Bought voucher is in currency "%1$s", basket uses "%2$s"
fi: Ostettu kuponki on valuutassa "%1$s", korissa käytetään valuuttaa "%2$s".

en: Cache object not available
fi: Välimuistiobjekti ei ole käytettävissä

en: Called unknown method "%1$s" on class "%2$s"
fi: Kutsuttu tuntematon menetelmä "%1$s" luokassa "%2$s".

en: Catalog node for ID "%1$s" not available
fi: Luettelosolmua tunnukselle "%1$s" ei ole saatavilla.

en: Catalog path for ID "%1$s" not found
fi: Luettelon polkua ID:lle "%1$s" ei löydy.

en: Checks for available addresses in basket failed
fi: Korin käytettävissä olevien osoitteiden tarkistaminen epäonnistui

en: Checks for available service items in basket failed
fi: Tarkistaa, onko korissa käytettävissä olevia palvelukohteita epäonnistunut

en: Child node with index "%1$d" not available
fi: Lapsisolmua, jonka indeksi on "%1$d", ei ole saatavilla.

en: Class "%1$s" does not implement interface "%2$s"
fi: Luokka "%1$s" ei toteuta liitäntää "%2$s"

en: Class "%1$s" not available
fi: Luokka "%1$s" ei saatavilla

en: Code "%1$s" must not be longer than %2$d characters
fi: Koodi "%1$s" ei saa olla pidempi kuin %2$d merkkiä.

en: Code "%1$s" must not be longer than 32 characters
fi: Koodi "%1$s" saa olla enintään 32 merkkiä pitkä.

en: Code contains invalid characters: "%1$s"
fi: Koodi sisältää virheellisiä merkkejä: "%1$s"

en: Code is too long
fi: Koodi on liian pitkä

en: Code must not be longer than 255 characters
fi: Koodi saa olla enintään 255 merkkiä pitkä

en: Code must not be longer than 32 characters
fi: Koodi saa olla enintään 32 merkkiä pitkä

en: Configuration for "%1$s" is missing
fi: Konfiguraatio "%1$s" puuttuu.

en: Configuration invalid
fi: Konfiguraatio virheellinen

en: Configuration not available
fi: Konfiguraatio ei ole käytettävissä

en: Configuration object not available
fi: Konfigurointikohde ei ole käytettävissä

en: Configuration of necessary SQL statement for "%1$s" not available
fi: Tarvittavan SQL-lausekkeen konfiguraatio "%1$s" ei ole käytettävissä.

en: Coupon in basket is not available any more
fi: Korissa oleva kuponki ei ole enää käytettävissä

en: Coupon is not available any more
fi: Kuponki ei ole enää saatavilla

en: Curl could not be initialized
fi: Curlia ei voitu alustaa

en: Curl error: "%1$s" - "%2$s"
fi: Curl-virhe: "%1$s" - "%2$s"

en: Database manager object not available
fi: Tietokannan hallintaobjekti ei ole käytettävissä

en: Date value before "%1$s"
fi: Päivämäärän arvo ennen "%1$s"

en: Downloading file "%1$s" failed
fi: Tiedoston "%1$s" lataaminen epäonnistui.

en: Duplicate coupon code
fi: Kaksinkertainen kuponkikoodi

en: Duplicate coupon code "%1$s"
fi: Kaksinkertainen kuponkikoodi "%1$s"

en: Expanding "%1$s" node failed
fi: Solmun "%1$s" laajentaminen epäonnistui.

en: File "%1$s" not found
fi: Tiedostoa "%1$s" ei löydy

en: File or directory "%1$s" doesn't exist
fi: Tiedostoa tai hakemistoa "%1$s" ei ole olemassa.

en: File system manager object not available
fi: Tiedostojärjestelmän hallintaobjekti ei ole käytettävissä

en: Finished order status import from "%1$s"
fi: Tilauksen tilauksen tila on saatu valmiiksi "%1$s"

en: Finished order status import from file "%1$s"
fi: Tilauksen tilan tuonti tiedostosta "%1$s" on valmis.

en: Flags "%1$s" not within allowed range
fi: Liput "%1$s" eivät ole sallitulla alueella.

en: Flags not within allowed range
fi: Liput eivät ole sallitulla alueella

en: ID of last inserted database record not available
fi: Viimeksi lisätyn tietokantatietueen ID ei ole käytettävissä

note: / Locale ID %1$s
en: Internationalization object not available for "%1$s"
fi: Kansainvälistämiskohde ei ole saatavilla "%1$s" -kohteelle.

en: Invalid ISO country code
fi: Virheellinen ISO-maakoodi

en: Invalid ISO country code "%1$s"
fi: Virheellinen ISO-maakoodi "%1$s"

en: Invalid ISO currency code
fi: Virheellinen ISO-valuuttakoodi

en: Invalid ISO currency code "%1$s"
fi: Virheellinen ISO-valuuttakoodi "%1$s"

en: Invalid ISO language code
fi: Virheellinen ISO-kielikoodi

en: Invalid ISO language code "%1$s"
fi: Virheellinen ISO-kielikoodi "%1$s"

en: Invalid JSON as result of search for ID "%2$s" in "%1$s": %3$s
fi: Virheellinen JSON hakutuloksena ID:n "%2$s" hausta "%1$s": %3$s

en: Invalid attribute at position "%1$d"
fi: Virheellinen attribuutti kohdassa "%1$d".

en: Invalid characters in ISO currency code "%1$s"
fi: ISO-valuuttakoodissa "%1$s" on virheellisiä merkkejä.

en: Invalid characters in ISO language code "%1$s"
fi: ISO-kielikoodissa "%1$s" on virheellisiä merkkejä.

en: Invalid characters in class name "%1$s"
fi: Virheellisiä merkkejä luokkanimessä "%1$s"

en: Invalid characters in date "%1$s". ISO format "YYYY-MM-DD hh:mm:ss" expected.
fi: Päivämäärän "%1$s" virheelliset merkit. ISO-muodossa "VVVV-KK-PVK hh:mm:ss" odotetaan.

en: Invalid characters in date "%1$s". ISO format "YYYY-MM-DD" expected.
fi: Päivämäärän "%1$s" virheelliset merkit. ISO-muodon "VVVVV-KK-PP" odotetaan olevan.

en: Invalid characters in date, ISO format "YYYY-MM-DD hh:mm:ss" expected
fi: Päivämäärän virheelliset merkit, odotetaan ISO-muodossa "VVVVV-KK-PP hh:mm:ss".

en: Invalid characters in date, ISO format "YYYY-MM-DD" expected
fi: Päivämäärän virheelliset merkit, odotetaan ISO-muodossa "VVVVV-KK-PP".

en: Invalid characters in domain name "%1$s"
fi: Verkkotunnuksessa "%1$s" on virheellisiä merkkejä.

en: Invalid characters in email address: "%1$s"
fi: Sähköpostiosoitteessa on virheellisiä merkkejä: "%1$s"

en: Invalid characters in manager name "%1$s"
fi: Managerin nimessä "%1$s" on virheellisiä merkkejä.

en: Invalid characters in manager name "%1$s" in "%2$s"
fi: Virheelliset merkit managerin nimessä "%1$s" kohdassa "%2$s".

en: Invalid characters in price "%1$s"
fi: Virheelliset merkit hinnassa "%1$s"

en: Invalid characters in provider name "%1$s"
fi: Palveluntarjoajan nimessä "%1$s" on virheellisiä merkkejä.

en: Invalid characters in purchase date "%1$s"
fi: Ostopäivämäärän "%1$s" virheelliset merkit.

en: Invalid characters in type name "%1$s"
fi: Virheelliset merkit tyypin nimessä "%1$s"

en: Invalid configuration for coupon provider "%1$s", needs "%2$s"
fi: Kupongin tarjoajan "%1$s" virheellinen konfiguraatio, tarvitaan "%2$s".

en: Invalid delivery type
fi: Virheellinen toimitustyyppi

en: Invalid factory "%1$s"
fi: Virheellinen tehdas "%1$s"

en: Invalid mime type "%1$s"
fi: Virheellinen mime-tyyppi "%1$s"

en: Invalid provider name "%1$s"
fi: Virheellinen palveluntarjoajan nimi "%1$s"

en: Invalid serialized basket. "%1$s" returned "%2$s".
fi: Virheellinen sarjallistettu kori. "%1$s" palautti "%2$s".

en: Invalid serialized basket. "%1$s" returns "%2$s".
fi: Virheellinen sarjallistettu kori. "%1$s" palauttaa "%2$s".

en: Invalid time interval format "%1$s"
fi: Virheellinen aikaväliformaatti "%1$s"

en: Invalid type "%1$s"
fi: Virheellinen tyyppi "%1$s"

en: Invalid web site URL "%1$s"
fi: Virheellinen verkkosivuston URL-osoite "%1$s"

en: Item can not be deleted. Site ID of item differs from present site ID.
fi: Tuotetta ei voi poistaa. Kohteen sivustotunnus poikkeaa nykyisestä sivustotunnuksesta.

en: Item could not be saved using method save(). Item ID not available.
fi: Elementtiä ei voitu tallentaa menetelmällä save(). Kohteen ID ei ole käytettävissä.

en: Item referenced in domain "%1$s" not found: %2$s
fi: Verkkotunnuksessa "%1$s" viitattua kohdetta ei löydy: %2$s.

en: Item with ID "%1$s" not found
fi: Tuotetta tunnuksella "%1$s" ei löydy.

en: Item with ID "%2$s" in "%1$s" not found
fi: Elementtiä, jonka ID "%2$s" on "%1$s", ei löydy.

en: Job with ID "%1$s" not found
fi: Tehtävää tunnuksella "%1$s" ei löydy.

en: List item for removal from domain "%1$s" not found
fi: Luetteloelementtiä poistettavaksi verkkotunnuksesta "%1$s" ei löydy.

en: List item with ID "%2$s" in "%1$s" not found
fi: Luettelon kohdetta, jonka ID "%2$s" on "%1$s", ei löydy.

en: List type for attribute item with ID "%1$s" not available
fi: Luettelotyyppi attribuutille, jonka ID on "%1$s", ei ole käytettävissä.

en: List type for price item with ID "%1$s" not available
fi: Luettelotyyppi hintakohteelle, jonka ID on "%1$s", ei ole käytettävissä.

en: List type for text item with ID "%1$s" not available
fi: Luettelotyyppi tekstikohdetta varten, jonka ID on "%1$s", ei ole käytettävissä.

en: Loading of XML response "%1$s" from delivery provider failed
fi: XML-vastauksen "%1$s" lataaminen toimituspalvelun tarjoajalta epäonnistui.

en: Locale item for site "%1$s" not found
fi: Sivuston "%1$s" paikallistunnusta ei löydy.

en: Locale object not available
fi: Paikkakuntaobjekti ei ole käytettävissä

en: Lock flag "%1$d" not within allowed range
fi: Lukituslippu "%1$d" ei ole sallitulla alueella.

en: Log entry with ID "%1$s" not found
fi: Lokimerkintää tunnuksella "%1$s" ei löydy.

en: Log manager object not available
fi: Lokinhallintaobjekti ei ole käytettävissä

en: Mail object not available
fi: Mail-objekti ei ole käytettävissä

en: Manager path "%1$s" is invalid
fi: Hallintapolku "%1$s" on virheellinen.

en: Manager path is empty
fi: Managerin polku on tyhjä

en: Message queue object not available
fi: Viestijono-objekti ei ole käytettävissä

en: Method "%1$s" for locale site manager not available
fi: Menetelmä "%1$s" ei ole käytettävissä paikallissivuston hallintaan.

en: Method "%1$s" for provider not available
fi: Menetelmä "%1$s" palveluntarjoajaa varten ei ole käytettävissä.

en: Missing configuration "%1$s"
fi: Puuttuva kokoonpano "%1$s"

en: New ID "%1$s" for item differs from old ID "%2$s"
fi: Kohteen uusi tunnus "%1$s" eroaa vanhasta tunnuksesta "%2$s".

en: Newly created site can not be saved using method "save()". Try using method "insert()" instead.
fi: Vastikään luotua sivustoa ei voi tallentaa menetelmällä "save()". Kokeile sen sijaan menetelmää "insert()".

en: No XML file "%1$s" found
fi: XML-tiedostoa "%1$s" ei löytynyt

en: No bought voucher for code "%1$s" available
fi: Ei ostettua kuponkia koodille "%1$s" saatavilla

en: No catalog node for ID "%1$s"
fi: Ei luettelosolmua ID:lle "%1$s"

en: No item found for conditions: %1$s
fi: Ei löytynyt tuotetta ehdoille: %1$s

en: No item with "%2$s" in "%1$s" found
fi: Ei löytynyt kohdetta "%2$s" kohdassa "%1$s".

en: No more credit available for voucher "%1$s"
fi: Tositteelle "%1$s" ei ole enää luottoa saatavilla.

en: No order for ID "%1$s" found
fi: Tilausta tunnukselle "%1$s" ei löytynyt.

en: No price for product ID "%1$s" or product code "%2$s" available
fi: Tuotetunnukselle "%1$s" tai tuotekoodille "%2$s" ei ole saatavilla hintaa.

en: No product with code "%1$s" found
fi: Tuotetta koodilla "%1$s" ei löytynyt.

en: No rebate for currency "%1$s" available
fi: Ei alennusta valuutalle "%1$s" saatavilla

en: No search configuration available for "%1$s"
fi: Ei hakukonfiguraatiota saatavilla "%1$s" varten

en: No search configuration available for domain "%1$s"
fi: Verkkotunnukselle "%1$s" ei ole saatavilla hakukonfiguraatiota.

en: No search keys available
fi: Ei hakunäppäimiä käytettävissä

en: No stock type for code "%1$s" found
fi: Koodille "%1$s" ei löytynyt varastotyyppiä.

en: No type for code "%1$s" found
fi: Koodille "%1$s" ei löytynyt tyyppiä.

en: No warehouse for code "%1$s" found
fi: Koodille "%1$s" ei löytynyt varastoa.

en: Not a date
fi: Ei treffit

en: Not a date and time
fi: Ei päivämäärää ja kellonaikaa

en: Not a key/value map
fi: Ei avain/arvokartta

en: Not a list item
fi: Ei luettelon kohta

en: Not a listed value
fi: Ei luetteloitua arvoa

en: Not a number
fi: Ei numero

en: Not a string
fi: Ei merkkijono

en: Not a time
fi: Ei aikaa

en: Not a true/false value
fi: Ei tosia/väärää -arvo

en: Not an integer number
fi: Ei ole kokonaisluku

en: Object is not of required type "%1$s"
fi: Kohde ei ole vaadittua tyyppiä "%1$s"

en: Operation not supported
fi: Toimintaa ei tueta

en: Order ID "%1$s" in XML response of delivery provider differs from stored invoice ID "%2$s" of the order
fi: Toimituspalvelun tarjoajan XML-vastauksessa oleva tilauksen tunnus "%1$s" eroaa tilauksen tallennetusta laskun tunnuksesta "%2$s".

en: Order address position "%1$s" must be greater than 0
fi: Tilausosoitteen "%1$s" sijainnin on oltava suurempi kuin 0.

en: Order base item with order ID "%1$s" not found
fi: Tilauksen peruskohtaa, jonka tilaustunnus on "%1$s", ei löydy.

en: Order data sent to delivery provider was rejected with code "%1$s" according to XML response
fi: Toimituspalvelun tarjoajalle lähetetyt tilaustiedot hylättiin koodilla "%1$s" XML-vastauksen mukaan.

en: Order delivery status "%1$s" not within allowed range
fi: Tilauksen toimitustila "%1$s" ei ole sallitulla alueella.

en: Order payment status "%1$s" not within allowed range
fi: Tilauksen maksun tila "%1$s" ei ole sallitulla alueella.

en: Order product position "%1$s" must be greater than 0
fi: Tuotteen "%1$s" sijainnin on oltava suurempi kuin 0.

en: Order service position "%1$s" must be greater than 0
fi: Tilauspalvelun sijainnin "%1$s" on oltava suurempi kuin 0.

en: Order type "%1$s" not within allowed range
fi: Tilaustyyppi "%1$s" ei ole sallitulla alueella.

en: Order with ID "%1$s" was rejected with code "%2$s": %3$s
fi: Tilaus tunnuksella "%1$s" hylättiin koodilla "%2$s": %3$s

en: Parameter "%1$s" for configuration not available
fi: Konfiguraation parametri "%1$s" ei ole käytettävissä.

en: Password object not available
fi: Salasana-objekti ei ole käytettävissä

en: PayPal Express: Duplicate transaction with ID "%1$s" and status "%2$s"
fi: PayPal Express: ID "%1$s" ja tila "%2$s".

en: PayPal Express: Duplicate transaction with ID "%1$s" and status "%2$s"
fi: PayPal Express: ID "%1$s" ja tila "%2$s".

en: PayPal Express: Invalid request "%1$s"
fi: PayPal Express: "%1$s" virheellinen pyyntö.

en: PayPal Express: Payment transaction ID for order ID "%1$s" not available
fi: PayPal Express: Maksutapahtuman ID tilaustunnukselle "%1$s" ei ole saatavilla.

en: PayPal Express: Request for order ID "%1$s" failed with "%2$s"
fi: PayPal Express: Pyyntö tilauksen ID "%1$s" epäonnistui "%2$s"-tapauksella.

en: PayPal Express: Wrong payment amount "%1$s" for order ID "%2$s"
fi: PayPal Express: Väärä maksusumma "%1$s" tilaustunnukselle "%2$s".

en: PayPal Express: Wrong receiver email "%1$s"
fi: PayPal Express: Väärä vastaanottajan sähköpostiosoite "%1$s"

en: Payment costs
fi: Maksukustannukset

en: Please have a look at the prices of the products in your basket
fi: Tutustu korissasi olevien tuotteiden hintoihin.

en: Price can not be added. Currency ID "%1$s" of price item and currently used currency ID "%2$s" does not match.
fi: Hintaa ei voi lisätä. Hintakohteen valuuttatunnus "%1$s" ja tällä hetkellä käytetty valuuttatunnus "%2$s" eivät täsmää.

en: Price for the given quantity "%1$d" not available
fi: Hinta annetulle määrälle "%1$d" ei ole saatavilla.

en: Price for the given quantity "%1$s" not available
fi: Hinta annetulle määrälle "%1$s" ei ole saatavilla.

en: Price item not available
fi: Hintakohde ei ole saatavilla

en: Process object not available
fi: Prosessiobjekti ei ole käytettävissä

en: Product  not available
fi: Tuote ei ole saatavilla

en: Product does not contain all required values. Product code for item not available.
fi: Tuote ei sisällä kaikkia vaadittuja arvoja. Tuotteen tuotekoodi ei ole saatavilla.

en: Product does not contain the SKU code
fi: Tuote ei sisällä SKU-koodia

en: Product matching given properties not found
fi: Tuotetta, joka vastaa annettuja ominaisuuksia, ei löydy

en: Product not available
fi: Tuote ei ole saatavilla

en: Product with array key "%1$d" not available
fi: Tuote, jonka array-avain on "%1$d", ei ole saatavilla.

en: Products in basket not available
fi: Korissa olevia tuotteita ei ole saatavilla

en: Products out of stock
fi: Tuotteet loppuneet varastosta

en: Property item for removal not found
fi: Poistettavaa omaisuuserää ei löydy

en: Property name "%1$s" not within allowed range
fi: Ominaisuuden nimi "%1$s" ei ole sallitulla alueella.

en: Provider in "%1$s" not available
fi: Palveluntarjoajaa "%1$s" ei ole saatavilla

en: Quantity must be 0 or greater and must not exceed %1$d
fi: Määrän on oltava vähintään 0, eikä se saa ylittää %1$d.

en: Quantity must be 0 or greater and must not exceed ordered quantity
fi: Määrän on oltava vähintään 0, eikä se saa ylittää tilattua määrää.

en: Quantity must be greater than 0 and must not exceed %1$d
fi: Määrän on oltava suurempi kuin 0 eikä se saa ylittää %1$d.

en: Quantity must be greater than 0 and must not exceed 2147483647
fi: Määrän on oltava suurempi kuin 0, eikä se saa ylittää 2147483647.

en: Quantity scale must be greater than 0
fi: Määräasteikon on oltava suurempi kuin 0

en: Required parameter "%1$s" is missing
fi: Vaadittu parametri "%1$s" puuttuu.

en: Required value for "%1$s" is missing
fi: Vaadittu arvo "%1$s" puuttuu.

en: Search configuration for "%1$s" not available
fi: Hakukonfiguraatio "%1$s" ei ole käytettävissä

en: Search configuration not available
fi: Hakuasetukset eivät ole käytettävissä

en: Sending order failed: "%1$s"
fi: Toimeksiannon lähettäminen epäonnistui: "%1$s"

en: Sending order to delivery provider failed with HTTP status "%1$s"
fi: Tilauksen lähettäminen toimituspalvelun tarjoajalle epäonnistui HTTP-tilalla "%1$s".

en: Sending order to delivery provider failed: "%1$s"
fi: Tilauksen lähettäminen toimituksen toimittajalle epäonnistui: "%1$s"

en: Service not available
fi: Palvelu ei ole käytettävissä

en: Service of type "%1$s" not available
fi: Palvelu tyyppiä "%1$s" ei ole saatavilla.

en: Session object not available
fi: Istunto-objekti ei ole käytettävissä

en: Site can not be inserted. Site ID of site differs from site ID of parent site.
fi: Sivustoa ei voi lisätä. Sivuston sivustotunnus eroaa emosivuston sivustotunnuksesta.

en: Site can not be moved. Site ID of site differs from present site id, site ID of existing parent site or site id of new parent site.
fi: Sivustoa ei voi siirtää. Sivuston sivustotunnus poikkeaa nykyisestä sivustotunnuksesta, nykyisen emosivuston sivustotunnuksesta tai uuden emosivuston sivustotunnuksesta.

en: Site for code "%1$s" not found
fi: Koodin "%1$s" sivustoa ei löydy.

en: Started order status import from "%1$s"
fi: Käynnistetty tilauksen tilan tuominen "%1$s":sta

en: Started order status import from file "%1$s"
fi: Aloitettiin tilauksen tilan tuonti tiedostosta "%1$s"

en: Status not available
fi: Osoite ei ole saatavilla

en: The algorithm "%1$s" is not supported
fi: Algoritmia "%1$s" ei tueta.

en: The maximum basket value of %1$s is exceeded
fi: Korin enimmäisarvo %1$s on ylitetty.

en: The maximum product quantity is %1$d
fi: Tuotteen enimmäismäärä on %1$d

en: The maximum product quantity of %1$d is exceeded
fi: Tuotteen enimmäismäärä %1$d on ylitetty.

en: The maximum product value is %1$s
fi: Tuotteen enimmäisarvo on %1$s

en: The maximum quantity of all products is %1$d
fi: Kaikkien tuotteiden enimmäismäärä on %1$d

en: The maximum value of all products is %1$s
fi: Kaikkien tuotteiden enimmäisarvo on %1$s.

en: The minimum basket value of %1$s isn't reached
fi: Korin vähimmäisarvoa %1$s ei ole saavutettu.

en: The minimum product quantity of %1$d isn't reached
fi: Tuotteen vähimmäismäärää %1$d ei ole saavutettu.

en: The type of the configuration option with key "%1$s" must be "%2$s"
fi: Avaimella "%1$s" olevan konfigurointivaihtoehdon tyypin on oltava "%2$s".

en: Time value after "%1$s"
fi: Aika-arvo "%1$s" jälkeen

en: Time value before "%1$s"
fi: Aika-arvo ennen "%1$s"

en: Total results value not found
fi: Kokonaistulosten arvoa ei löydy

en: Tree root with code "%1$s" in "%2$s" not found
fi: Puun juurta koodilla "%1$s" ei löydy paikasta "%2$s".

en: Type item with ID "%1$s" in "%2$s" not found
fi: Tyyppikohdetta, jonka ID "%1$s" on "%2$s", ei löydy.

en: Unable to call method "%1$s"
fi: Toimintoa "%1$s” ei voitu suorittaa

en: Unable to create order XML file "%1$s"
fi: XML-tiedostoa "%1$s" ei pystytä luomaan.

en: Unable to move imported file "%1$s" to "%2$s"
fi: Tuodun tiedoston "%1$s" siirtäminen tiedostoon "%2$s" ei onnistu.

en: Unable to sort public holidays: "%1$s"
fi: Ei pysty lajittelemaan yleisiä vapaapäiviä: "%1$s"

en: Unknown search key "%1$s"
fi: Tuntematon hakuavain "%1$s"

en: Validation of XML response from delivery provider against schema "%1$s" failed
fi: Toimituspalvelun tarjoajan XML-vastauksen validointi skeemaa "%1$s" vastaan epäonnistui.

en: View object not available
fi: Näytä kohde ei ole käytettävissä
