aimeos-core - en to el translation catalogue (217 entries)

en: Address for domain "%1$s" not available
el: Η διεύθυνση για τον τομέα "%1$s" δεν είναι διαθέσιμη

en: Address for type "%1$s" not available
el: Διεύθυνση για τον τύπο "%1$s" δεν είναι διαθέσιμη

en: Address item for removal not found
el: Δεν βρέθηκε στοιχείο διεύθυνσης για αφαίρεση

en: Address not available
el: Η διεύθυνση δεν είναι διαθέσιμη

en: Address salutation "%1$s" not within allowed range
el: Ο χαιρετισμός διεύθυνσης "%1$s" δεν είναι εντός του επιτρεπόμενου εύρους

en: Address search configuration not available
el: Δεν είναι διαθέσιμη η ρύθμιση παραμέτρων αναζήτησης διευθύνσεων

en: Address type "%1$s" not within allowed range
el: Ο τύπος διεύθυνσης "%1$s" δεν είναι εντός της επιτρεπόμενης περιοχής

en: An unknown error occured with code %1$d
el: Προέκυψε άγνωστο σφάλμα με κωδικό %1$d

en: At least one key is required for aggregation
el: Απαιτείται τουλάχιστον ένα κλειδί για τη συνάθροιση

en: Basket empty
el: Καλάθι άδειο

en: Bought voucher is in currency "%1$s", basket uses "%2$s"
el: Το αγορασμένο κουπόνι είναι σε νόμισμα "%1$s", το καλάθι χρησιμοποιεί "%2$s"

en: Cache object not available
el: Αντικείμενο cache δεν είναι διαθέσιμο

en: Called unknown method "%1$s" on class "%2$s"
el: Κλήθηκε άγνωστη μέθοδος "%1$s" στην κλάση "%2$s"

en: Catalog node for ID "%1$s" not available
el: Ο κόμβος καταλόγου για το αναγνωριστικό "%1$s" δεν είναι διαθέσιμος

en: Catalog path for ID "%1$s" not found
el: Η διαδρομή καταλόγου για το αναγνωριστικό "%1$s" δεν βρέθηκε

en: Checks for available addresses in basket failed
el: Οι έλεγχοι για διαθέσιμες διευθύνσεις στο καλάθι απέτυχαν

en: Checks for available service items in basket failed
el: Έλεγχοι για διαθέσιμα στοιχεία υπηρεσίας στο καλάθι απέτυχαν

en: Child node with index "%1$d" not available
el: Παιδικός κόμβος με δείκτη "%1$d" δεν είναι διαθέσιμος

en: Class "%1$s" does not implement interface "%2$s"
el: Η κλάση "%1$s" δεν υλοποιεί τη διασύνδεση "%2$s"

en: Class "%1$s" not available
el: Η κλάση "%1$s" δεν είναι διαθέσιμη

en: Code "%1$s" must not be longer than %2$d characters
el: Ο κωδικός "%1$s" δεν πρέπει να είναι μεγαλύτερος από %2$d χαρακτήρες

en: Code "%1$s" must not be longer than 32 characters
el: Ο κωδικός "%1$s" δεν πρέπει να υπερβαίνει τους 32 χαρακτήρες

en: Code contains invalid characters: "%1$s"
el: Ο κωδικός περιέχει άκυρους χαρακτήρες: "%1$s"

en: Code is too long
el: Ο κώδικας είναι πολύ μεγάλος

en: Code must not be longer than 255 characters
el: Ο κωδικός δεν πρέπει να υπερβαίνει τους 255 χαρακτήρες

en: Code must not be longer than 32 characters
el: Ο κωδικός δεν πρέπει να υπερβαίνει τους 32 χαρακτήρες

en: Configuration for "%1$s" is missing
el: Λείπει η ρύθμιση παραμέτρων για το "%1$s"

en: Configuration invalid
el: Μη έγκυρη διαμόρφωση

en: Configuration not available
el: Διαμόρφωση δεν είναι διαθέσιμη

en: Configuration object not available
el: Αντικείμενο διαμόρφωσης δεν είναι διαθέσιμο

en: Configuration of necessary SQL statement for "%1$s" not available
el: Η διαμόρφωση της απαραίτητης δήλωσης SQL για το "%1$s" δεν είναι διαθέσιμη

en: Coupon in basket is not available any more
el: Το κουπόνι στο καλάθι δεν είναι πλέον διαθέσιμο

en: Coupon is not available any more
el: Το κουπόνι δεν είναι πλέον διαθέσιμο

en: Curl could not be initialized
el: Η Curl δεν μπόρεσε να αρχικοποιηθεί

en: Curl error: "%1$s" - "%2$s"
el: Σφάλμα Curl: "%1$s" - "%2$s"

en: Database manager object not available
el: Το αντικείμενο διαχείρισης βάσης δεδομένων δεν είναι διαθέσιμο

en: Date value before "%1$s"
el: Τιμή ημερομηνίας πριν από το "%1$s"

en: Downloading file "%1$s" failed
el: Η λήψη του αρχείου "%1$s" απέτυχε

en: Duplicate coupon code
el: Διπλό κωδικό κουπονιού

en: Duplicate coupon code "%1$s"
el: Διπλό κουπόνι με κωδικό "%1$s"

en: Expanding "%1$s" node failed
el: Η επέκταση του κόμβου "%1$s" απέτυχε

en: File "%1$s" not found
el: Το αρχείο "%1$s" δεν βρέθηκε

en: File or directory "%1$s" doesn't exist
el: Το αρχείο ή ο κατάλογος "%1$s" δεν υπάρχει

en: File system manager object not available
el: Το αντικείμενο διαχείρισης συστήματος αρχείων δεν είναι διαθέσιμο

en: Finished order status import from "%1$s"
el: Ολοκληρώθηκε η εισαγωγή κατάστασης παραγγελίας από το "%1$s"

en: Finished order status import from file "%1$s"
el: Ολοκληρώθηκε η εισαγωγή κατάστασης παραγγελίας από το αρχείο "%1$s"

en: Flags "%1$s" not within allowed range
el: Οι σημαίες "%1$s" δεν είναι εντός του επιτρεπόμενου εύρους

en: Flags not within allowed range
el: Σημαίες που δεν είναι εντός του επιτρεπόμενου εύρους

en: ID of last inserted database record not available
el: Το αναγνωριστικό της τελευταίας εισαχθείσας εγγραφής στη βάση δεδομένων δεν είναι διαθέσιμο

note: / Locale ID %1$s
en: Internationalization object not available for "%1$s"
el: Το αντικείμενο διεθνοποίησης δεν είναι διαθέσιμο για το "%1$s"

en: Invalid ISO country code
el: Μη έγκυρος κωδικός χώρας ISO

en: Invalid ISO country code "%1$s"
el: Μη έγκυρος κωδικός χώρας ISO "%1$s"

en: Invalid ISO currency code
el: Μη έγκυρος κωδικός νομίσματος ISO

en: Invalid ISO currency code "%1$s"
el: Μη έγκυρος κωδικός νομίσματος ISO "%1$s"

en: Invalid ISO language code
el: Μη έγκυρος κωδικός γλώσσας ISO

en: Invalid ISO language code "%1$s"
el: Μη έγκυρος κωδικός γλώσσας ISO "%1$s"

en: Invalid JSON as result of search for ID "%2$s" in "%1$s": %3$s
el: Μη έγκυρο JSON ως αποτέλεσμα της αναζήτησης για το αναγνωριστικό "%2$s" στο "%1$s": %3$s

en: Invalid attribute at position "%1$d"
el: Μη έγκυρο χαρακτηριστικό στη θέση "%1$d"

en: Invalid characters in ISO currency code "%1$s"
el: Μη έγκυροι χαρακτήρες στον κωδικό νομίσματος ISO "%1$s"

en: Invalid characters in ISO language code "%1$s"
el: Μη έγκυροι χαρακτήρες στον κωδικό γλώσσας ISO "%1$s"

en: Invalid characters in class name "%1$s"
el: Μη έγκυροι χαρακτήρες στο όνομα της κλάσης "%1$s"

en: Invalid characters in date "%1$s". ISO format "YYYY-MM-DD hh:mm:ss" expected.
el: Μη έγκυροι χαρακτήρες στην ημερομηνία "%1$s". Αναμένεται η μορφή ISO "YYYY-MM-DD hh:mm:ss".

en: Invalid characters in date "%1$s". ISO format "YYYY-MM-DD" expected.
el: Μη έγκυροι χαρακτήρες στην ημερομηνία "%1$s". Αναμένεται η μορφή ISO "YYYY-MM-DD".

en: Invalid characters in date, ISO format "YYYY-MM-DD hh:mm:ss" expected
el: Μη έγκυροι χαρακτήρες στην ημερομηνία, αναμένεται η μορφή ISO "YYYY-MM-DD hh:mm:ss"

en: Invalid characters in date, ISO format "YYYY-MM-DD" expected
el: Μη έγκυροι χαρακτήρες στην ημερομηνία, αναμένεται η μορφή ISO "YYYY-MM-DD"

en: Invalid characters in domain name "%1$s"
el: Μη έγκυροι χαρακτήρες στο όνομα τομέα "%1$s"

en: Invalid characters in email address: "%1$s"
el: Μη έγκυροι χαρακτήρες στη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου: "%1$s"

en: Invalid characters in manager name "%1$s"
el: Μη έγκυροι χαρακτήρες στο όνομα διαχειριστή "%1$s"

en: Invalid characters in manager name "%1$s" in "%2$s"
el: Μη έγκυροι χαρακτήρες στο όνομα διαχειριστή "%1$s" στο "%2$s"

en: Invalid characters in price "%1$s"
el: Μη έγκυροι χαρακτήρες στην τιμή "%1$s"

en: Invalid characters in provider name "%1$s"
el: Μη έγκυροι χαρακτήρες στο όνομα του παρόχου "%1$s"

en: Invalid characters in purchase date "%1$s"
el: Μη έγκυροι χαρακτήρες στην ημερομηνία αγοράς "%1$s"

en: Invalid characters in type name "%1$s"
el: Μη έγκυροι χαρακτήρες στο όνομα τύπου "%1$s"

en: Invalid configuration for coupon provider "%1$s", needs "%2$s"
el: Μη έγκυρη ρύθμιση παραμέτρων για τον πάροχο κουπονιών "%1$s", χρειάζεται "%2$s"

en: Invalid delivery type
el: Μη έγκυρος τύπος παράδοσης

en: Invalid factory "%1$s"
el: Μη έγκυρο εργοστάσιο "%1$s"

en: Invalid mime type "%1$s"
el: Μη έγκυρος τύπος mime "%1$s"

en: Invalid provider name "%1$s"
el: Μη έγκυρο όνομα παρόχου "%1$s"

en: Invalid serialized basket. "%1$s" returned "%2$s".
el: Μη έγκυρο σειριοποιημένο καλάθι. Το "%1$s" επέστρεψε το "%2$s".

en: Invalid serialized basket. "%1$s" returns "%2$s".
el: Μη έγκυρο σειριοποιημένο καλάθι. Το "%1$s" επιστρέφει το "%2$s".

en: Invalid time interval format "%1$s"
el: Μη έγκυρη μορφή χρονικού διαστήματος "%1$s"

en: Invalid type "%1$s"
el: Μη έγκυρος τύπος "%1$s"

en: Invalid web site URL "%1$s"
el: Μη έγκυρη διεύθυνση URL ιστότοπου "%1$s"

en: Item can not be deleted. Site ID of item differs from present site ID.
el: Το στοιχείο δεν μπορεί να διαγραφεί. Το αναγνωριστικό τοποθεσίας του στοιχείου διαφέρει από το παρόν αναγνωριστικό τοποθεσίας.

en: Item could not be saved using method save(). Item ID not available.
el: Το στοιχείο δεν μπόρεσε να αποθηκευτεί με τη μέθοδο save(). Το αναγνωριστικό του στοιχείου δεν είναι διαθέσιμο.

en: Item referenced in domain "%1$s" not found: %2$s
el: Το στοιχείο που αναφέρεται στον τομέα "%1$s" δεν βρέθηκε: %2$s

en: Item with ID "%1$s" not found
el: Δεν βρέθηκε στοιχείο με αναγνωριστικό "%1$s"

en: Item with ID "%2$s" in "%1$s" not found
el: Δεν βρέθηκε στοιχείο με αναγνωριστικό "%2$s" στο "%1$s"

en: Job with ID "%1$s" not found
el: Δεν βρέθηκε εργασία με αναγνωριστικό "%1$s"

en: List item for removal from domain "%1$s" not found
el: Δεν βρέθηκε στοιχείο λίστας για αφαίρεση από τον τομέα "%1$s"

en: List item with ID "%2$s" in "%1$s" not found
el: Δεν βρέθηκε στοιχείο λίστας με αναγνωριστικό "%2$s" στο "%1$s"

en: List type for attribute item with ID "%1$s" not available
el: Τύπος λίστας για το στοιχείο χαρακτηριστικού με αναγνωριστικό "%1$s" δεν είναι διαθέσιμος

en: List type for price item with ID "%1$s" not available
el: Τύπος λίστας για στοιχείο τιμής με αναγνωριστικό "%1$s" δεν είναι διαθέσιμος

en: List type for text item with ID "%1$s" not available
el: Τύπος λίστας για στοιχείο κειμένου με αναγνωριστικό "%1$s" δεν είναι διαθέσιμος

en: Loading of XML response "%1$s" from delivery provider failed
el: Η φόρτωση της απόκρισης XML "%1$s" από τον πάροχο παράδοσης απέτυχε

en: Locale item for site "%1$s" not found
el: Το στοιχείο τοπικής γλώσσας για την τοποθεσία "%1$s" δεν βρέθηκε

en: Locale object not available
el: Αντικείμενο τοπικής γλώσσας δεν είναι διαθέσιμο

en: Lock flag "%1$d" not within allowed range
el: Η σημαία κλειδώματος "%1$d" δεν είναι εντός του επιτρεπόμενου εύρους

en: Log entry with ID "%1$s" not found
el: Δεν βρέθηκε εγγραφή καταγραφής με αναγνωριστικό "%1$s"

en: Log manager object not available
el: Αντικείμενο διαχειριστή αρχείων καταγραφής δεν είναι διαθέσιμο

en: Mail object not available
el: Αντικείμενο αλληλογραφίας δεν είναι διαθέσιμο

en: Manager path "%1$s" is invalid
el: Η διαδρομή διαχειριστή "%1$s" είναι άκυρη

en: Manager path is empty
el: Η διαδρομή διαχειριστή είναι κενή

en: Message queue object not available
el: Αντικείμενο ουράς μηνυμάτων δεν είναι διαθέσιμο

en: Method "%1$s" for locale site manager not available
el: Μέθοδος "%1$s" για τη διαχείριση τοποθεσίας τοπικής κλίμακας δεν είναι διαθέσιμη

en: Method "%1$s" for provider not available
el: Η μέθοδος "%1$s" για τον πάροχο δεν είναι διαθέσιμη

en: Missing configuration "%1$s"
el: Λείπει η ρύθμιση παραμέτρων "%1$s"

en: New ID "%1$s" for item differs from old ID "%2$s"
el: Το νέο αναγνωριστικό "%1$s" για το στοιχείο διαφέρει από το παλιό αναγνωριστικό "%2$s"

en: Newly created site can not be saved using method "save()". Try using method "insert()" instead.
el: Ο πρόσφατα δημιουργημένος ιστότοπος δεν μπορεί να αποθηκευτεί χρησιμοποιώντας τη μέθοδο "save()". Δοκιμάστε να χρησιμοποιήσετε τη μέθοδο "insert()".

en: No XML file "%1$s" found
el: Δεν βρέθηκε αρχείο XML "%1$s"

en: No bought voucher for code "%1$s" available
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμο αγορασμένο κουπόνι για τον κωδικό "%1$s"

en: No catalog node for ID "%1$s"
el: Δεν υπάρχει κόμβος καταλόγου για το αναγνωριστικό "%1$s"

en: No item found for conditions: %1$s
el: Δεν βρέθηκε κανένα στοιχείο για τις συνθήκες: %1$s

en: No item with "%2$s" in "%1$s" found
el: Δεν βρέθηκε στοιχείο με "%2$s" στο "%1$s"

en: No more credit available for voucher "%1$s"
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη πίστωση για το κουπόνι "%1$s"

en: No order for ID "%1$s" found
el: Δεν βρέθηκε παραγγελία για το αναγνωριστικό "%1$s"

en: No price for product ID "%1$s" or product code "%2$s" available
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη τιμή για το αναγνωριστικό προϊόντος "%1$s" ή τον κωδικό προϊόντος "%2$s"

en: No product with code "%1$s" found
el: Δεν βρέθηκε προϊόν με κωδικό "%1$s"

en: No rebate for currency "%1$s" available
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη έκπτωση για το νόμισμα "%1$s"

en: No search configuration available for "%1$s"
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμες ρυθμίσεις αναζήτησης για το "%1$s"

en: No search configuration available for domain "%1$s"
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμες ρυθμίσεις αναζήτησης για τον τομέα "%1$s"

en: No search keys available
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμα πλήκτρα αναζήτησης

en: No stock type for code "%1$s" found
el: Δεν βρέθηκε τύπος αποθέματος για τον κωδικό "%1$s"

en: No type for code "%1$s" found
el: Δεν βρέθηκε τύπος για τον κωδικό "%1$s"

en: No warehouse for code "%1$s" found
el: Δεν βρέθηκε αποθήκη για τον κωδικό "%1$s"

en: Not a date
el: Δεν είναι ημερομηνία

en: Not a date and time
el: Όχι ημερομηνία και ώρα

en: Not a key/value map
el: Όχι ένας χάρτης κλειδιών/τιμών

en: Not a list item
el: Δεν είναι στοιχείο λίστας

en: Not a listed value
el: Δεν είναι αναφερόμενη αξία

en: Not a number
el: Δεν είναι αριθμός

en: Not a string
el: Δεν είναι συμβολοσειρά

en: Not a time
el: Δεν είναι ώρα

en: Not a true/false value
el: Δεν είναι τιμή αληθούς/ψευδούς

en: Not an integer number
el: Δεν είναι ακέραιος αριθμός

en: Object is not of required type "%1$s"
el: Το αντικείμενο δεν είναι του απαιτούμενου τύπου "%1$s"

en: Operation not supported
el: Η λειτουργία δεν υποστηρίζεται

en: Order ID "%1$s" in XML response of delivery provider differs from stored invoice ID "%2$s" of the order
el: Το αναγνωριστικό παραγγελίας "%1$s" στην απάντηση XML του παρόχου παράδοσης διαφέρει από το αποθηκευμένο αναγνωριστικό τιμολογίου "%2$s" της παραγγελίας

en: Order address position "%1$s" must be greater than 0
el: Η θέση της διεύθυνσης παραγγελίας "%1$s" πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 0

en: Order base item with order ID "%1$s" not found
el: Δεν βρέθηκε στοιχείο βάσης παραγγελίας με αναγνωριστικό παραγγελίας "%1$s"

en: Order data sent to delivery provider was rejected with code "%1$s" according to XML response
el: Τα δεδομένα παραγγελίας που εστάλησαν στον πάροχο παράδοσης απορρίφθηκαν με κωδικό "%1$s" σύμφωνα με την απάντηση XML

en: Order delivery status "%1$s" not within allowed range
el: Η κατάσταση παράδοσης της παραγγελίας "%1$s" δεν είναι εντός του επιτρεπόμενου εύρους

en: Order payment status "%1$s" not within allowed range
el: Η κατάσταση πληρωμής της παραγγελίας "%1$s" δεν είναι εντός του επιτρεπόμενου εύρους

en: Order product position "%1$s" must be greater than 0
el: Η θέση του προϊόντος παραγγελίας "%1$s" πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 0

en: Order service position "%1$s" must be greater than 0
el: Η θέση υπηρεσίας παραγγελίας "%1$s" πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 0

en: Order type "%1$s" not within allowed range
el: Ο τύπος παραγγελίας "%1$s" δεν είναι εντός του επιτρεπόμενου εύρους

en: Order with ID "%1$s" was rejected with code "%2$s": %3$s
el: Η παραγγελία με αναγνωριστικό "%1$s" απορρίφθηκε με κωδικό "%2$s": %3$s

en: Parameter "%1$s" for configuration not available
el: Η παράμετρος "%1$s" για τη διαμόρφωση δεν είναι διαθέσιμη

en: Password object not available
el: Αντικείμενο κωδικού πρόσβασης δεν είναι διαθέσιμο

en: PayPal Express: Duplicate transaction with ID "%1$s" and status "%2$s"
el: PayPal Express: με ID "%1$s" και κατάσταση "%2$s"

en: PayPal Express: Duplicate transaction with ID "%1$s" and status "%2$s"
el: PayPal Express: με ID "%1$s" και κατάσταση "%2$s"

en: PayPal Express: Invalid request "%1$s"
el: PayPal Express: "%1$s"

en: PayPal Express: Payment transaction ID for order ID "%1$s" not available
el: PayPal Express: ID συναλλαγής πληρωμής για ID παραγγελίας "%1$s" δεν είναι διαθέσιμο

en: PayPal Express: Request for order ID "%1$s" failed with "%2$s"
el: PayPal Express: Το αίτημα για το αναγνωριστικό παραγγελίας "%1$s" απέτυχε με "%2$s"

en: PayPal Express: Wrong payment amount "%1$s" for order ID "%2$s"
el: PayPal Express: %1$s" για ID παραγγελίας "%2$s"

en: PayPal Express: Wrong receiver email "%1$s"
el: PayPal Express: "%1$s"

en: Payment costs
el: Κόστος πληρωμών

en: Please have a look at the prices of the products in your basket
el: Παρακαλούμε δείτε τις τιμές των προϊόντων στο καλάθι σας.

en: Price can not be added. Currency ID "%1$s" of price item and currently used currency ID "%2$s" does not match.
el: Η τιμή δεν μπορεί να προστεθεί. Το αναγνωριστικό νομίσματος "%1$s" του στοιχείου τιμής και το αναγνωριστικό νομίσματος "%2$s" δεν ταιριάζουν.

en: Price for the given quantity "%1$d" not available
el: Η τιμή για τη δεδομένη ποσότητα "%1$d" δεν είναι διαθέσιμη

en: Price for the given quantity "%1$s" not available
el: Η τιμή για τη δεδομένη ποσότητα "%1$s" δεν είναι διαθέσιμη

en: Price item not available
el: Στοιχείο τιμής δεν είναι διαθέσιμο

en: Process object not available
el: Αντικείμενο διεργασίας δεν είναι διαθέσιμο

en: Product  not available
el: Το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο

en: Product does not contain all required values. Product code for item not available.
el: Το προϊόν δεν περιέχει όλες τις απαιτούμενες τιμές. Ο κωδικός προϊόντος για το προϊόν δεν είναι διαθέσιμος.

en: Product does not contain the SKU code
el: Το προϊόν δεν περιέχει τον κωδικό SKU

en: Product matching given properties not found
el: Δεν βρέθηκε προϊόν που ταιριάζει με τις συγκεκριμένες ιδιότητες

en: Product not available
el: Το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο

en: Product with array key "%1$d" not available
el: Προϊόν με κλειδί πίνακα "%1$d" δεν είναι διαθέσιμο

en: Products in basket not available
el: Προϊόντα στο καλάθι δεν είναι διαθέσιμα

en: Products out of stock
el: Προϊόντα εκτός αποθέματος

en: Property item for removal not found
el: Δεν βρέθηκε αντικείμενο ιδιοκτησίας προς αφαίρεση

en: Property name "%1$s" not within allowed range
el: Το όνομα της ιδιότητας "%1$s" δεν είναι εντός της επιτρεπόμενης περιοχής

en: Provider in "%1$s" not available
el: Ο πάροχος στο "%1$s" δεν είναι διαθέσιμος

en: Quantity must be 0 or greater and must not exceed %1$d
el: Η ποσότητα πρέπει να είναι 0 ή μεγαλύτερη και δεν πρέπει να υπερβαίνει το %1$d

en: Quantity must be 0 or greater and must not exceed ordered quantity
el: Η ποσότητα πρέπει να είναι 0 ή μεγαλύτερη και δεν πρέπει να υπερβαίνει την παραγγελθείσα ποσότητα.

en: Quantity must be greater than 0 and must not exceed %1$d
el: Η ποσότητα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 0 και να μην υπερβαίνει το %1$d

en: Quantity must be greater than 0 and must not exceed 2147483647
el: Η ποσότητα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 0 και δεν πρέπει να υπερβαίνει το 2147483647

en: Quantity scale must be greater than 0
el: Η κλίμακα ποσότητας πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 0

en: Required parameter "%1$s" is missing
el: Η απαιτούμενη παράμετρος "%1$s" λείπει

en: Required value for "%1$s" is missing
el: Η απαιτούμενη τιμή για το "%1$s" λείπει

en: Search configuration for "%1$s" not available
el: Διαμόρφωση αναζήτησης για το "%1$s" δεν είναι διαθέσιμη

en: Search configuration not available
el: Διαμόρφωση αναζήτησης δεν είναι διαθέσιμη

en: Sending order failed: "%1$s"
el: Η αποστολή της παραγγελίας απέτυχε: "%1$s"

en: Sending order to delivery provider failed with HTTP status "%1$s"
el: Η αποστολή της παραγγελίας στον πάροχο παράδοσης απέτυχε με κατάσταση HTTP "%1$s"

en: Sending order to delivery provider failed: "%1$s"
el: Η αποστολή παραγγελίας στον πάροχο παράδοσης απέτυχε: "%1$s"

en: Service not available
el: Η υπηρεσία δεν είναι διαθέσιμη

en: Service of type "%1$s" not available
el: Υπηρεσία τύπου "%1$s" δεν είναι διαθέσιμη

en: Session object not available
el: Αντικείμενο συνεδρίας δεν είναι διαθέσιμο

en: Site can not be inserted. Site ID of site differs from site ID of parent site.
el: Η ιστοσελίδα δεν μπορεί να εισαχθεί. Το αναγνωριστικό τοποθεσίας της τοποθεσίας διαφέρει από το αναγνωριστικό τοποθεσίας της γονικής τοποθεσίας.

en: Site can not be moved. Site ID of site differs from present site id, site ID of existing parent site or site id of new parent site.
el: Ο ιστότοπος δεν μπορεί να μετακινηθεί. Το αναγνωριστικό τοποθεσίας της τοποθεσίας διαφέρει από το παρόν αναγνωριστικό τοποθεσίας, το αναγνωριστικό τοποθεσίας της υπάρχουσας γονικής τοποθεσίας ή το αναγνωριστικό τοποθεσίας της νέας γονικής τοποθεσίας.

en: Site for code "%1$s" not found
el: Δεν βρέθηκε τοποθεσία για τον κωδικό "%1$s"

en: Started order status import from "%1$s"
el: Ξεκίνησε η εισαγωγή κατάστασης παραγγελίας από το "%1$s"

en: Started order status import from file "%1$s"
el: Ξεκίνησε η εισαγωγή κατάστασης παραγγελίας από το αρχείο "%1$s"

en: Status not available
el: Κατάσταση δεν είναι διαθέσιμη

en: The algorithm "%1$s" is not supported
el: Ο αλγόριθμος "%1$s" δεν υποστηρίζεται

en: The maximum basket value of %1$s is exceeded
el: Έχει ξεπεραστεί η μέγιστη τιμή καλαθιού %1$s

en: The maximum product quantity is %1$d
el: Η μέγιστη ποσότητα προϊόντος είναι %1$d

en: The maximum product quantity of %1$d is exceeded
el: Έχει ξεπεραστεί η μέγιστη ποσότητα προϊόντος %1$d

en: The maximum product value is %1$s
el: Η μέγιστη τιμή του προϊόντος είναι %1$s

en: The maximum quantity of all products is %1$d
el: Η μέγιστη ποσότητα όλων των προϊόντων είναι %1$d

en: The maximum value of all products is %1$s
el: Η μέγιστη αξία όλων των προϊόντων είναι %1$s

en: The minimum basket value of %1$s isn't reached
el: Η ελάχιστη τιμή καλαθιού %1$s δεν έχει επιτευχθεί

en: The minimum product quantity of %1$d isn't reached
el: Η ελάχιστη ποσότητα προϊόντος %1$d δεν έχει επιτευχθεί

en: The type of the configuration option with key "%1$s" must be "%2$s"
el: Ο τύπος της επιλογής διαμόρφωσης με κλειδί "%1$s" πρέπει να είναι "%2$s"

en: Time value after "%1$s"
el: Τιμή χρόνου μετά το "%1$s"

en: Time value before "%1$s"
el: Χρονική τιμή πριν από το "%1$s"

en: Total results value not found
el: Δεν βρέθηκε η συνολική τιμή των αποτελεσμάτων

en: Tree root with code "%1$s" in "%2$s" not found
el: Δεν βρέθηκε ρίζα δέντρου με κωδικό "%1$s" στο "%2$s"

en: Type item with ID "%1$s" in "%2$s" not found
el: Δεν βρέθηκε στοιχείο τύπου με αναγνωριστικό "%1$s" στο "%2$s"

en: Unable to call method "%1$s"
el: Αδυναμία κλήσης της μεθόδου "%1$s"

en: Unable to create order XML file "%1$s"
el: Αδυναμία δημιουργίας αρχείου XML παραγγελίας "%1$s"

en: Unable to move imported file "%1$s" to "%2$s"
el: Αδυναμία μετακίνησης του εισαγόμενου αρχείου "%1$s" στο "%2$s"

en: Unable to sort public holidays: "%1$s"
el: Αδυναμία ταξινόμησης αργιών: "%1$s"

en: Unknown search key "%1$s"
el: Άγνωστο κλειδί αναζήτησης "%1$s"

en: Validation of XML response from delivery provider against schema "%1$s" failed
el: Η επικύρωση της απόκρισης XML από τον πάροχο παράδοσης έναντι του σχήματος "%1$s" απέτυχε

en: View object not available
el: Αντικείμενο προβολής δεν είναι διαθέσιμο
