aimeos-core - en to cs translation catalogue (217 entries)

en: Address for domain "%1$s" not available
cs: Adresa pro doménu "%1$s" není k dispozici

en: Address for type "%1$s" not available
cs: Adresa typu %1$s není dostupná

en: Address item for removal not found
cs: Adresa pro odstranění není dostupná

en: Address not available
cs: Adresa není dostupná

en: Address salutation "%1$s" not within allowed range
cs: Oslovení pro adresu "%1$s" je mimo povolený rozsah

en: Address search configuration not available
cs: Konfigurace pro vyhledávání adres není dostupná

en: Address type "%1$s" not within allowed range
cs: Typ adresy "%1$s" mimo povolený rozsah

en: An unknown error occured with code %1$d
cs: Vyskytla se neznámá chyba s kódem %1$d

en: At least one key is required for aggregation
cs: Minimálně jeden znak je potřeba pro agregaci

en: Basket empty
cs: Košík je prázdný

en: Bought voucher is in currency "%1$s", basket uses "%2$s"
cs: Koupený voucher je v měně %1$s, košík používá %2$s

en: Cache object not available
cs: Objekt nenalezen v mezipaměti

en: Called unknown method "%1$s" on class "%2$s"
cs: Volána neznámá metoda "%1$s" ve třídě "%2$s"

en: Catalog node for ID "%1$s" not available
cs: Katalogový uzel pro ID "%1$s" není k dispozici

en: Catalog path for ID "%1$s" not found
cs: Cesta ke katalogu pro ID "%1$s" nebyla nalezena

en: Checks for available addresses in basket failed
cs: Kontrola dostupných adres v košíku se nezdařila

en: Checks for available service items in basket failed
cs: Kontrola dostupných položek služeb v košíku selhala

en: Child node with index "%1$d" not available
cs: Dceřiný uzel s indexem "%1$d" není k dispozici

en: Class "%1$s" does not implement interface "%2$s"
cs: Třída "%1$s" does not implement interface "%2$s"

en: Class "%1$s" not available
cs: Třída "%1$s" není k dispozici

en: Code "%1$s" must not be longer than %2$d characters
cs: Kód "%1$s" nesmí být delší než %2$d znaků.

en: Code "%1$s" must not be longer than 32 characters
cs: Kód "%1$s" nesmí být delší než 32 znaků.

en: Code contains invalid characters: "%1$s"
cs: Kód obsahuje neplatné znaky: %1$s

en: Code is too long
cs: Kód je příliš dlouhý

en: Code must not be longer than 255 characters
cs: Kód nesmí být delší než 255 znaků.

en: Code must not be longer than 32 characters
cs: Kód nesmí být delší než 32 znaků.

en: Configuration for "%1$s" is missing
cs: Nastavení pro %1$s chybí.

en: Configuration invalid
cs: Neplatná konfigurace

en: Configuration not available
cs: Nastavení není dostupné

en: Configuration object not available
cs: Objekt konfigurace není k dispozici

en: Configuration of necessary SQL statement for "%1$s" not available
cs: Konfigurace potřebného příkazu SQL pro "%1$s" není k dispozici

en: Coupon in basket is not available any more
cs: Kupón v košíku již není platný

en: Coupon is not available any more
cs: Kupón již není platný

en: Curl could not be initialized
cs: Curl se nepodařilo inicializovat

en: Curl error: "%1$s" - "%2$s"
cs: Chyba Curl: "%1$s" - "%2$s"

en: Database manager object not available
cs: Objekt správce databáze není k dispozici

en: Date value before "%1$s"
cs: Hodnota datumu před %1$s

en: Downloading file "%1$s" failed
cs: Stažení souboru "%1$s" se nezdařilo

en: Duplicate coupon code
cs: Duplicitní kód kupónu

en: Duplicate coupon code "%1$s"
cs: Duplicitní kód kupónu %1$s

en: Expanding "%1$s" node failed
cs: Rozbalení uzlu "%1$s" se nezdařilo

en: File "%1$s" not found
cs: Soubor %1$s nenalezen

en: File or directory "%1$s" doesn't exist
cs: Soubor nebo složka %1$s neexistuje

en: File system manager object not available
cs: objekt souboru systému není dostupný

en: Finished order status import from "%1$s"
cs: Status vložen z ukončené objednávky %1$s

en: Finished order status import from file "%1$s"
cs: Status vložen z ukončené objednávky %1$s

en: Flags "%1$s" not within allowed range
cs: Příznaky "%1$s" nejsou v povoleném rozsahu

en: Flags not within allowed range
cs: Příznaky nejsou v povoleném rozsahu

en: ID of last inserted database record not available
cs: ID posledního vloženého záznamu databáze není dostupné

note: / Locale ID %1$s
en: Internationalization object not available for "%1$s"
cs: Objekt internacionalizace není k dispozici pro "%1$s"

en: Invalid ISO country code
cs: Neplatný kód ISO země

en: Invalid ISO country code "%1$s"
cs: Neplatný kód ISO země %1$s

en: Invalid ISO currency code
cs: Neplatný kód ISO měny

en: Invalid ISO currency code "%1$s"
cs: Neplatný kód ISO měny %1$s

en: Invalid ISO language code
cs: Neplatný kód ISO jazyku

en: Invalid ISO language code "%1$s"
cs: Neplatný kód jazyka ISO "%1$s"

en: Invalid JSON as result of search for ID "%2$s" in "%1$s": %3$s
cs: Neplatný JSON jako výsledek hledání ID "%2$s" v "%1$s": %3$s

en: Invalid attribute at position "%1$d"
cs: Neplatný atribut na pozici "%1$d"

en: Invalid characters in ISO currency code "%1$s"
cs: Neplatné znaky v kódu měny ISO "%1$s"

en: Invalid characters in ISO language code "%1$s"
cs: Neplatné znaky v kódu jazyka ISO "%1$s"

en: Invalid characters in class name "%1$s"
cs: Zakázané znaky ve jméně třídy "%1$s"

en: Invalid characters in date "%1$s". ISO format "YYYY-MM-DD hh:mm:ss" expected.
cs: Neplatné znaky v datu "%1$s". Očekává se formát ISO "RRRR-MM-DD hh:mm:ss".

en: Invalid characters in date "%1$s". ISO format "YYYY-MM-DD" expected.
cs: Neplatné znaky v datu "%1$s". Očekává se formát ISO "RRRR-MM-DD".

en: Invalid characters in date, ISO format "YYYY-MM-DD hh:mm:ss" expected
cs: Neplatné znaky v datu, očekávaný formát ISO "RRRR-MM-DD hh:mm:ss"

en: Invalid characters in date, ISO format "YYYY-MM-DD" expected
cs: Neplatné znaky v datu, očekávaný formát ISO "RRRR-MM-DD"

en: Invalid characters in domain name "%1$s"
cs: Neplatné znaky v názvu domény "%1$s"

en: Invalid characters in email address: "%1$s"
cs: Neplatné znaky v e-mailové adrese: "%1$s"

en: Invalid characters in manager name "%1$s"
cs: Neplatné znaky v názvu správce "%1$s"

en: Invalid characters in manager name "%1$s" in "%2$s"
cs: Neplatné znaky v názvu manažera "%1$s" v "%2$s"

en: Invalid characters in price "%1$s"
cs: Neplatné znaky v ceně "%1$s"

en: Invalid characters in provider name "%1$s"
cs: Neplatné znaky v názvu poskytovatele "%1$s"

en: Invalid characters in purchase date "%1$s"
cs: Neplatné znaky v datu nákupu "%1$s"

en: Invalid characters in type name "%1$s"
cs: Neplatné znaky v názvu typu "%1$s"

en: Invalid configuration for coupon provider "%1$s", needs "%2$s"
cs: Neplatná konfigurace pro poskytovatele kupónů "%1$s", potřebuje "%2$s".

en: Invalid delivery type
cs: Nesprávný typ doručení

en: Invalid factory "%1$s"
cs: Neplatná továrna "%1$s"

en: Invalid mime type "%1$s"
cs: Neplatný typ mime "%1$s"

en: Invalid provider name "%1$s"
cs: Neplatný název poskytovatele "%1$s"

en: Invalid serialized basket. "%1$s" returned "%2$s".
cs: Neplatný serializovaný koš. "%1$s" vrátil "%2$s".

en: Invalid serialized basket. "%1$s" returns "%2$s".
cs: Neplatný serializovaný koš. "%1$s" vrací "%2$s".

en: Invalid time interval format "%1$s"
cs: Nesprávný formát časového intervalu "%1$s"

en: Invalid type "%1$s"
cs: Neplatný typ "%1$s"

en: Invalid web site URL "%1$s"
cs: Špatná adrese stránky URL %1$s

en: Item can not be deleted. Site ID of item differs from present site ID.
cs: Věc nemůže být smazána. ID stránky věci je jiné, než aktuální ID stránky.

en: Item could not be saved using method save(). Item ID not available.
cs: Položku nelze uložit pomocí metody save(). ID položky není k dispozici.

en: Item referenced in domain "%1$s" not found: %2$s
cs: Položka odkazovaná v doméně "%1$s" nebyla nalezena: %2$s

en: Item with ID "%1$s" not found
cs: Položka s ID "%1$s" nebyla nalezena

en: Item with ID "%2$s" in "%1$s" not found
cs: Položka s ID "%2$s" v "%1$s" nenalezena

en: Job with ID "%1$s" not found
cs: Úloha s ID "%1$s" nebyla nalezena

en: List item for removal from domain "%1$s" not found
cs: Položka seznamu pro odstranění z domény "%1$s" nebyla nalezena

en: List item with ID "%2$s" in "%1$s" not found
cs: Položka seznamu s ID "%2$s" v "%1$s" nenalezena

en: List type for attribute item with ID "%1$s" not available
cs: Typ seznamu pro položku atributu s ID "%1$s" není k dispozici

en: List type for price item with ID "%1$s" not available
cs: Typ seznamu pro cenovou položku s ID "%1$s" není k dispozici

en: List type for text item with ID "%1$s" not available
cs: Typ seznamu pro textovou položku s ID "%1$s" není k dispozici

en: Loading of XML response "%1$s" from delivery provider failed
cs: Načítání odpovědi XML "%1$s" od poskytovatele doručení se nezdařilo

en: Locale item for site "%1$s" not found
cs: Položka místního jazyka pro web "%1$s" nebyla nalezena

en: Locale object not available
cs: Objekt Locale není k dispozici

en: Lock flag "%1$d" not within allowed range
cs: Příznak uzamčení "%1$d" není v povoleném rozsahu

en: Log entry with ID "%1$s" not found
cs: Záznam protokolu s ID "%1$s" nebyl nalezen

en: Log manager object not available
cs: Objekt správce protokolu není k dispozici

en: Mail object not available
cs: Objekt pošty není k dispozici

en: Manager path "%1$s" is invalid
cs: Cesta správce "%1$s" je neplatná

en: Manager path is empty
cs: Cesta správce je prázdná

en: Message queue object not available
cs: Objekt fronty zpráv není k dispozici

en: Method "%1$s" for locale site manager not available
cs: Metoda "%1$s" pro správce lokality není k dispozici

en: Method "%1$s" for provider not available
cs: Metoda "%1$s" pro poskytovatele není k dispozici

en: Missing configuration "%1$s"
cs: Chybějící konfigurace "%1$s"

en: New ID "%1$s" for item differs from old ID "%2$s"
cs: Nové ID "%1$s" pro položku se liší od starého ID "%2$s".

en: Newly created site can not be saved using method "save()". Try using method "insert()" instead.
cs: Nově vytvořenou stránku nelze uložit pomocí metody "save()". Zkuste místo toho použít metodu "insert()".

en: No XML file "%1$s" found
cs: Nebyl nalezen žádný soubor XML "%1$s"

en: No bought voucher for code "%1$s" available
cs: Žádný zakoupený poukaz s kódem "%1$s" není k dispozici

en: No catalog node for ID "%1$s"
cs: Žádný uzel katalogu pro ID "%1$s"

en: No item found for conditions: %1$s
cs: Nebyla nalezena žádná položka pro podmínky: %1$s

en: No item with "%2$s" in "%1$s" found
cs: V položce "%1$s" nebyla nalezena žádná položka s "%2$s".

en: No more credit available for voucher "%1$s"
cs: Pro poukaz "%1$s" již není k dispozici žádný kredit.

en: No order for ID "%1$s" found
cs: Nebyla nalezena žádná objednávka pro ID "%1$s".

en: No price for product ID "%1$s" or product code "%2$s" available
cs: Není k dispozici žádná cena pro ID produktu "%1$s" nebo kód produktu "%2$s".

en: No product with code "%1$s" found
cs: Nebyl nalezen žádný produkt s kódem "%1$s".

en: No rebate for currency "%1$s" available
cs: Žádná sleva pro měnu "%1$s" není k dispozici

en: No search configuration available for "%1$s"
cs: Pro položku "%1$s" není k dispozici žádná konfigurace vyhledávání.

en: No search configuration available for domain "%1$s"
cs: Pro doménu "%1$s" není k dispozici žádná konfigurace vyhledávání.

en: No search keys available
cs: Nejsou k dispozici žádné vyhledávací klávesy

en: No stock type for code "%1$s" found
cs: Pro kód "%1$s" nebyl nalezen žádný skladový typ

en: No type for code "%1$s" found
cs: Pro kód "%1$s" nebyl nalezen žádný typ

en: No warehouse for code "%1$s" found
cs: Nebylo nalezeno žádné skladiště pro kód "%1$s"

en: Not a date
cs: Ne rande

en: Not a date and time
cs: Ne datum a čas

en: Not a key/value map
cs: Ne mapa klíč/hodnota

en: Not a list item
cs: Nejedná se o položku seznamu

en: Not a listed value
cs: Není uvedena hodnota

en: Not a number
cs: Ne číslo

en: Not a string
cs: Není řetězec

en: Not a time
cs: Není čas

en: Not a true/false value
cs: Není pravda/lež hodnota

en: Not an integer number
cs: Není celé číslo

en: Object is not of required type "%1$s"
cs: Objekt není požadovaného typu "%1$s"

en: Operation not supported
cs: Operace není podporovaná

en: Order ID "%1$s" in XML response of delivery provider differs from stored invoice ID "%2$s" of the order
cs: ID objednávky "%1$s" v odpovědi XML poskytovatele doručení se liší od uloženého ID faktury "%2$s" objednávky.

en: Order address position "%1$s" must be greater than 0
cs: Pozice adresy objednávky "%1$s" musí být větší než 0

en: Order base item with order ID "%1$s" not found
cs: Základní položka objednávky s ID objednávky "%1$s" nebyla nalezena

en: Order data sent to delivery provider was rejected with code "%1$s" according to XML response
cs: Data objednávky odeslaná poskytovateli doručení byla podle odpovědi XML odmítnuta s kódem "%1$s".

en: Order delivery status "%1$s" not within allowed range
cs: Stav doručení objednávky "%1$s" není v povoleném rozsahu

en: Order payment status "%1$s" not within allowed range
cs: Stav platby objednávky "%1$s" není v povoleném rozsahu

en: Order product position "%1$s" must be greater than 0
cs: Pozice objednaného produktu "%1$s" musí být větší než 0

en: Order service position "%1$s" must be greater than 0
cs: Pozice služby objednávky "%1$s" musí být větší než 0

en: Order type "%1$s" not within allowed range
cs: Typ objednávky "%1$s" není v povoleném rozsahu

en: Order with ID "%1$s" was rejected with code "%2$s": %3$s
cs: Objednávka s ID "%1$s" byla odmítnuta s kódem "%2$s": %3$s

en: Parameter "%1$s" for configuration not available
cs: Parametr "%1$s" pro konfiguraci není k dispozici

en: Password object not available
cs: Heslo objektu není dostupné

en: PayPal Express: Duplicate transaction with ID "%1$s" and status "%2$s"
cs: PayPal Express: Duplicitní transakce s ID "%1$s" a stavem "%2$s".

en: PayPal Express: Duplicate transaction with ID "%1$s" and status "%2$s"
cs: PayPal Express: Duplicitní transakce s ID "%1$s" a stavem "%2$s".

en: PayPal Express: Invalid request "%1$s"
cs: PayPal Express: Neplatný požadavek "%1$s"

en: PayPal Express: Payment transaction ID for order ID "%1$s" not available
cs: PayPal Express: ID platební transakce pro ID objednávky "%1$s" není k dispozici

en: PayPal Express: Request for order ID "%1$s" failed with "%2$s"
cs: PayPal Express: Požadavek na ID objednávky "%1$s" selhal s "%2$s".

en: PayPal Express: Wrong payment amount "%1$s" for order ID "%2$s"
cs: PayPal Express: Špatná částka platby "%1$s" pro ID objednávky "%2$s".

en: PayPal Express: Wrong receiver email "%1$s"
cs: PayPal Express: Špatný e-mail příjemce "%1$s"

en: Payment costs
cs: Platební náklady

en: Please have a look at the prices of the products in your basket
cs: Podívejte se prosím na ceny produktů v košíku.

en: Price can not be added. Currency ID "%1$s" of price item and currently used currency ID "%2$s" does not match.
cs: Cenu nelze přidat. ID měny "%1$s" položky ceny a aktuálně používané ID měny "%2$s" se neshodují.

en: Price for the given quantity "%1$d" not available
cs: Cena pro dané množství "%1$d" není k dispozici

en: Price for the given quantity "%1$s" not available
cs: Cena pro dané množství "%1$s" není k dispozici

en: Price item not available
cs: Cena není dostupná

en: Process object not available
cs: Objekt procesu není k dispozici

en: Product  not available
cs: Produkt není dostupný

en: Product does not contain all required values. Product code for item not available.
cs: Produkt neobsahuje všechny požadované hodnoty. Kód produktu pro položku není k dispozici.

en: Product does not contain the SKU code
cs: Výrobek neobsahuje kód SKU

en: Product matching given properties not found
cs: Výrobek vyhovující zadaným vlastnostem nebyl nalezen

en: Product not available
cs: Produkt není dostupný

en: Product with array key "%1$d" not available
cs: Produkt s klíčem pole "%1$d" není k dispozici

en: Products in basket not available
cs: Produkt v košíku není dostupný

en: Products out of stock
cs: Produkt není skladem

en: Property item for removal not found
cs: Položka majetku k odstranění nebyla nalezena

en: Property name "%1$s" not within allowed range
cs: Název vlastnosti "%1$s" není v povoleném rozsahu

en: Provider in "%1$s" not available
cs: Poskytovatel v "%1$s" není k dispozici

en: Quantity must be 0 or greater and must not exceed %1$d
cs: Množství musí být 0 nebo větší a nesmí překročit %1$d

en: Quantity must be 0 or greater and must not exceed ordered quantity
cs: Množství musí být 0 nebo větší a nesmí překročit objednané množství.

en: Quantity must be greater than 0 and must not exceed %1$d
cs: Množství musí být větší než 0 a nesmí překročit %1$d

en: Quantity must be greater than 0 and must not exceed 2147483647
cs: Množství musí být větší než 0 a nesmí překročit 2147483647.

en: Quantity scale must be greater than 0
cs: Stupnice množství musí být větší než 0

en: Required parameter "%1$s" is missing
cs: Chybí povinný parametr "%1$s".

en: Required value for "%1$s" is missing
cs: Chybí požadovaná hodnota pro "%1$s"

en: Search configuration for "%1$s" not available
cs: Konfigurace vyhledávání pro "%1$s" není k dispozici

en: Search configuration not available
cs: Konfigurace vyhledávače není dostupná

en: Sending order failed: "%1$s"
cs: Odeslání objednávky selhalo: %1$s

en: Sending order to delivery provider failed with HTTP status "%1$s"
cs: Odeslání objednávky poskytovateli doručení se nezdařilo se stavem HTTP "%1$s".

en: Sending order to delivery provider failed: "%1$s"
cs: Odeslání objednávky poskytovateli doručení se nezdařilo: "%1$s"

en: Service not available
cs: Servis není dostupný

en: Service of type "%1$s" not available
cs: Služba typu "%1$s" není k dispozici

en: Session object not available
cs: Objekt relace není k dispozici

en: Site can not be inserted. Site ID of site differs from site ID of parent site.
cs: Stránku nelze vložit. ID stránky se liší od ID nadřazené stránky.

en: Site can not be moved. Site ID of site differs from present site id, site ID of existing parent site or site id of new parent site.
cs: Stránka nemůže být přesunuta. ID stránky je jiné než předtím, ID stránky již existuje s jinou stránkou, nebo ID stránky již má nová.

en: Site for code "%1$s" not found
cs: Stránka kódu %1$s nenalezena

en: Started order status import from "%1$s"
cs: Spuštěn import stavu objednávky z "%1$s"

en: Started order status import from file "%1$s"
cs: Spuštěn import stavu objednávky ze souboru "%1$s"

en: Status not available
cs: Adresa není dostupná

en: The algorithm "%1$s" is not supported
cs: Algoritmus "%1$s" není podporován.

en: The maximum basket value of %1$s is exceeded
cs: Maximální hodnota koše %1$s je překročena.

en: The maximum product quantity is %1$d
cs: Maximální množství produktu je %1$d

en: The maximum product quantity of %1$d is exceeded
cs: Je překročeno maximální množství produktu %1$d.

en: The maximum product value is %1$s
cs: Maximum produktů je %1$s

en: The maximum quantity of all products is %1$d
cs: Maximum všech produktů je %1$d

en: The maximum value of all products is %1$s
cs: Maximum pro vložení produktu je %1$s

en: The minimum basket value of %1$s isn't reached
cs: Minimální množství v košíku je %1$s

en: The minimum product quantity of %1$d isn't reached
cs: Minimální množství je %1$d

en: The type of the configuration option with key "%1$s" must be "%2$s"
cs: Typ konfigurační volby s klíčem "%1$s" musí být "%2$s".

en: Time value after "%1$s"
cs: Hodnota času po "%1$s"

en: Time value before "%1$s"
cs: Hodnota času před "%1$s"

en: Total results value not found
cs: Celkový výsledek hodnoty nenalezen

en: Tree root with code "%1$s" in "%2$s" not found
cs: Kořen stromu s kódem "%1$s" v "%2$s" nenalezen

en: Type item with ID "%1$s" in "%2$s" not found
cs: Typ položky s ID "%1$s" v "%2$s" nenalezen

en: Unable to call method "%1$s"
cs: Nelze nazvat metodu "%1$s"

en: Unable to create order XML file "%1$s"
cs: Není možné vytvořit objednávku XML souboru %1$s

en: Unable to move imported file "%1$s" to "%2$s"
cs: Nelze přesunout importovaný soubor "%1$s" do souboru "%2$s".

en: Unable to sort public holidays: "%1$s"
cs: Nelze třídit státní svátky: "%1$s"

en: Unknown search key "%1$s"
cs: Neznámí vyhledávání slova %1$s

en: Validation of XML response from delivery provider against schema "%1$s" failed
cs: Ověření odpovědi XML od poskytovatele doručení podle schématu "%1$s" se nezdařilo.

en: View object not available
cs: Zobrazení objektu není dostupné
