aimeos-core - en to sr translation catalogue (34 entries)

en: da
sr: Danski

en: en
sr: Engleski

en: eo
sr: Esperanto

en: et
sr: Estonski

en: fa
sr: Persijski

en: fi
sr: Finski

en: fr
sr: Francuski

en: ga
sr: Irski

en: gd
sr: Skotski Galik

en: he
sr: Jevrejski

en: hi
sr: Hindu

en: hr
sr: Hrvatski

en: hu
sr: Madarski

en: id
sr: Indonezanski

en: it
sr: Italijanski

en: ja
sr: Japanski

en: ki
sr: Kikuju

en: ko
sr: Korejski

en: la
sr: Latinski

en: mk
sr: Makedonski

en: mn
sr: Mongolski

en: no
sr: Norveski

en: pl
sr: Poljski

en: ps
sr: Pastu

en: pt
sr: Portugalski

en: sk
sr: Slovacki

en: sl
sr: Slovenacki

en: sq
sr: Albanski

en: sr
sr: Srpski

en: sv
sr: Svedski

en: sw
sr: Svahili

en: tr
sr: Turski

en: uk
sr: Ukrajinski

en: ur
sr: Urdu
