aimeos-core - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: aa
cs: Afar

en: ab
cs: Abkhazian

en: ae
cs: Avestan

en: af
cs: Afrikaans

en: ak
cs: Akan

en: am
cs: Amharic

en: an
cs: .

en: be
cs: být

en: he
cs: on

en: ie
cs: tj.

en: is
cs: je

en: it
cs: to

en: na
cs: Nauru

en: no
cs: ne

en: nr
cs: č.

en: so
cs: takže

en: su
cs: s

en: to
cs: na
