aimeos-core - en to sk translation catalogue (250 entries)

en: AD
sk: Andorra

en: AE
sk: Spojené arabské emiráty

en: AF
sk: Afganistan

en: AG
sk: Antigua a Barbuda

en: AI
sk: Anguilla

en: AL
sk: Albánsko

en: AM
sk: Arménsko

en: AO
sk: Angola

en: AQ
sk: Antarktída

en: AR
sk: Argentína

en: AS
sk: Americká Samoa

en: AT
sk: Rakúsko

en: AU
sk: Austrália

en: AW
sk: Aruba

en: AX
sk: Alandy

en: AZ
sk: Azerbajdžan

en: BA
sk: Bosna a Hercegovina

en: BB
sk: Barbados

en: BD
sk: Bangladéš

en: BE
sk: Belgicko

en: BF
sk: Burkina Faso

en: BG
sk: Bulharsko

en: BH
sk: Bahrajn

en: BI
sk: Burundi

en: BJ
sk: Benin

en: BL
sk: Saint Barthélemy

en: BM
sk: Bermudy

en: BN
sk: Brunej Darussalam

en: BO
sk: Bolívia, mnohonárodnostný štát

en: BQ
sk: Bonaire, Sint Eustatius a Saba

en: BR
sk: Brazília

en: BS
sk: Bahamy

en: BT
sk: Bhután

en: BV
sk: Bouvetov ostrov

en: BW
sk: Botswana

en: BY
sk: Bielorusko

en: BZ
sk: Belize

en: CA
sk: Kanada

en: CC
sk: Kokosové ostrovy (Keeling)

en: CD
sk: Kongo, Demokratická republika

en: CF
sk: Stredoafrická republika

en: CG
sk: Kongo

en: CH
sk: Švajčiarsko

en: CI
sk: Pobrežie Slonoviny

en: CK
sk: Cookove ostrovy

en: CL
sk: Čile

en: CM
sk: Kamerun

en: CN
sk: Čína

en: CO
sk: Kolumbia

en: CR
sk: Kostarika

en: CU
sk: Kuba

en: CV
sk: Kapverdy

en: CW
sk: Curaçao

en: CX
sk: Vianočný ostrov

en: CY
sk: Cyprus

en: CZ
sk: Česká republika

en: DE
sk: Nemecko

en: DJ
sk: Džibutsko

en: DK
sk: Dánsko

en: DM
sk: Dominika

en: DO
sk: Dominikánska republika

en: DZ
sk: Alžírsko

en: EC
sk: Ekvádor

en: EE
sk: Estónsko

en: EG
sk: Egypt

en: EH
sk: Západná Sahara

en: ER
sk: Eritrea

en: ES
sk: Španielsko

en: ET
sk: Etiópia

en: FI
sk: Fínsko

en: FJ
sk: Fidži

en: FK
sk: Falklandské ostrovy (Malvíny)

en: FM
sk: Mikronézia, Federatívne štáty

en: FO
sk: Faerské ostrovy

en: FR
sk: Francúzsko

en: GA
sk: Gabon

en: GB
sk: Spojené kráľovstvo

en: GD
sk: Grenada

en: GE
sk: Georgia

en: GF
sk: Francúzska Guyana

en: GG
sk: Guernsey

en: GH
sk: Ghana

en: GI
sk: Gibraltár

en: GL
sk: Grónsko

en: GM
sk: Gambia

en: GN
sk: Guinea

en: GP
sk: Guadeloupe

en: GQ
sk: Rovníková Guinea

en: GR
sk: Grécko

en: GS
sk: Južná Georgia a Južné Sandwichove ostrovy

en: GT
sk: Guatemala

en: GU
sk: Guam

en: GW
sk: Guinea-Bissau

en: GY
sk: Guyana

en: HK
sk: Hongkong

en: HM
sk: Ostrov Heard a McDonaldove ostrovy

en: HN
sk: Honduras

en: HR
sk: Chorvátsko

en: HT
sk: Haiti

en: HU
sk: Maďarsko

en: ID
sk: Indonézia

en: IE
sk: Írsko

en: IL
sk: Izrael

en: IM
sk: Ostrov Man

en: IN
sk: India

en: IO
sk: Britské územie v Indickom oceáne

en: IQ
sk: Irak

en: IR
sk: Irán, Islamská republika

en: IS
sk: Island

en: IT
sk: Taliansko

en: JE
sk: Jersey

en: JM
sk: Jamajka

en: JO
sk: Jordan

en: JP
sk: Japonsko

en: KE
sk: Keňa

en: KG
sk: Kirgizsko

en: KH
sk: Kambodža

en: KI
sk: Kiribati

en: KM
sk: Komory

en: KN
sk: Svätý Krištof a Nevis

en: KP
sk: Kórejská ľudovodemokratická republika

en: KR
sk: Kórejská republika

en: KW
sk: Kuvajt

en: KY
sk: Kajmanské ostrovy

en: KZ
sk: Kazachstan

en: LA
sk: Laoská ľudovodemokratická republika

en: LB
sk: Libanon

en: LC
sk: Svätá Lucia

en: LI
sk: Lichtenštajnsko

en: LK
sk: Srí Lanka

en: LR
sk: Libéria

en: LS
sk: Lesotho

en: LT
sk: Litva

en: LU
sk: Luxembursko

en: LV
sk: Lotyšsko

en: LY
sk: Líbya

en: MA
sk: Maroko

en: MC
sk: Monaco

en: MD
sk: Moldavsko, Moldavská republika

en: ME
sk: Čierna Hora

en: MF
sk: Svätý Martin (francúzska časť)

en: MG
sk: Madagaskar

en: MH
sk: Marshallove ostrovy

en: MK
sk: Macedónsko

en: ML
sk: Mali

en: MM
sk: Mjanmarsko

en: MN
sk: Mongolsko

en: MO
sk: Macao

en: MP
sk: Severné Mariány

en: MQ
sk: Martinik

en: MR
sk: Mauritánia

en: MS
sk: Montserrat

en: MT
sk: Malta

en: MU
sk: Maurícius

en: MV
sk: Maldivy

en: MW
sk: Malawi

en: MX
sk: Mexiko

en: MY
sk: Malajzia

en: MZ
sk: Mozambik

en: NA
sk: Namíbia

en: NC
sk: Nová Kaledónia

en: NE
sk: Niger

en: NF
sk: Ostrov Norfolk

en: NG
sk: Nigéria

en: NI
sk: Nikaragua

en: NL
sk: Holandsko

en: NO
sk: Nórsko

en: NP
sk: Nepál

en: NR
sk: Nauru

en: NU
sk: Niue

en: NZ
sk: Nový Zéland

en: OM
sk: Omán

en: PA
sk: Panama

en: PE
sk: Peru

en: PF
sk: Francúzska Polynézia

en: PG
sk: Papua Nová Guinea

en: PH
sk: Filipíny

en: PK
sk: Pakistan

en: PL
sk: Poľsko

en: PM
sk: Saint Pierre a Miquelon

en: PN
sk: Pitcairn

en: PR
sk: Portoriko

en: PS
sk: Palestína, štát

en: PT
sk: Portugalsko

en: PW
sk: Palau

en: PY
sk: Paraguaj

en: QA
sk: Katar

en: RE
sk: Réunion

en: RO
sk: Rumunsko

en: RS
sk: Srbsko

en: RU
sk: Ruská federácia

en: RW
sk: Rwanda

en: SA
sk: Saudská Arábia

en: SB
sk: Šalamúnove ostrovy

en: SC
sk: Seychely

en: SD
sk: Sudán

en: SE
sk: Švédsko

en: SG
sk: Singapur

en: SH
sk: Svätá Helena, Nanebovstúpenie a Tristan da Cunha

en: SI
sk: Slovinsko

en: SJ
sk: Špicbergy a Jan Mayen

en: SK
sk: Slovensko

en: SL
sk: Sierra Leone

en: SM
sk: San Maríno

en: SN
sk: Senegal

en: SO
sk: Somálsko

en: SR
sk: Surinam

en: SS
sk: Južný Sudán

en: ST
sk: Svätý Tomáš a Princov ostrov

en: SV
sk: Salvádor

en: SX
sk: Sint Maarten (holandská časť)

en: SY
sk: Sýrska arabská republika

en: SZ
sk: Svazijsko

en: TC
sk: Ostrovy Turks a Caicos

en: TD
sk: Chad

en: TF
sk: Francúzske južné územia

en: TG
sk: Togo

en: TH
sk: Thajsko

en: TJ
sk: Tadžikistan

en: TK
sk: Tokelau

en: TL
sk: Východný Timor

en: TM
sk: Turkménsko

en: TN
sk: Tunisko

en: TO
sk: Tonga

en: TR
sk: Turecko

en: TT
sk: Trinidad a Tobago

en: TV
sk: Tuvalu

en: TW
sk: Taiwan

en: TZ
sk: Tanzánia, Zjednotená republika

en: UA
sk: Ukrajina

en: UG
sk: Uganda

en: UM
sk: Menšie odľahlé ostrovy Spojených štátov

en: US
sk: Spojené štáty americké

en: UY
sk: Uruguaj

en: UZ
sk: Uzbekistan

en: VA
sk: Vatikánsky mestský štát (Svätá stolica)

en: VC
sk: Svätý Vincent a Grenadíny

en: VE
sk: Venezuela, Bolívarská republika

en: VG
sk: Britské Panenské ostrovy

en: VI
sk: Panenské ostrovy, USA

en: VN
sk: Vietnam

en: VU
sk: Vanuatu

en: WF
sk: Wallis a Futuna

en: WS
sk: Samoa

en: XK
sk: Kosovo

en: YE
sk: Jemen

en: YT
sk: Mayotte

en: ZA
sk: Južná Afrika

en: ZM
sk: Zambia

en: ZW
sk: Zimbabwe
