aimeos-core - en to lv translation catalogue (250 entries)

en: AD
lv: Andora

en: AE
lv: Apvienotie Arābu Emirāti

en: AF
lv: Afganistāna

en: AG
lv: Antigva un Barbuda

en: AI
lv: Angilija

en: AL
lv: Albānija

en: AM
lv: Armēnija

en: AO
lv: Angola

en: AQ
lv: Antarktīda

en: AR
lv: Argentīna

en: AS
lv: Amerikas Samoa

en: AT
lv: Austrija

en: AU
lv: Austrālija

en: AW
lv: Aruba

en: AX
lv: Ālandu salas

en: AZ
lv: Azerbaidžāna

en: BA
lv: Bosnija un Hercegovina

en: BB
lv: Barbadosa

en: BD
lv: Bangladeša

en: BE
lv: Beļģija

en: BF
lv: Burkinafaso

en: BG
lv: Bulgārija

en: BH
lv: Bahreina

en: BI
lv: Burundi

en: BJ
lv: Benina

en: BL
lv: Senbartelmī

en: BM
lv: Bermudu salas

en: BN
lv: Bruneja Darusalama

en: BO
lv: Bolīvija, daudznacionālā valsts

en: BQ
lv: Bonaire, Sint Eustatius un Saba

en: BR
lv: Brazīlija

en: BS
lv: Bahamu salas

en: BT
lv: Butāns

en: BV
lv: Bouvet sala

en: BW
lv: Botsvāna

en: BY
lv: Baltkrievija

en: BZ
lv: Beliza

en: CA
lv: Kanāda

en: CC
lv: Kokosu (Kīlinga) salas

en: CD
lv: Kongo, Kongo Demokrātiskā Republika

en: CF
lv: Centrālāfrikas Republika

en: CG
lv: Kongo

en: CH
lv: Šveice

en: CI
lv: Kotdivuāra

en: CK
lv: Kuka salas

en: CL
lv: Čīle

en: CM
lv: Kamerūna

en: CN
lv: Ķīna

en: CO
lv: Kolumbija

en: CR
lv: Kostarika

en: CU
lv: Kuba

en: CV
lv: Kaboverde

en: CW
lv: Kirasao

en: CX
lv: Ziemassvētku sala

en: CY
lv: Kipra

en: CZ
lv: Čehija

en: DE
lv: Vācija

en: DJ
lv: Džibutija

en: DK
lv: Dānija

en: DM
lv: Dominika

en: DO
lv: Dominikānas Republika

en: DZ
lv: Alžīrija

en: EC
lv: Ekvadora

en: EE
lv: Igaunija

en: EG
lv: Ēģipte

en: EH
lv: Rietumsahāra

en: ER
lv: Eritreja

en: ES
lv: Spānija

en: ET
lv: Etiopija

en: FI
lv: Somija

en: FJ
lv: Fidži

en: FK
lv: Folklendu salas (Malvīnas)

en: FM
lv: Mikronēzijas Federatīvās Valstis

en: FO
lv: Fēru salas

en: FR
lv: Francija

en: GA
lv: Gabona

en: GB
lv: Apvienotā Karaliste

en: GD
lv: Grenāda

en: GE
lv: Gruzija

en: GF
lv: Franču Gviāna

en: GG
lv: Gērnsija

en: GH
lv: Gana

en: GI
lv: Gibraltārs

en: GL
lv: Grenlande

en: GM
lv: Gambija

en: GN
lv: Gvineja

en: GP
lv: Gvadelupa

en: GQ
lv: Ekvatoriālā Gvineja

en: GR
lv: Grieķija

en: GS
lv: Dienviddžordžija un Dienvidsendvičas salas

en: GT
lv: Gvatemala

en: GU
lv: Guama

en: GW
lv: Gvineja-Bisava

en: GY
lv: Gajāna

en: HK
lv: Honkonga

en: HM
lv: Hērda sala un Makdonalda salas

en: HN
lv: Hondurasa

en: HR
lv: Horvātija

en: HT
lv: Haiti

en: HU
lv: Ungārija

en: ID
lv: Indonēzija

en: IE
lv: Īrija

en: IL
lv: Izraēla

en: IM
lv: Menas sala

en: IN
lv: Indija

en: IO
lv: Britu Indijas okeāna teritorija

en: IQ
lv: Irāka

en: IR
lv: Irāna, Islāma Republika

en: IS
lv: Islande

en: IT
lv: Itālija

en: JE
lv: Jersey

en: JM
lv: Jamaika

en: JO
lv: Jordan

en: JP
lv: Japāna

en: KE
lv: Kenija

en: KG
lv: Kirgizstāna

en: KH
lv: Kambodža

en: KI
lv: Kiribati

en: KM
lv: Komoru salas

en: KN
lv: Sentkitsa un Nevisa

en: KP
lv: Koreja, Korejas Tautas Demokrātiskā Republika

en: KR
lv: Koreja, Korejas Republika

en: KW
lv: Kuveita

en: KY
lv: Kaimanu salas

en: KZ
lv: Kazahstāna

en: LA
lv: Laosas Tautas Demokrātiskā Republika

en: LB
lv: Libāna

en: LC
lv: Sentlūsija

en: LI
lv: Lihtenšteina

en: LK
lv: Šrilanka

en: LR
lv: Libērija

en: LS
lv: Lesoto

en: LT
lv: Lietuva

en: LU
lv: Luksemburga

en: LV
lv: Latvija

en: LY
lv: Lībija

en: MA
lv: Maroka

en: MC
lv: Monako

en: MD
lv: Moldova, Moldovas Republika

en: ME
lv: Melnkalne

en: MF
lv: Senmartēna (Francijas daļa)

en: MG
lv: Madagaskara

en: MH
lv: Māršala salas

en: MK
lv: Maķedonija

en: ML
lv: Mali

en: MM
lv: Mjanma

en: MN
lv: Mongolija

en: MO
lv: Makao

en: MP
lv: Ziemeļu Marianas salas

en: MQ
lv: Martinika

en: MR
lv: Mauritānija

en: MS
lv: Montserrata

en: MT
lv: Malta

en: MU
lv: Maurīcija

en: MV
lv: Maldīvu salas

en: MW
lv: Malāvija

en: MX
lv: Meksika

en: MY
lv: Malaizija

en: MZ
lv: Mozambika

en: NA
lv: Namībija

en: NC
lv: Jaunā Kaledonija

en: NE
lv: Nigēra

en: NF
lv: Norfolkas sala

en: NG
lv: Nigērija

en: NI
lv: Nikaragva

en: NL
lv: Nīderlande

en: NO
lv: Norvēģija

en: NP
lv: Nepāla

en: NR
lv: Nauru

en: NU
lv: Niue

en: NZ
lv: Jaunzēlande

en: OM
lv: Omāna

en: PA
lv: Panama

en: PE
lv: Peru

en: PF
lv: Franču Polinēzija

en: PG
lv: Papua-Jaungvineja

en: PH
lv: Filipīnas

en: PK
lv: Pakistāna

en: PL
lv: Polija

en: PM
lv: Senpjēra un Mikelona

en: PN
lv: Pitkērna

en: PR
lv: Puertoriko

en: PS
lv: Palestīna, valsts

en: PT
lv: Portugāle

en: PW
lv: Palau

en: PY
lv: Paragvaja

en: QA
lv: Katara

en: RE
lv: Reinjona

en: RO
lv: Rumānija

en: RS
lv: Serbija

en: RU
lv: Krievijas Federācija

en: RW
lv: Ruanda

en: SA
lv: Saūda Arābija

en: SB
lv: Zālamana salas

en: SC
lv: Seišelu salas

en: SD
lv: Sudāna

en: SE
lv: Zviedrija

en: SG
lv: Singapūra

en: SH
lv: Svētās Helēnas sala, Augšāmcelšanās un Tristana da Kunha

en: SI
lv: Slovēnija

en: SJ
lv: Svalbāra un Jana Majena

en: SK
lv: Slovākija

en: SL
lv: Sjerraleone

en: SM
lv: Sanmarīno

en: SN
lv: Senegāla

en: SO
lv: Somālija

en: SR
lv: Surinama

en: SS
lv: Dienvidsudāna

en: ST
lv: Santome un Prinsipi

en: SV
lv: Salvadora

en: SX
lv: Sintmartena (holandiešu daļa)

en: SY
lv: Sīrijas Arābu Republika

en: SZ
lv: Svazilenda

en: TC
lv: Tērksas un Kaikosas salas

en: TD
lv: Chad

en: TF
lv: Francijas dienvidu teritorijas

en: TG
lv: Togo

en: TH
lv: Taizeme

en: TJ
lv: Tadžikistāna

en: TK
lv: Tokelau

en: TL
lv: Austrumtimora

en: TM
lv: Turkmenistāna

en: TN
lv: Tunisija

en: TO
lv: Tonga

en: TR
lv: Turcija

en: TT
lv: Trinidāda un Tobāgo

en: TV
lv: Tuvalu

en: TW
lv: Taivāna

en: TZ
lv: Tanzānija, Apvienotā Republika

en: UA
lv: Ukraina

en: UG
lv: Uganda

en: UM
lv: Amerikas Savienotās Valstis Mazās attālās salas

en: US
lv: Amerikas Savienotās Valstis

en: UY
lv: Urugvaja

en: UZ
lv: Uzbekistāna

en: VA
lv: Vatikāna Pilsētvalsts (Svētais Krēsls)

en: VC
lv: Sentvinsenta un Grenadīnas

en: VE
lv: Venecuēla, Bolīvāra Republika

en: VG
lv: Virdžīnu salas, Britu

en: VI
lv: Virdžīnu salas, ASV

en: VN
lv: Vjetnama

en: VU
lv: Vanuatu

en: WF
lv: Volisa un Futuna

en: WS
lv: Samoa

en: XK
lv: Kosova

en: YE
lv: Jemena

en: YT
lv: Majota

en: ZA
lv: Dienvidāfrika

en: ZM
lv: Zambija

en: ZW
lv: Zimbabve
