aimeos-core - en to lt translation catalogue (250 entries)

en: AD
lt: Andora

en: AE
lt: Jungtiniai Arabų Emyratai

en: AF
lt: Afganistanas

en: AG
lt: Antigva ir Barbuda

en: AI
lt: Angilija

en: AL
lt: Albanija

en: AM
lt: Armėnija

en: AO
lt: Angola

en: AQ
lt: Antarktida

en: AR
lt: Argentina

en: AS
lt: Amerikos Samoa

en: AT
lt: Austrija

en: AU
lt: Australija

en: AW
lt: Aruba

en: AX
lt: Alandų salos

en: AZ
lt: Azerbaidžanas

en: BA
lt: Bosnija ir Hercegovina

en: BB
lt: Barbadosas

en: BD
lt: Bangladešas

en: BE
lt: Belgija

en: BF
lt: Burkina Fasas

en: BG
lt: Bulgarija

en: BH
lt: Bahreinas

en: BI
lt: Burundis

en: BJ
lt: Beninas

en: BL
lt: Sen Bartelemi

en: BM
lt: Bermudai

en: BN
lt: Brunėjus Darusalamas

en: BO
lt: Bolivija, daugiatautė valstybė

en: BQ
lt: Bonero, Sint Eustatijaus ir Sabos salos

en: BR
lt: Brazilija

en: BS
lt: Bahamų salos

en: BT
lt: Butanas

en: BV
lt: Bouveto sala

en: BW
lt: Botsvana

en: BY
lt: Baltarusija

en: BZ
lt: Belizas

en: CA
lt: Kanada

en: CC
lt: Kokosų (Kilingo) salos

en: CD
lt: Kongo Demokratinė Respublika

en: CF
lt: Centrinės Afrikos Respublika

en: CG
lt: Kongas

en: CH
lt: Šveicarija

en: CI
lt: Dramblio Kaulo Krantas

en: CK
lt: Kuko salos

en: CL
lt: Čilė

en: CM
lt: Kamerūnas

en: CN
lt: Kinija

en: CO
lt: Kolumbija

en: CR
lt: Kosta Rika

en: CU
lt: Kuba

en: CV
lt: Žaliasis Kyšulys

en: CW
lt: Kiurasao

en: CX
lt: Kalėdų sala

en: CY
lt: Kipras

en: CZ
lt: Čekija

en: DE
lt: Vokietija

en: DJ
lt: Džibutis

en: DK
lt: Danija

en: DM
lt: Dominika

en: DO
lt: Dominikos Respublika

en: DZ
lt: Alžyras

en: EC
lt: Ekvadoras

en: EE
lt: Estija

en: EG
lt: Egiptas

en: EH
lt: Vakarų Sachara

en: ER
lt: Eritrėja

en: ES
lt: Ispanija

en: ET
lt: Etiopija

en: FI
lt: Suomija

en: FJ
lt: Fidžis

en: FK
lt: Folklando salos (Malvinai)

en: FM
lt: Mikronezija, Mikronezijos Federacinės Valstijos

en: FO
lt: Farerų salos

en: FR
lt: Prancūzija

en: GA
lt: Gabonas

en: GB
lt: Jungtinė Karalystė

en: GD
lt: Grenada

en: GE
lt: Gruzija

en: GF
lt: Prancūzijos Gviana

en: GG
lt: Gernsis

en: GH
lt: Gana

en: GI
lt: Gibraltaras

en: GL
lt: Grenlandija

en: GM
lt: Gambija

en: GN
lt: Gvinėja

en: GP
lt: Gvadelupa

en: GQ
lt: Pusiaujo Gvinėja

en: GR
lt: Graikija

en: GS
lt: Pietų Džordžija ir Pietų Sandvičo salos

en: GT
lt: Gvatemala

en: GU
lt: Guamas

en: GW
lt: Bisau Gvinėja

en: GY
lt: Gajana

en: HK
lt: Honkongas

en: HM
lt: Heardo sala ir Makdonaldo salos

en: HN
lt: Hondūras

en: HR
lt: Kroatija

en: HT
lt: Haitis

en: HU
lt: Vengrija

en: ID
lt: Indonezija

en: IE
lt: Airija

en: IL
lt: Izraelis

en: IM
lt: Meno sala

en: IN
lt: Indija

en: IO
lt: Britų Indijos vandenyno teritorija

en: IQ
lt: Irakas

en: IR
lt: Iranas, Islamo Respublika

en: IS
lt: Islandija

en: IT
lt: Italija

en: JE
lt: Džersis

en: JM
lt: Jamaika

en: JO
lt: Jordan

en: JP
lt: Japonija

en: KE
lt: Kenija

en: KG
lt: Kirgizija

en: KH
lt: Kambodža

en: KI
lt: Kiribatis

en: KM
lt: Komorai

en: KN
lt: Sent Kitsas ir Nevis

en: KP
lt: Korėja, Korėjos Liaudies Demokratinė Respublika

en: KR
lt: Korėja, Korėjos Respublika

en: KW
lt: Kuveitas

en: KY
lt: Kaimanų salos

en: KZ
lt: Kazachstanas

en: LA
lt: Laoso Liaudies Demokratinė Respublika

en: LB
lt: Libanas

en: LC
lt: Sent Lusija

en: LI
lt: Lichtenšteinas

en: LK
lt: Šri Lanka

en: LR
lt: Liberija

en: LS
lt: Lesotas

en: LT
lt: Lietuva

en: LU
lt: Liuksemburgas

en: LV
lt: Latvija

en: LY
lt: Libija

en: MA
lt: Marokas

en: MC
lt: Monakas

en: MD
lt: Moldovos Respublika

en: ME
lt: Juodkalnija

en: MF
lt: Sen Martenas (prancūziškoji dalis)

en: MG
lt: Madagaskaras

en: MH
lt: Maršalo salos

en: MK
lt: Makedonija

en: ML
lt: Mali

en: MM
lt: Mianmaras

en: MN
lt: Mongolija

en: MO
lt: Makao

en: MP
lt: Šiaurės Marianų salos

en: MQ
lt: Martinika

en: MR
lt: Mauritanija

en: MS
lt: Montserrat

en: MT
lt: Malta

en: MU
lt: Mauricijus

en: MV
lt: Maldyvai

en: MW
lt: Malavis

en: MX
lt: Meksika

en: MY
lt: Malaizija

en: MZ
lt: Mozambikas

en: NA
lt: Namibija

en: NC
lt: Naujoji Kaledonija

en: NE
lt: Nigeris

en: NF
lt: Norfolko sala

en: NG
lt: Nigerija

en: NI
lt: Nikaragva

en: NL
lt: Nyderlandai

en: NO
lt: Norvegija

en: NP
lt: Nepalas

en: NR
lt: Nauru

en: NU
lt: Niue

en: NZ
lt: Naujoji Zelandija

en: OM
lt: Omanas

en: PA
lt: Panama

en: PE
lt: Peru

en: PF
lt: Prancūzijos Polinezija

en: PG
lt: Papua Naujoji Gvinėja

en: PH
lt: Filipinai

en: PK
lt: Pakistanas

en: PL
lt: Lenkija

en: PM
lt: Sen Pjeras ir Mikelonas

en: PN
lt: Pitkernas

en: PR
lt: Puerto Rikas

en: PS
lt: Palestina, valstybė

en: PT
lt: Portugalija

en: PW
lt: Palau

en: PY
lt: Paragvajus

en: QA
lt: Kataras

en: RE
lt: Reunjonas

en: RO
lt: Rumunija

en: RS
lt: Serbija

en: RU
lt: Rusijos Federacija

en: RW
lt: Ruanda

en: SA
lt: Saudo Arabija

en: SB
lt: Saliamono salos

en: SC
lt: Seišeliai

en: SD
lt: Sudanas

en: SE
lt: Švedija

en: SG
lt: Singapūras

en: SH
lt: Šventosios Elenos, Įžengimo ir Tristano da Kunjos salos

en: SI
lt: Slovėnija

en: SJ
lt: Svalbardas ir Jan Majenas

en: SK
lt: Slovakija

en: SL
lt: Siera Leonė

en: SM
lt: San Marinas

en: SN
lt: Senegalas

en: SO
lt: Somalis

en: SR
lt: Surinamas

en: SS
lt: Pietų Sudanas

en: ST
lt: San Tomė ir Prinsipė

en: SV
lt: Salvadoras

en: SX
lt: Sint Martenas (olandų dalis)

en: SY
lt: Sirijos Arabų Respublika

en: SZ
lt: Svazilandas

en: TC
lt: Terkso ir Kaikoso salos

en: TD
lt: Chad

en: TF
lt: Prancūzijos pietinės teritorijos

en: TG
lt: Togo

en: TH
lt: Tailandas

en: TJ
lt: Tadžikistanas

en: TK
lt: Tokelau

en: TL
lt: Rytų Timoras

en: TM
lt: Turkmėnistanas

en: TN
lt: Tunisas

en: TO
lt: Tonga

en: TR
lt: Turkija

en: TT
lt: Trinidadas ir Tobagas

en: TV
lt: Tuvalu

en: TW
lt: Taivanas

en: TZ
lt: Tanzanija, Jungtinė Respublika

en: UA
lt: Ukraina

en: UG
lt: Uganda

en: UM
lt: Jungtinės Amerikos Valstijos Mažosios atokios salos

en: US
lt: Jungtinės Amerikos Valstijos

en: UY
lt: Urugvajus

en: UZ
lt: Uzbekistanas

en: VA
lt: Vatikano miesto valstybė (Šventasis Sostas)

en: VC
lt: Sent Vinsentas ir Grenadinai

en: VE
lt: Venesuela, Bolivaro Respublika

en: VG
lt: Mergelių salos, Britų

en: VI
lt: Mergelių salos, JAV

en: VN
lt: Vietnamas

en: VU
lt: Vanuatu

en: WF
lt: Volisas ir Futūna

en: WS
lt: Samoa

en: XK
lt: Kosovas

en: YE
lt: Jemenas

en: YT
lt: Majotas

en: ZA
lt: Pietų Afrika

en: ZM
lt: Zambija

en: ZW
lt: Zimbabvė
