aimeos-core - en to el translation catalogue (250 entries)

en: AD
el: Ανδόρα

en: AE
el: Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα

en: AF
el: Αφγανιστάν

en: AG
el: Αντίγκουα και Μπαρμπούντα

en: AI
el: Ανγκουίλα

en: AL
el: Αλβανία

en: AM
el: Αρμενία

en: AO
el: Αγκόλα

en: AQ
el: Ανταρκτική

en: AR
el: Αργεντινή

en: AS
el: Αμερικανική Σαμόα

en: AT
el: Αυστρία

en: AU
el: Αυστραλία

en: AW
el: Αρούμπα

en: AX
el: Νησιά Åland

en: AZ
el: Αζερμπαϊτζάν

en: BA
el: Βοσνία-Ερζεγοβίνη

en: BB
el: Μπαρμπάντος

en: BD
el: Μπαγκλαντές

en: BE
el: Βέλγιο

en: BF
el: Μπουρκίνα Φάσο

en: BG
el: Βουλγαρία

en: BH
el: Μπαχρέιν

en: BI
el: Μπουρούντι

en: BJ
el: Μπενίν

en: BL
el: Saint Barthélemy

en: BM
el: Βερμούδες

en: BN
el: Μπρουνέι Νταρουσαλάμ

en: BO
el: Βολιβία, Πολυεθνικό Κράτος της

en: BQ
el: Bonaire, Sint Eustatius και Saba

en: BR
el: Βραζιλία

en: BS
el: Μπαχάμες

en: BT
el: Μπουτάν

en: BV
el: Νήσος Μπουβέ

en: BW
el: Μποτσουάνα

en: BY
el: Λευκορωσία

en: BZ
el: Μπελίζ

en: CA
el: Καναδάς

en: CC
el: Νήσοι Κόκος (Keeling)

en: CD
el: Κονγκό, Λαϊκή Δημοκρατία του

en: CF
el: Κεντροαφρικανική Δημοκρατία

en: CG
el: Κονγκό

en: CH
el: Ελβετία

en: CI
el: Ακτή Ελεφαντοστού

en: CK
el: Νήσοι Κουκ

en: CL
el: Χιλή

en: CM
el: Καμερούν

en: CN
el: Κίνα

en: CO
el: Κολομβία

en: CR
el: Κόστα Ρίκα

en: CU
el: Κούβα

en: CV
el: Πράσινο Ακρωτήριο

en: CW
el: Κουρασάο

en: CX
el: Νησί των Χριστουγέννων

en: CY
el: Κύπρος

en: CZ
el: Τσεχική Δημοκρατία

en: DE
el: Γερμανία

en: DJ
el: Τζιμπουτί

en: DK
el: Δανία

en: DM
el: Ντομίνικα

en: DO
el: Δομινικανή Δημοκρατία

en: DZ
el: Αλγερία

en: EC
el: Εκουαδόρ

en: EE
el: Εσθονία

en: EG
el: Αίγυπτος

en: EH
el: Δυτική Σαχάρα

en: ER
el: Ερυθραία

en: ES
el: Ισπανία

en: ET
el: Αιθιοπία

en: FI
el: Φινλανδία

en: FJ
el: Φίτζι

en: FK
el: Νήσοι Φόκλαντ (Μαλβίνες)

en: FM
el: Μικρονησία, Ομόσπονδες Πολιτείες της

en: FO
el: Νήσοι Φερόε

en: FR
el: Γαλλία

en: GA
el: Γκαμπόν

en: GB
el: Ηνωμένο Βασίλειο

en: GD
el: Γρενάδα

en: GE
el: Γεωργία

en: GF
el: Γαλλική Γουιάνα

en: GG
el: Guernsey

en: GH
el: Γκάνα

en: GI
el: Γιβραλτάρ

en: GL
el: Γροιλανδία

en: GM
el: Γκάμπια

en: GN
el: Γουινέα

en: GP
el: Γουαδελούπη

en: GQ
el: Ισημερινή Γουινέα

en: GR
el: Ελλάδα

en: GS
el: Νότια Γεωργία και Νότιες Σάντουιτς Νήσοι

en: GT
el: Γουατεμάλα

en: GU
el: Γκουάμ

en: GW
el: Γουινέα-Μπισσάου

en: GY
el: Γουιάνα

en: HK
el: Χονγκ Κονγκ

en: HM
el: Νήσος Heard και νησιά McDonald

en: HN
el: Ονδούρα

en: HR
el: Κροατία

en: HT
el: Αϊτή

en: HU
el: Ουγγαρία

en: ID
el: Ινδονησία

en: IE
el: Ιρλανδία

en: IL
el: Ισραήλ

en: IM
el: Νήσος Μαν

en: IN
el: Ινδία

en: IO
el: Βρετανικό έδαφος του Ινδικού Ωκεανού

en: IQ
el: Ιράκ

en: IR
el: Ιράν, Ισλαμική Δημοκρατία του

en: IS
el: Ισλανδία

en: IT
el: Ιταλία

en: JE
el: Τζέρσεϊ

en: JM
el: Τζαμάικα

en: JO
el: Ιορδανία

en: JP
el: Ιαπωνία

en: KE
el: Κένυα

en: KG
el: Κιργιστάν

en: KH
el: Καμπότζη

en: KI
el: Κιριμπάτι

en: KM
el: Κομόρες

en: KN
el: Άγιος Χριστόφορος και Νέβις

en: KP
el: Κορέα, Λαϊκή Δημοκρατία της Κορέας

en: KR
el: Κορέα, Δημοκρατία της Κορέας

en: KW
el: Κουβέιτ

en: KY
el: Νησιά Κέιμαν

en: KZ
el: Καζακστάν

en: LA
el: Λαϊκή Δημοκρατία του Λάος

en: LB
el: Λίβανος

en: LC
el: Αγία Λουκία

en: LI
el: Λιχτενστάιν

en: LK
el: Σρι Λάνκα

en: LR
el: Λιβερία

en: LS
el: Λεσότο

en: LT
el: Λιθουανία

en: LU
el: Λουξεμβούργο

en: LV
el: Λετονία

en: LY
el: Λιβύη

en: MA
el: Μαρόκο

en: MC
el: Μονακό

en: MD
el: Μολδαβία, Δημοκρατία της

en: ME
el: Μαυροβούνιο

en: MF
el: Άγιος Μαρτίνος (γαλλικό τμήμα)

en: MG
el: Μαδαγασκάρη

en: MH
el: Νήσοι Μάρσαλ

en: MK
el: Μακεδονία

en: ML
el: Μάλι

en: MM
el: Μιανμάρ

en: MN
el: Μογγολία

en: MO
el: Μακάο

en: MP
el: Βόρειες Μαριάνες

en: MQ
el: Μαρτινίκα

en: MR
el: Μαυριτανία

en: MS
el: Montserrat

en: MT
el: Μάλτα

en: MU
el: Μαυρίκιος

en: MV
el: Μαλδίβες

en: MW
el: Μαλάουι

en: MX
el: Μεξικό

en: MY
el: Μαλαισία

en: MZ
el: Μοζαμβίκη

en: NA
el: Ναμίμπια

en: NC
el: Νέα Καληδονία

en: NE
el: Νίγηρας

en: NF
el: Νήσος Νόρφολκ

en: NG
el: Νιγηρία

en: NI
el: Νικαράγουα

en: NL
el: Ολλανδία

en: NO
el: Νορβηγία

en: NP
el: Νεπάλ

en: NR
el: Ναούρου

en: NU
el: Niue

en: NZ
el: Νέα Ζηλανδία

en: OM
el: Ομάν

en: PA
el: Παναμάς

en: PE
el: Περού

en: PF
el: Γαλλική Πολυνησία

en: PG
el: Παπούα Νέα Γουινέα

en: PH
el: Φιλιππίνες

en: PK
el: Πακιστάν

en: PL
el: Πολωνία

en: PM
el: Σαιν Πιερ και Μικελόν

en: PN
el: Pitcairn

en: PR
el: Πουέρτο Ρίκο

en: PS
el: Παλαιστίνη, κράτος της

en: PT
el: Πορτογαλία

en: PW
el: Παλάου

en: PY
el: Παραγουάη

en: QA
el: Κατάρ

en: RE
el: Ρεϋνιόν

en: RO
el: Ρουμανία

en: RS
el: Σερβία

en: RU
el: Ρωσική Ομοσπονδία

en: RW
el: Ρουάντα

en: SA
el: Σαουδική Αραβία

en: SB
el: Νήσοι Σολομώντος

en: SC
el: Σεϋχέλλες

en: SD
el: Σουδάν

en: SE
el: Σουηδία

en: SG
el: Σιγκαπούρη

en: SH
el: Αγία Ελένη, Ανάληψη και Tristan da Cunha

en: SI
el: Σλοβενία

en: SJ
el: Svalbard και Jan Mayen

en: SK
el: Σλοβακία

en: SL
el: Σιέρα Λεόνε

en: SM
el: Άγιος Μαρίνος

en: SN
el: Σενεγάλη

en: SO
el: Σομαλία

en: SR
el: Σουρινάμ

en: SS
el: Νότιο Σουδάν

en: ST
el: Σάο Τομέ και Πρίνσιπε

en: SV
el: Ελ Σαλβαδόρ

en: SX
el: Sint Maarten (ολλανδικό τμήμα)

en: SY
el: Συριακή Αραβική Δημοκρατία

en: SZ
el: Σουαζιλάνδη

en: TC
el: Νήσοι Τερκς και Κάικος

en: TD
el: Τσαντ

en: TF
el: Γαλλικά νότια εδάφη

en: TG
el: Τόγκο

en: TH
el: Ταϊλάνδη

en: TJ
el: Τατζικιστάν

en: TK
el: Τοκελάου

en: TL
el: Τιμόρ-Λέστε

en: TM
el: Τουρκμενιστάν

en: TN
el: Τυνησία

en: TO
el: Τόνγκα

en: TR
el: Τουρκία

en: TT
el: Τρινιντάντ και Τομπάγκο

en: TV
el: Τουβαλού

en: TW
el: Ταϊβάν

en: TZ
el: Τανζανία, Ηνωμένη Δημοκρατία της

en: UA
el: Ουκρανία

en: UG
el: Ουγκάντα

en: UM
el: Μικρά απομακρυσμένα νησιά των Ηνωμένων Πολιτειών

en: US
el: Ηνωμένες Πολιτείες

en: UY
el: Ουρουγουάη

en: UZ
el: Ουζμπεκιστάν

en: VA
el: Κράτος της Πόλης του Βατικανού (Αγία Έδρα)

en: VC
el: Άγιος Βικέντιος και Γρεναδίνες

en: VE
el: Βενεζουέλα, Μπολιβαριανή Δημοκρατία της

en: VG
el: Παρθένοι Νήσοι, Βρετανικές

en: VI
el: Παρθένοι Νήσοι, ΗΠΑ

en: VN
el: Βιετνάμ

en: VU
el: Βανουάτου

en: WF
el: Wallis και Futuna

en: WS
el: Σαμόα

en: XK
el: Κόσοβο

en: YE
el: Υεμένη

en: YT
el: Μαγιότ

en: ZA
el: Νότια Αφρική

en: ZM
el: Ζάμπια

en: ZW
el: Ζιμπάμπουε
