aimeos-core - en to nl translation catalogue (213 entries)

en: + Payment costs
nl: + Betaalkosten

en: + Shipping
nl: + Verzendkosten

en: All XML import
nl: Alle XML importeren

en: All orders are subject to our terms and conditions.
nl: Op alle bestellingen zijn onze algemene voorwaarden van toepassing.

note: //opensource.org/licenses/LGPL-3.0 * @copyright Aimeos (aimeos.org), 2015-2025
en: An account has been created for you.
nl: We hebben een account voor u aangemaakt.

en: Article no.
nl: Artikelnr.

en: Attribute import XML
nl: Attribuut XML importeren

en: Authorized payments of orders will be captured after dispatching or after a configurable amount of time
nl: Geautoriseerde betalingen van orders worden vastgelegd na verzending of na een instelbare tijdsperiode

en: Batch update of payment/delivery status
nl: Batchupdate van betalings-/leveringsstatus

en: Billing address
nl: Factuur adres

en: Cache cleanup
nl: Cache opschonen

en: Capture authorized payments
nl: Vastleggen van geautoriseerde betalingen

en: Catalog import CSV
nl: Catalogus importeren CSV

en: Catalog import XML
nl: Catalogus importeren XML

en: Catalog site map
nl: Catalogus sitemap

en: Cleaned %1$s old products
nl: %1$s oude producten opgeschoond

en: Cleanup baskets
nl: Opruimmanden

en: Coupon code import CSV
nl: Couponcode importeren CSV

en: Coupon codes
nl: Coupon code

en: Coupons
nl: Coupon

en: Creates a catalog site map for search engines
nl: Maakt een catalogus sitemap voor zoekmachines

en: Creates a product site map for search engines
nl: Maakt een productsitemap voor zoekmachines

en: Creates bought together product suggestions
nl: Maakt samen gekochte productsuggesties

en: Customer account e-mails
nl: E-mails voor klantenaccounts

en: Customer import XML
nl: XML importeren van klanten

note: / E-mail intro with first name (%1$s) and last name (%2$s)
en: Dear %1$s %2$s
nl: Beste %1$s %2$s

note: / E-mail intro with first name (%1$s) and last name (%2$s)
en: Dear Mr %1$s %2$s
nl: Geachte heer %1$s %2$s

note: / E-mail intro with first name (%1$s) and last name (%2$s)
en: Dear Ms %1$s %2$s
nl: Geachte mevrouw %1$s %2$s

en: Dear customer
nl: Geachte klant

en: Deletes unfinished orders an makes their products and coupon codes available again
nl: Verwijderd onvoltooide bestellingen en maakt hun producten en coupon codes weer beschikbaar

en: Deletes unpaid orders to keep the database clean
nl: Verwijderd onbetaalde orders om de database schoon te houden

en: Delivery address
nl: Bezorg adres

en: Delivery within
nl: Levering binnen

en: Executes all XML importers and rebuild the index
nl: Voert alle XML-importeurs uit en herbouwt de index

en: Executes payment or delivery service providers that uses batch updates
nl: Voert betalings- of leveringsdienstaanbieders uit die batchupdates gebruiken

en: Expanding "%1$s" node failed
nl: Uitvouwen van "%1$s" knooppunt mislukt

en: Exports all available products
nl: Exporteert alle beschikbare producten

en: Exports orders to CSV file
nl: Exporteert orders naar CSV-bestand

en: Exports subscriptions to CSV file
nl: Exporteert abonnementen naar CSV-bestand

en: Finished attribute import from "%1$s"
nl: Importeren van attribuut uit "%1$s" voltooid

en: Finished attribute import from file "%1$s"
nl: Import van attribuut uit bestand "%1$s" voltooid

en: Finished catalog import from "%1$s"
nl: Catalogusimport van "%1$s" voltooid

en: Finished catalog import from "%1$s" (%2$d/%3$d)
nl: Beëindigde catalogusimport van "%1$s" (%2$d/%3$d)

en: Finished catalog import from file "%1$s"
nl: Geïmporteerde catalogus uit bestand "%1$s" voltooid

en: Finished coupon/code import from "%1$s"
nl: Importeren van coupon/code van "%1$s" voltooid

en: Finished customer import from "%1$s"
nl: Importeren van klant uit "%1$s" voltooid

en: Finished customer import from file "%1$s"
nl: Importeren klant uit bestand "%1$s" voltooid

en: Finished group import from "%1$s"
nl: Groepsimport van "%1$s" voltooid

en: Finished group import from file "%1$s"
nl: Importeren van groep uit bestand "%1$s" voltooid

en: Finished product import from "%1$s"
nl: Eindproduct importeren uit "%1$s"

en: Finished product import from "%1$s" (%2$d/%3$d)
nl: Eindproduct importeren uit "%1$s" (%2$d/%3$d)

en: Finished product import from file "%1$s"
nl: Importeren gereed product uit bestand "%1$s"

en: Finished stock import from "%1$s"
nl: Voorraad gereed import van "%1$s"

en: Finished stock import from file "%1$s"
nl: Voorraadimport uit bestand "%1$s" voltooid

en: Finished supplier import from "%1$s"
nl: Voltooide import van leverancier van "%1$s"

en: Finished supplier import from "%1$s" (%2$d/%3$d)
nl: Voltooide import van leverancier van "%1$s" (%2$d/%3$d)

en: Finished supplier import from file "%1$s"
nl: Import leverancier uit bestand "%1$s" voltooid

en: Groups import XML
nl: Groepen importeren XML

en: If you have any questions, please reply to this e-mail
nl: Als u een vraag heeft, reageer dan op deze mail

en: Imports new and updates existing attributes from XML files
nl: Importeert nieuwe en werkt bestaande attributen bij vanuit XML-bestanden

en: Imports new and updates existing categories from CSV files
nl: Importeert nieuwe en werkt bestaande categorieën bij vanuit CSV-bestanden

en: Imports new and updates existing categories from XML files
nl: Importeert nieuwe en werkt bestaande categorieën bij vanuit XML-bestanden

en: Imports new and updates existing coupon code from CSV files
nl: Importeert nieuwe en werkt bestaande couponcodes bij vanuit CSV-bestanden

en: Imports new and updates existing customers from XML files
nl: Importeert nieuwe en werkt bestaande klanten bij vanuit XML-bestanden

en: Imports new and updates existing groups from XML files
nl: Importeert nieuwe en werkt bestaande groepen bij vanuit XML-bestanden

en: Imports new and updates existing products from CSV files
nl: Importeert nieuwe en werkt bestaande producten bij vanuit CSV-bestanden

en: Imports new and updates existing products from XML files
nl: Importeert nieuwe en werkt bestaande producten bij vanuit XML-bestanden

en: Imports new and updates existing stocks from CSV files
nl: Importeert nieuwe en werkt bestaande voorraden bij vanuit CSV-bestanden

en: Imports new and updates existing suppliers from CSV files
nl: Importeert nieuwe en werkt bestaande leveranciers bij vanuit CSV-bestanden

en: Imports new and updates existing suppliers from XML files
nl: Importeert nieuwe en werkt bestaande leveranciers bij vanuit XML-bestanden

note: / Tax rate format with tax rate in percent (%1$s)
en: Incl. %1$s%% VAT
nl: Incl. %1$s%% BTW

en: Included rebates
nl: Kortingen zijn verrekend

en: Index optimization
nl: Index optimalisatie

en: Index rebuild
nl: Index heropbouw

en: Invalid JSON encode message: %1$s
nl: Ongeldig JSON coderingsbericht: %1$s

en: Invalid catalog lines during import: %1$d
nl: Ongeldige catalogusregels tijdens het importeren: %1$d

en: Invalid characters in class name "%1$s"
nl: Ongeldige karakters in klasse naam "%1$s"

en: Invalid characters in processor name "%1$s"
nl: Ongeldige tekens in processornaam "%1$s".

en: Invalid characters in processor type "%1$s"
nl: Ongeldige tekens in processortype "%1$s".

en: Invalid class name "%1$s"
nl: Niet toegestane class naam "%1$s"

en: Invalid message: %1$s
nl: Ongeldig bericht: %1$s

en: Invalid product lines during import: %1$d
nl: Ongeldige productregels tijdens het importeren: %1$d

en: Invalid supplier lines during import: %1$d
nl: Ongeldige leveranciersregels tijdens het importeren: %1$d

en: Invalid type "%1$s" (%2$s)
nl: Ongeldig type "%1$s" (%2$s)

note: //wiki.windata.de/index.php?title=Purpose-SEPA-Codes) ISO 11649 RF Creditor Reference (optional, 35 characters structured code)
en: Invoice
nl: Factuur

en: Invoice %1$s
nl: Factuur %1$s

en: Like entered by you
nl: Zoals door u ingegeven

en: Log cleanup
nl: Log opschonen

en: Login
nl: Inloggen

en: Name
nl: Naam

en: No "catalog.code" column in CSV mapping found
nl: Geen kolom "catalogus.code" in CSV-toewijzing gevonden

en: No "coupon.code.code" column in CSV mapping found
nl: Geen kolom "coupon.code.code" in CSV-toewijzing gevonden

en: No "product.code" column in CSV mapping found
nl: Geen kolom "product.code" in CSV-toewijzing gevonden

en: No "supplier.code" column in CSV mapping found
nl: Geen kolom "supplier.code" in CSV-toewijzing gevonden

en: No XML file "%1$s" found
nl: Geen XML-bestand "%1$s" gevonden

en: No address with e-mail found in order with ID "%1$s"
nl: Geen adres met e-mail gevonden in bestelling met ID "%1$s".

en: One or more products you are watching have been updated.
nl: Een of meerder producten die u bekijkt zijn gewijzigd

en: Optimizes the index for searching products faster
nl: Optimaliseert de index om sneller producten te zoeken

en: Order date
nl: Datum bestelling

en: Order delivery related e-mails
nl: E-mails over bezorging van bestellingen

en: Order details
nl: Aankoop details

en: Order export CSV
nl: CSV-bestelling exporteren

en: Order payment related e-mails
nl: E-mails over betalingen bij bestellingen

en: Order status import CSV
nl: Bestelstatus importeren CSV

en: Parent node for code "%1$s" not found
nl: Ouderknooppunt voor code "%1$s" niet gevonden

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Price
nl: Prijs

en: Process order delivery services
nl: Bestelbezorgingsservices verwerken

en: Process subscriptions initially
nl: Verwerk inschrijvingen in eerste instantie

en: Product export
nl: Product uitvoer

en: Product import CSV
nl: Product importeren CSV

en: Product import XML
nl: Product importeren XML

en: Product notification e-mails
nl: Product notificatie e-mails

en: Product site map
nl: Productoverzicht

en: Products bought together
nl: Producten welke samen zijn gekocht

en: Qty
nl: Aantal

en: Quantity
nl: Aantal

en: Rebuilds the index for searching products
nl: Herbouwt de index voor het zoeken naar producten

en: Reference
nl: Referentie

en: Removes the expired entries from the cache
nl: Verwijdert de verlopen entries uit de cache

en: Removes the old baskets from the database
nl: Verwijdert de oude manden uit de database

en: Removes the old log entries from the database and archives them (optional)
nl: Verwijder verouderde logs van de database en archiveer deze (optioneel)

en: Removes unfinished orders
nl: Verwijder onvoltooide bestellingen

en: Removes unpaid orders
nl: Verwijder onbetaalde orders

en: Renews subscriptions at next date
nl: Abonnementen vernieuwen op volgende datum

en: Required column "%1$s" not found for code "%2$s"
nl: Vereiste kolom "%1$s" niet gevonden voor code "%2$s".

en: Required configuration for "%1$s" is missing
nl: Vereiste configuratie voor "%1$s" ontbreekt

en: Required mapping key "%1$s" is missing or contains no array
nl: Vereiste mapping sleutel "%1$s" ontbreekt of bevat geen array

en: Rescale product images
nl: Productafbeeldingen herschalen

en: Rescales product images to the new sizes
nl: Herschaalt productafbeeldingen naar de nieuwe afmetingen

en: Scaling image "%1$s" failed: %2$s
nl: Het schalen van afbeelding "%1$s" is mislukt: %2$s

en: Scaling media item "%1$s" failed: %2$s
nl: Het schalen van media-item "%1$s" is mislukt: %2$s

en: Sends e-mails for new customer accounts
nl: Stuurt e-mails voor nieuwe klantaccounts

en: Sends e-mails for watched products
nl: Stuurt e-mails voor bekeken producten

en: Sends order confirmation or payment status update e-mails
nl: Stuurt e-mails ter bevestiging van de bestelling of om de betaalstatus bij te werken

en: Sends order delivery status update e-mails
nl: Stuurt e-mails om de status van bestellingen bij te werken

en: Sends paid orders to the ERP system or logistic partner
nl: Stuurt betaalde orders naar het ERP-systeem of de logistieke partner

en: Sends the e-mail with the voucher to the customer
nl: Stuurt de e-mail met de voucher naar de klant

en: Sent customer account e-mail to "%1$s"
nl: E-mail met klantaccount verzonden naar "%1$s".

en: Sent order delivery e-mail for order "%1$s" and status "%2$s"
nl: Verzonden leveringsmail voor order "%1$s" en status "%2$s".

en: Sent order payment e-mail for order "%1$s" and status "%2$s"
nl: Betalingse-mail verzonden voor order "%1$s" en status "%2$s".

en: Sent product notification e-mail to "%1$s"
nl: E-mail met productmelding verzonden naar "%1$s".

en: Sent voucher e-mails for order ID "%1$s"
nl: Verzonden voucher e-mails voor order ID "%1$s".

en: Started attribute import from "%1$s"
nl: Gestart met importeren van kenmerken van "%1$s".

en: Started attribute import from file "%1$s"
nl: Import van attribuut uit bestand "%1$s" gestart

en: Started catalog import from "%1$s"
nl: Geïmporteerde catalogus van "%1$s" gestart

en: Started catalog import from file "%1$s"
nl: Geïmporteerde catalogus uit bestand "%1$s" gestart

en: Started coupon code import from "%1$s"
nl: Geïmporteerde couponcode van "%1$s" gestart

en: Started coupon/code import from "%1$s"
nl: Geïmporteerde coupon/code van "%1$s" gestart

en: Started customer import from "%1$s"
nl: Klantimport gestart van "%1$s".

en: Started customer import from file "%1$s"
nl: Import van klanten uit bestand "%1$s" gestart

en: Started group import from "%1$s"
nl: Geïmporteerde groep van "%1$s" gestart

en: Started group import from file "%1$s"
nl: Geïmporteerde groep uit bestand "%1$s" gestart

en: Started product import from "%1$s"
nl: Productimport gestart van "%1$s".

en: Started product import from file "%1$s"
nl: Productimport uit bestand "%1$s" gestart

en: Started stock import from "%1$s"
nl: Gestart met voorraadimport van "%1$s".

en: Started stock import from file "%1$s"
nl: Import van voorraad uit bestand "%1$s" gestart

en: Started supplier import from "%1$s"
nl: Import van leverancier gestart vanaf "%1$s".

en: Started supplier import from file "%1$s"
nl: Import van leverancier uit bestand "%1$s" gestart

en: Status import for orders from CSV file
nl: Statusimport voor orders uit CSV-bestand

en: Stock import CSV
nl: Voorraad importeren CSV

en: Sub-total
nl: Subtotaal

en: Subscription export CSV
nl: Abonnement exporteren CSV

en: Subscription process end
nl: Einde inschrijvingsproces

en: Subscription process renew
nl: Abonnement vernieuwen

en: Subscription process start
nl: Start inschrijvingsproces

en: Subscription product
nl: Inschrijving product

en: Sum
nl: Totaal

en: Supplier import CSV
nl: Leverancier importeren CSV

en: Supplier import XML
nl: Leverancier XML importeren

en: Terminates expired subscriptions
nl: Beëindigt verlopen abonnementen

note: / Payment e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and payment status (%3$s)
en: Thank you for your order %1$s from %2$s.
nl: Bedankt voor uw order %1$s van %2$s.

note: / Delivery e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and delivery status (%3%s)
en: The delivery status of your order %1$s from %2$s has been changed to "%3$s".
nl: De status van uw order %1$s van %2$s is gewijzigd in "%3$s".

note: / Payment e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and payment status (%3$s)
en: The order is pending until we receive the final payment. If you've chosen to pay in advance, please transfer the money to our bank account with the order ID %1$s as reference.
nl: De bestelling blijft nog in verwerking totdat wij de volledige betaling hebben kunnen verwerken. Als je ervoor hebt gekozen om vooraf te betalen via overschrijving, maak het geld a.u.b. over naar ons rekeningnummer met als referentie het bestelnummer: %1$s.

note: / Delivery e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and delivery status (%3%s)
en: The parcel for your order %1$s from %2$s could not be delivered.
nl: Het pakket met uw order %1$s van %2$s kan niet aan u worden geleverd.

en: The payment couldn't be renewed
nl: De betaling kon niet hernieuwd worden

note: / Payment e-mail intro with order ID (%1$s) and order date (%2$s)
en: The payment for your order %1$s from %2$s has been refunded.
nl: De betaling van uw bestelling %1$s van %2$s is terug gestort.

note: / Payment e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and payment status (%3$s)
en: The payment status of your order %1$s from %2$s has been changed to "%3$s".
nl: De betaalstatus van uw bestelling %1$s van %2$s is gewijzigd in "%3$s".

en: The subscription for the product has ended
nl: De inschrijving voor dit product is verlopen

en: The value of your voucher is %1$s | The value of your vouchers are %1$s
nl[0]: De waarde van uw voucher is %1$s
nl[1]: De waarde van uw voucher is %1$s

en: Total
nl: Totaal

en: Transfers money to vendors
nl: Geld overmaken naar leveranciers

en: Transfers the price of ordered products to the vendors incl. commission handling
nl: Maakt de prijs van bestelde producten over aan de leveranciers, inclusief commissieafhandeling

en: Unable to add current address for customer with ID "%1$s"
nl: Kan huidig adres niet toevoegen voor klant met ID "%1$s".

en: Unable to call method "%1$s"
nl: Call method "%1$s" kon niet worden aangeroepen

en: Unable to import catalog with code "%1$s": %2$s
nl: Kan catalogus met code "%1$s" niet importeren: %2$s

en: Unable to import product with code "%1$s": %2$s
nl: Kan product met code "%1$s" niet importeren: %2$s

en: Unable to import supplier with code "%1$s": %2$s
nl: Kan leverancier met code "%1$s" niet importeren: %2$s

en: Voucher
nl: Waardebon

en: Voucher %1$s
nl: Waardebon %1$s

en: Voucher related e-mails
nl: Voucher gerelateerde e-mails

en: Watched products
nl: Bekeken producten

note: / Payment e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and payment status (%3$s)
en: We have received your payment, and will take care of your order immediately.
nl: We hebben je betaling ontvangen en zullen direct verder gaan met de verwerking van je bestelling.

note: / Delivery e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and delivery status (%3%s)
en: We received the returned parcel for your order %1$s from %2$s.
nl: We hebben het teruggestuurde pakket van uw bestelling %1$s van %2$s ontvangen.

en: You can use your vouchers at any time in our online shop
nl: Je kunt je vouchers op elk gewenst moment gebruiken in onze online shop

en: You've cancelled the subscription
nl: Je hebt je inschrijving beëindigd

en: Your account
nl: Uw account

en: Your comment
nl: Jouw reactie

en: Your new account
nl: Uw nieuwe account

en: Your order %1$s
nl: Uw order %1$s

note: / Delivery e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and delivery status (%3%s)
en: Your order %1$s from %2$s has been dispatched.
nl: Uw bestelling %1$s van %2$s is verstuurd.

en: Your reference
nl: Uw referentie

en: Your reference number
nl: Uw referentienummer

en: Your subscription
nl: Uw abonnement

en: Your voucher
nl: Uw waardebon

en: Your watched products
nl: Uw bekeken producten

en: aimeos-catalog-sitemap-%d.xml
nl: aimeos-catalogus-sitemap-%d.xml

en: delivery
nl: Bezorging

note: / Price quantity format with quantity (%1$s)
en: from %1$s
nl: van %1$s

en: like billing address
nl: Gelijk aan factuuradres

en: payment
nl: Betaling

en: tax
nl: belasting

en: taxpst
nl: belastingst
