aimeos-core - en to lv translation catalogue (218 entries)

note: / Address format with company (%1$s), salutation (%2$s), title (%3$s), first name (%4$s), last name (%5$s), / address part one (%6$s, e.g street), address part two (%7$s, e.g house number), address part three (%8$s, e.g additional information), / postal/zip code (%9$s), city (%10$s), state (%11$s), 
en: %1$s
    %2$s %3$s %4$s %5$s
    %6$s %7$s
    %8$s
    %9$s %10$s
    %11$s
    %12$s
    %13$s
    %14$s
    %15$s
    %16$s
    %17$s
    %18$s
lv: %1$s
    %2$s %3$s %4$s %5$s %5$s
    %6$s %7$s
    %8$s
    %9$s %10$s
    %11$s
    %12$s
    %13$s
    %14$s
    %15$s
    %16$s
    %17$s
    %18$s

note: / Rebate format with rebate value (%1$s) and currency (%2$s)
en: %1$s %2$s off
lv: %1$s %2$s izslēgts

note: / Price shipping format with shipping / payment cost value (%1$s) and currency (%2$s)
en: + %1$s %2$s/item
lv: + %1$s %2$s/pozīcija

en: + Payment costs
lv: + Apmaksas izmaksas

en: + Shipping
lv: + Piegāde

en: Account
lv: Konts

en: All XML import
lv: Visi XML importa

en: All orders are subject to our terms and conditions.
lv: Uz visiem pasūtījumiem attiecas mūsu noteikumi un nosacījumi.

note: //opensource.org/licenses/LGPL-3.0 * @copyright Aimeos (aimeos.org), 2015-2025
en: An account has been created for you.
lv: Jums tika izveidots lietotāja konts.

en: Article no.
lv: Preces Nr.

en: Attribute import XML
lv: Atribūtu imports XML

en: Authorized payments of orders will be captured after dispatching or after a configurable amount of time
lv: Autorizēti pasūtījumu maksājumi tiks fiksēti pēc nosūtīšanas vai pēc konfigurējama laika perioda.

en: Batch update of payment/delivery status
lv: Maksājumu/piegādes statusa partijas atjaunināšana

en: Billing address
lv: Norēķinu adrese

en: Cache cleanup
lv: Kešatmiņas tīrīšana

en: Capture authorized payments
lv: Autorizēto maksājumu reģistrēšana

en: Catalog import CSV
lv: Kataloga importa CSV

en: Catalog import XML
lv: Kataloga importa XML

en: Catalog site map
lv: Kataloga vietnes karte

en: Cleaned %1$s old products
lv: Tīrīti %1$s vecie produkti

en: Cleanup baskets
lv: Tīrīšanas grozi

en: Coupon code import CSV
lv: Kupona kods importēt CSV

en: Coupon codes
lv: Kupona kodi

en: Coupons
lv: Kuponi

en: Creates a catalog site map for search engines
lv: Izveido kataloga vietnes karti meklētājprogrammām

en: Creates a product site map for search engines
lv: Izveido produktu vietnes karti meklētājprogrammām

en: Creates bought together product suggestions
lv: Izstrādā kopā iepirkto produktu ieteikumus

en: Customer account e-mails
lv: Klientu konta e-pasta vēstules

en: Customer import XML
lv: Klientu importa XML

note: / E-mail intro with first name (%1$s) and last name (%2$s)
en: Dear %1$s %2$s
lv: Cienījamie %1$s %2$s

note: / E-mail intro with first name (%1$s) and last name (%2$s)
en: Dear Mr %1$s %2$s
lv: Cienījamais %1$s %2$s kungs

note: / E-mail intro with first name (%1$s) and last name (%2$s)
en: Dear Ms %1$s %2$s
lv: Cienījamā kundze %1$s %2$s

en: Dear customer
lv: Cienījamais klients

en: Deletes unfinished orders an makes their products and coupon codes available again
lv: Dzēš nepabeigtus pasūtījumus un padara to produktus un kuponu kodus atkal pieejamus.

en: Deletes unpaid orders to keep the database clean
lv: dzēš neapmaksātos pasūtījumus, lai uzturētu datubāzi tīru.

en: Delivery address
lv: Piegādes adrese

en: Delivery within
lv: Piegāde

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Executes all XML importers and rebuild the index
lv: Izpilda visus XML importētājus un atjauno indeksu.

en: Executes payment or delivery service providers that uses batch updates
lv: Izpilda maksājumu vai piegādes pakalpojumu sniedzējus, kas izmanto sērijveida atjauninājumus.

en: Expanding "%1$s" node failed
lv: Neizdevās izvērst mezglu "%1$s"

en: Exports all available products
lv: Eksportē visus pieejamos produktus

en: Exports orders to CSV file
lv: Pasūtījumu eksports uz CSV failu

en: Exports subscriptions to CSV file
lv: Abonementu eksports uz CSV failu

en: Finished attribute import from "%1$s"
lv: Pabeigts atribūtu imports no "%1$s"

en: Finished attribute import from file "%1$s"
lv: Pabeigts atribūtu imports no faila "%1$s"

en: Finished catalog import from "%1$s"
lv: Pabeigts kataloga imports no "%1$s"

en: Finished catalog import from "%1$s" (%2$d/%3$d)
lv: Pabeigts kataloga imports no "%1$s" (%2$d/%3$d)

en: Finished catalog import from file "%1$s"
lv: Pabeigts kataloga imports no faila "%1$s"

en: Finished coupon/code import from "%1$s"
lv: Pabeigts kupona/koda imports no "%1$s"

en: Finished customer import from "%1$s"
lv: Pabeigts klientu imports no "%1$s"

en: Finished customer import from file "%1$s"
lv: Pabeigts klientu imports no faila "%1$s"

en: Finished group import from "%1$s"
lv: Pabeigts grupas imports no "%1$s"

en: Finished group import from file "%1$s"
lv: Pabeigts grupas imports no faila "%1$s"

en: Finished product import from "%1$s"
lv: Gatavā produkta imports no "%1$s"

en: Finished product import from "%1$s" (%2$d/%3$d)
lv: Gatavā produkta imports no "%1$s" (%2$d/%3$d)

en: Finished product import from file "%1$s"
lv: Gatavā produkta imports no faila "%1$s"

en: Finished stock import from "%1$s"
lv: Pabeigto krājumu imports no "%1$s"

en: Finished stock import from file "%1$s"
lv: Pabeigts krājumu imports no faila "%1$s"

en: Finished supplier import from "%1$s"
lv: Pabeigts piegādātāja imports no "%1$s"

en: Finished supplier import from "%1$s" (%2$d/%3$d)
lv: Pabeigts piegādātāja imports no "%1$s" (%2$d/%3$d)

en: Finished supplier import from file "%1$s"
lv: Pabeigts piegādātāja imports no faila "%1$s"

en: Groups import XML
lv: Grupu importēšana XML

en: If you have any questions, please reply to this e-mail
lv: Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, atbildiet uz šo e-pastu.

en: Imports new and updates existing attributes from XML files
lv: Importē jaunus un atjaunina esošos atribūtus no XML failiem.

en: Imports new and updates existing categories from CSV files
lv: Jaunu kategoriju importēšana un esošo kategoriju atjaunināšana no CSV failiem

en: Imports new and updates existing categories from XML files
lv: Jaunu kategoriju importēšana un esošo kategoriju atjaunināšana no XML failiem

en: Imports new and updates existing coupon code from CSV files
lv: Jaunu un atjauninātu esošo kuponu kodu importēšana no CSV failiem.

en: Imports new and updates existing customers from XML files
lv: Jaunu klientu importēšana un esošo klientu atjaunināšana no XML failiem

en: Imports new and updates existing groups from XML files
lv: Jaunu grupu importēšana un esošo grupu atjaunināšana no XML failiem

en: Imports new and updates existing products from CSV files
lv: Jaunu produktu importēšana un esošo produktu atjaunināšana no CSV failiem

en: Imports new and updates existing products from XML files
lv: Jaunu produktu importēšana un esošo produktu atjaunināšana no XML failiem.

en: Imports new and updates existing stocks from CSV files
lv: Jaunu krājumu importēšana un esošo krājumu atjaunināšana no CSV failiem

en: Imports new and updates existing suppliers from CSV files
lv: Jaunu piegādātāju importēšana un esošo piegādātāju atjaunināšana no CSV failiem.

en: Imports new and updates existing suppliers from XML files
lv: Jaunu piegādātāju importēšana un esošo piegādātāju atjaunināšana no XML failiem

en: Incl. %1$s%% %2$s
lv: Ieskaitot %1$s%% %2$s

note: / Tax rate format with tax rate in percent (%1$s)
en: Incl. %1$s%% VAT
lv: Ar %1$s%% PVN

en: Included rebates
lv: Iekļautās atlaides

en: Index optimization
lv: Indeksa optimizācija

en: Index rebuild
lv: Indeksa pārbūve

en: Invalid JSON encode message: %1$s
lv: Nederīgs JSON kodēšanas ziņojums: %1$s

en: Invalid catalog lines during import: %1$d
lv: Nederīgas kataloga rindas importa laikā: %1$d

en: Invalid characters in class name "%1$s"
lv: Nepareizas rakstzīmes klases nosaukumā "%1$s"

en: Invalid characters in processor name "%1$s"
lv: Procesora nosaukumā "%1$s" ir nederīgas rakstzīmes.

en: Invalid characters in processor type "%1$s"
lv: Procesora tipa "%1$s" nederīgas rakstzīmes

en: Invalid class name "%1$s"
lv: Nederīgs klases nosaukums "%1$s"

en: Invalid message: %1$s
lv: Nederīgs ziņojums: %1$s

en: Invalid product lines during import: %1$d
lv: Nederīgas produktu līnijas importēšanas laikā: %1$d

en: Invalid supplier lines during import: %1$d
lv: Nederīgas piegādātāja rindas importēšanas laikā: %1$d

en: Invalid type "%1$s" (%2$s)
lv: Nederīgs tips "%1$s" (%2$s)

note: //wiki.windata.de/index.php?title=Purpose-SEPA-Codes) ISO 11649 RF Creditor Reference (optional, 35 characters structured code)
en: Invoice
lv: Rēķins

en: Invoice %1$s
lv: Rēķins %1$s

en: Like entered by you
lv: Tāpat kā ievadījis jūs

en: Log cleanup
lv: Žurnāla tīrīšana

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Name
lv: Nosaukums

en: No "catalog.code" column in CSV mapping found
lv: CSV kartēšanā nav atrasta sleja "catalog.code"

en: No "coupon.code.code" column in CSV mapping found
lv: CSV kartēšanā nav atrasta sleja "coupon.code.code"

en: No "product.code" column in CSV mapping found
lv: CSV kartēšanā nav atrasta sleja "product.code"

en: No "supplier.code" column in CSV mapping found
lv: CSV kartēšanā nav atrasta sleja "supplier.code"

en: No XML file "%1$s" found
lv: XML fails "%1$s" nav atrasts

en: No address with e-mail found in order with ID "%1$s"
lv: Pasūtījumā ar ID "%1$s" nav atrasta neviena e-pasta adrese.

en: One or more products you are watching have been updated.
lv: Ir atjaunināts viens vai vairāki produkti, kurus vērojat.

en: Optimizes the index for searching products faster
lv: Optimizē indeksu ātrākai produktu meklēšanai

en: Order date
lv: Pasūtījuma datums

en: Order delivery related e-mails
lv: Ar pasūtījumu piegādi saistīti e-pasti

en: Order details
lv: Pasūtījuma detaļas

en: Order export CSV
lv: Pasūtījuma eksports CSV

en: Order payment related e-mails
lv: Ar pasūtījumu apmaksu saistīti e-pasti

en: Order status import CSV
lv: Pasūtījuma statusa imports CSV

en: Parent node for code "%1$s" not found
lv: Koda "%1$s" vecākais mezgls nav atrasts

en: Password
lv: Parole

en: Price
lv: Cena

en: Process order delivery services
lv: Apstrādāt pasūtījumu piegādes pakalpojumus

en: Process subscriptions initially
lv: Sākotnēji apstrādāt abonementus

en: Product export
lv: Produkta eksports

en: Product import CSV
lv: Produktu imports CSV

en: Product import XML
lv: Produktu importa XML

en: Product notification e-mails
lv: Produktu paziņojumu e-pasta vēstules

en: Product site map
lv: Produkta vietnes karte

en: Products bought together
lv: Kopā iegādāti produkti

en: Qty
lv: Daudz.

en: Quantity
lv: Daudzums

en: Rebuilds the index for searching products
lv: Pārveido indeksu produktu meklēšanai

en: Reference
lv: Atsauce

en: Removes the expired entries from the cache
lv: Noņem no kešatmiņas ierakstus, kuru derīguma termiņš ir beidzies

en: Removes the old baskets from the database
lv: Noņem vecos grozus no datubāzes.

en: Removes the old log entries from the database and archives them (optional)
lv: Noņem vecos žurnāla ierakstus no datubāzes un arhivē tos (pēc izvēles).

en: Removes unfinished orders
lv: Noņem nepabeigtus pasūtījumus

en: Removes unpaid orders
lv: Noņem neapmaksātos pasūtījumus

en: Renews subscriptions at next date
lv: Atjauno abonementus nākamajā datumā

en: Required column "%1$s" not found for code "%2$s"
lv: Nepieciešamā sleja "%1$s" nav atrasta kodam "%2$s".

en: Required configuration for "%1$s" is missing
lv: Trūkst nepieciešamās konfigurācijas "%1$s"

en: Required mapping key "%1$s" is missing or contains no array
lv: Trūkst nepieciešamās kartēšanas atslēgas "%1$s" vai tā nesatur masīvu

en: Rescale product images
lv: Produktu attēlu mērogošanas maiņa

en: Rescales product images to the new sizes
lv: Maina produktu attēlu mērogu, lai tie atbilstu jaunajiem izmēriem

en: Scaling image "%1$s" failed: %2$s
lv: Attēla "%1$s" mērogošana neizdevās: %2$s

en: Scaling media item "%1$s" failed: %2$s
lv: Multivides elementa "%1$s" mērogošana neizdevās: %2$s

en: Sends e-mails for new customer accounts
lv: Nosūta e-pasta vēstules par jauniem klientu kontiem

en: Sends e-mails for watched products
lv: Nosūta e-pasta vēstules par noskatītajiem produktiem

en: Sends order confirmation or payment status update e-mails
lv: Nosūta pasūtījuma apstiprinājuma vai maksājuma statusa atjaunināšanas e-pasta ziņojumus.

en: Sends order delivery status update e-mails
lv: Nosūta pasūtījuma piegādes statusa atjaunināšanas e-pasta ziņojumus

en: Sends paid orders to the ERP system or logistic partner
lv: Nosūta apmaksātus pasūtījumus ERP sistēmai vai loģistikas partnerim.

en: Sends the e-mail with the voucher to the customer
lv: Nosūta e-pastu ar kuponu klientam.

en: Sent customer account e-mail to "%1$s"
lv: Nosūtīts klienta konta e-pasts uz "%1$s"

en: Sent order delivery e-mail for order "%1$s" and status "%2$s"
lv: Nosūtīts pasūtījuma piegādes e-pasts pasūtījumam "%1$s" un statusam "%2$s".

en: Sent order payment e-mail for order "%1$s" and status "%2$s"
lv: Nosūtīts pasūtījuma apmaksas e-pasts pasūtījumam "%1$s" un statusam "%2$s".

en: Sent product notification e-mail to "%1$s"
lv: Nosūtīts produkta paziņojuma e-pasts uz "%1$s"

en: Sent voucher e-mails for order ID "%1$s"
lv: Nosūtīti kupona e-pasta ziņojumi par pasūtījuma ID "%1$s"

en: Started attribute import from "%1$s"
lv: Sākts atribūtu imports no "%1$s"

en: Started attribute import from file "%1$s"
lv: Sākts atribūtu imports no faila "%1$s"

en: Started catalog import from "%1$s"
lv: Sākts kataloga imports no "%1$s"

en: Started catalog import from file "%1$s"
lv: Sākts kataloga imports no faila "%1$s"

en: Started coupon code import from "%1$s"
lv: Sākts kupona koda imports no "%1$s"

en: Started coupon/code import from "%1$s"
lv: Sākts kupona/koda imports no "%1$s"

en: Started customer import from "%1$s"
lv: Sākts klientu imports no "%1$s"

en: Started customer import from file "%1$s"
lv: Sākts klientu imports no faila "%1$s"

en: Started group import from "%1$s"
lv: Sākts grupas imports no "%1$s"

en: Started group import from file "%1$s"
lv: Sākts grupas imports no faila "%1$s"

en: Started product import from "%1$s"
lv: Sākts produkta imports no "%1$s"

en: Started product import from file "%1$s"
lv: Sākts produktu imports no faila "%1$s"

en: Started stock import from "%1$s"
lv: Sākts krājumu imports no "%1$s"

en: Started stock import from file "%1$s"
lv: Sākts krājumu imports no faila "%1$s"

en: Started supplier import from "%1$s"
lv: Sākts piegādātāja imports no "%1$s"

en: Started supplier import from file "%1$s"
lv: Uzsākts piegādātāja imports no faila "%1$s"

en: Status
lv: Statuss

en: Status import for orders from CSV file
lv: Pasūtījumu statusa imports no CSV faila

en: Stock import CSV
lv: Krājumu imports CSV

en: Sub-total
lv: Starpsumma

en: Subscription export CSV
lv: Abonēšanas eksports CSV

en: Subscription process end
lv: Abonēšanas procesa beigas

en: Subscription process renew
lv: Abonēšanas procesa atjaunošana

en: Subscription process start
lv: Abonēšanas procesa sākums

en: Subscription product
lv: Abonēšanas produkts

en: Sum
lv: Summa

en: Supplier import CSV
lv: Piegādātāja importa CSV

en: Supplier import XML
lv: Piegādātāja importa XML

en: Terminates expired subscriptions
lv: Pārtrauc abonementu, kuru derīguma termiņš ir beidzies

note: / Payment e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and payment status (%3$s)
en: Thank you for your order %1$s from %2$s.
lv: Paldies par pasūtījumu %1$s no %2$s.

note: / Delivery e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and delivery status (%3%s)
en: The delivery status of your order %1$s from %2$s has been changed to "%3$s".
lv: Jūsu pasūtījuma %1$s no %2$s piegādes statuss ir mainīts uz "%3$s".

note: / Payment e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and payment status (%3$s)
en: The order is pending until we receive the final payment. If you've chosen to pay in advance, please transfer the money to our bank account with the order ID %1$s as reference.
lv: Pasūtījums tiek gaidīts, līdz mēs saņemam galīgo maksājumu. Ja esat izvēlējies samaksāt avansā, lūdzu, pārskaitiet naudu uz mūsu bankas kontu, kā atsauci norādot pasūtījuma ID %1$s.

note: / Delivery e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and delivery status (%3%s)
en: The parcel for your order %1$s from %2$s could not be delivered.
lv: Jūsu pasūtījuma %1$s no %2$s sūtījumu nevarēja piegādāt.

en: The payment couldn't be renewed
lv: Maksājumu nevarēja atjaunot

note: / Payment e-mail intro with order ID (%1$s) and order date (%2$s)
en: The payment for your order %1$s from %2$s has been refunded.
lv: Maksājums par jūsu pasūtījumu %1$s no %2$s ir atmaksāts.

note: / Payment e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and payment status (%3$s)
en: The payment status of your order %1$s from %2$s has been changed to "%3$s".
lv: Jūsu pasūtījuma %1$s no %2$s maksājuma statuss ir mainīts uz "%3$s".

en: The subscription for the product has ended
lv: Produkta abonēšanas termiņš ir beidzies

en: The value of your voucher is %1$s | The value of your vouchers are %1$s
lv[0]: Jūsu kupona vērtība ir %1$s
lv[1]: Jūsu kupona vērtība ir %1$s
lv[2]: Jūsu kupona vērtība ir %1$s

en: Total
lv: Kopā

en: Transfers money to vendors
lv: Naudas pārskaitījumi pārdevējiem

en: Transfers the price of ordered products to the vendors incl. commission handling
lv: Pārsūta pasūtīto produktu cenu pārdevējiem, ieskaitot komisijas maksu par apstrādi.

en: Unable to add current address for customer with ID "%1$s"
lv: Neiespējami pievienot pašreizējo adresi klientam ar ID "%1$s"

en: Unable to call method "%1$s"
lv: Nevar izsaukt metodi "%1$s"

en: Unable to import catalog with code "%1$s": %2$s
lv: Nav iespējams importēt katalogu ar kodu "%1$s": %2$s

en: Unable to import product with code "%1$s": %2$s
lv: Nav iespējams importēt produktu ar kodu "%1$s": %2$s

en: Unable to import supplier with code "%1$s": %2$s
lv: Nav iespējams importēt piegādātāju ar kodu "%1$s": %2$s

en: Voucher
lv: Kupons

en: Voucher %1$s
lv: Kupons %1$s

en: Voucher related e-mails
lv: Ar kuponu saistīti e-pasti

en: Watched products
lv: Noskatītie produkti

note: / Payment e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and payment status (%3$s)
en: We have received your payment, and will take care of your order immediately.
lv: Mēs esam saņēmuši jūsu maksājumu un nekavējoties apstrādāsim jūsu pasūtījumu.

note: / Delivery e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and delivery status (%3%s)
en: We received the returned parcel for your order %1$s from %2$s.
lv: Mēs saņēmām atpakaļ sūtījumu par jūsu pasūtījumu %1$s no %2$s.

en: You can use your vouchers at any time in our online shop
lv: Jūs varat izmantot kuponus jebkurā laikā mūsu tiešsaistes veikalā.

en: You've cancelled the subscription
lv: Jūs esat atcēlis abonementu

en: Your account
lv: Tavs konts

en: Your comment
lv: Jūsu komentārs

en: Your new account
lv: Jūsu jaunais konts

en: Your order %1$s
lv: Jūsu pasūtījums %1$s

note: / Delivery e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and delivery status (%3%s)
en: Your order %1$s from %2$s has been dispatched.
lv: Jūsu pasūtījums %1$s no %2$s ir nosūtīts.

en: Your reference
lv: Jūsu atsauce

en: Your reference number
lv: Jūsu atsauces numurs

en: Your subscription
lv: Jūsu abonements

en: Your voucher
lv: Jūsu kupons

en: Your watched products
lv: Jūsu skatītie produkti

en: delivery
lv: piegāde

note: / Price quantity format with quantity (%1$s)
en: from %1$s
lv: no %1$s

en: like billing address
lv: piemēram, norēķinu adrese

en: payment
lv: maksājums

en: tax
lv: nodokļi
