aimeos-core - en to lt translation catalogue (217 entries)

note: / Rebate format with rebate value (%1$s) and currency (%2$s)
en: %1$s %2$s off
lt: %1$s %2$s išjungta

note: / Price shipping format with shipping / payment cost value (%1$s) and currency (%2$s)
en: + %1$s %2$s/item
lt: + %1$s %2$s/pozicija

en: + Payment costs
lt: + Mokėjimo išlaidos

en: + Shipping
lt: + Pristatymas

en: Account
lt: Sąskaita

en: All XML import
lt: Visi XML importai

en: All orders are subject to our terms and conditions.
lt: Visiems užsakymams taikomos mūsų sąlygos.

note: //opensource.org/licenses/LGPL-3.0 * @copyright Aimeos (aimeos.org), 2015-2025
en: An account has been created for you.
lt: Jums sukurta paskyra.

en: Article no.
lt: Straipsnio Nr.

en: Attribute import XML
lt: Atributų importas XML

en: Authorized payments of orders will be captured after dispatching or after a configurable amount of time
lt: Autorizuoti užsakymų mokėjimai bus užfiksuoti po išsiuntimo arba po konfigūruojamo laiko.

en: Batch update of payment/delivery status
lt: Mokėjimo ir (arba) pristatymo būsenos paketinis atnaujinimas

en: Billing address
lt: Atsiskaitymo adresas

en: Cache cleanup
lt: Domenų talpyklos valymas

en: Capture authorized payments
lt: fiksuoti autorizuotus mokėjimus

en: Catalog import CSV
lt: Katalogo importas CSV

en: Catalog import XML
lt: Katalogo importo XML

en: Catalog site map
lt: Katalogo svetainės žemėlapis

en: Cleaned %1$s old products
lt: Išvalyti %1$s senų produktų

en: Cleanup baskets
lt: Valymo krepšeliai

en: Coupon code import CSV
lt: Kupono kodo importas CSV

en: Coupon codes
lt: Kuponų kodai

en: Coupons
lt: Kuponai

en: Creates a catalog site map for search engines
lt: Sukuria katalogo svetainės žemėlapį, skirtą paieškos sistemoms

en: Creates a product site map for search engines
lt: Sukuria produkto svetainės žemėlapį, skirtą paieškos sistemoms

en: Creates bought together product suggestions
lt: Kuria kartu įsigytų produktų pasiūlymus

en: Customer account e-mails
lt: Kliento paskyros el. laiškai

en: Customer import XML
lt: Klientų importo XML

note: / E-mail intro with first name (%1$s) and last name (%2$s)
en: Dear %1$s %2$s
lt: Gerbiamas %1$s %2$s

note: / E-mail intro with first name (%1$s) and last name (%2$s)
en: Dear Mr %1$s %2$s
lt: Gerbiamasis %1$s %2$s

note: / E-mail intro with first name (%1$s) and last name (%2$s)
en: Dear Ms %1$s %2$s
lt: Gerbiama ponia %1$s %2$s

en: Dear customer
lt: Gerbiamas kliente

en: Deletes unfinished orders an makes their products and coupon codes available again
lt: Ištrina nebaigtus užsakymus ir vėl leidžia naudotis jų produktais ir kuponų kodais.

en: Deletes unpaid orders to keep the database clean
lt: Ištrina neapmokėtus užsakymus, kad duomenų bazė būtų švari.

en: Delivery address
lt: Pristatymo adresas

en: Delivery within
lt: Pristatymas per

en: Details
lt: Išsami informacija

en: Executes all XML importers and rebuild the index
lt: Įvykdo visus XML importuotojus ir atkuria indeksą

en: Executes payment or delivery service providers that uses batch updates
lt: Vykdo mokėjimo arba pristatymo paslaugų teikėjų, kurie naudoja paketinius atnaujinimus.

en: Expanding "%1$s" node failed
lt: Nepavyko išplėsti mazgo "%1$s"

en: Exports all available products
lt: Eksportuoja visus turimus produktus

en: Exports orders to CSV file
lt: Eksportuoja užsakymus į CSV failą

en: Exports subscriptions to CSV file
lt: Eksportuoja prenumeratas į CSV failą

en: Finished attribute import from "%1$s"
lt: Baigtas atributų importas iš "%1$s"

en: Finished attribute import from file "%1$s"
lt: Baigtas atributų importas iš failo "%1$s"

en: Finished catalog import from "%1$s"
lt: Baigtas katalogo importas iš "%1$s"

en: Finished catalog import from "%1$s" (%2$d/%3$d)
lt: Baigtas katalogo importas iš "%1$s" (%2$d/%3$d)

en: Finished catalog import from file "%1$s"
lt: Baigtas katalogo importas iš failo "%1$s"

en: Finished coupon/code import from "%1$s"
lt: Baigtas kupono/kodo importas iš "%1$s"

en: Finished customer import from "%1$s"
lt: Baigtas klientų importas iš "%1$s"

en: Finished customer import from file "%1$s"
lt: Baigtas klientų importas iš failo "%1$s"

en: Finished group import from "%1$s"
lt: Baigtas grupės importas iš "%1$s"

en: Finished group import from file "%1$s"
lt: Baigtas grupės importas iš failo "%1$s"

en: Finished product import from "%1$s"
lt: Gatavo produkto importas iš "%1$s"

en: Finished product import from "%1$s" (%2$d/%3$d)
lt: Gatavo produkto importas iš "%1$s" (%2$d/%3$d)

en: Finished product import from file "%1$s"
lt: Baigto produkto importas iš failo "%1$s"

en: Finished stock import from "%1$s"
lt: Baigtų atsargų importas iš "%1$s"

en: Finished stock import from file "%1$s"
lt: Baigtas atsargų importas iš failo "%1$s"

en: Finished supplier import from "%1$s"
lt: Baigtas tiekėjo importas iš "%1$s"

en: Finished supplier import from "%1$s" (%2$d/%3$d)
lt: Baigtas tiekėjo importas iš "%1$s" (%2$d/%3$d)

en: Finished supplier import from file "%1$s"
lt: Baigtas tiekėjo importas iš failo "%1$s"

en: Groups import XML
lt: Grupių importas XML

en: If you have any questions, please reply to this e-mail
lt: Jei turite klausimų, atsakykite į šį el. laišką

en: Imports new and updates existing attributes from XML files
lt: Importuoja naujus ir atnaujina esamus atributus iš XML failų

en: Imports new and updates existing categories from CSV files
lt: Importuoja naujas ir atnaujina esamas kategorijas iš CSV failų

en: Imports new and updates existing categories from XML files
lt: Importuoja naujas ir atnaujina esamas kategorijas iš XML failų

en: Imports new and updates existing coupon code from CSV files
lt: Importuoja naujus ir atnaujina esamus kuponų kodus iš CSV failų

en: Imports new and updates existing customers from XML files
lt: Importuoja naujus ir atnaujina esamus klientus iš XML failų

en: Imports new and updates existing groups from XML files
lt: Importuoja naujas ir atnaujina esamas grupes iš XML failų

en: Imports new and updates existing products from CSV files
lt: Importuoja naujus ir atnaujina esamus produktus iš CSV failų

en: Imports new and updates existing products from XML files
lt: Importuoja naujus ir atnaujina esamus produktus iš XML failų

en: Imports new and updates existing stocks from CSV files
lt: Importuoja naujas ir atnaujina esamas atsargas iš CSV failų

en: Imports new and updates existing suppliers from CSV files
lt: Importuoja naujus ir atnaujina esamus tiekėjus iš CSV failų

en: Imports new and updates existing suppliers from XML files
lt: Importuoja naujus ir atnaujina esamus tiekėjus iš XML failų

en: Incl. %1$s%% %2$s
lt: Įskaitant %1$s%% %2$s

note: / Tax rate format with tax rate in percent (%1$s)
en: Incl. %1$s%% VAT
lt: Su %1$s%% PVM

en: Included rebates
lt: Įtrauktos nuolaidos

en: Index optimization
lt: Indekso optimizavimas

en: Index rebuild
lt: Indekso atstatymas

en: Invalid JSON encode message: %1$s
lt: Netinkamas JSON kodavimo pranešimas: %1$s

en: Invalid catalog lines during import: %1$d
lt: Netinkamos katalogo eilutės importuojant: %1$d

en: Invalid characters in class name "%1$s"
lt: Netinkami simboliai klasės pavadinime "%1$s"

en: Invalid characters in processor name "%1$s"
lt: Procesoriaus pavadinime "%1$s" įrašyti neteisingi simboliai

en: Invalid characters in processor type "%1$s"
lt: Procesoriaus tipo "%1$s" netinkami simboliai

en: Invalid class name "%1$s"
lt: Netinkamas klasės pavadinimas "%1$s"

en: Invalid message: %1$s
lt: Netinkamas pranešimas: %1$s

en: Invalid product lines during import: %1$d
lt: Importuojant neteisingos produktų linijos: %1$d

en: Invalid supplier lines during import: %1$d
lt: Netinkamos tiekėjo eilutės importuojant: %1$d

en: Invalid type "%1$s" (%2$s)
lt: Netinkamas tipas "%1$s" (%2$s)

note: //wiki.windata.de/index.php?title=Purpose-SEPA-Codes) ISO 11649 RF Creditor Reference (optional, 35 characters structured code)
en: Invoice
lt: Sąskaita faktūra

en: Invoice %1$s
lt: Sąskaita faktūra %1$s

en: Like entered by you
lt: Kaip ir jūsų įvesta

en: Log cleanup
lt: Žurnalo valymas

en: Login
lt: Prisijungimas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: No "catalog.code" column in CSV mapping found
lt: CSV atvaizdavime nerasta stulpelio "catalog.code"

en: No "coupon.code.code" column in CSV mapping found
lt: CSV atvaizdavime nerasta stulpelio "coupon.code.code"

en: No "product.code" column in CSV mapping found
lt: CSV atvaizdavime nerasta stulpelio "product.code"

en: No "supplier.code" column in CSV mapping found
lt: CSV atvaizdavime nerasta stulpelio "supplier.code"

en: No XML file "%1$s" found
lt: XML failo "%1$s" nerasta

en: No address with e-mail found in order with ID "%1$s"
lt: Užsakyme su ID "%1$s" nerastas el. pašto adresas.

en: One or more products you are watching have been updated.
lt: Vienas ar daugiau stebimų produktų buvo atnaujinti.

en: Optimizes the index for searching products faster
lt: Optimizuotas indeksas, kad produktų paieška būtų greitesnė

en: Order date
lt: Užsakymo data

en: Order delivery related e-mails
lt: Su užsakymų pristatymu susiję el. laiškai

en: Order details
lt: Užsakymo informacija

en: Order export CSV
lt: Užsakymų eksportas CSV

en: Order payment related e-mails
lt: Su užsakymo apmokėjimu susiję el. laiškai

en: Order status import CSV
lt: Užsakymo būsenos importas CSV

en: Parent node for code "%1$s" not found
lt: Nerastas kodo "%1$s" pagrindinis mazgas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Price
lt: Kaina

en: Process order delivery services
lt: Užsakymų pristatymo paslaugos

en: Process subscriptions initially
lt: Iš pradžių apdoroti prenumeratas

en: Product export
lt: Produkto eksportas

en: Product import CSV
lt: Produkto importas CSV

en: Product import XML
lt: Produkto importo XML

en: Product notification e-mails
lt: Pranešimų apie gaminius el. laiškai

en: Product site map
lt: Produkto svetainės žemėlapis

en: Products bought together
lt: Kartu perkami produktai

en: Qty
lt: Kiekis

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Rebuilds the index for searching products
lt: Atkuriamas produktų paieškos indeksas

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Removes the expired entries from the cache
lt: Pašalina pasibaigusius įrašus iš talpyklos

en: Removes the old baskets from the database
lt: Iš duomenų bazės pašalinami seni krepšeliai

en: Removes the old log entries from the database and archives them (optional)
lt: Pašalina senus žurnalo įrašus iš duomenų bazės ir juos archyvuoja (neprivaloma)

en: Removes unfinished orders
lt: Pašalina nebaigtus užsakymus

en: Removes unpaid orders
lt: Pašalina neapmokėtus užsakymus

en: Renews subscriptions at next date
lt: Prenumeratos atnaujinimas kitą dieną

en: Required column "%1$s" not found for code "%2$s"
lt: Reikalaujamas stulpelis "%1$s" nerastas kodui "%2$s"

en: Required configuration for "%1$s" is missing
lt: Trūksta reikiamos konfigūracijos "%1$s"

en: Required mapping key "%1$s" is missing or contains no array
lt: Nėra privalomo atvaizdavimo rakto "%1$s" arba jame nėra masyvo

en: Rescale product images
lt: Pakeiskite produktų vaizdų mastelio keitimą

en: Rescales product images to the new sizes
lt: keičia produktų vaizdų mastelius į naujus dydžius

en: Scaling image "%1$s" failed: %2$s
lt: Nepavyko sumažinti vaizdo "%1$s": %2$s

en: Scaling media item "%1$s" failed: %2$s
lt: Žiniasklaidos elemento "%1$s" mastelio keitimas nepavyko: %2$s

en: Sends e-mails for new customer accounts
lt: siunčia el. laiškus dėl naujų klientų paskyrų

en: Sends e-mails for watched products
lt: Siunčia el. laiškus apie stebimus produktus

en: Sends order confirmation or payment status update e-mails
lt: siunčia užsakymo patvirtinimo arba mokėjimo būsenos atnaujinimo el. laiškus.

en: Sends order delivery status update e-mails
lt: siunčia užsakymo pristatymo būsenos atnaujinimo el. laiškus

en: Sends paid orders to the ERP system or logistic partner
lt: siunčia apmokėtus užsakymus į ERP sistemą arba logistikos partneriui.

en: Sends the e-mail with the voucher to the customer
lt: siunčia el. laišką su kuponu klientui

en: Sent customer account e-mail to "%1$s"
lt: Išsiųstas kliento paskyros el. laiškas į "%1$s"

en: Sent order delivery e-mail for order "%1$s" and status "%2$s"
lt: Išsiųstas užsakymo "%1$s" ir būsenos "%2$s" pristatymo el. laiškas

en: Sent order payment e-mail for order "%1$s" and status "%2$s"
lt: Išsiųstas užsakymo apmokėjimo el. laiškas už užsakymą "%1$s" ir būseną "%2$s"

en: Sent product notification e-mail to "%1$s"
lt: Išsiųstas pranešimas apie produktą el. paštu "%1$s"

en: Sent voucher e-mails for order ID "%1$s"
lt: Išsiųstas užsakymo ID "%1$s" kupono el. laiškas

en: Started attribute import from "%1$s"
lt: Pradėtas atributų importas iš "%1$s"

en: Started attribute import from file "%1$s"
lt: Pradėtas atributų importas iš failo "%1$s"

en: Started catalog import from "%1$s"
lt: Pradėtas katalogo importas iš "%1$s"

en: Started catalog import from file "%1$s"
lt: Pradėtas katalogo importas iš failo "%1$s"

en: Started coupon code import from "%1$s"
lt: Pradėtas kupono kodo importas iš "%1$s"

en: Started coupon/code import from "%1$s"
lt: Pradėtas kupono/kodo importas iš "%1$s"

en: Started customer import from "%1$s"
lt: Pradėtas klientų importas iš "%1$s"

en: Started customer import from file "%1$s"
lt: Pradėtas klientų importas iš failo "%1$s"

en: Started group import from "%1$s"
lt: Pradėtas grupės importas iš "%1$s"

en: Started group import from file "%1$s"
lt: Pradėtas grupės importas iš failo "%1$s"

en: Started product import from "%1$s"
lt: Pradėtas produkto importas iš "%1$s"

en: Started product import from file "%1$s"
lt: Pradėtas produkto importas iš failo "%1$s"

en: Started stock import from "%1$s"
lt: Pradėtas atsargų importas iš "%1$s"

en: Started stock import from file "%1$s"
lt: Pradėtas atsargų importas iš failo "%1$s"

en: Started supplier import from "%1$s"
lt: Pradėtas tiekėjo importas iš "%1$s"

en: Started supplier import from file "%1$s"
lt: Pradėtas tiekėjo importas iš failo "%1$s"

en: Status
lt: Statusas

en: Status import for orders from CSV file
lt: Užsakymų būsenos importas iš CSV failo

en: Stock import CSV
lt: Atsargų importas CSV

en: Sub-total
lt: Tarpinė suma

en: Subscription export CSV
lt: Prenumeratos eksportas CSV

en: Subscription process end
lt: Prenumeratos proceso pabaiga

en: Subscription process renew
lt: Prenumeratos proceso atnaujinimas

en: Subscription process start
lt: Prenumeratos proceso pradžia

en: Subscription product
lt: Prenumeruojamas produktas

en: Sum
lt: Suma

en: Supplier import CSV
lt: Tiekėjų importo CSV

en: Supplier import XML
lt: Tiekėjo importo XML

en: Terminates expired subscriptions
lt: Nutraukia pasibaigusias prenumeratas

note: / Payment e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and payment status (%3$s)
en: Thank you for your order %1$s from %2$s.
lt: Dėkojame už užsakymą %1$s iš %2$s.

note: / Delivery e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and delivery status (%3%s)
en: The delivery status of your order %1$s from %2$s has been changed to "%3$s".
lt: Jūsų užsakymo %1$s iš %2$s pristatymo būsena pakeista į "%3$s".

note: / Payment e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and payment status (%3$s)
en: The order is pending until we receive the final payment. If you've chosen to pay in advance, please transfer the money to our bank account with the order ID %1$s as reference.
lt: Užsakymas laukia, kol gausime galutinį mokėjimą. Jei nusprendėte sumokėti iš anksto, prašome pervesti pinigus į mūsų banko sąskaitą, kaip nuorodą nurodydami užsakymo ID %1$s.

note: / Delivery e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and delivery status (%3%s)
en: The parcel for your order %1$s from %2$s could not be delivered.
lt: Jūsų užsakymo %1$s iš %2$s siuntinio nepavyko pristatyti.

en: The payment couldn't be renewed
lt: Mokėjimas negalėjo būti atnaujintas

note: / Payment e-mail intro with order ID (%1$s) and order date (%2$s)
en: The payment for your order %1$s from %2$s has been refunded.
lt: Mokėjimas už jūsų užsakymą %1$s iš %2$s buvo grąžintas.

note: / Payment e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and payment status (%3$s)
en: The payment status of your order %1$s from %2$s has been changed to "%3$s".
lt: Jūsų užsakymo %1$s iš %2$s mokėjimo būsena pakeista į "%3$s".

en: The subscription for the product has ended
lt: Produkto prenumerata baigėsi

en: The value of your voucher is %1$s | The value of your vouchers are %1$s
lt[0]: Jūsų kupono vertė yra %1$s
lt[1]: Jūsų kupono vertė yra %1$s
lt[2]: Jūsų kupono vertė yra %1$s
lt[3]: Jūsų kupono vertė yra %1$s

en: Total
lt: Iš viso

en: Transfers money to vendors
lt: Pinigų pervedimai pardavėjams

en: Transfers the price of ordered products to the vendors incl. commission handling
lt: Perveda užsakytų produktų kainą pardavėjams, įskaitant komisinių tvarkymą.

en: Unable to add current address for customer with ID "%1$s"
lt: Nepavyksta pridėti kliento, kurio ID "%1$s", dabartinio adreso

en: Unable to call method "%1$s"
lt: Nepavyksta iškviesti metodo "%1$s"

en: Unable to import catalog with code "%1$s": %2$s
lt: Nepavyksta importuoti katalogo su kodu "%1$s": %2$s

en: Unable to import product with code "%1$s": %2$s
lt: Nepavyksta importuoti produkto, kurio kodas "%1$s": %2$s

en: Unable to import supplier with code "%1$s": %2$s
lt: Nepavyksta importuoti tiekėjo, kurio kodas "%1$s": %2$s

en: Voucher
lt: Kuponas

en: Voucher %1$s
lt: Kuponas %1$s

en: Voucher related e-mails
lt: Su kuponais susiję el. laiškai

en: Watched products
lt: Stebimi produktai

note: / Payment e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and payment status (%3$s)
en: We have received your payment, and will take care of your order immediately.
lt: Gavome jūsų mokėjimą ir nedelsdami pasirūpinsime jūsų užsakymu.

note: / Delivery e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and delivery status (%3%s)
en: We received the returned parcel for your order %1$s from %2$s.
lt: Gavome jūsų užsakymo %1$s grąžinamą siuntą iš %2$s.

en: You can use your vouchers at any time in our online shop
lt: Kuponus galite bet kada panaudoti mūsų internetinėje parduotuvėje

en: You've cancelled the subscription
lt: Atšaukėte prenumeratą

en: Your account
lt: Jūsų paskyra

en: Your comment
lt: Jūsų komentaras

en: Your new account
lt: Jūsų naujoji paskyra

en: Your order %1$s
lt: Jūsų užsakymas %1$s

note: / Delivery e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and delivery status (%3%s)
en: Your order %1$s from %2$s has been dispatched.
lt: Jūsų užsakymas %1$s iš %2$s buvo išsiųstas.

en: Your reference
lt: Jūsų nuoroda

en: Your reference number
lt: Jūsų nuorodos numeris

en: Your subscription
lt: Jūsų prenumerata

en: Your voucher
lt: Jūsų kuponas

en: Your watched products
lt: Jūsų stebimi produktai

en: delivery
lt: pristatymas

note: / Price quantity format with quantity (%1$s)
en: from %1$s
lt: iš %1$s

en: like billing address
lt: kaip atsiskaitymo adresas

en: payment
lt: mokėjimas

en: tax
lt: mokesčiai
