aimeos-core - en to et translation catalogue (216 entries)

note: / Rebate format with rebate value (%1$s) and currency (%2$s)
en: %1$s %2$s off
et: %1$s %2$s välja

note: / Price shipping format with shipping / payment cost value (%1$s) and currency (%2$s)
en: + %1$s %2$s/item
et: + %1$s %2$s/artikkel

en: + Payment costs
et: + Maksmiskulu

en: + Shipping
et: + Saatmine

en: Account
et: Konto

en: All XML import
et: Kogu XML-import

en: All orders are subject to our terms and conditions.
et: Kõikide tellimuste suhtes kehtivad meie tingimused.

note: //opensource.org/licenses/LGPL-3.0 * @copyright Aimeos (aimeos.org), 2015-2025
en: An account has been created for you.
et: Teie konto on loodud.

en: Article no.
et: Toote kood.

en: Attribute import XML
et: Atribuutide import XML

en: Authorized payments of orders will be captured after dispatching or after a configurable amount of time
et: Tellimuste autoriseeritud maksed registreeritakse pärast lähetamist või konfigureeritava aja möödudes.

en: Batch update of payment/delivery status
et: Maksete/tarnete staatuse partii ajakohastamine

en: Billing address
et: Arve esitamise aadress

en: Cache cleanup
et: Puhastamine vahemälust

en: Capture authorized payments
et: Lubatud maksete kinnipidamine

en: Catalog import CSV
et: Kataloogi import CSV

en: Catalog import XML
et: Kataloogi import XML

en: Catalog site map
et: Kataloogi saidi kaart

en: Cleaned %1$s old products
et: Puhastatud %1$s vanad tooted

en: Cleanup baskets
et: Puhastuskorvid

en: Coupon code import CSV
et: Kupongi koodide import CSV

en: Coupon codes
et: Allahindluskoodid

en: Coupons
et: Allahindluskoodid

en: Creates a catalog site map for search engines
et: Loob kataloogi saidi kaart otsingumootorite jaoks

en: Creates a product site map for search engines
et: Luuakse toote veebilehe kaart otsingumootorite jaoks

en: Creates bought together product suggestions
et: Loob kokku ostetud tootesoovitused

en: Customer account e-mails
et: Kliendikonto e-kirjad

en: Customer import XML
et: Kliendi import XML

note: / E-mail intro with first name (%1$s) and last name (%2$s)
en: Dear %1$s %2$s
et: Hea %1$s %2$s

note: / E-mail intro with first name (%1$s) and last name (%2$s)
en: Dear Mr %1$s %2$s
et: Lugupeetud härra %1$s %2$s

note: / E-mail intro with first name (%1$s) and last name (%2$s)
en: Dear Ms %1$s %2$s
et: Lugupeetud proua %1$s %2$s

en: Dear customer
et: Lugupeetud klient

en: Deletes unfinished orders an makes their products and coupon codes available again
et: Kustutab lõpetamata tellimused ja muudab nende tooted ja kupongikoodid uuesti kättesaadavaks.

en: Deletes unpaid orders to keep the database clean
et: Kustutab maksmata tellimused, et hoida andmebaas puhtana.

en: Delivery address
et: Saadetise kättetoimetamise aadress

en: Delivery within
et: Kättetoimetamine ajavahemikus

en: Details
et: Detailid

en: Executes all XML importers and rebuild the index
et: Käivitab kõik XML-importöörid ja ehitab indeksi uuesti üles

en: Executes payment or delivery service providers that uses batch updates
et: Teostab makse- või kohaletoimetamisteenuse pakkujad, kes kasutavad partiiuuendusi

en: Expanding "%1$s" node failed
et: Sõlme "%1$s" laiendamine ebaõnnestus

en: Exports all available products
et: Ekspordib kõik olemasolevad tooted

en: Exports orders to CSV file
et: Ekspordib tellimusi CSV-faili

en: Exports subscriptions to CSV file
et: Ekspordib tellimusi CSV-faili

en: Finished attribute import from "%1$s"
et: Atribuutide importimine on lõppenud "%1$s".

en: Finished attribute import from file "%1$s"
et: Atribuutide importimine failist "%1$s" lõpetatud.

en: Finished catalog import from "%1$s"
et: Lõpetatud kataloogi import "%1$s".

en: Finished catalog import from "%1$s" (%2$d/%3$d)
et: Lõpetatud kataloogi import "%1$s" (%2$d/%3$d)

en: Finished catalog import from file "%1$s"
et: Kataloogi importimine failist "%1$s" lõpetatud.

en: Finished coupon/code import from "%1$s"
et: Lõpetatud kupongi/koodi import "%1$s" alt

en: Finished customer import from "%1$s"
et: Lõpetatud kliendi import "%1$s"

en: Finished customer import from file "%1$s"
et: Lõpetatud kliendi import failist "%1$s"

en: Finished group import from "%1$s"
et: Lõpetatud grupi import "%1$s"-st

en: Finished group import from file "%1$s"
et: Lõpetatud grupi import failist "%1$s"

en: Finished product import from "%1$s"
et: Valmis toote import "%1$s".

en: Finished product import from "%1$s" (%2$d/%3$d)
et: Valmis toote import "%1$s" (%2$d/%3$d)

en: Finished product import from file "%1$s"
et: Valmis toote import failist "%1$s"

en: Finished stock import from "%1$s"
et: Lõpetatud varude import "%1$s"

en: Finished stock import from file "%1$s"
et: Lõpetatud varude import failist "%1$s"

en: Finished supplier import from "%1$s"
et: Lõpetatud tarnija import "%1$s".

en: Finished supplier import from "%1$s" (%2$d/%3$d)
et: Lõpetatud tarnija import "%1$s" (%2$d/%3$d)

en: Finished supplier import from file "%1$s"
et: Tarnija importimine failist "%1$s" on lõpetatud.

en: Groups import XML
et: Rühmade import XML

en: If you have any questions, please reply to this e-mail
et: Kui Teil on veel küsimusi, palun vastake sellele e-kirjale

en: Imports new and updates existing attributes from XML files
et: Impordib uusi ja ajakohastab olemasolevaid atribuute XML-failidest

en: Imports new and updates existing categories from CSV files
et: Impordib uusi ja uuendab olemasolevaid kategooriaid CSV-failidest

en: Imports new and updates existing categories from XML files
et: Impordib uusi ja ajakohastab olemasolevaid kategooriaid XML-failidest

en: Imports new and updates existing coupon code from CSV files
et: Impordib uusi ja uuendab olemasolevaid kupongikoode CSV-failidest

en: Imports new and updates existing customers from XML files
et: Impordib uusi ja ajakohastab olemasolevaid kliente XML-failidest

en: Imports new and updates existing groups from XML files
et: Impordib uusi ja ajakohastab olemasolevaid rühmi XML-failidest

en: Imports new and updates existing products from CSV files
et: Impordib uusi ja ajakohastab olemasolevaid tooteid CSV-failidest

en: Imports new and updates existing products from XML files
et: Impordib uusi ja ajakohastab olemasolevaid tooteid XML-failidest

en: Imports new and updates existing stocks from CSV files
et: Impordib uusi ja ajakohastab olemasolevaid varusid CSV-failidest

en: Imports new and updates existing suppliers from CSV files
et: Uute tarnijate importimine ja olemasolevate tarnijate ajakohastamine CSV-failidest

en: Imports new and updates existing suppliers from XML files
et: Impordib uusi ja ajakohastab olemasolevaid tarnijaid XML-failidest

en: Incl. %1$s%% %2$s
et: Sealhulgas %1$s%% %2$s

note: / Tax rate format with tax rate in percent (%1$s)
en: Incl. %1$s%% VAT
et: Sisaldab %1$s%% käibemaksu

en: Included rebates
et: Sisaldavad soodustust

en: Index optimization
et: Indeksi optimeerimine

en: Index rebuild
et: Indeksi taastamine

en: Invalid JSON encode message: %1$s
et: Vigane JSON-kodeerimissõnum: %1$s

en: Invalid catalog lines during import: %1$d
et: Vigased kataloogiread importimisel: %1$d

en: Invalid characters in class name "%1$s"
et: Lubamatud tähemärgid klassi nimes "%1$s"

en: Invalid characters in processor name "%1$s"
et: Väärad tähemärgid protsessori nimes "%1$s"

en: Invalid characters in processor type "%1$s"
et: Väärad tähemärgid protsessori tüübis "%1$s"

en: Invalid class name "%1$s"
et: Vale klassi nimi "%1$s"

en: Invalid message: %1$s
et: Vale sõnum: %1$s

en: Invalid product lines during import: %1$d
et: Impordi ajal valed tooteread: %1$d

en: Invalid supplier lines during import: %1$d
et: Impordi ajal valed tarnija read: %1$d

en: Invalid type "%1$s" (%2$s)
et: Vale tüüp "%1$s" (%2$s)

note: //wiki.windata.de/index.php?title=Purpose-SEPA-Codes) ISO 11649 RF Creditor Reference (optional, 35 characters structured code)
en: Invoice
et: Arve

en: Invoice %1$s
et: Arve %1$s

en: Like entered by you
et: Nagu teie poolt sisestatud

en: Log cleanup
et: Logi puhastamine

en: Login
et: Sisene

en: Name
et: Nimi

en: No "catalog.code" column in CSV mapping found
et: CSV kaardistuses ei leitud veergu "kataloog.kood".

en: No "coupon.code.code" column in CSV mapping found
et: CSV kaardistamisel ei leitud veergu "coupon.code.code".

en: No "product.code" column in CSV mapping found
et: CSV kaardistuses ei leitud veergu "product.code".

en: No "supplier.code" column in CSV mapping found
et: CSV kaardistuses ei leitud veergu "supplier.code".

en: No XML file "%1$s" found
et: XML-faili "%1$s" ei leitud

en: No address with e-mail found in order with ID "%1$s"
et: Tellimuses ID "%1$s" ei leitud ühtegi aadressi koos e-mailiga.

en: One or more products you are watching have been updated.
et: Ühte või mitut toodet, mida te jälgite, on uuendatud.

en: Optimizes the index for searching products faster
et: Optimeerib indeksit toodete kiiremaks otsimiseks

en: Order date
et: Tellimuse kuupäev

en: Order delivery related e-mails
et: Tellimuse kättetoimetamisega seotud e-kirjad

en: Order details
et: Tellimuse detailid

en: Order export CSV
et: Tellimuse eksport CSV

en: Order payment related e-mails
et: Tellimuse maksmisega seotud e-kirjad

en: Order status import CSV
et: Tellimuse staatuse import CSV

en: Parent node for code "%1$s" not found
et: Koodi "%1$s" vanemsõlme ei leitud.

en: Password
et: Salasõna

en: Price
et: Hind

en: Process order delivery services
et: Protsessi tellimuse kättetoimetamise teenused

en: Process subscriptions initially
et: Töötle esialgu tellimusi

en: Product export
et: Toote eksport

en: Product import CSV
et: Toote import CSV

en: Product import XML
et: Toote import XML

en: Product notification e-mails
et: Toote teavitamise e-kirjad

en: Product site map
et: Toote veebilehe kaart

en: Products bought together
et: Koos ostetud tooted

en: Qty
et: Tk

en: Quantity
et: Kogus

en: Rebuilds the index for searching products
et: Uuendab toodete otsimiseks mõeldud indeksit

en: Reference
et: Viide

en: Removes the expired entries from the cache
et: Eemaldab aegunud kirjed vahemälust

en: Removes the old baskets from the database
et: Eemaldab vanad korvid andmebaasist

en: Removes the old log entries from the database and archives them (optional)
et: Eemaldab vanad logikirjed andmebaasist ja arhiveerib need (valikuline).

en: Removes unfinished orders
et: Eemaldab lõpetamata tellimused

en: Removes unpaid orders
et: Eemaldab maksmata tellimused

en: Renews subscriptions at next date
et: Uuendab tellimusi järgmisel kuupäeval

en: Required column "%1$s" not found for code "%2$s"
et: Nõutavat veergu "%1$s" ei leitud koodi "%2$s" jaoks.

en: Required configuration for "%1$s" is missing
et: Vajalik konfiguratsioon "%1$s" puudub

en: Required mapping key "%1$s" is missing or contains no array
et: Vajalik kaardistamisvõti "%1$s" puudub või ei sisalda massiivi

en: Rescale product images
et: Toote piltide ümbermõõtmine

en: Rescales product images to the new sizes
et: Muudab tootepiltide mõõtmed uutele suurustele

en: Scaling image "%1$s" failed: %2$s
et: Pildi "%1$s" skaleerimine ebaõnnestus: %2$s

en: Scaling media item "%1$s" failed: %2$s
et: Meediaelemendi "%1$s" skaleerimine ebaõnnestus: %2$s

en: Sends e-mails for new customer accounts
et: Saadab uute kliendikontode jaoks e-kirju

en: Sends e-mails for watched products
et: Saadab e-kirju vaadatud toodete kohta

en: Sends order confirmation or payment status update e-mails
et: Saadab tellimuse kinnituse või makse staatuse ajakohastamise e-kirju.

en: Sends order delivery status update e-mails
et: Saadab tellimuse kättetoimetamise seisu ajakohastatud e-kirju

en: Sends paid orders to the ERP system or logistic partner
et: Saadab tasutud tellimused ERP-süsteemi või logistikapartnerile.

en: Sends the e-mail with the voucher to the customer
et: Saadab kliendile e-kirja koos vautšeriga.

en: Sent customer account e-mail to "%1$s"
et: Saadetud kliendikonto e-kiri aadressile "%1$s"

en: Sent order delivery e-mail for order "%1$s" and status "%2$s"
et: Tellimuse "%1$s" ja staatusega "%2$s" saadetud tellimuse kättetoimetamise e-kiri.

en: Sent order payment e-mail for order "%1$s" and status "%2$s"
et: Tellimuse "%1$s" ja staatuse "%2$s" makse e-kiri on saadetud.

en: Sent product notification e-mail to "%1$s"
et: Saadetud tooteteavitus e-kiri aadressile "%1$s"

en: Sent voucher e-mails for order ID "%1$s"
et: Saadetud vautšerite e-kirjad tellimuse ID "%1$s" jaoks.

en: Started attribute import from "%1$s"
et: Algas atribuutide import "%1$s"

en: Started attribute import from file "%1$s"
et: Algas atribuutide import failist "%1$s"

en: Started catalog import from "%1$s"
et: Algas kataloogi importimine "%1$s".

en: Started catalog import from file "%1$s"
et: Algas kataloogi import failist "%1$s"

en: Started coupon code import from "%1$s"
et: Algas kupongikoodi import "%1$s"

en: Started coupon/code import from "%1$s"
et: Algas kupongi/koodi importimine lehelt "%1$s".

en: Started customer import from "%1$s"
et: Algas kliendi import "%1$s"

en: Started customer import from file "%1$s"
et: Algas kliendi importimine failist "%1$s"

en: Started group import from "%1$s"
et: Alustasime grupi importimist "%1$s".

en: Started group import from file "%1$s"
et: Algas grupi import failist "%1$s"

en: Started product import from "%1$s"
et: Algas toote import "%1$s"

en: Started product import from file "%1$s"
et: Algas toote importimine failist "%1$s"

en: Started stock import from "%1$s"
et: Algas varude importimine "%1$s".

en: Started stock import from file "%1$s"
et: Algas varude import failist "%1$s"

en: Started supplier import from "%1$s"
et: Algas tarnija import "%1$s"

en: Started supplier import from file "%1$s"
et: Algas tarnija importimine failist "%1$s"

en: Status
et: Staatus

en: Status import for orders from CSV file
et: Tellimuste staatuse importimine CSV-failist

en: Stock import CSV
et: Varude import CSV

en: Sub-total
et: Vahesumma

en: Subscription export CSV
et: Tellimuse eksport CSV

en: Subscription process end
et: Tellimisprotsessi lõpp

en: Subscription process renew
et: Tellimusprotsessi uuendamine

en: Subscription process start
et: Tellimusprotsessi algus

en: Subscription product
et: Tellimustoode

en: Sum
et: Summa

en: Supplier import CSV
et: Tarnija import CSV

en: Supplier import XML
et: Tarnija import XML

en: Terminates expired subscriptions
et: Lõpetab aegunud tellimused

note: / Payment e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and payment status (%3$s)
en: Thank you for your order %1$s from %2$s.
et: Täname Teid tellimuse %1$s eest kuupäeval %2$s.

note: / Delivery e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and delivery status (%3%s)
en: The delivery status of your order %1$s from %2$s has been changed to "%3$s".
et: Teie %2$s sooritatud tellimuse %1$s staatus on muutunud "%3$s".

note: / Payment e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and payment status (%3$s)
en: The order is pending until we receive the final payment. If you've chosen to pay in advance, please transfer the money to our bank account with the order ID %1$s as reference.
et: Tellimus on ootel, kuni saame viimase makse. Kui olete valinud ettemakse, palun lisage maksele selgituseks tellimuse ID %1$s.

note: / Delivery e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and delivery status (%3%s)
en: The parcel for your order %1$s from %2$s could not be delivered.
et: Teie tellimust %1$s leheküljelt %2$s ei saanud kohale toimetada.

en: The payment couldn't be renewed
et: Makset ei saanud uuendada

note: / Payment e-mail intro with order ID (%1$s) and order date (%2$s)
en: The payment for your order %1$s from %2$s has been refunded.
et: Tagastasime makse Teie tellimuse %1$s eest leheküljelt %2$s.

note: / Payment e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and payment status (%3$s)
en: The payment status of your order %1$s from %2$s has been changed to "%3$s".
et: Teie %1$s tellimuse %2$s maksestaatus on muudetud "%3$s".

en: The subscription for the product has ended
et: Toote tellimus on lõppenud

en: The value of your voucher is %1$s | The value of your vouchers are %1$s
et[0]: Teie vautšeri väärtus on %1$s
et[1]: Teie vautšeri väärtus on %1$s

en: Total
et: Summa

en: Transfers money to vendors
et: Raha ülekandmine müüjatele

en: Transfers the price of ordered products to the vendors incl. commission handling
et: edastab tellitud toodete hinna müüjatele, sh komisjonitasu käitlemise eest.

en: Unable to add current address for customer with ID "%1$s"
et: Ei ole võimalik lisada praegust aadressi kliendile, kelle ID on "%1$s".

en: Unable to call method "%1$s"
et: Meetodit "%1$s" ei ole võimalik välja kutsuda.

en: Unable to import catalog with code "%1$s": %2$s
et: Koodiga "%1$s" ei ole võimalik kataloogi importida: %2$s

en: Unable to import product with code "%1$s": %2$s
et: Ei ole võimalik importida toodet koodiga "%1$s": %2$s

en: Unable to import supplier with code "%1$s": %2$s
et: Koodiga "%1$s" ei ole võimalik tarnijat importida: %2$s

en: Voucher related e-mails
et: Voucheriga seotud e-kirjad

en: Watched products
et: Vaadatud tooted

note: / Payment e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and payment status (%3$s)
en: We have received your payment, and will take care of your order immediately.
et: Oleme Teie makse kätte saanud ja asume Teie tellimusega kohe tööle.

note: / Delivery e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and delivery status (%3%s)
en: We received the returned parcel for your order %1$s from %2$s.
et: Me saime kätte Teie tagastatud toote %1$s leheküljelt %2$s.

en: You can use your vouchers at any time in our online shop
et: Saate oma vautšereid kasutada igal ajal meie veebipoes.

en: You've cancelled the subscription
et: Te olete tühistanud tellimuse

en: Your account
et: Teie konto

en: Your comment
et: Teie kommentaar

en: Your new account
et: Teie uus konto

en: Your order %1$s
et: Teie tellimus %1$s

note: / Delivery e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and delivery status (%3%s)
en: Your order %1$s from %2$s has been dispatched.
et: Teie tellimus %1$s leheküljelt %2$s on teele saadetud.

en: Your reference
et: Teie viide

en: Your reference number
et: Teie viitenumber

en: Your subscription
et: Teie tellimus

en: Your voucher
et: Teie vautšer

en: Your watched products
et: Teie jälgimisnimekirjas olevad tooted

en: aimeos-catalog-sitemap-%d.xml
et: aimeos-kataloogi-saitemap-%d.xml

en: delivery
et: saadetis

note: / Price quantity format with quantity (%1$s)
en: from %1$s
et: alates %1$s

en: like billing address
et: sama, mis arve aadress

en: payment
et: makse

en: tax
et: Maksud
