aimeos-core - en to el translation catalogue (215 entries)

en: + Payment costs
el: + Κόστος πληρωμής

en: + Shipping
el: + Ναυτιλία

en: Account
el: Λογαριασμός

en: All XML import
el: Όλες οι εισαγωγές XML

en: All orders are subject to our terms and conditions.
el: Όλες οι παραγγελίες υπόκεινται στους όρους και τις προϋποθέσεις μας.

note: //opensource.org/licenses/LGPL-3.0 * @copyright Aimeos (aimeos.org), 2015-2025
en: An account has been created for you.
el: Ένας λογαριασμός έχει δημιουργηθεί για εσάς.

en: Article no.
el: Αρ.

en: Attribute import XML
el: Εισαγωγή χαρακτηριστικών XML

en: Authorized payments of orders will be captured after dispatching or after a configurable amount of time
el: Οι εξουσιοδοτημένες πληρωμές των παραγγελιών θα καταγράφονται μετά την αποστολή ή μετά από ένα διαμορφώσιμο χρονικό διάστημα.

en: Batch update of payment/delivery status
el: Επικαιροποίηση της κατάστασης πληρωμής/παράδοσης σε παρτίδες

en: Billing address
el: Διεύθυνση χρέωσης

en: Cache cleanup
el: Καθαρισμός προσωρινής μνήμης cache

en: Capture authorized payments
el: Συλλογή εγκεκριμένων πληρωμών

en: Catalog import CSV
el: Εισαγωγή καταλόγου CSV

en: Catalog import XML
el: Εισαγωγή καταλόγου XML

en: Catalog site map
el: Χάρτης ιστότοπου καταλόγου

en: Cleaned %1$s old products
el: Καθαρισμός %1$s παλαιών προϊόντων

en: Cleanup baskets
el: Καλάθια καθαρισμού

en: Coupon code import CSV
el: Εισαγωγή κωδικού κουπονιού CSV

en: Coupon codes
el: Κωδικοί κουπονιών

en: Coupons
el: Κουπόνια

en: Creates a catalog site map for search engines
el: Δημιουργεί έναν χάρτη ιστότοπου καταλόγου για μηχανές αναζήτησης

en: Creates a product site map for search engines
el: Δημιουργεί έναν χάρτη ιστότοπου προϊόντος για μηχανές αναζήτησης

en: Creates bought together product suggestions
el: Δημιουργεί προτάσεις προϊόντων που αγοράζονται μαζί

en: Customer account e-mails
el: Ηλεκτρονικά μηνύματα λογαριασμού πελάτη

en: Customer import XML
el: Εισαγωγή πελατών XML

note: / E-mail intro with first name (%1$s) and last name (%2$s)
en: Dear %1$s %2$s
el: Αγαπητή %1$s %2$s

note: / E-mail intro with first name (%1$s) and last name (%2$s)
en: Dear Mr %1$s %2$s
el: Αγαπητέ κύριε %1$s %2$s

note: / E-mail intro with first name (%1$s) and last name (%2$s)
en: Dear Ms %1$s %2$s
el: Αγαπητή κυρία %1$s %2$s

en: Dear customer
el: Αγαπητέ πελάτη

en: Deletes unfinished orders an makes their products and coupon codes available again
el: Διαγράφει ημιτελείς παραγγελίες και καθιστά τα προϊόντα και τους κωδικούς κουπονιών τους και πάλι διαθέσιμα

en: Deletes unpaid orders to keep the database clean
el: Διαγράφει τις απλήρωτες παραγγελίες για να κρατήσει τη βάση δεδομένων καθαρή

en: Delivery address
el: Διεύθυνση παράδοσης

en: Delivery within
el: Παράδοση εντός

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Executes all XML importers and rebuild the index
el: Εκτελεί όλους τους εισαγωγείς XML και ανακατασκευάζει το ευρετήριο

en: Executes payment or delivery service providers that uses batch updates
el: Εκτελεί παρόχους υπηρεσιών πληρωμής ή παράδοσης που χρησιμοποιούν ενημερώσεις παρτίδας

en: Expanding "%1$s" node failed
el: Η επέκταση του κόμβου "%1$s" απέτυχε

en: Exports all available products
el: Εξάγει όλα τα διαθέσιμα προϊόντα

en: Exports orders to CSV file
el: Εξαγωγή παραγγελιών σε αρχείο CSV

en: Exports subscriptions to CSV file
el: Εξαγωγή συνδρομών σε αρχείο CSV

en: Finished attribute import from "%1$s"
el: Ολοκληρώθηκε η εισαγωγή χαρακτηριστικών από το "%1$s"

en: Finished attribute import from file "%1$s"
el: Ολοκληρώθηκε η εισαγωγή χαρακτηριστικών από το αρχείο "%1$s"

en: Finished catalog import from "%1$s"
el: Ολοκληρώθηκε η εισαγωγή καταλόγου από το "%1$s"

en: Finished catalog import from "%1$s" (%2$d/%3$d)
el: Ολοκληρώθηκε η εισαγωγή καταλόγου από το "%1$s" (%2$d/%3$d)

en: Finished catalog import from file "%1$s"
el: Ολοκληρώθηκε η εισαγωγή καταλόγου από το αρχείο "%1$s"

en: Finished coupon/code import from "%1$s"
el: Ολοκληρώθηκε η εισαγωγή κουπονιού/κωδικού από το "%1$s"

en: Finished customer import from "%1$s"
el: Ολοκληρώθηκε η εισαγωγή πελατών από το "%1$s"

en: Finished customer import from file "%1$s"
el: Ολοκληρώθηκε η εισαγωγή πελατών από το αρχείο "%1$s"

en: Finished group import from "%1$s"
el: Ολοκληρώθηκε η εισαγωγή ομάδας από το "%1$s"

en: Finished group import from file "%1$s"
el: Ολοκληρώθηκε η εισαγωγή ομάδας από το αρχείο "%1$s"

en: Finished product import from "%1$s"
el: Εισαγωγή τελικού προϊόντος από "%1$s"

en: Finished product import from "%1$s" (%2$d/%3$d)
el: Εισαγωγή τελικού προϊόντος από "%1$s" (%2$d/%3$d)

en: Finished product import from file "%1$s"
el: Εισαγωγή τελικού προϊόντος από το αρχείο "%1$s"

en: Finished stock import from "%1$s"
el: Εισαγωγή τελικού αποθέματος από "%1$s"

en: Finished stock import from file "%1$s"
el: Ολοκληρώθηκε η εισαγωγή αποθεμάτων από το αρχείο "%1$s"

en: Finished supplier import from "%1$s"
el: Ολοκληρώθηκε η εισαγωγή προμηθευτή από "%1$s"

en: Finished supplier import from "%1$s" (%2$d/%3$d)
el: Τελειωμένη εισαγωγή προμηθευτή από "%1$s" (%2$d/%3$d)

en: Finished supplier import from file "%1$s"
el: Ολοκληρώθηκε η εισαγωγή προμηθευτή από το αρχείο "%1$s"

en: Groups import XML
el: Ομάδες εισαγωγής XML

en: If you have any questions, please reply to this e-mail
el: Εάν έχετε ερωτήσεις, απαντήστε σε αυτό το e-mail

en: Imports new and updates existing attributes from XML files
el: Εισάγει νέα και ενημερώνει υπάρχοντα χαρακτηριστικά από αρχεία XML

en: Imports new and updates existing categories from CSV files
el: Εισάγει νέες και ενημερώνει υπάρχουσες κατηγορίες από αρχεία CSV

en: Imports new and updates existing categories from XML files
el: Εισάγει νέες και ενημερώνει υπάρχουσες κατηγορίες από αρχεία XML

en: Imports new and updates existing coupon code from CSV files
el: Εισάγει νέους και ενημερώνει υφιστάμενους κωδικούς κουπονιών από αρχεία CSV

en: Imports new and updates existing customers from XML files
el: Εισάγει νέους και ενημερώνει υπάρχοντες πελάτες από αρχεία XML

en: Imports new and updates existing groups from XML files
el: Εισάγει νέες και ενημερώνει υπάρχουσες ομάδες από αρχεία XML

en: Imports new and updates existing products from CSV files
el: Εισάγει νέα και ενημερώνει υπάρχοντα προϊόντα από αρχεία CSV

en: Imports new and updates existing products from XML files
el: Εισάγει νέα και ενημερώνει υπάρχοντα προϊόντα από αρχεία XML

en: Imports new and updates existing stocks from CSV files
el: Εισάγει νέα και ενημερώνει τα υπάρχοντα αποθέματα από αρχεία CSV

en: Imports new and updates existing suppliers from CSV files
el: Εισάγει νέους και ενημερώνει υπάρχοντες προμηθευτές από αρχεία CSV

en: Imports new and updates existing suppliers from XML files
el: Εισάγει νέους και ενημερώνει υπάρχοντες προμηθευτές από αρχεία XML

en: Incl. %1$s%% %2$s
el: Συμπεριλαμβανομένων %1$s%% %2$s

note: / Tax rate format with tax rate in percent (%1$s)
en: Incl. %1$s%% VAT
el: Συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ %1$s%%

en: Included rebates
el: Συμπεριλαμβανόμενες εκπτώσεις

en: Index optimization
el: Βελτιστοποίηση ευρετηρίου

en: Index rebuild
el: Ανακατασκευή ευρετηρίου

en: Invalid JSON encode message: %1$s
el: Μη έγκυρο μήνυμα κωδικοποίησης JSON: %1$s

en: Invalid catalog lines during import: %1$d
el: Μη έγκυρες γραμμές καταλόγου κατά την εισαγωγή: %1$d

en: Invalid characters in class name "%1$s"
el: Μη έγκυροι χαρακτήρες στο όνομα της κλάσης "%1$s"

en: Invalid characters in processor name "%1$s"
el: Μη έγκυροι χαρακτήρες στο όνομα του επεξεργαστή "%1$s"

en: Invalid characters in processor type "%1$s"
el: Μη έγκυροι χαρακτήρες στον τύπο επεξεργαστή "%1$s"

en: Invalid class name "%1$s"
el: Μη έγκυρο όνομα κλάσης "%1$s"

en: Invalid message: %1$s
el: Μη έγκυρο μήνυμα: %1$s

en: Invalid product lines during import: %1$d
el: Μη έγκυρες γραμμές προϊόντων κατά την εισαγωγή: %1$d

en: Invalid supplier lines during import: %1$d
el: Μη έγκυρες γραμμές προμηθευτή κατά την εισαγωγή: %1$d

en: Invalid type "%1$s" (%2$s)
el: Μη έγκυρος τύπος "%1$s" (%2$s)

note: //wiki.windata.de/index.php?title=Purpose-SEPA-Codes) ISO 11649 RF Creditor Reference (optional, 35 characters structured code)
en: Invoice
el: Τιμολόγιο

en: Invoice %1$s
el: Τιμολόγιο %1$s

en: Like entered by you
el: Όπως εισήχθη από εσάς

en: Log cleanup
el: Καθαρισμός αρχείων καταγραφής

en: Login
el: Σύνδεση

en: Name
el: Όνομα

en: No "catalog.code" column in CSV mapping found
el: Δεν βρέθηκε η στήλη "catalog.code" στην αντιστοίχιση CSV

en: No "coupon.code.code" column in CSV mapping found
el: Δεν βρέθηκε η στήλη "coupon.code.code" στην αντιστοίχιση CSV

en: No "product.code" column in CSV mapping found
el: Δεν βρέθηκε η στήλη "product.code" στην αντιστοίχιση CSV

en: No "supplier.code" column in CSV mapping found
el: Δεν βρέθηκε η στήλη "supplier.code" στην αντιστοίχιση CSV

en: No XML file "%1$s" found
el: Δεν βρέθηκε αρχείο XML "%1$s"

en: No address with e-mail found in order with ID "%1$s"
el: Δεν βρέθηκε διεύθυνση με e-mail στην παραγγελία με αναγνωριστικό "%1$s"

en: One or more products you are watching have been updated.
el: Ένα ή περισσότερα προϊόντα που παρακολουθείτε έχουν ενημερωθεί.

en: Optimizes the index for searching products faster
el: Βελτιστοποιεί το ευρετήριο για ταχύτερη αναζήτηση προϊόντων

en: Order date
el: Ημερομηνία παραγγελίας

en: Order delivery related e-mails
el: Ηλεκτρονικά μηνύματα σχετικά με την παράδοση παραγγελιών

en: Order details
el: Λεπτομέρειες παραγγελίας

en: Order export CSV
el: Εξαγωγή παραγγελίας CSV

en: Order payment related e-mails
el: Ηλεκτρονικά μηνύματα σχετικά με την πληρωμή της παραγγελίας

en: Order status import CSV
el: Εισαγωγή κατάστασης παραγγελίας CSV

en: Parent node for code "%1$s" not found
el: Δεν βρέθηκε γονικός κόμβος για τον κωδικό "%1$s"

en: Password
el: Κωδικός πρόσβασης

en: Price
el: Τιμή

en: Process order delivery services
el: Διαδικασία υπηρεσιών παράδοσης παραγγελιών

en: Process subscriptions initially
el: Επεξεργασία συνδρομών αρχικά

en: Product export
el: Εξαγωγή προϊόντος

en: Product import CSV
el: Εισαγωγή προϊόντων CSV

en: Product import XML
el: Εισαγωγή προϊόντος XML

en: Product notification e-mails
el: Ηλεκτρονικά μηνύματα ειδοποίησης προϊόντων

en: Product site map
el: Χάρτης ιστότοπου προϊόντος

en: Products bought together
el: Προϊόντα που αγοράζονται μαζί

en: Qty
el: Ποσότητα

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Rebuilds the index for searching products
el: Ανακατασκευάζει το ευρετήριο για την αναζήτηση προϊόντων

en: Reference
el: Αναφορά

en: Removes the expired entries from the cache
el: Αφαιρεί τις ληγμένες καταχωρήσεις από τη μνήμη cache

en: Removes the old baskets from the database
el: Αφαιρεί τα παλιά καλάθια από τη βάση δεδομένων

en: Removes the old log entries from the database and archives them (optional)
el: Αφαιρεί τις παλιές εγγραφές καταγραφής από τη βάση δεδομένων και τις αρχειοθετεί (προαιρετικά)

en: Removes unfinished orders
el: Αφαιρεί ημιτελείς παραγγελίες

en: Removes unpaid orders
el: Αφαιρεί τις απλήρωτες παραγγελίες

en: Renews subscriptions at next date
el: Ανανεώνει τις συνδρομές στην επόμενη ημερομηνία

en: Required column "%1$s" not found for code "%2$s"
el: Η απαιτούμενη στήλη "%1$s" δεν βρέθηκε για τον κωδικό "%2$s"

en: Required configuration for "%1$s" is missing
el: Η απαιτούμενη ρύθμιση παραμέτρων για το "%1$s" λείπει

en: Required mapping key "%1$s" is missing or contains no array
el: Το απαιτούμενο κλειδί αντιστοίχισης "%1$s" λείπει ή δεν περιέχει πίνακα

en: Rescale product images
el: Επανακλιμάκωση εικόνων προϊόντων

en: Rescales product images to the new sizes
el: Αναβαθμίζει τις εικόνες των προϊόντων στα νέα μεγέθη

en: Scaling image "%1$s" failed: %2$s
el: Η κλιμάκωση της εικόνας "%1$s" απέτυχε: %2$s

en: Scaling media item "%1$s" failed: %2$s
el: Η κλιμάκωση του στοιχείου πολυμέσων "%1$s" απέτυχε: %2$s

en: Sends e-mails for new customer accounts
el: Στέλνει e-mail για νέους λογαριασμούς πελατών

en: Sends e-mails for watched products
el: Στέλνει e-mail για παρακολουθούμενα προϊόντα

en: Sends order confirmation or payment status update e-mails
el: Αποστέλλει e-mail επιβεβαίωσης παραγγελίας ή ενημέρωσης κατάστασης πληρωμής

en: Sends order delivery status update e-mails
el: Αποστέλλει ενημερωτικά μηνύματα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου για την κατάσταση παράδοσης της παραγγελίας

en: Sends paid orders to the ERP system or logistic partner
el: Αποστέλλει τις πληρωμένες παραγγελίες στο σύστημα ERP ή στον συνεργάτη εφοδιασμού.

en: Sends the e-mail with the voucher to the customer
el: Στέλνει το e-mail με το κουπόνι στον πελάτη

en: Sent customer account e-mail to "%1$s"
el: Αποστολή e-mail λογαριασμού πελάτη στο "%1$s"

en: Sent order delivery e-mail for order "%1$s" and status "%2$s"
el: Αποστολή e-mail παράδοσης παραγγελίας για την παραγγελία "%1$s" και την κατάσταση "%2$s"

en: Sent order payment e-mail for order "%1$s" and status "%2$s"
el: Αποστολή e-mail πληρωμής παραγγελίας για παραγγελία "%1$s" και κατάσταση "%2$s"

en: Sent product notification e-mail to "%1$s"
el: Αποστολή e-mail ειδοποίησης προϊόντος στο "%1$s"

en: Sent voucher e-mails for order ID "%1$s"
el: Αποστολή e-mail κουπονιών για την παραγγελία ID "%1$s"

en: Started attribute import from "%1$s"
el: Ξεκίνησε η εισαγωγή χαρακτηριστικών από το "%1$s"

en: Started attribute import from file "%1$s"
el: Ξεκίνησε η εισαγωγή χαρακτηριστικών από το αρχείο "%1$s"

en: Started catalog import from "%1$s"
el: Ξεκίνησε η εισαγωγή καταλόγου από το "%1$s"

en: Started catalog import from file "%1$s"
el: Ξεκίνησε η εισαγωγή καταλόγου από το αρχείο "%1$s"

en: Started coupon code import from "%1$s"
el: Ξεκίνησε η εισαγωγή κωδικού κουπονιού από το "%1$s"

en: Started coupon/code import from "%1$s"
el: Ξεκίνησε η εισαγωγή κουπονιών/κωδικών από το "%1$s"

en: Started customer import from "%1$s"
el: Ξεκίνησε η εισαγωγή πελατών από το "%1$s"

en: Started customer import from file "%1$s"
el: Ξεκίνησε η εισαγωγή πελατών από το αρχείο "%1$s"

en: Started group import from "%1$s"
el: Ξεκίνησε η εισαγωγή ομάδας από το "%1$s"

en: Started group import from file "%1$s"
el: Ξεκίνησε η εισαγωγή ομάδας από το αρχείο "%1$s"

en: Started product import from "%1$s"
el: Ξεκίνησε η εισαγωγή προϊόντων από το "%1$s"

en: Started product import from file "%1$s"
el: Ξεκίνησε η εισαγωγή προϊόντων από το αρχείο "%1$s"

en: Started stock import from "%1$s"
el: Ξεκίνησε η εισαγωγή αποθεμάτων από το "%1$s"

en: Started stock import from file "%1$s"
el: Ξεκίνησε η εισαγωγή αποθεμάτων από το αρχείο "%1$s"

en: Started supplier import from "%1$s"
el: Ξεκίνησε η εισαγωγή προμηθευτή από το "%1$s"

en: Started supplier import from file "%1$s"
el: Ξεκίνησε η εισαγωγή προμηθευτή από το αρχείο "%1$s"

en: Status
el: Κατάσταση

en: Status import for orders from CSV file
el: Εισαγωγή κατάστασης για παραγγελίες από αρχείο CSV

en: Stock import CSV
el: Εισαγωγή αποθεμάτων CSV

en: Sub-total
el: Υποσύνολο

en: Subscription export CSV
el: Εξαγωγή συνδρομής CSV

en: Subscription process end
el: Τέλος διαδικασίας εγγραφής

en: Subscription process renew
el: Ανανέωση διαδικασίας συνδρομής

en: Subscription process start
el: Έναρξη διαδικασίας συνδρομής

en: Subscription product
el: Προϊόν συνδρομής

en: Sum
el: Άθροισμα

en: Supplier import CSV
el: Εισαγωγή προμηθευτή CSV

en: Supplier import XML
el: Εισαγωγή προμηθευτή XML

en: Terminates expired subscriptions
el: Τερματίζει ληγμένες συνδρομές

note: / Payment e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and payment status (%3$s)
en: Thank you for your order %1$s from %2$s.
el: Σας ευχαριστούμε για την παραγγελία σας %1$s από %2$s.

note: / Delivery e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and delivery status (%3%s)
en: The delivery status of your order %1$s from %2$s has been changed to "%3$s".
el: Η κατάσταση παράδοσης της παραγγελίας σας %1$s από %2$s έχει αλλάξει σε "%3$s".

note: / Payment e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and payment status (%3$s)
en: The order is pending until we receive the final payment. If you've chosen to pay in advance, please transfer the money to our bank account with the order ID %1$s as reference.
el: Η παραγγελία εκκρεμεί μέχρι να λάβουμε την τελική πληρωμή. Εάν έχετε επιλέξει να πληρώσετε προκαταβολικά, παρακαλούμε να μεταφέρετε τα χρήματα στον τραπεζικό μας λογαριασμό με την ταυτότητα παραγγελίας %1$s ως αναφορά.

note: / Delivery e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and delivery status (%3%s)
en: The parcel for your order %1$s from %2$s could not be delivered.
el: Το δέμα για την παραγγελία σας %1$s από %2$s δεν μπόρεσε να παραδοθεί.

en: The payment couldn't be renewed
el: Η πληρωμή δεν μπορούσε να ανανεωθεί

note: / Payment e-mail intro with order ID (%1$s) and order date (%2$s)
en: The payment for your order %1$s from %2$s has been refunded.
el: Η πληρωμή για την παραγγελία σας %1$s από %2$s έχει επιστραφεί.

note: / Payment e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and payment status (%3$s)
en: The payment status of your order %1$s from %2$s has been changed to "%3$s".
el: Η κατάσταση πληρωμής της παραγγελίας σας %1$s από %2$s έχει αλλάξει σε "%3$s".

en: The subscription for the product has ended
el: Η συνδρομή για το προϊόν έχει λήξει

en: The value of your voucher is %1$s | The value of your vouchers are %1$s
el[0]: Η αξία του κουπονιού σας είναι %1$s
el[1]: Η αξία του κουπονιού σας είναι %1$s

en: Total
el: Σύνολο

en: Transfers money to vendors
el: Μεταφέρει χρήματα σε προμηθευτές

en: Transfers the price of ordered products to the vendors incl. commission handling
el: Μεταφέρει την τιμή των παραγγελθέντων προϊόντων στους πωλητές, συμπεριλαμβανομένης της προμήθειας.

en: Unable to add current address for customer with ID "%1$s"
el: Αδυναμία προσθήκης τρέχουσας διεύθυνσης για πελάτη με ID "%1$s"

en: Unable to call method "%1$s"
el: Αδυναμία κλήσης της μεθόδου "%1$s"

en: Unable to import catalog with code "%1$s": %2$s
el: Αδυναμία εισαγωγής καταλόγου με κωδικό "%1$s": %2$s

en: Unable to import product with code "%1$s": %2$s
el: Αδυναμία εισαγωγής προϊόντος με κωδικό "%1$s": %2$s

en: Unable to import supplier with code "%1$s": %2$s
el: Αδυναμία εισαγωγής προμηθευτή με κωδικό "%1$s": %2$s

en: Voucher
el: Κουπόνι

en: Voucher %1$s
el: Κουπόνι %1$s

en: Voucher related e-mails
el: Ηλεκτρονικά μηνύματα σχετικά με κουπόνια

en: Watched products
el: Παρακολουθούμενα προϊόντα

note: / Payment e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and payment status (%3$s)
en: We have received your payment, and will take care of your order immediately.
el: Λάβαμε την πληρωμή σας και θα φροντίσουμε αμέσως για την παραγγελία σας.

note: / Delivery e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and delivery status (%3%s)
en: We received the returned parcel for your order %1$s from %2$s.
el: Λάβαμε το επιστρεφόμενο δέμα για την παραγγελία σας %1$s από %2$s.

en: You can use your vouchers at any time in our online shop
el: Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τα κουπόνια σας ανά πάσα στιγμή στο ηλεκτρονικό μας κατάστημα.

en: You've cancelled the subscription
el: Έχετε ακυρώσει τη συνδρομή

en: Your account
el: Ο λογαριασμός σας

en: Your comment
el: Το σχόλιό σας

en: Your new account
el: Ο νέος σας λογαριασμός

en: Your order %1$s
el: Η παραγγελία σας %1$s

note: / Delivery e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and delivery status (%3%s)
en: Your order %1$s from %2$s has been dispatched.
el: Η παραγγελία σας %1$s από %2$s έχει αποσταλεί.

en: Your reference
el: Η αναφορά σας

en: Your reference number
el: Ο αριθμός αναφοράς σας

en: Your subscription
el: Η συνδρομή σας

en: Your voucher
el: Το κουπόνι σας

en: Your watched products
el: Τα προϊόντα που παρακολουθήσατε

en: delivery
el: παράδοση

note: / Price quantity format with quantity (%1$s)
en: from %1$s
el: από %1$s

en: like billing address
el: όπως η διεύθυνση χρέωσης

en: payment
el: πληρωμή

en: tax
el: φόρος
