aimeos-core - en to cs translation catalogue (216 entries)

note: / Rebate format with rebate value (%1$s) and currency (%2$s)
en: %1$s %2$s off
cs: %1$s %2$s vypnuto

note: / Price shipping format with shipping / payment cost value (%1$s) and currency (%2$s)
en: + %1$s %2$s/item
cs: + %1$s %2$s/položka

en: + Payment costs
cs: + platební náklady

en: + Shipping
cs: + doprava

en: Account
cs: Účet

en: All XML import
cs: Veškerý import XML

en: All orders are subject to our terms and conditions.
cs: Všechny objednávky podléhají našim obchodním podmínkám.

note: //opensource.org/licenses/LGPL-3.0 * @copyright Aimeos (aimeos.org), 2015-2025
en: An account has been created for you.
cs: Byl pro vás vytvořen účet.

en: Article no.
cs: Článek č.

en: Attribute import XML
cs: Import atributů XML

en: Authorized payments of orders will be captured after dispatching or after a configurable amount of time
cs: Potvrzené platby objednávek budou získány po odeslání nebo nastavitelném časovém intervalu

en: Batch update of payment/delivery status
cs: Dávková aktualizace plateb/objednávek

en: Billing address
cs: Fakturační adresa

en: Cache cleanup
cs: Vymazat mezipaměť

en: Capture authorized payments
cs: Načíst autorizované platby

en: Catalog import CSV
cs: Import katalogu CSV

en: Catalog import XML
cs: XML import katalogu

en: Catalog site map
cs: Mapa stránek katalogu

en: Cleaned %1$s old products
cs: Vyčištěno %1$s starých produktů

en: Cleanup baskets
cs: Úklidové koše

en: Coupon code import CSV
cs: Import kódu kupónu CSV

en: Coupon codes
cs: Kupónové kódy

en: Coupons
cs: Kupóny

en: Creates a catalog site map for search engines
cs: Vytváří mapu katalogových stránek pro vyhledávače

en: Creates a product site map for search engines
cs: Vytváří mapu stránek produktu pro vyhledávače

en: Creates bought together product suggestions
cs: Vytváří společně zakoupené návrhy produktů

en: Customer account e-mails
cs: E-maily zákaznického účtu

en: Customer import XML
cs: Import XML od zákazníka

note: / E-mail intro with first name (%1$s) and last name (%2$s)
en: Dear %1$s %2$s
cs: Vážený %1$s %2$s

note: / E-mail intro with first name (%1$s) and last name (%2$s)
en: Dear Mr %1$s %2$s
cs: Vážený pane %1$s %2$s

note: / E-mail intro with first name (%1$s) and last name (%2$s)
en: Dear Ms %1$s %2$s
cs: Vážená paní %1$s %2$s

en: Dear customer
cs: Vážený zákazníku

en: Deletes unfinished orders an makes their products and coupon codes available again
cs: Odstraní nedokončené objednávky a znovu zpřístupní jejich produkty a kupónové kódy.

en: Deletes unpaid orders to keep the database clean
cs: Odstraňuje nezaplacené objednávky, aby byla databáze čistá.

en: Delivery address
cs: Doručovací adresa

en: Delivery within
cs: Dodání v rámci

en: Details
cs: Podrobnosti

en: Executes all XML importers and rebuild the index
cs: Spustí všechny importéry XML a obnoví index.

en: Executes payment or delivery service providers that uses batch updates
cs: Provádí platební nebo doručovací služby poskytovatelů, kteří používají dávkové aktualizace.

en: Expanding "%1$s" node failed
cs: Rozbalení uzlu "%1$s" se nezdařilo

en: Exports all available products
cs: Exportuje všechny dostupné produkty

en: Exports orders to CSV file
cs: Export objednávek do souboru CSV

en: Exports subscriptions to CSV file
cs: Export odběru do souboru CSV

en: Finished attribute import from "%1$s"
cs: Dokončen import atributů z "%1$s"

en: Finished attribute import from file "%1$s"
cs: Dokončen import atributů ze souboru "%1$s"

en: Finished catalog import from "%1$s"
cs: Dokončen import katalogu z "%1$s"

en: Finished catalog import from "%1$s" (%2$d/%3$d)
cs: Dokončen import katalogu z "%1$s" (%2$d/%3$d)

en: Finished catalog import from file "%1$s"
cs: Dokončen import katalogu ze souboru "%1$s"

en: Finished coupon/code import from "%1$s"
cs: Dokončen import kupónu/kódu z "%1$s"

en: Finished customer import from "%1$s"
cs: Dokončený import zákazníka z "%1$s"

en: Finished customer import from file "%1$s"
cs: Dokončen import zákazníků ze souboru "%1$s"

en: Finished group import from "%1$s"
cs: Dokončen import skupiny z "%1$s"

en: Finished group import from file "%1$s"
cs: Dokončen import skupiny ze souboru "%1$s"

en: Finished product import from "%1$s"
cs: Import hotového výrobku z "%1$s"

en: Finished product import from "%1$s" (%2$d/%3$d)
cs: Dovoz hotového výrobku z "%1$s" (%2$d/%3$d)

en: Finished product import from file "%1$s"
cs: Import hotového výrobku ze souboru "%1$s"

en: Finished stock import from "%1$s"
cs: Import hotových zásob z "%1$s"

en: Finished stock import from file "%1$s"
cs: Dokončen import zásob ze souboru "%1$s"

en: Finished supplier import from "%1$s"
cs: Dokončený import dodavatele z "%1$s"

en: Finished supplier import from "%1$s" (%2$d/%3$d)
cs: Dokončený import dodavatele z "%1$s" (%2$d/%3$d)

en: Finished supplier import from file "%1$s"
cs: Dokončen import dodavatele ze souboru "%1$s"

en: Groups import XML
cs: Import skupin XML

en: If you have any questions, please reply to this e-mail
cs: Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás prosím na tomto e-mailu

en: Imports new and updates existing attributes from XML files
cs: Import nových a aktualizace stávajících atributů ze souborů XML

en: Imports new and updates existing categories from CSV files
cs: Import nových a aktualizace stávajících kategorií ze souborů CSV

en: Imports new and updates existing categories from XML files
cs: Import nových a aktualizace stávajících kategorií ze souborů XML

en: Imports new and updates existing coupon code from CSV files
cs: Import nových a aktualizace stávajících kódů kupónů ze souborů CSV

en: Imports new and updates existing customers from XML files
cs: Import nových a aktualizace stávajících zákazníků ze souborů XML

en: Imports new and updates existing groups from XML files
cs: Import nových a aktualizace stávajících skupin ze souborů XML

en: Imports new and updates existing products from CSV files
cs: Import nových a aktualizace stávajících produktů ze souborů CSV

en: Imports new and updates existing products from XML files
cs: Import nových a aktualizace stávajících produktů ze souborů XML

en: Imports new and updates existing stocks from CSV files
cs: Import nových a aktualizace stávajících zásob ze souborů CSV

en: Imports new and updates existing suppliers from CSV files
cs: Import nových a aktualizace stávajících dodavatelů ze souborů CSV

en: Imports new and updates existing suppliers from XML files
cs: Import nových a aktualizace stávajících dodavatelů ze souborů XML

en: Incl. %1$s%% %2$s
cs: Včetně %1$s%% %2$s

note: / Tax rate format with tax rate in percent (%1$s)
en: Incl. %1$s%% VAT
cs: Vč. %1$s%% DPH

en: Included rebates
cs: včetně slev

en: Index optimization
cs: Optimalizace indexu

en: Index rebuild
cs: Přestavba indexu

en: Invalid JSON encode message: %1$s
cs: Neplatné kódování zprávy JSON: %1$s

en: Invalid catalog lines during import: %1$d
cs: Neplatné řádky katalogu při importu: %1$d

en: Invalid characters in class name "%1$s"
cs: Zakázané znaky ve jméně třídy "%1$s"

en: Invalid characters in processor name "%1$s"
cs: Neplatné znaky v názvu procesoru "%1$s"

en: Invalid characters in processor type "%1$s"
cs: Neplatné znaky v typu procesoru "%1$s"

en: Invalid class name "%1$s"
cs: Chybné jméno třídy "%1$s"

en: Invalid message: %1$s
cs: Neplatná zpráva: %1$s

en: Invalid product lines during import: %1$d
cs: Neplatné produktové řady při importu: %1$d

en: Invalid supplier lines during import: %1$d
cs: Neplatné řádky dodavatele při importu: %1$d

en: Invalid type "%1$s" (%2$s)
cs: Neplatný typ "%1$s" (%2$s)

note: //wiki.windata.de/index.php?title=Purpose-SEPA-Codes) ISO 11649 RF Creditor Reference (optional, 35 characters structured code)
en: Invoice
cs: Faktura

en: Invoice %1$s
cs: Faktura %1$s

en: Like entered by you
cs: Jak jste zadali

en: Log cleanup
cs: Čištění protokolu

en: Login
cs: Přihlášení

en: Name
cs: Jméno

en: No "catalog.code" column in CSV mapping found
cs: V mapování CSV nebyl nalezen žádný sloupec "catalog.code"

en: No "coupon.code.code" column in CSV mapping found
cs: V mapování CSV nebyl nalezen žádný sloupec "coupon.code.code"

en: No "product.code" column in CSV mapping found
cs: V mapování CSV nebyl nalezen žádný sloupec "product.code"

en: No "supplier.code" column in CSV mapping found
cs: V mapování CSV nebyl nalezen žádný sloupec "supplier.code"

en: No XML file "%1$s" found
cs: Nebyl nalezen žádný soubor XML "%1$s"

en: No address with e-mail found in order with ID "%1$s"
cs: V objednávce s ID "%1$s" nebyla nalezena žádná adresa s e-mailem.

en: One or more products you are watching have been updated.
cs: Jeden či více produktů, které sledujete, byly aktualizovány.

en: Optimizes the index for searching products faster
cs: Optimalizuje index pro rychlejší vyhledávání produktů

en: Order date
cs: Datum objednávky

en: Order delivery related e-mails
cs: E-maily související s doručováním objednávek

en: Order details
cs: Podrobnosti objednávky

en: Order export CSV
cs: Export objednávek CSV

en: Order payment related e-mails
cs: E-maily související s platbou objednávky

en: Order status import CSV
cs: Stav objednávky import CSV

en: Parent node for code "%1$s" not found
cs: Nadřazený uzel pro kód "%1$s" nenalezen

en: Password
cs: Heslo

en: Price
cs: Cena

en: Process order delivery services
cs: Zpracování služeb doručování objednávek

en: Process subscriptions initially
cs: Zpracování předplatného na začátku

en: Product export
cs: Vývoz produktu

en: Product import CSV
cs: Import produktu CSV

en: Product import XML
cs: XML import produktu

en: Product notification e-mails
cs: E-maily s upozorněním na produkt

en: Product site map
cs: Mapa stránek produktu

en: Products bought together
cs: Produkty zakoupené společně

en: Qty
cs: Množství

en: Quantity
cs: Množství

en: Rebuilds the index for searching products
cs: Obnoví index pro vyhledávání produktů

en: Reference
cs: Odkaz

en: Removes the expired entries from the cache
cs: Odstraní z mezipaměti záznamy, jejichž platnost vypršela.

en: Removes the old baskets from the database
cs: Odstraní staré koše z databáze.

en: Removes the old log entries from the database and archives them (optional)
cs: Odstraní staré záznamy protokolu z databáze a archivuje je (nepovinné).

en: Removes unfinished orders
cs: Odstraní nedokončené objednávky

en: Removes unpaid orders
cs: Odstraní nezaplacené objednávky

en: Renews subscriptions at next date
cs: Obnovení předplatného k dalšímu datu

en: Required column "%1$s" not found for code "%2$s"
cs: Požadovaný sloupec "%1$s" nebyl nalezen pro kód "%2$s".

en: Required configuration for "%1$s" is missing
cs: Chybí požadovaná konfigurace pro "%1$s"

en: Required mapping key "%1$s" is missing or contains no array
cs: Chybí požadovaný mapovací klíč "%1$s" nebo neobsahuje žádné pole

en: Rescale product images
cs: Změna měřítka obrázků produktů

en: Rescales product images to the new sizes
cs: Změní měřítko obrázků produktů na nové velikosti

en: Scaling image "%1$s" failed: %2$s
cs: Škálování obrázku "%1$s" se nezdařilo: %2$s

en: Scaling media item "%1$s" failed: %2$s
cs: Škálování položky médií "%1$s" se nezdařilo: %2$s

en: Sends e-mails for new customer accounts
cs: Odesílá e-maily pro nové zákaznické účty

en: Sends e-mails for watched products
cs: Odesílá e-maily pro sledované produkty

en: Sends order confirmation or payment status update e-mails
cs: Odesílá e-maily s potvrzením objednávky nebo aktualizací stavu platby.

en: Sends order delivery status update e-mails
cs: Odesílá e-maily s aktualizací stavu doručení objednávky

en: Sends paid orders to the ERP system or logistic partner
cs: odeslání zaplacených objednávek do systému ERP nebo logistickému partnerovi.

en: Sends the e-mail with the voucher to the customer
cs: Odeslání e-mailu s poukazem zákazníkovi.

en: Sent customer account e-mail to "%1$s"
cs: Odeslaný e-mail zákaznického účtu na adresu "%1$s".

en: Sent order delivery e-mail for order "%1$s" and status "%2$s"
cs: Odeslán e-mail s doručením objednávky "%1$s" a stavem "%2$s".

en: Sent order payment e-mail for order "%1$s" and status "%2$s"
cs: Odeslán e-mail s platbou objednávky "%1$s" a stavem "%2$s".

en: Sent product notification e-mail to "%1$s"
cs: Odeslán e-mail s oznámením o produktu na adresu "%1$s".

en: Sent voucher e-mails for order ID "%1$s"
cs: Odeslané e-maily s poukazy pro ID objednávky "%1$s"

en: Started attribute import from "%1$s"
cs: Spuštěn import atributů z "%1$s"

en: Started attribute import from file "%1$s"
cs: Spuštěn import atributů ze souboru "%1$s"

en: Started catalog import from "%1$s"
cs: Spuštěn import katalogu z "%1$s"

en: Started catalog import from file "%1$s"
cs: Spuštěn import katalogu ze souboru "%1$s"

en: Started coupon code import from "%1$s"
cs: Spuštěn import kódu kupónu z "%1$s"

en: Started coupon/code import from "%1$s"
cs: Spuštěn import kupónu/kódu z "%1$s"

en: Started customer import from "%1$s"
cs: Spuštěn import zákazníků z "%1$s"

en: Started customer import from file "%1$s"
cs: Spuštěn import zákazníků ze souboru "%1$s".

en: Started group import from "%1$s"
cs: Spuštěn skupinový import z "%1$s"

en: Started group import from file "%1$s"
cs: Spuštěn skupinový import ze souboru "%1$s".

en: Started product import from "%1$s"
cs: Spuštěn import produktu z "%1$s"

en: Started product import from file "%1$s"
cs: Spuštěn import produktu ze souboru "%1$s"

en: Started stock import from "%1$s"
cs: Spuštěn import zásob z "%1$s"

en: Started stock import from file "%1$s"
cs: Spuštěn import zásob ze souboru "%1$s".

en: Started supplier import from "%1$s"
cs: Zahájen import dodavatele z "%1$s"

en: Started supplier import from file "%1$s"
cs: Spuštěn import dodavatele ze souboru "%1$s"

en: Status
cs: Stav

en: Status import for orders from CSV file
cs: Import stavu objednávek ze souboru CSV

en: Stock import CSV
cs: Import zásob CSV

en: Sub-total
cs: Mezisoučet

en: Subscription export CSV
cs: Export předplatného CSV

en: Subscription process end
cs: Ukončení procesu předplatného

en: Subscription process renew
cs: Obnovení procesu předplatného

en: Subscription process start
cs: Spuštění procesu předplatného

en: Subscription product
cs: Předplacený produkt

en: Sum
cs: Součet

en: Supplier import CSV
cs: Dodavatel import CSV

en: Supplier import XML
cs: Import XML dodavatele

en: Terminates expired subscriptions
cs: Ukončuje předplatné, kterému vypršela platnost

note: / Payment e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and payment status (%3$s)
en: Thank you for your order %1$s from %2$s.
cs: Děkujeme za vaši objednávku %1$s z %2$s.

note: / Delivery e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and delivery status (%3%s)
en: The delivery status of your order %1$s from %2$s has been changed to "%3$s".
cs: Stav doručení vaší objednávky %1$s z %2$s byl změněn na "%3$s".

note: / Payment e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and payment status (%3$s)
en: The order is pending until we receive the final payment. If you've chosen to pay in advance, please transfer the money to our bank account with the order ID %1$s as reference.
cs: Objednávka je nevyřízená, dokud neobdržíme konečnou platbu. Pokud jste se rozhodli zaplatit předem, převeďte prosím peníze na náš bankovní účet, jako referenční číslo uveďte ID objednávky %1$s.

note: / Delivery e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and delivery status (%3%s)
en: The parcel for your order %1$s from %2$s could not be delivered.
cs: Balík vaší objednávky %1$s z %2$s nemohl být doručen.

en: The payment couldn't be renewed
cs: Platba nemohla být obnovena

note: / Payment e-mail intro with order ID (%1$s) and order date (%2$s)
en: The payment for your order %1$s from %2$s has been refunded.
cs: Platba vaší objednávky %1$s z %2$s byla vrácena.

note: / Payment e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and payment status (%3$s)
en: The payment status of your order %1$s from %2$s has been changed to "%3$s".
cs: Stav platby vaší objednávky %1$s z %2$s byl změněn na "%3$s".

en: The subscription for the product has ended
cs: Předplatné produktu bylo ukončeno

en: The value of your voucher is %1$s | The value of your vouchers are %1$s
cs[0]: Hodnota vašeho poukazu je %1$s
cs[1]: Hodnota vašeho poukazu je %1$s
cs[2]: Hodnota vašeho poukazu je %1$s
cs[3]: Hodnota vašeho poukazu je %1$s

en: Total
cs: Celkem

en: Transfers money to vendors
cs: Převody peněz prodejcům

en: Transfers the price of ordered products to the vendors incl. commission handling
cs: Převádí cenu objednaných produktů prodejcům včetně manipulační provize.

en: Unable to add current address for customer with ID "%1$s"
cs: Nelze přidat aktuální adresu pro zákazníka s ID "%1$s".

en: Unable to call method "%1$s"
cs: Nelze nazvat metodu "%1$s"

en: Unable to import catalog with code "%1$s": %2$s
cs: Nelze importovat katalog s kódem "%1$s": %2$s

en: Unable to import product with code "%1$s": %2$s
cs: Nelze importovat produkt s kódem "%1$s": %2$s

en: Unable to import supplier with code "%1$s": %2$s
cs: Nelze importovat dodavatele s kódem "%1$s": %2$s

en: Voucher %1$s
cs: Poukaz %1$s

en: Voucher related e-mails
cs: E-maily související s vouchery

en: Watched products
cs: Sledované produkty

note: / Payment e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and payment status (%3$s)
en: We have received your payment, and will take care of your order immediately.
cs: Obdrželi jsme vaši platbu a okamžitě se postaráme o vaši objednávku.

note: / Delivery e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and delivery status (%3%s)
en: We received the returned parcel for your order %1$s from %2$s.
cs: Obdrželi jsme vrácenou zásilku vaší objednávky %1$s z %2$s.

en: You can use your vouchers at any time in our online shop
cs: Poukázky můžete kdykoli použít v našem internetovém obchodě.

en: You've cancelled the subscription
cs: Zrušili jste předplatné

en: Your account
cs: Váš účet

en: Your comment
cs: Váš komentář

en: Your new account
cs: Váš nový účet

en: Your order %1$s
cs: Vaše objednávka %1$s

note: / Delivery e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and delivery status (%3%s)
en: Your order %1$s from %2$s has been dispatched.
cs: Vaše objednávka %1$s z %2$s byla odeslána.

en: Your reference
cs: Váš odkaz

en: Your reference number
cs: Vaše referenční číslo

en: Your subscription
cs: Vaše předplatné

en: Your voucher
cs: Váš poukaz

en: Your watched products
cs: Vámi sledované produkty

en: delivery
cs: doručení

note: / Price quantity format with quantity (%1$s)
en: from %1$s
cs: z %1$s

en: like billing address
cs: jako fakturační adresa

en: payment
cs: platba

en: tax
cs: daň
