aimeos-core - en to nb translation catalogue (54 entries)

en: Adding product with ID "%1$s" is not allowed
nb: Det er ikke tillatt å legge til produkt med ID "%1$s"

en: Available attribute IDs "%1$s" do not match the given attribute IDs "%2$s"
nb: Tilgjengelige attributt-ID-er "%1$s" samsvarer ikke med de angitte attributt-ID-ene "%2$s"

en: Basket item at position "%1$d" cannot be changed
nb: Kurvelementet på posisjon "%1$d" kan ikke endres

en: Basket item at position "%1$d" cannot be deleted manually
nb: Kurvelementet på posisjon "%1$d" kan ikke slettes manuelt

en: Category is not available
nb: Kategorien er ikke tilgjengelig

en: Class "%1$s" does not implement "%2$s"
nb: Klassen "%1$s" implementerer ikke "%2$s"

en: Class "%1$s" does not implement interface "%2$s"
nb: Klassen "%1$s" implementerer ikke grensesnittet "%2$s"

en: Class "%1$s" not available
nb: Klassen "%1$s" er ikke tilgjengelig

en: Class "%1$s" not found
nb: Klassen "%1$s" ble ikke funnet

en: Controller path is empty
nb: Kontrollerstien er tom

en: Coupon code "%1$s" is invalid
nb: Kupongkoden "%1$s" er ugyldig

en: Coupon code "%1$s" is invalid or not available any more
nb: Kupongkoden "%1$s" er ugyldig eller ikke lenger tilgjengelig

en: Coupon for code "%1$s" is not available any more
nb: Kupongen for koden "%1$s" er ikke lenger tilgjengelig

en: Domain "%1$s" is not supported
nb: Domenet "%1$s" støttes ikke

en: Invalid "%1$s" references for product with ID "%2$s"
nb: Ugyldige "%1$s"-referanser for produkt med ID "%2$s"

en: Invalid "%1$s" references for product with ID %2$s
nb: Ugyldige "%1$s"-referanser for produkt med ID %2$s

en: Invalid address properties, please check your input
nb: Ugyldige adresseegenskaper, vennligst sjekk inndataene dine

en: Invalid characters in class name "%1$s"
nb: Ugyldige tegn i klassenavnet "%1$s"

en: Invalid characters in controller name "%1$s"
nb: Ugyldige tegn i kontrollernavnet "%1$s"

en: Invalid characters in controller name "%1$s" in "%2$s"
nb: Ugyldige tegn i kontrollernavnet "%1$s" i "%2$s"

en: Invalid class name "%1$s"
nb: Ugyldig klassenavn "%1$s"

en: Invalid domain "%1$s"
nb: Ugyldig domene "%1$s"

en: Invalid factory "%1$s"
nb: Ugyldig fabrikk "%1$s"

en: Invalid price value "%1$s"
nb: Ugyldig prisverdi "%1$s"

en: Invalid service attributes
nb: Ugyldige tjenesteattributter

en: Invalid value for address type "%1$s"
nb: Ugyldig verdi for adressetypen "%1$s"

en: List type for domain "%1$s" and code "%2$s" not found
nb: Listetype for domene "%1$s" og kode "%2$s" ble ikke funnet

en: No article found for selected attributes and product ID "%1$s"
nb: Ingen artikkel funnet for valgte attributter og produkt-ID "%1$s"

en: No customer lists domain
nb: Ingen kundelister domene

en: No customer lists type code
nb: Ingen typekode for kundelister

en: No item for "%1$s" (%2$s) found
nb: Ingen element for "%1$s" (%2$s) funnet

en: No order item for ID "%1$s" found
nb: Ingen ordrevare for ID "%1$s" funnet

en: No stock for product ID "%1$s" and type "%2$s" available
nb: Ingen lagerbeholdning for produkt-ID "%1$s" og type "%2$s" tilgjengelig

en: No unique article found for selected attributes and product ID "%1$s"
nb: Ingen unik artikkel funnet for valgte attributter og produkt-ID "%1$s"

en: Not allowed to access customer data for ID "%1$s"
nb: Ikke tillatt å få tilgang til kundedata for ID "%1$s"

en: Number of coupon codes exceeds the limit
nb: Antall kupongkoder overskrider grensen

en: Product item with ID "%1$s" not found
nb: Produktelement med ID "%1$s" ble ikke funnet

en: Requirements for coupon code "%1$s" aren't met
nb: Kravene for kupongkoden "%1$s" er ikke oppfylt

en: Service item for type "%1$s" and ID "%2$s" not found
nb: Tjenesteelement for type "%1$s" og ID "%2$s" ble ikke funnet

en: Site is not available
nb: Nettstedet er ikke tilgjengelig

en: Temporary limit reached
nb: Midlertidig grense nådd

en: Temporary order limit reached
nb: Midlertidig ordregrense nådd

en: The order has already been created
nb: Bestillingen er allerede opprettet

en: There are not enough products "%1$s" in stock
nb: Det er ikke nok produkter "%1$s" på lager

en: Unable to call method "%1$s"
nb: Kunne ikke anrope metoden "%1$s"

en: Unable to call method "%1$s::%2$s"
nb: Kunne ikke anrope metoden "%1$s::%2$s"

en: Unable to create provider "%1$s" for service with ID "%2$s"
nb: Kunne ikke opprette leverandør "%1$s" for tjeneste med ID "%2$s"

en: Unable to find category "%1$s"
nb: Kunne ikke finne kategorien "%1$s"

en: Unable to find product "%1$s"
nb: Kunne ikke finne produktet "%1$s"

en: Unable to find supplier "%1$s"
nb: Kunne ikke finne leverandør "%1$s"

en: Unknown attributes "%1$s"
nb: Ukjente attributter "%1$s"

en: Unknown service attributes
nb: Ukjente tjenesteattributter

en: You are not allowed to manage groups
nb: Du har ikke lov til å administrere grupper

en: You can only add a review if you have ordered a product
nb: Du kan bare legge til en anmeldelse hvis du har bestilt et produkt
