aimeos-core - en to lv translation catalogue (54 entries)

en: Adding product with ID "%1$s" is not allowed
lv: Preces ar ID "%1$s" pievienošana nav atļauta

en: Available attribute IDs "%1$s" do not match the given attribute IDs "%2$s"
lv: Pieejamie atribūtu ID "%1$s" neatbilst dotajiem atribūtu ID "%2$s".

en: Basket item at position "%1$d" cannot be changed
lv: Grozā pozīcijā "%1$d" esošo grozu elementu nevar mainīt

en: Basket item at position "%1$d" cannot be deleted manually
lv: Grozā pozīcijā "%1$d" esošo vienumu nevar dzēst manuāli

en: Category is not available
lv: Kategorija nav pieejama

en: Class "%1$s" does not implement "%2$s"
lv: Klase "%1$s" neimplementē "%2$s".

en: Class "%1$s" does not implement interface "%2$s"
lv: Klase "%1$s" neimplementē saskarni "%2$s".

en: Class "%1$s" not available
lv: Klase "%1$s" nav pieejama

en: Class "%1$s" not found
lv: Klase "%1$s" nav atrasta

en: Controller path is empty
lv: Kontroliera ceļš ir tukšs

en: Coupon code "%1$s" is invalid
lv: Kupona kods "%1$s" ir nederīgs

en: Coupon code "%1$s" is invalid or not available any more
lv: Kupona kods "%1$s" ir nederīgs vai vairs nav pieejams

en: Coupon for code "%1$s" is not available any more
lv: Kupons ar kodu "%1$s" vairs nav pieejams

en: Domain "%1$s" is not supported
lv: Domēns "%1$s" nav atbalstīts

en: Invalid "%1$s" references for product with ID "%2$s"
lv: Nederīgas "%1$s" atsauces uz produktu ar ID "%2$s"

en: Invalid "%1$s" references for product with ID %2$s
lv: Nederīgas "%1$s" atsauces uz produktu ar ID %2$s

en: Invalid address properties, please check your input
lv: Nederīgas adreses īpašības, lūdzu, pārbaudiet ievades datus.

en: Invalid characters in class name "%1$s"
lv: Nepareizas rakstzīmes klases nosaukumā "%1$s"

en: Invalid characters in controller name "%1$s"
lv: Kontroliera nosaukumā "%1$s" ir nederīgas rakstzīmes.

en: Invalid characters in controller name "%1$s" in "%2$s"
lv: Nepareizas rakstzīmes kontroliera nosaukumā "%1$s" sadaļā "%2$s"

en: Invalid class name "%1$s"
lv: Nederīgs klases nosaukums "%1$s"

en: Invalid domain "%1$s"
lv: Nederīgs domēns "%1$s"

en: Invalid factory "%1$s"
lv: Nederīga rūpnīca "%1$s"

en: Invalid price value "%1$s"
lv: Nederīga cenas vērtība "%1$s"

en: Invalid service attributes
lv: Nederīgi pakalpojumu atribūti

en: Invalid value for address type "%1$s"
lv: Nederīga vērtība adreses tipam "%1$s"

en: List type for domain "%1$s" and code "%2$s" not found
lv: Saraksta tips domēnam "%1$s" un kods "%2$s" nav atrasts

en: No article found for selected attributes and product ID "%1$s"
lv: Izvēlētajiem atribūtiem un produkta ID "%1$s" nav atrasts neviens raksts.

en: No customer lists domain
lv: Nav klientu sarakstu domēna

en: No customer lists type code
lv: Nav klientu sarakstu tipa koda

en: No item for "%1$s" (%2$s) found
lv: Nav atrasts neviens "%1$s" (%2$s) vienums

en: No order item for ID "%1$s" found
lv: Nav atrasta neviena ID "%1$s" pasūtījuma vienība

en: No stock for product ID "%1$s" and type "%2$s" available
lv: Preces ID "%1$s" un tipa "%2$s" krājumu nav pieejams

en: No unique article found for selected attributes and product ID "%1$s"
lv: Nav atrasts unikāls izstrādājums izvēlētajiem atribūtiem un produkta ID "%1$s".

en: Not allowed to access customer data for ID "%1$s"
lv: Nav atļauts piekļūt klienta datiem ID "%1$s"

en: Number of coupon codes exceeds the limit
lv: Kuponu kodu skaits pārsniedz ierobežojumu

en: Product item with ID "%1$s" not found
lv: Prece ar ID "%1$s" nav atrasta

en: Requirements for coupon code "%1$s" aren't met
lv: Nav izpildītas kupona koda "%1$s" prasības

en: Service item for type "%1$s" and ID "%2$s" not found
lv: Nav atrasts pakalpojuma vienums tipam "%1$s" un ID "%2$s".

en: Site is not available
lv: Vietne nav pieejama

en: Temporary limit reached
lv: Sasniegts pagaidu limits

en: Temporary order limit reached
lv: Sasniegts pagaidu pasūtījuma limits

en: The order has already been created
lv: Pasūtījums jau ir izveidots

en: There are not enough products "%1$s" in stock
lv: Noliktavā nav pietiekami daudz produktu "%1$s"

en: Unable to call method "%1$s"
lv: Nevar izsaukt metodi "%1$s"

en: Unable to call method "%1$s::%2$s"
lv: Nav iespējams izsaukt metodi "%1$s::%2$s".

en: Unable to create provider "%1$s" for service with ID "%2$s"
lv: Nav iespējams izveidot pakalpojumu sniedzēju "%1$s" pakalpojumam ar ID "%2$s".

en: Unable to find category "%1$s"
lv: Neizdodas atrast kategoriju "%1$s"

en: Unable to find product "%1$s"
lv: Nav iespējams atrast produktu "%1$s"

en: Unable to find supplier "%1$s"
lv: Nav iespējams atrast piegādātāju "%1$s"

en: Unknown attributes "%1$s"
lv: Nezināmi atribūti "%1$s"

en: Unknown service attributes
lv: Nezināmi pakalpojumu atribūti

en: You are not allowed to manage groups
lv: Jums nav atļauts pārvaldīt grupas

en: You can only add a review if you have ordered a product
lv: Jūs varat pievienot atsauksmi tikai tad, ja esat pasūtījis produktu.
