aimeos-core - en to cs translation catalogue (54 entries)

en: Adding product with ID "%1$s" is not allowed
cs: Přidání produktu s ID "%1$s" není dovoleno

en: Available attribute IDs "%1$s" do not match the given attribute IDs "%2$s"
cs: Dostupná ID atributu "%1$s" nesouhlasí s nastaveným ID atributu "%2$s"

en: Basket item at position "%1$d" cannot be changed
cs: Položku v košíku na pozici "%1$d" nelze měnit

en: Basket item at position "%1$d" cannot be deleted manually
cs: Položku v košíku na pozici "%1$d" nelze smazat ručně

en: Category is not available
cs: Kategorie není k dispozici

en: Class "%1$s" does not implement "%2$s"
cs: Třída "%1$s" neimplementuje "%2$s"

en: Class "%1$s" does not implement interface "%2$s"
cs: Třída "%1$s" neimplementuje rozhraní "%2$s"

en: Class "%1$s" not available
cs: Třída "%1$s" není k dispozici

en: Class "%1$s" not found
cs: Třída "%1$s" nenalezena

en: Controller path is empty
cs: Není nastavena cesta kontroléru

en: Coupon code "%1$s" is invalid
cs: Kód kupónu "%1$s" je neplatný

en: Coupon code "%1$s" is invalid or not available any more
cs: Kód kupónu "%1$s" je neplatný nebo již není k dispozici

en: Coupon for code "%1$s" is not available any more
cs: Kupón s kódem "%1$s" již není k dispozici

en: Domain "%1$s" is not supported
cs: Doména "%1$s" není podporována

en: Invalid "%1$s" references for product with ID "%2$s"
cs: Neplatné odkazy "%1$s" pro produkt s ID "%2$s"

en: Invalid "%1$s" references for product with ID %2$s
cs: Neplatné odkazy "%1$s" pro produkt s ID %2$s

en: Invalid address properties, please check your input
cs: Neplatné vlastnosti adresy, zkontrolujte prosím zadání.

en: Invalid characters in class name "%1$s"
cs: Zakázané znaky ve jméně třídy "%1$s"

en: Invalid characters in controller name "%1$s"
cs: Neplatné znaky v názvu řadiče "%1$s"

en: Invalid characters in controller name "%1$s" in "%2$s"
cs: Neplatné znaky v názvu řadiče "%1$s" v "%2$s"

en: Invalid class name "%1$s"
cs: Chybné jméno třídy "%1$s"

en: Invalid domain "%1$s"
cs: Neplatná doména "%1$s"

en: Invalid factory "%1$s"
cs: Neplatná továrna "%1$s"

en: Invalid price value "%1$s"
cs: Neplatná hodnota ceny "%1$s"

en: Invalid service attributes
cs: Neplatné atributy služby

en: Invalid value for address type "%1$s"
cs: Neplatná hodnota pro typ adresy "%1$s"

en: List type for domain "%1$s" and code "%2$s" not found
cs: Typ seznamu pro doménu "%1$s" a kód "%2$s" nenalezen

en: No article found for selected attributes and product ID "%1$s"
cs: Pro vybrané atributy a ID produktu "%1$s" nebyl nalezen žádný článek.

en: No customer lists domain
cs: Žádná doména se seznamy zákazníků

en: No customer lists type code
cs: Žádný kód typu seznamů zákazníků

en: No item for "%1$s" (%2$s) found
cs: Nebyla nalezena žádná položka pro "%1$s" (%2$s)

en: No order item for ID "%1$s" found
cs: Nebyla nalezena žádná položka objednávky pro ID "%1$s".

en: No stock for product ID "%1$s" and type "%2$s" available
cs: ID produktu "%1$s" a typ "%2$s" nejsou k dispozici na skladě.

en: No unique article found for selected attributes and product ID "%1$s"
cs: Pro vybrané atributy a ID produktu "%1$s" nebyl nalezen žádný jedinečný článek.

en: Not allowed to access customer data for ID "%1$s"
cs: Není povolen přístup k údajům zákazníka pro ID "%1$s"

en: Number of coupon codes exceeds the limit
cs: Počet kupónových kódů překročil limit

en: Product item with ID "%1$s" not found
cs: Položka produktu s ID "%1$s" nebyla nalezena

en: Requirements for coupon code "%1$s" aren't met
cs: Nejsou splněny požadavky na kód kupónu "%1$s".

en: Service item for type "%1$s" and ID "%2$s" not found
cs: Položka služby pro typ "%1$s" a ID "%2$s" nebyla nalezena.

en: Site is not available
cs: Stránka není k dispozici

en: Temporary limit reached
cs: Dočasný limit dosažen

en: Temporary order limit reached
cs: Dosažení dočasného limitu objednávek

en: The order has already been created
cs: Objednávka již byla vytvořena

en: There are not enough products "%1$s" in stock
cs: Na skladě není dostatek výrobků "%1$s"

en: Unable to call method "%1$s"
cs: Nelze nazvat metodu "%1$s"

en: Unable to call method "%1$s::%2$s"
cs: Nelze zavolat metodu "%1$s::%2$s".

en: Unable to create provider "%1$s" for service with ID "%2$s"
cs: Nelze vytvořit poskytovatele "%1$s" pro službu s ID "%2$s".

en: Unable to find category "%1$s"
cs: Nelze najít kategorii "%1$s".

en: Unable to find product "%1$s"
cs: Nelze najít produkt "%1$s".

en: Unable to find supplier "%1$s"
cs: Nelze najít dodavatele "%1$s"

en: Unknown attributes "%1$s"
cs: Neznámé atributy "%1$s"

en: Unknown service attributes
cs: Neznámé atributy služby

en: You are not allowed to manage groups
cs: Nejste oprávněni spravovat skupiny

en: You can only add a review if you have ordered a product
cs: Recenzi můžete přidat pouze v případě, že jste si produkt objednali.
