aimeos-core - en to sk translation catalogue (767 entries)

en: (International) facsimilie number without separation characters, can start with a "+"
sk: (medzinárodné) faksimile číslo bez oddeľovacích znakov, môže začínať znakom "+"

en: (International) telephone number without separation characters, can start with a "+"
sk: (medzinárodné) telefónne číslo bez oddeľovacích znakov, môže začínať znakom "+"

en: + Tax
sk: + daň

en: <hidden>
sk: <skryté>

en: API key
sk: Kľúč API

en: Account
sk: Účet

en: Active
sk: Aktívne

en: Actual price
sk: Skutočná cena

en: Actual price customers can buy the article for on the web site
sk: Skutočná cena, za ktorú si zákazníci môžu kúpiť článok na webovej stránke

en: Add
sk: Pridať

en: Add after
sk: Pridať po

en: Add before
sk: Pridať pred

en: Additional delivery costs for each item, e.g. $20 for one heavy item will be $100 for five items it total
sk: Dodatočné náklady na doručenie každej položky, napr. 20 USD za jednu ťažkú položku bude 100 USD za päť položiek spolu

en: Additional information where the customer's apartment can be found
sk: Ďalšie informácie o tom, kde sa nachádza byt zákazníka

en: Additional information where the supplier's apartment can be found
sk: Ďalšie informácie o tom, kde možno nájsť byt dodávateľa

en: Address 1
sk: Adresa 1

en: Address 2
sk: Adresa 2

en: Address 3
sk: Adresa 3

en: Address identifier of the customer's house for delivery
sk: Identifikátor adresy domu zákazníka na doručenie

en: Address identifier of the supplier's house for delivery
sk: Identifikátor adresy domu dodávateľa na doručenie

en: Admin JQAdm type is empty
sk: Typ Admin JQAdm je prázdny

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Aimeos caching is disabled by "%1$s"
sk: Ukladanie do vyrovnávacej pamäte Aimeos je zakázané pomocou "%1$s"

en: Aimeos debug logging is enabled by "%1$s"
sk: Protokolovanie ladenia Aimeos je povolené pomocou "%1$s"

en: Aimeos object not available
sk: Objekt Aimeos nie je k dispozícii

en: All
sk: Všetko

en: All attributes that uniquely define an article, e.g. width, length and color for jeans
sk: Všetky atribúty, ktoré jednoznačne definujú výrobok, napr. šírka, dĺžka a farba džínsov.

en: Allow custom price
sk: Povoliť vlastnú cenu

en: Allow customers to choose themselves how much they want to pay
sk: Umožniť zákazníkom, aby si sami zvolili, koľko chcú zaplatiť

en: Alphanumeric string that can identify the group uniquely
sk: Alfanumerický reťazec, ktorý môže jednoznačne identifikovať skupinu

en: Apply
sk: Aplikovať

en: Article specific configuration options, will be available as key/value pairs in the templates
sk: Možnosti konfigurácie špecifické pre daný článok budú k dispozícii ako páry kľúč/hodnota v šablónach

en: Attribute
sk: Atribút

en: Attribute Lists Type
sk: Zoznamy atribútov Typ

en: Attribute Lists Types
sk: Typy zoznamov atribútov

en: Attribute Property Type
sk: Atribút Vlastnosť Typ

en: Attribute Property Types
sk: Typy vlastností atribútov

en: Attribute Type
sk: Typ atribútu

en: Attribute Types
sk: Typy atribútov

en: Attribute position (optional)
sk: Pozícia atribútu (nepovinné)

en: Attribute properties that are not shared with other attributes
sk: Vlastnosti atribútu, ktoré nie sú spoločné s inými atribútmi

en: Attribute type that limits the list of available attributes
sk: Typ atribútu, ktorý obmedzuje zoznam dostupných atribútov

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Available currency for the current site
sk: Dostupná mena pre aktuálnu lokalitu

en: Available intervals in the front-end
sk: Dostupné intervaly vo front-ende

en: Available language for the current site
sk: Dostupný jazyk pre aktuálnu lokalitu

en: Average product rating and total number of ratings by customers for this product
sk: Priemerné hodnotenie produktu a celkový počet hodnotení tohto produktu zákazníkmi

en: Back in stock
sk: Späť na sklade

en: Basic
sk: Základné

en: Basket
sk: Košík

en: Billing address
sk: Fakturačná adresa

en: Birthday
sk: Dátum narodenia

en: Birthday of the customer
sk: Narodeniny zákazníka

en: Boost factor
sk: Faktor zvýšenia

en: Boost factor (optional)
sk: Faktor zosilnenia (voliteľný)

en: Bug or suggestion?
sk: Chyba alebo návrh?

en: Bulk edit
sk: Hromadná úprava

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cancel and return to list
sk: Zrušiť a vrátiť sa na zoznam

en: Catalog
sk: Katalóg

en: Catalog Lists Type
sk: Katalógové zoznamy Typ

en: Catalog Lists Types
sk: Katalógové zoznamy Typy

en: Categories
sk: Kategórie

en: Categories the product can be found in by the user on the web site
sk: Kategórie, v ktorých môže používateľ nájsť výrobok na webovej stránke

en: Categories the product will be shown for in the promotional section
sk: Kategórie, v ktorých sa produkt zobrazí v sekcii propagácie

en: Category specific configuration options, will be available as key/value pairs in the templates
sk: Možnosti konfigurácie špecifické pre kategóriu budú k dispozícii ako páry kľúč/hodnota v šablónach

en: Change costs/item in %
sk: Zmena nákladov/položka v %

en: Change rebate in %
sk: Zmena zľavy v %

en: Change value in %
sk: Hodnota zmeny v %

en: Channel
sk: Kanál

en: Channel the order has been placed
sk: Objednávka bola zadaná cez kanál

en: Choose file
sk: Vyberte si súbor

en: City
sk: Mesto

en: City or town name (required)
sk: Názov mesta alebo obce (povinné)

en: Class "%1$s" does not implement "%2$s"
sk: Trieda "%1$s" neimplementuje "%2$s"

en: Class "%1$s" not available
sk: Trieda  "%1$s" nie je dostupná

en: Class "%1$s" not found
sk: Trieda "%1$s" nenájdená

en: Close
sk: Zavrieť

en: Code
sk: Kód

en: Code to uniquely identify the site, renaming is dangerous!
sk: Kód na jednoznačnú identifikáciu stránky, premenovanie je nebezpečné!

en: Columns
sk: Stĺpce

en: Comment
sk: Komentár

en: Comment of the reviewer
sk: Komentár recenzenta

en: Communication
sk: Komunikácia

en: Company
sk: Spoločnosť

en: Company details
sk: Podrobnosti o spoločnosti

en: Company name (optional)
sk: Názov spoločnosti (nepovinné)

en: Completed orders
sk: Ukončené objednávky

en: Completed orders within the last seven days compared to the period before
sk: Ukončené objednávky za posledných sedem dní v porovnaní s predchádzajúcim obdobím

en: Config
sk: Konfigurácia

en: Configurable
sk: Konfigurovateľné

en: Configuration options, will be available as key/value pairs in the list item
sk: Možnosti konfigurácie budú k dispozícii ako dvojice kľúč/hodnota v položke zoznamu

en: Context
sk: Kontext

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Copy this entry
sk: Kopírovať tento záznam

en: Costs
sk: Poplatky

en: Count
sk: Počet

en: Country
sk: Krajina

en: Country ID
sk: ID krajiny

en: Country code (required)
sk: Kód krajiny (povinné)

en: Country specific tax rate to calculate and display the included tax (B2C) or add the tax if required (B2B)
sk: Daňová sadzba pre konkrétnu krajinu na výpočet a zobrazenie zahrnutej dane (B2C) alebo na pridanie dane, ak sa vyžaduje (B2B)

en: Country state code (optional)
sk: Kód štátu krajiny (nepovinné)

en: Coupon
sk: Kupón

en: Coupon provider or coupon decorator configuration name
sk: Názov konfigurácie poskytovateľa kupónov alebo dekorátora kupónov

en: Created
sk: Vytvorené

en: Currencies
sk: Meny

en: Currency
sk: Mena

en: Custom
sk: Vlastné

en: Custom domain or unique code of your shop
sk: Vlastná doména alebo jedinečný kód vášho obchodu

en: Customer
sk: Zákazník

en: Customer ID
sk: ID zákazníka

en: Customer Lists Type
sk: Zoznamy zákazníkov Typ

en: Customer Lists Types
sk: Typy zoznamov zákazníkov

en: Customer Property Type
sk: Typ majetku zákazníka

en: Customer Property Types
sk: Typy majetku zákazníka

en: Customer characteristics that are not shared with other customers
sk: Charakteristiky zákazníkov, ktoré nie sú spoločné s ostatnými zákazníkmi

en: Customer comment (optional)
sk: Komentár zákazníka (nepovinné)

en: Customer e-mail address
sk: E-mailová adresa zákazníka

en: Customer password
sk: Heslo zákazníka

en: Customer properties that are not shared with other customers
sk: Vlastnosti zákazníka, ktoré nie sú zdieľané s inými zákazníkmi

en: Customer reference
sk: Referencie zákazníka

en: Customer reference (optional)
sk: Referencie zákazníka (voliteľné)

en: Dashboard
sk: Prístrojová doska

en: Data
sk: Údaje

en: Data set
sk: Súbor údajov

en: Dataset
sk: Súbor údajov

en: Date of the last delivery status change
sk: Dátum poslednej zmeny stavu dodávky

en: Date of the last payment status change
sk: Dátum poslednej zmeny stavu platby

en: Date the subscription ends
sk: Dátum ukončenia predplatného

en: Days
sk: Dni

en: Default
sk: Predvolené

en: Delete
sk: Zmazať

en: Delete entries?
sk: Vymazať položky?

en: Delete selected entries
sk: Odstránenie vybraných položiek

en: Delete this entry
sk: Odstránenie tohto záznamu

en: Deleting reviews is not allowed
sk: Odstraňovanie recenzií nie je povolené

en: Delivery
sk: Doručenie

en: Delivery address
sk: Adresa doručenia

en: Delivery date
sk: Dátum doručenia

en: Delivery in
sk: Dodanie v

en: Delivery or payment costs for the products in the basket of the customer
sk: náklady na doručenie alebo platbu za produkty v košíku zákazníka

en: Delivery status
sk: Stav doručenia

en: Delivery timeframe (optional)
sk: Časový rámec dodania (voliteľné)

en: Delivery types
sk: Typy dodávok

en: Delivery within
sk: Dodanie v rámci

en: Depending on the selected data set, the list of shown fields for the product will be different
sk: V závislosti od vybraného súboru údajov sa zoznam zobrazených polí pre produkt bude líšiť

en: Describe your image
sk: Opíšte svoj obraz

en: Description of the text content if it's in a foreign language
sk: Popis obsahu textu, ak je v cudzom jazyku

en: Descritive name of the currency
sk: Deskritický názov meny

en: Descritive name of the language
sk: Deskritický názov jazyka

en: Descritive name of the site
sk: Deskritický názov lokality

en: Discount
sk: Zľava

en: Display help texts
sk: Zobrazenie textov nápovedy

en: Domain
sk: Doména

en: Download
sk: Stiahnúť

en: Download this file
sk: Stiahnite si tento súbor

en: Duplicate entry
sk: Duplicitný záznam

en: Duplicate entry (Ctrl+D)
sk: Duplikovanie položky (Ctrl+D)

en: E-Mail
sk: E-mail

en: E-Mail address (required)
sk: E-mailová adresa (povinné)

en: E-Mail address or account name (required)
sk: E-mailová adresa alebo názov účtu (povinné)

en: E-Mail address used for sending shop related e-mails
sk: E-mailová adresa používaná na zasielanie e-mailov týkajúcich sa obchodu

en: E-mail address (optional)
sk: E-mailová adresa (nepovinné)

en: E-mail address that belongs to the address
sk: E-mailová adresa, ktorá patrí k adrese

en: EAN, SKU or article number (required)
sk: EAN, SKU alebo kód artiklu (povinné)

en: Edit
sk: Upraviť

en: Edit selected entries
sk: Úprava vybraných položiek

en: Edit this entry
sk: Upraviť tento záznam

en: Email
sk: E-mail

en: End date
sk: Konečný dátum

en: End date (optional)
sk: Dátum ukončenia (nepovinné)

en: Enter group ID, code or label
sk: Zadajte ID skupiny, kód alebo označenie

en: Entry deleted successfully
sk: Položka úspešne odstránená

en: Entry saved successfully
sk: Položka bola úspešne uložená

en: Entry specific configuration options, will be available as key/value pairs in the templates
sk: Špecifické možnosti konfigurácie položky budú k dispozícii ako páry kľúč/hodnota v šablónach

en: Error
sk: Chyba

en: Error deleting data
sk: Chyba pri odstraňovaní údajov

en: Error retrieving data
sk: Chyba pri načítaní údajov

en: Error saving data
sk: Chyba pri ukladaní údajov

en: Excl. tax
sk: Bez dane

en: Execution order of the plugins
sk: Poradie vykonávania zásuvných modulov

en: Execution order of the rules
sk: Poradie vykonávania pravidiel

en: Export
sk: Exportovať

en: Facility
sk: Zariadenie

en: Facsimile
sk: Faksimile

en: Facsimile number (optional)
sk: Faxové číslo (nepovinné)

en: Factor to boost product in user search over other products (>1.0 positive boost, <1.0 negative boost)
sk: Faktor, ktorý zvýši hodnotu produktu vo vyhľadávaní používateľa oproti ostatným produktom (>1,0 pozitívne zvýšenie, <1,0 negatívne zvýšenie)

en: Failed to write file to disk
sk: Nepodarilo sa zapísať súbor na disk

en: File
sk: Súbor

en: File does not exists: "%1$s"
sk: Súbor neexistuje: "%1$s"

en: File upload stopped by extension
sk: Odosielanie súborov sa zastavilo podľa prípony

en: File uploaded successfully
sk: Súbor bol úspešne nahraný

en: Find category
sk: Nájsť kategóriu

en: Find site
sk: Nájsť lokalitu

en: First
sk: Prvý

en: First name
sk: Krstné meno

en: First name (optional)
sk: Krstné meno (nepovinné)

en: First name of the person if used in cultures where they are used
sk: Krstné meno osoby, ak sa používa v kultúrach, kde sa používa

en: Floor
sk: Podlaha

en: Floor / Appartment
sk: Poschodie / apartmán

en: Floor and/or apartment (optional)
sk: Poschodie a/alebo byt (voliteľné)

en: For
sk: Pre

en: Generate
sk: Generovať

en: Generate image
sk: Generovanie obrázka

en: Generate text
sk: Generovanie textu

en: Given rebate amount
sk: Daná výška zľavy

en: Go to attribute panel
sk: Prejsť na panel atribútov

en: Go to property type panel
sk: Prejdite na panel typu vlastnosti

en: Go to the list of attribute types
sk: Prejsť na zoznam typov atribútov

en: Granted rebate
sk: Poskytnutá zľava

en: Group
sk: Skupina

en: Group name describing for which members the group is for
sk: Názov skupiny popisujúci, pre ktorých členov je skupina určená

en: Groups
sk: Skupiny

en: Height
sk: Výška

en: Hidden attributes
sk: Skryté atribúty

en: Hidden product attributes that are stored with the ordered products
sk: Skryté atribúty produktu, ktoré sú uložené spolu s objednanými produktmi

en: Highlighted suppliers of the product
sk: Zvýraznení dodávatelia výrobku

en: Honorary title (optional)
sk: Čestný titul (nepovinné)

en: Honorary titles like Dr., Ph.D, etc.
sk: Čestné tituly ako Dr., PhD. atď.

en: Hours
sk: Hodiny

en: House number
sk: Súpisné číslo

en: House number (optional)
sk: Číslo domu (nepovinné)

en: How the customer is addressed in e-mails
sk: Ako sa zákazník oslovuje v e-mailoch

en: How the supplier is addressed in e-mails
sk: Ako sa dodávateľ oslovuje v e-mailoch

en: Hyper-real and dramatic
sk: Hyperrealistické a dramatické

en: ID of a related invoice, e.g. of a changed or refunded invoice
sk: ID súvisiacej faktúry, napr. zmenenej alebo vrátenej faktúry

en: ISO currency code (required)
sk: Kód meny ISO (povinné)

en: ISO language code (required)
sk: Kód jazyka ISO (povinné)

en: Image
sk: Obrázok

en: Image description
sk: Popis obrázku

en: Images will only be shown for that language, useful if the media contains text or is language sepecific
sk: Obrázky sa zobrazia len pre daný jazyk, čo je užitočné, ak médium obsahuje text alebo je špecifické pre daný jazyk.

en: Import
sk: Importovať

en: Import/Export jobs
sk: Pracovné miesta pre import/export

en: Incl. tax
sk: Vrátane dane

en: Info
sk: Informácie

en: Insert into
sk: Vložiť do

en: Insert new entry
sk: Vloženie novej položky

en: Insert new entry (Ctrl+I)
sk: Vloženie novej položky (Ctrl+I)

en: Internal article name, will be used on the web site and for searching only if no other product names in any language exist
sk: Interný názov článku, ktorý sa použije na webovej stránke a na vyhľadávanie len vtedy, ak neexistujú žiadne iné názvy výrobkov v žiadnom jazyku.

en: Internal article name, will be used on the web site if no product name for the language is available
sk: Interný názov článku, ktorý sa použije na webovej lokalite, ak nie je k dispozícii názov produktu pre daný jazyk.

en: Internal attribute name, will be used on the web site if no name for the language is available
sk: Interný názov atribútu, ktorý sa použije na webovej stránke, ak nie je k dispozícii žiadny názov jazyka.

en: Internal category name, will be used on the web site if no name for the language is available
sk: Interný názov kategórie, ktorý sa použije na webovej lokalite, ak nie je k dispozícii žiadny názov jazyka.

en: Internal name (required)
sk: Interný názov (povinné)

en: Internal type name shown in the administration interface
sk: Interný názov typu zobrazený v rozhraní správy

en: Interval (required)
sk: Interval (povinné)

en: Invalid characters in class name "%1$s"
sk: Neplatné znaky v triede  "%1$s"

en: Invalid characters in client name "%1$s"
sk: Neplatné znaky v názve klienta "%1$s"

en: Invalid class name "%1$s"
sk: Neplatný názov triedy "%1$s"

en: Invalid domain "%1$s"
sk: Neplatná doména  "%1$s"

en: Invalid factory "%1$s"
sk: Neplatná továreň "%1$s"

en: Invoice
sk: Faktúra

en: Invoice No.
sk: Faktúra č.

en: Invoice no.
sk: Faktúra č.

en: Invoice number
sk: Číslo faktúry

en: Invoice number for the order
sk: Číslo faktúry pre objednávku

en: Label
sk: Štítok

en: Label (required)
sk: Štítok (povinné)

en: Label describing the interval, will be used if no name is available
sk: Štítok popisujúci interval, použije sa, ak nie je k dispozícii žiadny názov

en: Language
sk: Jazyk

en: Language ID
sk: ID jazyka

en: Language of the entered text
sk: Jazyk zadaného textu

en: Languages
sk: Jazyky

en: Last
sk: Posledné

en: Last delivery status of the order
sk: Posledný stav doručenia objednávky

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Last name (optional)
sk: Priezvisko (nepovinné)

en: Last name (required)
sk: Priezvisko (povinné)

en: Last name of the person or full name in cultures where no first names are used
sk: Priezvisko osoby alebo celé meno v kultúrach, kde sa nepoužívajú krstné mená

en: Last payment status of the order
sk: Posledný stav platby objednávky

en: Latest orders
sk: Posledné objednávky

en: Length
sk: Dĺžka

en: List of articles that should be sold as one product, often at a reduced price
sk: Zoznam výrobkov, ktoré by sa mali predávať ako jeden produkt, často za zníženú cenu

en: List of products often bought together
sk: Zoznam produktov, ktoré sa často kupujú spoločne

en: List of suggested products
sk: Zoznam navrhovaných produktov

en: List type
sk: Typ záznamu

en: Loading entries ...
sk: Načítanie záznamov ...

en: Locale
sk: Lokalizácia

en: Log
sk: Prihlásiť sa

en: Manual transfer
sk: Manuálny prenos

en: Map
sk: Mapa

en: Media Lists Type
sk: Zoznamy médií Typ

en: Media Lists Types
sk: Typy zoznamov médií

en: Media Property Type
sk: Typ vlastnosti médií

en: Media Property Types
sk: Typy vlastností médií

en: Media Type
sk: Typ média

en: Media Types
sk: Typy médií

en: Media properties
sk: Vlastnosti médií

en: Menu
sk: Ponuka

en: Message
sk: Správa

en: Min. quantity
sk: Min. množstvo

en: Minimum quantity
sk: Minimálny počet

en: Mobile
sk: Mobilný portál

en: Mobile number
sk: Mobilné číslo

en: Mobile number (optional)
sk: Číslo mobilného telefónu (nepovinné)

en: Modifed
sk: Upravená stránka

en: Modified
sk: Upravené

en: Months
sk: Mesiace

en: More
sk: Viac na

en: Move this entry up/down
sk: Presunutie tejto položky nahor/nadol

en: Name
sk: Meno

en: Name in URL (optional)
sk: Názov v adrese URL (voliteľné)

en: Name of the basket
sk: Názov koša

en: Name of the downloaded file when customers saves the file on their computers
sk: Názov stiahnutého súboru, keď zákazník uloží súbor do svojho počítača

en: Name of the reviewer
sk: Meno recenzenta

en: Name of your shop shown to your customers
sk: Názov vášho obchodu zobrazený zákazníkom

en: Natural
sk: Prírodné

en: New
sk: Nový

en: New category
sk: Nová kategória

en: New customers
sk: Noví zákazníci

en: New customers within the last seven days
sk: Noví zákazníci za posledných sedem dní

en: New customers within the last seven days compared to the period before
sk: Noví zákazníci za posledných sedem dní v porovnaní s predchádzajúcim obdobím

en: Next
sk: Ďalší

en: Next date
sk: Ďalší dátum

en: Next date (optional)
sk: Ďalší dátum (nepovinné)

en: Next date the subscription is renewed
sk: Ďalší dátum obnovenia predplatného

en: No currencies available. Please enable at least one currency
sk: Nie sú k dispozícii žiadne meny. Povoľte aspoň jednu menu

en: No entries found
sk: Nenašli sa žiadne záznamy

en: No file was uploaded
sk: Nebol nahraný žiadny súbor

en: No product found
sk: Nenašiel sa žiadny produkt

en: No theme options available
sk: Nie sú k dispozícii žiadne možnosti témy

en: No view available
sk: Nie je k dispozícii žiadne zobrazenie

en: No voucher
sk: Žiadna poukážka

en: Non-shared properties for the media item
sk: Nezdieľané vlastnosti položky média

en: Non-shared properties for the price item
sk: Nezdieľané vlastnosti položky ceny

en: None
sk: Žiadne

en: Not all entries could be deleted
sk: Nie všetky záznamy sa mohli vymazať

en: Not allowed to access JQAdm "%1$s" client
sk: Nie je povolený prístup ku klientovi JQAdm "%1$s"

en: Not implemented
sk: Neimplmentované

en: Notes
sk: Poznámky

en: Notes (not shown to customer)
sk: Poznámky (zákazníkovi sa nezobrazujú)

en: Number of articles currently in stock, leave empty for an unlimited quantity
sk: Počet výrobkov, ktoré sú aktuálne na sklade, pre neobmedzené množstvo nechajte prázdne

en: Official VAT ID to determine if the tax needs to be billed in invoices
sk: Oficiálne identifikačné číslo pre DPH na určenie, či je potrebné účtovať daň vo faktúrach

en: One provider and zero or more decorator class names separated by commas
sk: Jeden poskytovateľ a nula alebo viac názvov tried dekorátorov oddelených čiarkami

en: Only .webp, .jpg, .png and .gif are allowed for icons
sk: Pre ikony sú povolené iba súbory .webp, .jpg, .png a .gif

en: Only .webp, .jpg, .png, .gif and .svg are allowed for logos
sk: Pre logá sú povolené iba súbory .webp, .jpg, .png, .gif a .svg

en: Only super users and administrators can delete entries
sk: Záznamy môžu odstraňovať len superužívatelia a správcovia.

en: Open
sk: Otvorte stránku

en: Open Qty
sk: Otvorené množstvo

en: Option
sk: Varianta

en: Optional product components that can be chosen by the customer together with the product
sk: Voliteľné komponenty produktu, ktoré si zákazník môže vybrať spolu s produktom

en: Order
sk: Objednávka

en: Order ID
sk: ID objednávky

en: Order number entered by the customer
sk: Číslo objednávky zadané zákazníkom

en: Order of the language/currency combinations
sk: Poradie kombinácií jazyka a meny

en: Order of the service options in the checkout process
sk: Poradie možností služieb v procese objednávky

en: Order of the types in the frontend
sk: Poradie typov vo frontende

en: Order totals
sk: Súčet objednávky

en: Ordered at
sk: Objednané na

en: Orders by country
sk: Objednávky podľa krajiny

en: Orders by day
sk: Objednávky za deň

en: Orders by hour
sk: Objednávky podľa hodín

en: Orders by payment status
sk: Objednávky podľa stavu platby

en: Overwrite the existing file and customers bought it in the past can then download the new content too
sk: Prepíšte existujúci súbor a zákazníci, ktorí si ho kúpili v minulosti, si môžu stiahnuť aj nový obsah

en: PHP setting "%1$s" is disabled
sk: Nastavenie PHP "%1$s" je vypnuté

en: PHP setting "%1$s" is enabled
sk: Nastavenie PHP "%1$s" je povolené

en: PHP setting for "%1$s" is too low
sk: Nastavenie PHP pre "%1$s" je príliš nízke

en: Page %1$d of %2$d
sk: Strana %1$d z %2$d

en: Password
sk: Heslo

en: Password (required)
sk: Heslo (povinné)

en: Path
sk: Cesta

en: Pay date
sk: Dátum výplaty

en: Pay status
sk: Platový status

en: Payment
sk: Platba

en: Payment date
sk: Dátum platby

en: Payment status
sk: Stav platby

en: Payment types
sk: Typy platieb

en: Periods
sk: Obdobia

en: Permission denied
sk: Povolenie zamietnuté

en: Personal data
sk: Osobné údaje

en: Please insert the description of the text that should be generated here
sk: Sem vložte opis textu, ktorý sa má vygenerovať

en: Please select
sk: Prosím, vyberte

en: Plugin
sk: Rozšírenie

en: Plugin Type
sk: Typ zásuvného modulu

en: Plugin Types
sk: Typy zásuvných modulov

en: Plugin label for describing the configured plugin
sk: Štítok zásuvného modulu na popis nakonfigurovaného zásuvného modulu

en: Plugin position (required)
sk: Pozícia zásuvného modulu (povinné)

en: Plugin provider or plugin decorator configuration name
sk: Názov konfigurácie poskytovateľa zásuvného modulu alebo dekorátora zásuvného modulu

en: Position
sk: Pozícia

en: Position (required)
sk: Pozícia (povinné)

en: Postal
sk: Pošta

en: Postal code for delivery if used in the area the customer is living
sk: Poštové smerovacie číslo pre doručenie, ak sa používa v oblasti, v ktorej zákazník žije

en: Postal code for delivery if used in the area the supplier is living
sk: Poštové smerovacie číslo pre doručenie, ak sa používa v oblasti, v ktorej dodávateľ žije

en: Postition
sk: Postavenie

en: Potential problems
sk: Potenciálne problémy

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Price
sk: Cena

en: Price Lists Type
sk: Cenníky Typ

en: Price Lists Types
sk: Typy cenníkov

en: Price Property Type
sk: Cena Typ nehnuteľnosti

en: Price Property Types
sk: Cena Typy nehnuteľností

en: Price Type
sk: Typ ceny

en: Price Types
sk: Typy cien

en: Price properties
sk: Cenové vlastnosti

en: Priority
sk: Priorita

en: Problem
sk: Problém

en: Product
sk: Produkt

en: Product ID
sk: ID produktu

en: Product ID, SKU or label
sk: ID výrobku, SKU alebo štítok

en: Product Lists Type
sk: Zoznamy produktov Typ

en: Product Lists Types
sk: Typy zoznamov produktov

en: Product Property Type
sk: Typ vlastnosti produktu

en: Product Property Types
sk: Typy vlastností produktu

en: Product Type
sk: Typ výrobku

en: Product Types
sk: Typy výrobkov

en: Product attributes stored in the basket where customers can enter their own texts or values
sk: atribúty produktu uložené v košíku, do ktorých môžu zákazníci zadávať vlastné texty alebo hodnoty

en: Product attributes that are used by other products too
sk: Atribúty produktu, ktoré používajú aj iné produkty

en: Product characteristics that are not shared with other products
sk: Vlastnosti výrobku, ktoré nie sú spoločné s inými výrobkami

en: Product code
sk: Kód produktu

en: Product costs
sk: Poplatky produktu

en: Product height, e.g. 20.0 (in yard, inch, etc.)
sk: Výška produktu, napr. 20.0 (cm, mm, ...)

en: Product length, e.g. 30.0 (in yard, inch, etc.)
sk: Dĺžka produktu, napr. 30.0 (cm, mm, ...)

en: Product name
sk: Názov produktu

en: Product payment
sk: Platba za produkt

en: Product price
sk: Cena produktu

en: Product quantity
sk: Množstvo produktu

en: Product rebate
sk: Rabat produktu

en: Product shipping
sk: Preprava výrobku

en: Product status
sk: Stav produktu

en: Product supplier
sk: Dodávateľ produktu

en: Product tax
sk: Daň z výrobku

en: Product type
sk: Typ produktu

en: Product weight, e.g. 1.25 (in pound, ounce, etc.)
sk: Váha produktu, napr. 1.25 (v kg, g, ...)

en: Product width, e.g. 17.5 (in yard, inch etc.)
sk: Šírka produktu: napr. 17.5 (v cm, mm, ...)

en: Products
sk: Produkty

en: Products bought together
sk: Spoločne zakúpené produkty

en: Promotion
sk: Propagácia

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Property value (required)
sk: Hodnota vlastnosti (povinné)

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Provider/decorator class names (required)
sk: Názvy tried poskytovateľov/dekorátorov (povinné)

en: Purchase
sk: Nákup

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Quantity scale
sk: Množstevná stupnica

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Rating and number of ratings for the merchant
sk: Hodnotenie a počet hodnotení obchodníka

en: Rating of the reviewer
sk: Hodnotenie recenzenta

en: Reason
sk: Dôvod

en: Rebate
sk: Rabat

en: Reduction from the original price, used to calculate the rebate in % and the cross price
sk: Zníženie pôvodnej ceny, ktoré sa používa na výpočet zľavy v % a krížovej ceny

en: Reference
sk: Odkaz

en: Reference ID
sk: Referenčné ID

en: Refund
sk: pay:refund

en: Related ID
sk: Súvisiace ID

en: Related order
sk: Súvisiaca objednávka

en: Related order ID (optional)
sk: Identifikátor súvisiacej objednávky (nepovinné)

en: Related order of the customer
sk: Súvisiaca objednávka zákazníka

en: Remove background
sk: Odstránenie pozadia

en: Renew
sk: Obnoviť

en: Replace file
sk: Nahradiť súbor

en: Request
sk: Požiadavka

en: Required parameter "%1$s" is missing
sk: Chýba požadovaný parameter "%1$s"

en: Required quantity of articles for block pricing, e.g. one article for $5.00, ten articles for $45.00
sk: Požadované množstvo článkov pre blokové ceny, napr. jeden článok za 5,00 USD, desať článkov za 45,00 USD

en: Reset
sk: Obnovenie

en: Response
sk: Odpoveď

en: Response to the reviewer
sk: Odpoveď recenzentovi

en: Review
sk: status:review

en: Reviewed entry
sk: Recenzovaný záznam

en: Reviewer name
sk: Meno recenzenta

en: Route name or page ID of the category page if this category should shown on a different page
sk: Názov trasy alebo ID stránky kategórie, ak sa má táto kategória zobraziť na inej stránke.

en: Route name or page ID of the product detail page if this product should shown on a different page
sk: Názov trasy alebo ID stránky detailu produktu, ak sa má tento produkt zobraziť na inej stránke

en: Route or page ID (optional)
sk: ID trasy alebo stránky (voliteľné)

en: Rule
sk: Pravidlo

en: Rule Type
sk: Typ pravidla

en: Rule Types
sk: Typy pravidiel

en: Rule label for describing the configured rule
sk: Označenie pravidla na popis nakonfigurovaného pravidla

en: Rule position (required)
sk: Pozícia pravidla (povinné)

en: Rule provider or rule decorator configuration name
sk: Názov konfigurácie poskytovateľa pravidiel alebo dekorátora pravidiel

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Sales by weekday
sk: Predaj podľa dní v týždni

en: Sales of the last 30 days
sk: Predaj za posledných 30 dní

en: Sales per month
sk: Predaj za mesiac

en: Salutation
sk: Oslovenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Save & Close
sk: Uložiť a zavrieť

en: Save & Copy
sk: Uložiť a kopírovať

en: Save & New
sk: Uložiť a nové

en: Save entry (Ctrl+Enter)
sk: Uloženie položky (Ctrl+Enter)

en: Save entry (Ctrl+S)
sk: Uloženie položky (Ctrl+S)

en: Search
sk: Hľadať

en: Second level type for grouping entries
sk: Typ druhej úrovne na zoskupovanie záznamov

en: Select all entries
sk: Vyberte všetky položky

en: Select file
sk: Vyberte súbor

en: Service
sk: Služba

en: Service Lists Type
sk: Zoznamy služieb Typ

en: Service Lists Types
sk: Typy zoznamov služieb

en: Service Type
sk: Typ služby

en: Service Types
sk: Typy služieb

en: Service attribute code
sk: Kód atribútu služby

en: Service costs
sk: Náklady na služby

en: Service name
sk: Názov služby

en: Service position (required)
sk: Služobná pozícia (povinné)

en: Service price
sk: Cena služby

en: Service provider or service decorator configuration name
sk: Názov konfigurácie poskytovateľa služieb alebo dekorátora služieb

en: Service rebate
sk: Zľava na služby

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Ship date
sk: Dátum odoslania

en: Ship status
sk: Stav lode

en: Shipping
sk: Preprava

en: Shipping / Payment costs
sk: Náklady na dopravu / platbu

en: Shipping/Payment costs
sk: Náklady na dopravu/platbu

en: Shipping/item
sk: Preprava/položka

en: Shop domain
sk: Doména obchodu

en: Shop domain (required)
sk: Doména obchodu (povinné)

en: Shop e-mail
sk: Obchodný e-mail

en: Shop e-mail address (required)
sk: E-mailová adresa obchodu (povinné)

en: Shop name
sk: Názov obchodu

en: Shop name (required)
sk: Názov obchodu (povinné)

en: Shop theme
sk: Téma obchodu

en: Short state code (e.g. NY) if used in the country the customer is living
sk: Krátky kód štátu (napr. NY), ak sa používa v krajine, v ktorej zákazník žije

en: Short state code (e.g. NY) if used in the country the supplier is living
sk: Krátky kód štátu (napr. NY), ak sa používa v krajine, v ktorej dodávateľ žije

en: Show
sk: Zobraziť

en: Show entry
sk: Zobraziť vstup

en: Show search form
sk: Zobraziť vyhľadávací formulár

en: Show/hide advanced data
sk: Zobrazenie/skrytie rozšírených údajov

en: Show/hide details
sk: Zobraziť/skryť podrobnosti

en: Show/hide navigation labels
sk: Zobrazenie/skrytie navigačných štítkov

en: Show/hide this entry
sk: Zobraziť/skryť tento záznam

en: Shown if the article reached a stock level of zero
sk: Zobrazuje sa, ak článok dosiahol nulovú úroveň zásob

en: Since when the product is available, used for sorting in the front-end
sk: Od kedy je produkt k dispozícii, sa používa na triedenie vo front-ende

en: Site
sk: Stránka

en: Site specific configuration options, will be available as key/value pairs
sk: Možnosti konfigurácie špecifické pre lokalitu budú k dispozícii ako dvojice kľúč/hodnota

en: Site the order was placed at
sk: Miesto, na ktorom bola objednávka podaná

en: Sites
sk: Stránky

en: Size
sk: Veľkosť

en: Sorting of the attributes within the same attribute type
sk: Triedenie atribútov v rámci toho istého typu atribútu

en: Sorting of the suppliers
sk: Triedenie dodávateľov

en: Source of the invoice, e.g. by web or phone
sk: Zdroj faktúry, napr. cez internet alebo telefonicky

en: Start date
sk: Dátum začiatku

en: Start typing ...
sk: Začnite písať...

en: State
sk: Štát

en: Stock Type
sk: Typ zásob

en: Stock Types
sk: Typy zásob

en: Stock level
sk: Množstvo v zásobe

en: Stock type
sk: Typ zásob

en: Street
sk: Ulica

en: Street name (optional)
sk: Názov ulice (nepovinné)

en: Style
sk: Štýl

en: Sub-total
sk: Medzisúčet

en: Subscription
sk: Predplatné

en: Subscription interval with years, months, weeks and days, e.g. "P0Y1M2W3D" for zero years, one month, two weeks and three days
sk: interval predplatného s rokmi, mesiacmi, týždňami a dňami, napr. "P0Y1M2W3D" pre nula rokov, jeden mesiac, dva týždne a tri dni

en: Suggested products
sk: Navrhované produkty

en: Sum
sk: Suma

en: Supplier
sk: Dodávateľ

en: Supplier name or company
sk: Názov dodávateľa alebo spoločnosti

en: Supplier position (required)
sk: Pozícia dodávateľa (povinné)

en: Suppliers who manufacture the product
sk: Dodávatelia, ktorí výrobok vyrábajú

en: Tag Type
sk: Typ značky

en: Tag Types
sk: Typy štítkov

en: Tax
sk: Daň

en: Tax rate
sk: Sadzba dane

en: Tax rate in %
sk: Sadzba dane v %

en: Telephone
sk: Telefón

en: Telephone number (optional)
sk: Telefónne číslo (nepovinné)

en: Temporary folder is missing
sk: Chýba dočasný priečinok

en: Text Lists Type
sk: Typ textových zoznamov

en: Text Lists Types
sk: Typy textových zoznamov

en: Text Type
sk: Typ textu

en: Text Types
sk: Typy textu

en: The article is only shown on the web site after that date and time, useful or seasonal articles
sk: Článok sa na webovej stránke zobrazí až po tomto dátume a čase, užitočné alebo sezónne články

en: The article is only shown on the web site until that date and time, useful or seasonal articles
sk: Článok sa na webovej stránke zobrazuje len do daného dátumu a času, užitočné alebo sezónne články

en: The entry is only shown on the web site after that date and time
sk: Záznam sa na webovej stránke zobrazí až po tomto dátume a čase.

en: The entry is only shown on the web site until that date and time
sk: Príspevok sa na webovej stránke zobrazí len do tohto dátumu a času.

en: The media title is used for the title tag of the media on the web site
sk: Názov média sa používa na označenie názvu média na webovom sídle

en: The name of the category shown in the URL, will be used if no language specific URL segment exists
sk: Názov kategórie uvedený v adrese URL sa použije, ak neexistuje žiadny jazykovo špecifický segment adresy URL.

en: The name of the product shown in the URL, will be used if no language specific URL segment exists
sk: Názov produktu uvedený v adrese URL sa použije, ak neexistuje žiadny jazykovo špecifický segment adresy URL.

en: The option is only shown on the web site after that date and time
sk: Táto možnosť sa na webovej lokalite zobrazí až po tomto dátume a čase.

en: The option is only shown on the web site until that date and time
sk: Táto možnosť sa na webovej lokalite zobrazuje len do tohto dátumu a času.

en: The rule is only used after that date and time
sk: Pravidlo sa použije až po tomto dátume a čase

en: The rule is only used until that date and time
sk: Pravidlo sa používa len do tohto dátumu a času

en: The step value allowed for quantities in the basket, e.g. "0.1" for fractional quantities or "5" for multiple of five articles
sk: Povolená hodnota kroku pre množstvá v košíku, napr. "0,1" pre zlomkové množstvá alebo "5" pre násobok piatich kusov

en: The uploaded file exceeds the max. allowed filesize
sk: Nahraný súbor prekračuje maximálnu povolenú veľkosť

en: The uploaded file was only partially uploaded
sk: Nahraný súbor bol nahraný len čiastočne

en: Theme to change the layout of your shop
sk: Téma na zmenu rozloženia vášho obchodu

en: Three letter ISO currency code
sk: Trojpísmenový kód meny ISO

en: Time frame (optional)
sk: Časový rámec (nepovinné)

en: Timestamp
sk: Časová pečiatka

en: Title
sk: Titulok

en: Toggle dropdown
sk: Prepínanie rozbaľovacieho zoznamu

en: Toogle selection
sk: Výber Toogle

en: Top countries
sk: Najlepšie krajiny

en: Total
sk: Celkom

en: Total orders
sk: Celkový počet objednávok

en: Total orders within the last seven days compared to the period before
sk: Celkový počet objednávok za posledných sedem dní v porovnaní s predchádzajúcim obdobím

en: Total ratings
sk: Celkové hodnotenia

en: Translate text
sk: Preložiť text

en: Translations
sk: Preklady

en: Tree node menu
sk: Ponuka uzlov stromu

en: Two letter ISO country code
sk: Dvojpísmenový kód krajiny ISO

en: Two letter ISO language code
sk: Dvojpísmenový kód jazyka ISO

en: Type
sk: Typ

en: Type position (optional)
sk: Typ polohy (voliteľné)

en: Types
sk: Typy

en: Types for additional images like icons
sk: Typy pre ďalšie obrázky, napríklad ikony

en: Types for additional prices like per one lb/kg or per month
sk: Typy pre ďalšie ceny, ako napríklad za jednu libru/kg alebo za mesiac

en: Types for additional texts like per one lb/kg or per month
sk: Typy pre ďalšie texty, ako napríklad za jednu libru/kg alebo za mesiac

en: URL of the customer web site
sk: URL adresa webového sídla zákazníka

en: URL of the supplier web site
sk: URL adresa webového sídla dodávateľa

en: URL segment
sk: Segment URL

en: URL target
sk: Cieľová adresa URL

en: Unable to call method "%1$s"
sk: Nepodarilo sa zavolať metódu "%1$s"

en: Unable to read content from "%1$s"
sk: Nie je možné prečítať obsah z "%1$s"

en: Unfinished orders
sk: Nedokončené objednávky

en: Unfinished orders within the last seven days compared to the period before
sk: Nedokončené objednávky za posledných sedem dní v porovnaní s predchádzajúcim obdobím

en: Unique article code related to stock levels, e.g. from the ERP system, an EAN/GTIN number or self invented
sk: Jedinečný kód tovaru súvisiaci so stavom zásob, napr. zo systému ERP, číslo EAN/GTIN alebo vlastný kód.

en: Unique attribute code (required)
sk: Jedinečný kód atribútu (povinné)

en: Unique attribute code, e.g. "green" for attributes of type "color"
sk: Jedinečný kód atribútu, napr. "green" pre atribúty typu "color"

en: Unique category code (required)
sk: Jedinečný kód kategórie (povinné)

en: Unique category code, either from external system or self-invented
sk: Jedinečný kód kategórie, buď z externého systému, alebo vynájdený vlastnými silami

en: Unique code (required)
sk: Unikátny kód (povinné)

en: Unique code to identify the service, usually self-invented
sk: Jedinečný kód na identifikáciu služby, ktorý si zvyčajne vymyslíte sami

en: Unique customer account name
sk: Jedinečný názov účtu zákazníka

en: Unique customer e-mail address
sk: Jedinečná e-mailová adresa zákazníka

en: Unique group code (required)
sk: Jedinečný kód skupiny (povinné)

en: Unique service code (required)
sk: Jedinečný kód služby (povinné)

en: Unique site code (required)
sk: Jedinečný kód lokality (povinné)

en: Unique supplier code
sk: Jedinečný kód dodávateľa

en: Unique type code
sk: Jedinečný kód typu

en: Unique type code (required)
sk: Jedinečný kód typu (povinné)

en: Unique type code, e.g. "color" for attributes like "green", "blue", "red"
sk: Jedinečný kód typu, napr. "color" pre atribúty ako "green", "blue", "red".

en: Unit price
sk: Jednotková cena

en: Unknown upload error
sk: Neznáma chyba nahrávania

en: Upload CSV
sk: Odoslanie CSV

en: Upload shop icon
sk: Nahratie ikony obchodu

en: Upload shop logo
sk: Nahratie loga obchodu

en: Uploaded
sk: Nahrané

en: Use
sk: Použite

en: User groups
sk: Skupiny používateľov

en: Usual time frame for the delivery of the product
sk: Obvyklý časový rámec dodania výrobku

en: VAT ID
sk: IČ DPH

en: Value
sk: Hodnota

en: Value added tax identifier (optional)
sk: Identifikátor dane z pridanej hodnoty (nepovinné)

en: Variant attributes
sk: Atribúty variantu

en: Variant product attributes that are stored with the ordered products
sk: Variantné atribúty produktu, ktoré sú uložené spolu s objednanými produktmi

en: Vendor
sk: Predajca

en: Verified
sk: Overené

en: View details
sk: Zobraziť podrobnosti

en: Warehouse or local store if your articles are available at several locations
sk: Sklad alebo miestny obchod, ak sú vaše výrobky dostupné na viacerých miestach

en: Web site
sk: Webové sídlo

en: Web site URL (optional)
sk: Adresa URL webového sídla (nepovinné)

en: Weeks
sk: Týždne

en: Weight
sk: Váha

en: When the account and e-mail address has been verified
sk: Po overení účtu a e-mailovej adresy

en: Width
sk: Šírka

en: YYYY-MM-DD hh:mm:ss (optional)
sk: d. m. Y hh:mm:ss (voliteľné)

en: Years
sk: Roky

en: You are going to delete one or more entries. Would you like to proceed?
sk: Vymažete jednu alebo viac položiek. Chcete pokračovať?

en: Your export will be available in a few minutes for download
sk: Váš export bude k dispozícii na stiahnutie za niekoľko minút

en: Your response
sk: Vaša odpoveď

en: Zip code
sk: Kód PSČ

en: Zip code (optional)
sk: PSČ (nepovinné)

en: account
sk: účet

en: address
sk: Adresy

en: address:delivery
sk: Adresa doručenia

en: address:payment
sk: Fakturačná adresa

en: attribute
sk: Atribúty

en: basket
sk: košík

en: bundle
sk: Zväzky

en: catalog
sk: Kategórie

en: category
sk: Kategórie

en: characteristic
sk: Charakteristika

en: code
sk: Kódy

en: company
sk: Spoločnosť

en: configuration
sk: konfigurácia

en: countcountry
sk: grófstvo

en: countday
sk: Objednávky za deň

en: counthour
sk: hodina

en: coupon
sk: kupón

en: customer
sk: zákazník

en: dashboard
sk: prístrojová doska

en: day
sk: deň

en: deliverytype
sk: typ dodávky

en: download
sk: stiahnuť

en: goods
sk: Katalóg

en: group
sk: skupina

en: hour
sk: hodina

en: image
sk: Obrázky

en: invoice
sk: faktúra

en: latest
sk: Najnovšie

en: locale/currency
sk: miestny jazyk / mena

en: locale/language
sk: lokalita/jazyk

en: locale/site
sk: lokalita/miesto

en: log
sk: Logy

en: media
sk: Média

en: miss
sk: Slečna

en: mr
sk: Pán

en: mrs
sk: Paní

en: new
sk: nové

en: no
sk: nie

en: none
sk: žiadne

en: not available any more
sk: už nie je k dispozícii

en: option
sk: možnosť

en: order
sk: objednávka

en: order:phone
sk: objednávka:telefón

en: order:web
sk: objednávka:web

en: pay:-1
sk: plat:-1

en: pay:0
sk: platiť:0

en: pay:1
sk: platiť: 1

en: pay:2
sk: platiť: 2

en: pay:3
sk: platiť: 3

en: pay:4
sk: platiť: 4

en: pay:5
sk: platiť: 5

en: pay:6
sk: platiť: 6

en: pay:7
sk: platiť: 7

en: paymenttype
sk: typ platby

en: physical
sk: fyzická stránka

en: plugin
sk: zásuvný modul

en: price
sk: Ceny

en: product
sk: Produkty

en: property
sk: Vlastnosti

en: reason:-1
sk: dôvod:-1

en: reason:0
sk: dôvod:0

en: reason:1
sk: dôvod: 1

en: related
sk: Produkty

en: review
sk: Recenzie

en: rule
sk: pravidlo

en: sales
sk: predaj

en: salesweekday
sk: predajný týždeň

en: selected
sk: vybrané

en: selection
sk: Varianty

en: service
sk: Služby

en: servicedelivery
sk: doručenie so službami

en: servicepayment
sk: platba za služby

en: settings
sk: nastavenia

en: setup
sk: nastavenie

en: special
sk: špeciálne

en: stat:-1
sk: štatistika:-1

en: stat:0
sk: štatistika:0

en: stat:1
sk: štatistika: 1

en: stat:2
sk: štatút: 2

en: stat:3
sk: štatút: 3

en: stat:4
sk: štatút: 4

en: stat:5
sk: štatút: 5

en: stat:6
sk: štatút: 6

en: stat:7
sk: štatút: 7

en: status:-1
sk: stav:-1

en: status:-2
sk: stav:-2

en: status:0
sk: stav:0

en: status:1
sk: stav:1

en: status:2
sk: stav:2

en: stock
sk: zásoby

en: subscription
sk: Predplatné

en: supplier
sk: Dodávatelia

en: tag
sk: Štítky

en: tax:0
sk: daň: 0

en: tax:1
sk: daň: 1

en: text
sk: Texty

en: theme
sk: téma

en: transaction
sk: transakcia

en: type
sk: Typ

en: type/attribute
sk: Atribúty

en: type/attribute/property
sk: typ/atribút/vlastnosť

en: type/customer/property
sk: typ/zákazník/vlastnosť

en: type/media
sk: Média

en: type/plugin
sk: typ/plugin

en: type/price
sk: Ceny

en: type/price/lists
sk: typ/cena/súpisy

en: type/price/property
sk: typ/cena/vlastnosť

en: type/product
sk: Produkty

en: type/product/property
sk: typ/produkt/vlastnosť

en: type/rule
sk: typ/pravidlo

en: type/service
sk: Služby

en: type/service/lists
sk: typ/služba/ zoznamy

en: type/stock
sk: typ/sklad

en: type/tag
sk: Štítky

en: type/text
sk: Texty

en: users
sk: používatelia

en: yes
sk: áno
