aimeos-core - en to lv translation catalogue (774 entries)

en: %1$s
    %2$s %3$s %4$s %5$s
    %6$s %7$s
    %8$s
    %9$s %10$s
    %11$s
    %12$s
    %13$s
    %14$s
    %15$s
    %16$s
    %17$s
    %18$s
lv: %1$s
    %2$s %3$s %4$s %5$s %5$s
    %6$s %7$s
    %8$s
    %9$s %10$s
    %11$s
    %12$s
    %13$s
    %14$s
    %15$s
    %16$s
    %17$s
    %18$s

en: (International) facsimilie number without separation characters, can start with a "+"
lv: (starptautiskais) faksimila numurs bez atdalītājzīmēm, var sākties ar "+".

en: (International) telephone number without separation characters, can start with a "+"
lv: (starptautiskais) tālruņa numurs bez atdalītājzīmēm, var sākties ar "+".

en: + Tax
lv: + Nodokļi

en: <hidden>
lv: <slēptas>

en: API key
lv: API atslēga

en: Account
lv: Konts

en: Active
lv: Aktīvs

en: Actual price
lv: Faktiskā cena

en: Actual price customers can buy the article for on the web site
lv: Faktiskā cena, par kādu klienti var iegādāties rakstu vietnē.

en: Add
lv: Pievienot

en: Add after
lv: Pievienot pēc

en: Add before
lv: Pievienot pirms

en: Additional delivery costs for each item, e.g. $20 for one heavy item will be $100 for five items it total
lv: Papildu piegādes izmaksas par katru vienību, piemēram, 20 $ par vienu smagu vienību būs 100 $ par piecām vienībām.

en: Additional information where the customer's apartment can be found
lv: Papildu informācija par to, kur var atrast klienta dzīvokli

en: Additional information where the supplier's apartment can be found
lv: Papildu informācija, kur var atrast piegādātāja dzīvokli

en: Address 1
lv: Adrese 1

en: Address 2
lv: Adrese 2

en: Address 3
lv: Adrese 3

en: Address identifier of the customer's house for delivery
lv: Adreses identifikators klienta mājai, uz kuru tiks piegādāts sūtījums.

en: Address identifier of the supplier's house for delivery
lv: Piegādātāja mājas adreses identifikators piegādei

en: Admin JQAdm type is empty
lv: Admin JQAdm tips ir tukšs

en: Aimeos caching is disabled by "%1$s"
lv: Aimeos kešatmiņa ir atspējota ar "%1$s"

en: Aimeos debug logging is enabled by "%1$s"
lv: Aimeos atkļūdošanas reģistrēšana ir iespējota ar "%1$s"

en: Aimeos object not available
lv: Aimeos objekts nav pieejams

en: All
lv: Visi

en: All attributes that uniquely define an article, e.g. width, length and color for jeans
lv: Visi atribūti, kas unikāli raksturo izstrādājumu, piemēram, džinsu platums, garums un krāsa.

en: Allow custom price
lv: Atļaut pielāgotu cenu

en: Allow customers to choose themselves how much they want to pay
lv: Ļaujiet klientiem pašiem izvēlēties, cik daudz viņi vēlas maksāt.

en: Alphanumeric string that can identify the group uniquely
lv: Burtciparu virkne, kas ļauj unikāli identificēt grupu.

en: Apply
lv: Piesakies

en: Article specific configuration options, will be available as key/value pairs in the templates
lv: Rakstam specifiskas konfigurācijas opcijas, kas veidnēs būs pieejamas kā atslēgu/vērtību pāri.

en: Attribute
lv: Atribūts

en: Attribute Lists Type
lv: Atribūtu saraksti Tips

en: Attribute Lists Types
lv: Atribūtu sarakstu veidi

en: Attribute Property Type
lv: Atribūts Īpašums Tips

en: Attribute Property Types
lv: Atribūtu īpašību tipi

en: Attribute Type
lv: Atribūtu tips

en: Attribute Types
lv: Atribūtu tipi

en: Attribute position (optional)
lv: Atribūta pozīcija (neobligāti)

en: Attribute properties that are not shared with other attributes
lv: Atribūtu īpašības, kas nav kopīgas ar citiem atribūtiem

en: Attribute type that limits the list of available attributes
lv: Atribūta tips, kas ierobežo pieejamo atribūtu sarakstu.

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Available currency for the current site
lv: Pieejamā valūta pašreizējā vietnē

en: Available intervals in the front-end
lv: Pieejamie intervāli front-end lietojumprogrammā

en: Available language for the current site
lv: Pašreizējās vietnes pieejamā valoda

en: Average product rating and total number of ratings by customers for this product
lv: Vidējais produkta vērtējums un kopējais klientu vērtējumu skaits šim produktam

en: Back in stock
lv: Atgriezties noliktavā

en: Basic
lv: Vienkāršs

en: Basket
lv: Grozs

en: Billing address
lv: Norēķinu adrese

en: Birthday
lv: Dzimšanas diena

en: Birthday of the customer
lv: Klienta dzimšanas diena

en: Boost factor
lv: Paaugstināšanas koeficients

en: Boost factor (optional)
lv: Paaugstināšanas koeficients (pēc izvēles)

en: Bug or suggestion?
lv: Kļūda vai ieteikums?

en: Bulk edit
lv: Lielgabarīta rediģēšana

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Cancel and return to list
lv: Atcelt un atgriezties sarakstā

en: Catalog
lv: Katalogs

en: Catalog Lists Type
lv: Kataloga saraksti Tips

en: Catalog Lists Types
lv: Kataloga saraksti Veidi

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Categories the product can be found in by the user on the web site
lv: Kategorijas, kurās lietotājs var atrast produktu tīmekļa vietnē.

en: Categories the product will be shown for in the promotional section
lv: Kategorijas, kurās produkts tiks parādīts reklāmas sadaļā.

en: Category specific configuration options, will be available as key/value pairs in the templates
lv: Kategorijai specifiskas konfigurācijas opcijas būs pieejamas kā atslēgu/vērtību pāri veidnēs.

en: Change costs/item in %
lv: Izmaiņas izmaksās/pozīcijā %

en: Change rebate in %
lv: Izmaiņas atlaide %

en: Change value in %
lv: Izmaiņas vērtība %

en: Channel
lv: Kanāls

en: Channel the order has been placed
lv: Kanāls pasūtījums ir iesniegts

en: Choose file
lv: Izvēlēties failu

en: City
lv: Pilsēta

en: City or town name (required)
lv: Pilsētas vai pilsētas nosaukums (obligāts)

en: Class "%1$s" does not implement "%2$s"
lv: Klase "%1$s" neimplementē "%2$s".

en: Class "%1$s" not available
lv: Klase "%1$s" nav pieejama

en: Class "%1$s" not found
lv: Klase "%1$s" nav atrasta

en: Close
lv: Aizvērt

en: Code
lv: Kods

en: Code to uniquely identify the site, renaming is dangerous!
lv: Kods, lai unikāli identificētu vietni, pārdēvēšana ir bīstama!

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Comment
lv: Komentārs

en: Comment of the reviewer
lv: Recenzenta komentārs

en: Communication
lv: Saziņa

en: Company
lv: Uzņēmums

en: Company details
lv: Uzņēmuma detaļas

en: Company name (optional)
lv: Uzņēmums nosaukums (neobligāts)

en: Completed orders
lv: Pabeigtie pasūtījumi

en: Completed orders within the last seven days compared to the period before
lv: Pēdējo septiņu dienu laikā izpildītie pasūtījumi salīdzinājumā ar iepriekšējo periodu

en: Config
lv: Konfigurācija

en: Configurable
lv: Konfigurējams

en: Configuration options, will be available as key/value pairs in the list item
lv: Konfigurācijas opcijas būs pieejamas kā atslēgu/vērtību pāri saraksta elementā.

en: Context
lv: Konteksts

en: Copy
lv: Kopēt

en: Copy this entry
lv: Kopēt šo ierakstu

en: Costs
lv: Izmaksas

en: Count
lv: Skaits

en: Country
lv: Valsts

en: Country ID
lv: Valsts ID

en: Country code (required)
lv: Valsts kods (obligāts)

en: Country specific tax rate to calculate and display the included tax (B2C) or add the tax if required (B2B)
lv: Valstij noteikta nodokļa likme, lai aprēķinātu un parādītu iekļauto nodokli (B2C) vai pievienotu nodokli, ja nepieciešams (B2B).

en: Country state code (optional)
lv: Valsts valsts kods (nav obligāts)

en: Coupon
lv: Kupons

en: Coupon provider or coupon decorator configuration name
lv: Kupona pakalpojumu sniedzēja vai kupona dekoratora konfigurācijas nosaukums

en: Created
lv: Izveidots

en: Currencies
lv: Valūtas

en: Currency
lv: Valūta

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Custom domain or unique code of your shop
lv: Pielāgots domēns vai unikāls jūsu veikala kods

en: Customer
lv: Klients

en: Customer ID
lv: Klienta ID

en: Customer Lists Type
lv: Klientu sarakstu veids

en: Customer Lists Types
lv: Klientu sarakstu veidi

en: Customer Property Type
lv: Klienta īpašuma tips

en: Customer Property Types
lv: Klientu īpašumu veidi

en: Customer characteristics that are not shared with other customers
lv: Klientu īpašības, kas nav kopīgas ar citiem klientiem

en: Customer comment (optional)
lv: Klienta komentārs (pēc izvēles)

en: Customer e-mail address
lv: Klienta e-pasta adrese

en: Customer password
lv: Klienta parole

en: Customer properties that are not shared with other customers
lv: Klientu īpašības, kas netiek kopīgotas ar citiem klientiem

en: Customer reference
lv: Klientu atsauce

en: Customer reference (optional)
lv: Klienta atsauce (pēc izvēles)

en: Dashboard
lv: Vadības panelis

en: Data
lv: Dati

en: Data set
lv: Datu kopa

en: Dataset
lv: Datu kopa

en: Date of the last delivery status change
lv: Pēdējās piegādes statusa maiņas datums

en: Date of the last payment status change
lv: Pēdējās maksājuma statusa maiņas datums

en: Date the subscription ends
lv: Abonēšanas beigu datums

en: Days
lv: Dienas

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Delete
lv: Dzēst

en: Delete entries?
lv: Dzēst ierakstus?

en: Delete selected entries
lv: Izdzēst atlasītos ierakstus

en: Delete this entry
lv: Dzēst šo ierakstu

en: Deleting reviews is not allowed
lv: Pārskatu dzēšana nav atļauta

en: Delivery
lv: Piegāde

en: Delivery address
lv: Piegādes adrese

en: Delivery date
lv: Piegādes datums

en: Delivery in
lv: Piegāde

en: Delivery or payment costs for the products in the basket of the customer
lv: Piegādes vai maksājumu izmaksas par klienta grozā esošajiem produktiem.

en: Delivery status
lv: Piegādes statuss

en: Delivery timeframe (optional)
lv: Piegādes termiņš (pēc izvēles)

en: Delivery types
lv: Piegādes tipi

en: Delivery within
lv: Piegāde

en: Depending on the selected data set, the list of shown fields for the product will be different
lv: Atkarībā no izvēlētā datu kopuma, parādīto lauku saraksts produktam būs atšķirīgs.

en: Describe your image
lv: Aprakstiet savu tēlu

en: Description of the text content if it's in a foreign language
lv: Teksta satura apraksts, ja tas ir svešvalodā.

en: Descritive name of the currency
lv: Valūtas aprakstošais nosaukums

en: Descritive name of the language
lv: Valodas aprakstošais nosaukums

en: Descritive name of the site
lv: Vietnes aprakstošais nosaukums

en: Discount
lv: Atlaide

en: Display help texts
lv: Rādīt palīdzības tekstus

en: Domain
lv: Domēns

en: Download
lv: Lejupielādēt

en: Download this file
lv: Lejupielādēt šo failu

en: Duplicate entry
lv: Dublējošs ieraksts

en: Duplicate entry (Ctrl+D)
lv: Ieraksta dublēšana (Ctrl+D)

en: E-Mail
lv: E-pasts

en: E-Mail address (required)
lv: E-pasta adrese (obligāts)

en: E-Mail address or account name (required)
lv: E-pasta adrese vai konta nosaukums (obligāti)

en: E-Mail address used for sending shop related e-mails
lv: E-pasta adrese, ko izmanto ar veikalu saistītu e-pasta vēstuļu nosūtīšanai

en: E-mail
lv: E-pasts

en: E-mail address (optional)
lv: E-pasta adrese (neobligāti)

en: E-mail address that belongs to the address
lv: E-pasta adrese, kas pieder adresei

en: EAN, SKU or article number (required)
lv: EAN, SKU vai izstrādājuma numurs (obligāti)

en: Edit
lv: Labot

en: Edit selected entries
lv: Atlasīto ierakstu rediģēšana

en: Edit this entry
lv: Rediģēt šo ierakstu

en: Editor
lv: Autors

en: Email
lv: E-pasts

en: End date
lv: Beigu datums

en: End date (optional)
lv: Beigu datums (pēc izvēles)

en: Enter group ID, code or label
lv: Ievadiet grupas ID, kodu vai etiķeti

en: Entry deleted successfully
lv: Ieraksts veiksmīgi dzēsts

en: Entry saved successfully
lv: Ieraksts veiksmīgi saglabāts

en: Entry specific configuration options, will be available as key/value pairs in the templates
lv: ieraksta īpašās konfigurācijas opcijas, kas būs pieejamas kā atslēgu/vērtību pāri veidnēs.

en: Error
lv: Kļūda

en: Error deleting data
lv: Kļūda, dzēšot datus

en: Error retrieving data
lv: Kļūda datu iegūšanā

en: Error saving data
lv: Kļūda datu saglabāšanā

en: Excl. tax
lv: Bez nodokļiem

en: Execution order of the plugins
lv: Spraudņu izpildes secība

en: Execution order of the rules
lv: Noteikumu izpildes kārtība

en: Export
lv: Eksportēt

en: Facility
lv: Objekts

en: Facsimile
lv: Fakssimils

en: Facsimile number (optional)
lv: Faksimila numurs (pēc izvēles)

en: Factor to boost product in user search over other products (>1.0 positive boost, <1.0 negative boost)
lv: Faktors, kas paaugstina produktu lietotāju meklēšanā salīdzinājumā ar citiem produktiem (>1,0 pozitīvs paaugstinājums, <1,0 negatīvs paaugstinājums).

en: Failed to write file to disk
lv: Fail to write file to disk

en: File
lv: Fails

en: File does not exists: "%1$s"
lv: Faila nav: "%1$s"

en: File upload stopped by extension
lv: Failu augšupielāde apturēta pēc paplašinājuma

en: File uploaded successfully
lv: Failu augšupielāde veikta veiksmīgi

en: Find category
lv: Meklēt kategoriju

en: Find site
lv: Atrast vietni

en: First
lv: Pirmais

en: First name
lv: Vārds

en: First name (optional)
lv: Vārds (pēc izvēles)

en: First name of the person if used in cultures where they are used
lv: Personas vārds, ja tas tiek lietots kultūrās, kurās tas tiek lietots.

en: Floor
lv: Stāvs

en: Floor / Appartment
lv: Stāvs / Dzīvoklis

en: Floor and/or apartment (optional)
lv: Stāvs un/vai dzīvoklis (pēc izvēles)

en: For
lv: Vietnei

en: Generate
lv: Izveidot

en: Generate image
lv: Izveidot attēlu

en: Generate text
lv: Ģenerēt tekstu

en: Given rebate amount
lv: Dotā atlaides summa

en: Go to attribute panel
lv: Pārejiet uz atribūtu paneli

en: Go to property type panel
lv: Pārejiet uz īpašuma tipa paneli

en: Go to the list of attribute types
lv: Pārejiet uz atribūtu tipu sarakstu

en: Granted rebate
lv: Piešķirta atlaide

en: Group
lv: Grupa

en: Group name describing for which members the group is for
lv: Grupas nosaukums, kas apraksta, kuriem dalībniekiem grupa ir paredzēta.

en: Groups
lv: Grupas

en: Height
lv: Augstums

en: Hidden attributes
lv: Slēptie atribūti

en: Hidden product attributes that are stored with the ordered products
lv: Slēptie produktu atribūti, kas tiek saglabāti kopā ar pasūtītajiem produktiem.

en: Highlighted suppliers of the product
lv: Izceltie produkta piegādātāji

en: Honorary title (optional)
lv: Goda nosaukums (pēc izvēles)

en: Honorary titles like Dr., Ph.D, etc.
lv: Goda nosaukumi, piemēram, Dr., Ph.D. u.c.

en: Hours
lv: Stundas

en: House number
lv: Mājas numurs

en: House number (optional)
lv: Mājas numurs (pēc izvēles)

en: How the customer is addressed in e-mails
lv: Kā klients tiek uzrunāts e-pasta vēstulēs

en: How the supplier is addressed in e-mails
lv: Kā piegādātājs tiek uzrunāts e-pasta vēstulēs

en: Hyper-real and dramatic
lv: Hiperreāls un dramatisks

en: ID of a related invoice, e.g. of a changed or refunded invoice
lv: saistītā rēķina ID, piemēram, mainīta vai atmaksāta rēķina ID.

en: ISO currency code (required)
lv: ISO valūtas kods (obligāts)

en: ISO language code (required)
lv: ISO valodas kods (obligāts)

en: Image
lv: Attēls

en: Image description
lv: Attēla apraksts

en: Images will only be shown for that language, useful if the media contains text or is language sepecific
lv: Attēli tiks rādīti tikai attiecīgajā valodā, kas ir noderīgi, ja multivides nesējs satur tekstu vai ir specifisks valodai.

en: Import
lv: Importēt

en: Import/Export jobs
lv: Importa/eksporta darbvietas

en: Incl. tax
lv: Ar nodokli

en: Info
lv: Informācija

en: Insert into
lv: Ievietojiet

en: Insert new entry
lv: Ievietot jaunu ierakstu

en: Insert new entry (Ctrl+I)
lv: Ievietot jaunu ierakstu (Ctrl+I)

en: Internal article name, will be used on the web site and for searching only if no other product names in any language exist
lv: Iekšējais izstrādājuma nosaukums, kas tiks izmantots tīmekļa vietnē un meklēšanā tikai tad, ja nav citu izstrādājumu nosaukumu nevienā valodā.

en: Internal article name, will be used on the web site if no product name for the language is available
lv: Iekšējais raksta nosaukums, kas tiks izmantots tīmekļa vietnē, ja nav pieejams produkta nosaukums attiecīgajā valodā.

en: Internal attribute name, will be used on the web site if no name for the language is available
lv: Iekšējais atribūta nosaukums, kas tiks izmantots tīmekļa vietnē, ja valodas nosaukums nav pieejams.

en: Internal category name, will be used on the web site if no name for the language is available
lv: Iekšējais kategorijas nosaukums, kas tiks izmantots tīmekļa vietnē, ja valodas nosaukums nav pieejams.

en: Internal name (required)
lv: Iekšējais nosaukums (obligāts)

en: Internal type name shown in the administration interface
lv: Iekšējā tipa nosaukums, kas parādīts administrēšanas saskarnē

en: Interval
lv: intervāls

en: Interval (required)
lv: Intervals (obligāts)

en: Invalid characters in class name "%1$s"
lv: Nepareizas rakstzīmes klases nosaukumā "%1$s"

en: Invalid characters in client name "%1$s"
lv: Klienta nosaukumā "%1$s" ir nederīgas rakstzīmes.

en: Invalid class name "%1$s"
lv: Nederīgs klases nosaukums "%1$s"

en: Invalid domain "%1$s"
lv: Nederīgs domēns "%1$s"

en: Invalid factory "%1$s"
lv: Nederīga rūpnīca "%1$s"

en: Invoice
lv: Rēķins

en: Invoice No.
lv: Rēķina Nr.

en: Invoice no.
lv: Rēķina Nr.

en: Invoice number
lv: Rēķina numurs

en: Invoice number for the order
lv: Pasūtījuma rēķina numurs

en: Label
lv: Etiķete

en: Label (required)
lv: Etiķete (obligāti)

en: Label describing the interval, will be used if no name is available
lv: Marķējums, kas apraksta intervālu, tiks izmantots, ja nav pieejams nosaukums.

en: Language
lv: Valoda

en: Language ID
lv: Valodas ID

en: Language of the entered text
lv: Ievadītā teksta valoda

en: Languages
lv: Valodas

en: Last
lv: Pēdējais

en: Last delivery status of the order
lv: Pēdējais pasūtījuma piegādes statuss

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Last name (optional)
lv: Uzvārds (pēc izvēles)

en: Last name (required)
lv: Uzvārds (obligāts)

en: Last name of the person or full name in cultures where no first names are used
lv: Personas uzvārds vai pilns vārds kultūrās, kurās netiek lietoti vārdi.

en: Last payment status of the order
lv: Pasūtījuma pēdējais maksājuma statuss

en: Latest orders
lv: Jaunākie pasūtījumi

en: Length
lv: Garums

en: List of articles that should be sold as one product, often at a reduced price
lv: Izstrādājumu saraksts, kas jāpārdod kā viens produkts, bieži vien par pazeminātu cenu.

en: List of products often bought together
lv: Bieži kopā pirkto produktu saraksts

en: List of suggested products
lv: Ierosināto produktu saraksts

en: List type
lv: Saraksta tips

en: Loading entries ...
lv: Ierakstu ielādēšana ...

en: Locale
lv: Vietne

en: Manual transfer
lv: Manuāla pārsūtīšana

en: Map
lv: Karte

en: Media Lists Type
lv: Mediju saraksti Veids

en: Media Lists Types
lv: Mediju sarakstu veidi

en: Media Property Type
lv: Multivides īpašumu tips

en: Media Property Types
lv: Multivides īpašību veidi

en: Media Type
lv: Multivides veids

en: Media Types
lv: Mediju veidi

en: Media properties
lv: Mediju īpašības

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Message
lv: Ziņa

en: Min. quantity
lv: Minimālais daudzums

en: Minimum quantity
lv: Minimālais daudzums

en: Mobile
lv: Mobilais

en: Mobile number
lv: Mobilā tālruņa numurs

en: Mobile number (optional)
lv: Mobilā tālruņa numurs (pēc izvēles)

en: Model
lv: Modelis

en: Modifed
lv: Modificēts

en: Modified
lv: Modificēts

en: Months
lv: Mēneši

en: More
lv: Vairāk

en: Move this entry up/down
lv: Pārvietot šo ierakstu uz augšu/uz leju

en: Name
lv: Nosaukums

en: Name in URL (optional)
lv: Nosaukums URL adresē (pēc izvēles)

en: Name of the basket
lv: Groza nosaukums

en: Name of the downloaded file when customers saves the file on their computers
lv: Lejupielādētā faila nosaukums, kad klienti saglabā failu savā datorā.

en: Name of the reviewer
lv: Recenzenta vārds un uzvārds

en: Name of your shop shown to your customers
lv: Jūsu veikala nosaukums, kas tiek rādīts jūsu klientiem

en: Natural
lv: Dabas

en: New
lv: Jauns

en: New category
lv: Jauna kategorija

en: New customers
lv: Jauni klienti

en: New customers within the last seven days
lv: Jauni klienti pēdējo septiņu dienu laikā

en: New customers within the last seven days compared to the period before
lv: Jauni klienti pēdējo septiņu dienu laikā salīdzinājumā ar iepriekšējo periodu

en: Next
lv: Nākamais

en: Next date
lv: Nākamais datums

en: Next date (optional)
lv: Nākamais datums (pēc izvēles)

en: Next date the subscription is renewed
lv: Nākamais datums, kad abonements tiek atjaunots

en: No currencies available. Please enable at least one currency
lv: Valūtas nav pieejamas. Lūdzu, iespējojiet vismaz vienu valūtu

en: No entries found
lv: Nav atrasts neviens ieraksts

en: No file was uploaded
lv: Nav augšupielādēts neviens fails

en: No product found
lv: Nav atrasts neviens produkts

en: No theme options available
lv: Nav pieejamas tēmas opcijas

en: No view available
lv: Skats nav pieejams

en: No voucher
lv: Nav kupona

en: Non-shared properties for the media item
lv: Nesadalītās multivides elementa īpašības

en: Non-shared properties for the price item
lv: Cenas vienuma nedalītās īpašības

en: None
lv: Nav

en: Not all entries could be deleted
lv: Ne visus ierakstus var dzēst

en: Not allowed to access JQAdm "%1$s" client
lv: Nav atļauts piekļūt JQAdm "%1$s" klientam

en: Not implemented
lv: Nav īstenots

en: Notes
lv: Piezīmes

en: Notes (not shown to customer)
lv: Piezīmes (klientam netiek rādītas)

en: Number of articles currently in stock, leave empty for an unlimited quantity
lv: Pašlaik noliktavā esošo izstrādājumu skaits, atstājiet tukšu, ja daudzums ir neierobežots.

en: OK
lv: LABI

en: Official VAT ID to determine if the tax needs to be billed in invoices
lv: Oficiālais PVN maksātāja identifikācijas numurs, lai noteiktu, vai nodoklis ir jāiekļauj rēķinos.

en: One provider and zero or more decorator class names separated by commas
lv: Viens pakalpojumu sniedzējs un nulle vai vairāki dekoratoru klases nosaukumi, kas atdalīti ar komatiem.

en: Only .webp, .jpg, .png and .gif are allowed for icons
lv: Ikonas drīkst izmantot tikai .webp, .jpg, .png un .gif formātā.

en: Only .webp, .jpg, .png, .gif and .svg are allowed for logos
lv: Logotipiem atļauts izmantot tikai .webp, .jpg, .png, .gif un .svg formātus.

en: Only super users and administrators can delete entries
lv: Ierakstus var dzēst tikai superlietotāji un administratori.

en: Open
lv: Atvērt

en: Open Qty
lv: Atvērt Daudzums

en: Option
lv: Opcija

en: Optional product components that can be chosen by the customer together with the product
lv: Papildu produkta sastāvdaļas, ko klients var izvēlēties kopā ar produktu.

en: Order
lv: Pasūtījums

en: Order ID
lv: Pasūtījuma ID

en: Order number entered by the customer
lv: Klienta ievadītais pasūtījuma numurs

en: Order of the language/currency combinations
lv: Valodu/valūtu kombināciju secība

en: Order of the service options in the checkout process
lv: Pakalpojumu iespēju secība izrakstīšanās procesā

en: Order of the types in the frontend
lv: Veidu secība frontendā

en: Order totals
lv: Pasūtījumu kopsummas

en: Ordered at
lv: Pasūtīts

en: Orders by country
lv: Pasūtījumi pēc valsts

en: Orders by day
lv: Pasūtījumi pa dienām

en: Orders by hour
lv: Pasūtījumi pa stundām

en: Orders by payment status
lv: Pasūtījumi pēc maksājuma statusa

en: Overwrite the existing file and customers bought it in the past can then download the new content too
lv: Pārrakstīt esošo failu, un klienti, kas to iegādājušies agrāk, var lejupielādēt arī jauno saturu.

en: PHP setting "%1$s" is disabled
lv: PHP iestatījums "%1$s" ir atspējots

en: PHP setting "%1$s" is enabled
lv: PHP iestatījums "%1$s" ir ieslēgts

en: PHP setting for "%1$s" is too low
lv: PHP iestatījums "%1$s" ir pārāk zems

en: Page %1$d of %2$d
lv: Lapa %1$d no %2$d

en: Password
lv: Parole

en: Password (required)
lv: Parole (obligāti)

en: Path
lv: Ceļš

en: Pay date
lv: Maksājuma datums

en: Pay status
lv: Atalgojuma statuss

en: Payment
lv: Apmaksa

en: Payment date
lv: Maksājuma datums

en: Payment status
lv: Maksājuma statuss

en: Payment types
lv: Maksājumu veidi

en: Periods
lv: Periodi

en: Permission denied
lv: Atļauja liegta

en: Personal data
lv: Personas dati

en: Please insert the description of the text that should be generated here
lv: Lūdzu, ievietojiet šeit ģenerējamā teksta aprakstu.

en: Please select
lv: Lūdzu, izvēlieties

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Plugin Type
lv: Spraudņa tips

en: Plugin Types
lv: Spraudņu tipi

en: Plugin label for describing the configured plugin
lv: Spraudņa etiķete konfigurētā spraudņa aprakstam

en: Plugin position (required)
lv: Spraudņa pozīcija (obligāti)

en: Plugin provider or plugin decorator configuration name
lv: Spraudņa nodrošinātāja vai spraudņa dekoratora konfigurācijas nosaukums

en: Position
lv: Pozīcija

en: Position (required)
lv: Amats (obligāti)

en: Postal
lv: Pasts

en: Postal code for delivery if used in the area the customer is living
lv: Pasta indekss piegādei, ja to izmanto teritorijā, kurā dzīvo klients.

en: Postal code for delivery if used in the area the supplier is living
lv: Pasta indekss piegādei, ja tas tiek izmantots piegādātāja dzīvesvietas apgabalā.

en: Postition
lv: Amats

en: Potential problems
lv: Iespējamās problēmas

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Price
lv: Cena

en: Price Lists Type
lv: Cenrāži Tips

en: Price Lists Types
lv: Cenrāžu veidi

en: Price Property Type
lv: Cena Īpašuma veids

en: Price Property Types
lv: Cena Īpašuma veidi

en: Price Type
lv: Cenas veids

en: Price Types
lv: Cenu veidi

en: Price properties
lv: Cenu īpašības

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Problem
lv: Problēma

en: Product
lv: Produkts

en: Product ID
lv: Produkta ID

en: Product ID, SKU or label
lv: Produkta ID, SKU vai etiķete

en: Product Lists Type
lv: Produktu saraksti Tips

en: Product Lists Types
lv: Produktu sarakstu veidi

en: Product Property Type
lv: Produkta īpašība Tips

en: Product Property Types
lv: Produktu īpašību veidi

en: Product Type
lv: Produkta veids

en: Product Types
lv: Produktu veidi

en: Product attributes stored in the basket where customers can enter their own texts or values
lv: Grozā saglabāti produktu atribūti, kuros klienti var ievadīt savus tekstus vai vērtības.

en: Product attributes that are used by other products too
lv: Produkta atribūti, kurus izmanto arī citi produkti

en: Product characteristics that are not shared with other products
lv: Produkta īpašības, kas nav kopīgas ar citiem produktiem

en: Product code
lv: Produkta kods

en: Product costs
lv: Produktu izmaksas

en: Product height, e.g. 20.0 (in yard, inch, etc.)
lv: Izstrādājuma augstums, piemēram, 20,0 (jardos, collas utt.)

en: Product length, e.g. 30.0 (in yard, inch, etc.)
lv: Izstrādājuma garums, piemēram, 30,0 (metros, collas utt.)

en: Product name
lv: Produkta nosaukums

en: Product payment
lv: Produkta apmaksa

en: Product price
lv: Produkta cena

en: Product quantity
lv: Produkta daudzums

en: Product rebate
lv: Produkta atlaide

en: Product shipping
lv: Produkta piegāde

en: Product status
lv: Produkta statuss

en: Product supplier
lv: Produkta piegādātājs

en: Product tax
lv: Preces nodoklis

en: Product type
lv: Produkta veids

en: Product weight, e.g. 1.25 (in pound, ounce, etc.)
lv: Produkta svars, piemēram, 1,25 (mārciņa, unce utt.)

en: Product width, e.g. 17.5 (in yard, inch etc.)
lv: Izstrādājuma platums, piemēram, 17,5 (metros, collas utt.)

en: Products
lv: Produkti

en: Products bought together
lv: Kopā iegādāti produkti

en: Promotion
lv: Veicināšana

en: Properties
lv: Īpašības

en: Property value (required)
lv: Īpašuma vērtība (obligāti)

en: Provider
lv: Nodrošinātājs

en: Provider/decorator class names (required)
lv: Nodrošinātāja/dekoratora klases nosaukumi (obligāti)

en: Purchase
lv: Pirkums

en: Quantity
lv: Daudzums

en: Quantity scale
lv: Daudzuma skala

en: Rating
lv: Vērtējums

en: Rating and number of ratings for the merchant
lv: Tirgotāja vērtējums un vērtējumu skaits

en: Rating of the reviewer
lv: Recenzenta vērtējums

en: Reason
lv: Iemesls

en: Rebate
lv: Atlaide

en: Reduction from the original price, used to calculate the rebate in % and the cross price
lv: Samazinājums no sākotnējās cenas, ko izmanto, lai aprēķinātu atlaidi % un savstarpējo cenu.

en: Reference
lv: Atsauce

en: Reference ID
lv: Atsauces ID

en: Refund
lv: Atmaksa

en: Related ID
lv: Saistīts ID

en: Related order
lv: Saistīts pasūtījums

en: Related order ID (optional)
lv: Saistītā pasūtījuma ID (pēc izvēles)

en: Related order of the customer
lv: Saistīts klienta pasūtījums

en: Remove background
lv: Fona noņemšana

en: Renew
lv: Atjaunot

en: Replace file
lv: Aizstāt failu

en: Request
lv: Pieprasījums

en: Required parameter "%1$s" is missing
lv: Trūkst obligātā parametra "%1$s".

en: Required quantity of articles for block pricing, e.g. one article for $5.00, ten articles for $45.00
lv: Nepieciešamais rakstu daudzums, lai noteiktu grupveida cenu, piemēram, viens raksts par 5,00 $, desmit raksti par 45,00 $.

en: Reset
lv: Atiestatīt

en: Response
lv: Atbildes

en: Response to the reviewer
lv: Atbilde recenzentam

en: Review
lv: Pārskats

en: Reviewed entry
lv: Pārskatītais ieraksts

en: Reviewer name
lv: Recenzenta nosaukums

en: Route name or page ID of the category page if this category should shown on a different page
lv: Maršruta nosaukums vai kategorijas lapas ID, ja šai kategorijai jābūt redzamai citā lapā.

en: Route name or page ID of the product detail page if this product should shown on a different page
lv: Maršruta nosaukums vai izstrādājuma detalizētās lapas ID, ja šis izstrādājums jānorāda citā lapā.

en: Route or page ID (optional)
lv: Maršruta vai lapas ID (pēc izvēles)

en: Rule
lv: Noteikums

en: Rule Type
lv: Noteikuma veids

en: Rule Types
lv: Noteikumu veidi

en: Rule label for describing the configured rule
lv: Noteikuma etiķete konfigurētā noteikuma aprakstam

en: Rule position (required)
lv: Noteikuma pozīcija (obligāti)

en: Rule provider or rule decorator configuration name
lv: Noteikumu nodrošinātāja vai noteikumu dekoratora konfigurācijas nosaukums

en: Rules
lv: Noteikumi

en: Sales by weekday
lv: Pārdošana pa nedēļas dienām

en: Sales of the last 30 days
lv: Pēdējo 30 dienu pārdošanas apjomi

en: Sales per month
lv: Pārdošana mēnesī

en: Salutation
lv: Sveiciens

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save & Close
lv: Saglabāt un aizvērt

en: Save & Copy
lv: Saglabāt un kopēt

en: Save & New
lv: Saglabāt un jauns

en: Save entry (Ctrl+Enter)
lv: Ieraksta saglabāšana (Ctrl+Enter)

en: Save entry (Ctrl+S)
lv: Ieraksta saglabāšana (Ctrl+S)

en: Search
lv: Meklēt

en: Second level type for grouping entries
lv: Otrā līmeņa ierakstu grupēšanas veids

en: Select all entries
lv: Atlasiet visus ierakstus

en: Select file
lv: Izvēlieties failu

en: Service
lv: Pakalpojums

en: Service Lists Type
lv: Pakalpojumu saraksti Tips

en: Service Lists Types
lv: Pakalpojumu sarakstu veidi

en: Service Type
lv: Pakalpojuma veids

en: Service Types
lv: Pakalpojumu veidi

en: Service attribute code
lv: Pakalpojuma atribūta kods

en: Service costs
lv: Pakalpojumu izmaksas

en: Service name
lv: Pakalpojuma nosaukums

en: Service position (required)
lv: Dienesta pozīcija (obligāti)

en: Service price
lv: Pakalpojuma cena

en: Service provider or service decorator configuration name
lv: Pakalpojumu sniedzēja vai pakalpojumu dekoratora konfigurācijas nosaukums

en: Service rebate
lv: Pakalpojumu atlaide

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Ship date
lv: Nosūtīšanas datums

en: Ship status
lv: Kuģa statuss

en: Shipping
lv: Piegāde

en: Shipping / Payment costs
lv: Piegāde / Maksājumu izmaksas

en: Shipping/Payment costs
lv: Piegādes/apmaksas izmaksas

en: Shipping/item
lv: Piegāde/prece

en: Shop domain
lv: Veikala domēns

en: Shop domain (required)
lv: Veikala domēns (obligāts)

en: Shop e-mail
lv: Veikala e-pasts

en: Shop e-mail address (required)
lv: Veikala e-pasta adrese (obligāti)

en: Shop name
lv: Veikala nosaukums

en: Shop name (required)
lv: Veikala nosaukums (obligāts)

en: Shop theme
lv: Veikala tēma

en: Short state code (e.g. NY) if used in the country the customer is living
lv: Īss štata kods (piemēram, NY), ja tas tiek izmantots valstī, kurā klients dzīvo.

en: Short state code (e.g. NY) if used in the country the supplier is living
lv: Īss štata kods (piemēram, NY), ja tas tiek izmantots valstī, kurā dzīvo piegādātājs.

en: Show
lv: Parādīt

en: Show entry
lv: Rādīt ierakstu

en: Show search form
lv: Rādīt meklēšanas veidlapu

en: Show/hide advanced data
lv: Rādīt/noslēpt papildu datus

en: Show/hide details
lv: Rādīt/noslēpt informāciju

en: Show/hide navigation labels
lv: Rādīt/noslēpt navigācijas etiķetes

en: Show/hide this entry
lv: Rādīt/noslēpt šo ierakstu

en: Shown if the article reached a stock level of zero
lv: Parādīts, ja izstrādājums sasniedzis nulles krājumu līmeni.

en: Since when the product is available, used for sorting in the front-end
lv: Kopš brīža, kad produkts ir pieejams, tiek izmantots šķirošanai front-end lietojumprogrammā.

en: Site
lv: Vietne

en: Site specific configuration options, will be available as key/value pairs
lv: Vietnei specifiskas konfigurācijas opcijas būs pieejamas kā atslēgu/vērtību pāri.

en: Site the order was placed at
lv: Vietne, kurā tika veikts pasūtījums

en: Sites
lv: Vietnes

en: Size
lv: Izmērs

en: Sorting of the attributes within the same attribute type
lv: Atribūtu šķirošana viena atribūtu tipa ietvaros

en: Sorting of the suppliers
lv: Piegādātāju šķirošana

en: Source of the invoice, e.g. by web or phone
lv: Rēķina avots, piemēram, tīmeklī vai pa tālruni.

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: Start typing ...
lv: Sāciet rakstīt ...

en: State
lv: Valsts

en: Status
lv: Statuss

en: Stock Type
lv: Krājumu veids

en: Stock Types
lv: Krājumu veidi

en: Stock level
lv: Krājumu līmenis

en: Stock type
lv: Krājumu veids

en: Street
lv: Iela

en: Street name (optional)
lv: Ielas nosaukums (pēc izvēles)

en: Style
lv: Stils

en: Sub-total
lv: Starpsumma

en: Subscription
lv: Abonements

en: Subscription interval with years, months, weeks and days, e.g. "P0Y1M2W3D" for zero years, one month, two weeks and three days
lv: Abonēšanas intervāls ar gadiem, mēnešiem, nedēļām un dienām, piemēram, "P0Y1M2W3D" - nulle gadu, viens mēnesis, divas nedēļas un trīs dienas.

en: Suggested products
lv: Ieteicamie produkti

en: Sum
lv: Summa

en: Supplier
lv: Piegādātājs

en: Supplier name or company
lv: Piegādātāja nosaukums vai uzņēmums

en: Supplier position (required)
lv: Piegādātāja pozīcija (obligāti)

en: Suppliers who manufacture the product
lv: Piegādātāji, kas ražo produktu

en: Tag Type
lv: Birkas veids

en: Tag Types
lv: Marķējuma veidi

en: Tax
lv: Nodokļi

en: Tax rate
lv: Nodokļu likme

en: Tax rate in %
lv: Nodokļu likme %

en: Telephone
lv: Tālrunis

en: Telephone number (optional)
lv: Tālruņa numurs (pēc izvēles)

en: Temporary folder is missing
lv: Trūkst pagaidu mapes

en: Text Lists Type
lv: Teksta saraksti Veids

en: Text Lists Types
lv: Teksta sarakstu veidi

en: Text Type
lv: Teksta veids

en: Text Types
lv: Teksta veidi

en: The article is only shown on the web site after that date and time, useful or seasonal articles
lv: Raksts tīmekļa vietnē tiek parādīts tikai pēc šī datuma un laika, noderīgi vai sezonāli raksti.

en: The article is only shown on the web site until that date and time, useful or seasonal articles
lv: Raksts tīmekļa vietnē tiek rādīts tikai līdz minētajam datumam un laikam, noderīgi vai sezonāli raksti.

en: The entry is only shown on the web site after that date and time
lv: Ieraksts tīmekļa vietnē tiek parādīts tikai pēc šī datuma un laika.

en: The entry is only shown on the web site until that date and time
lv: Ieraksts tīmekļa vietnē tiek rādīts tikai līdz minētajam datumam un laikam.

en: The media title is used for the title tag of the media on the web site
lv: Multivides nosaukums tiek izmantots tīmekļa vietnes multivides nosaukuma birkā.

en: The name of the category shown in the URL, will be used if no language specific URL segment exists
lv: Ja nav valodai specifiska URL segmenta, tiks izmantots URL norādītās kategorijas nosaukums.

en: The name of the product shown in the URL, will be used if no language specific URL segment exists
lv: Ja nav valodai specifiska URL segmenta, tiks izmantots URL parādītā produkta nosaukums.

en: The option is only shown on the web site after that date and time
lv: Šī iespēja tīmekļa vietnē tiek parādīta tikai pēc minētā datuma un laika.

en: The option is only shown on the web site until that date and time
lv: Iespēja tīmekļa vietnē tiek rādīta tikai līdz minētajam datumam un laikam.

en: The rule is only used after that date and time
lv: Noteikums tiek izmantots tikai pēc šī datuma un laika.

en: The rule is only used until that date and time
lv: Noteikums tiek izmantots tikai līdz minētajam datumam un laikam.

en: The step value allowed for quantities in the basket, e.g. "0.1" for fractional quantities or "5" for multiple of five articles
lv: Kāpiena vērtība, kas atļauta daudzumiem grozā, piemēram, "0,1" daļskaitļa daudzumiem vai "5" piecu izstrādājumu reizinājumam.

en: The uploaded file exceeds the max. allowed filesize
lv: Augšupielādētais fails pārsniedz maksimālo atļauto faila izmēru

en: The uploaded file was only partially uploaded
lv: Augšupielādētais fails tika augšupielādēts tikai daļēji.

en: Theme to change the layout of your shop
lv: Tēma, lai mainītu veikala izkārtojumu

en: Three letter ISO currency code
lv: Trīs burtu ISO valūtas kods

en: Time frame (optional)
lv: Termiņš (pēc izvēles)

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Title
lv: Nosaukums

en: Toggle dropdown
lv: Pārslēgt nolaižamo logu

en: Toogle selection
lv: Toogle atlase

en: Top countries
lv: Top valstis

en: Total
lv: Kopā

en: Total orders
lv: Kopējais pasūtījumu skaits

en: Total orders within the last seven days compared to the period before
lv: Kopējais pasūtījumu skaits pēdējo septiņu dienu laikā salīdzinājumā ar iepriekšējo periodu

en: Total ratings
lv: Kopējais vērtējumu skaits

en: Translate text
lv: Tulkot tekstu

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: Tree node menu
lv: Koku mezglu izvēlne

en: Two letter ISO country code
lv: Divu burtu ISO valsts kods

en: Two letter ISO language code
lv: Divu burtu ISO valodas kods

en: Type
lv: Tips

en: Type position (optional)
lv: Ierakstiet pozīciju (pēc izvēles)

en: Types
lv: Veidi

en: Types for additional images like icons
lv: Papildu attēlu, piemēram, ikonu, veidi

en: Types for additional prices like per one lb/kg or per month
lv: Papildu cenu veidi, piemēram, par vienu lb/kg vai mēnesī

en: Types for additional texts like per one lb/kg or per month
lv: Papildu tekstu veidi, piemēram, par vienu lb/kg vai mēnesī

en: URL of the customer web site
lv: Klienta tīmekļa vietnes URL

en: URL of the supplier web site
lv: Piegādātāja tīmekļa vietnes URL

en: URL segment
lv: URL segments

en: URL target
lv: URL mērķis

en: Unable to call method "%1$s"
lv: Nevar izsaukt metodi "%1$s"

en: Unable to read content from "%1$s"
lv: Nevar nolasīt saturu no "%1$s"

en: Unfinished orders
lv: Nepabeigtie pasūtījumi

en: Unfinished orders within the last seven days compared to the period before
lv: Nepabeigtie pasūtījumi pēdējo septiņu dienu laikā salīdzinājumā ar iepriekšējo periodu

en: Unique article code related to stock levels, e.g. from the ERP system, an EAN/GTIN number or self invented
lv: unikāls izstrādājuma kods, kas saistīts ar krājumu līmeni, piemēram, no ERP sistēmas, EAN/GTIN numurs vai paša izdomāts kods.

en: Unique attribute code (required)
lv: Unikālais atribūta kods (obligāts)

en: Unique attribute code, e.g. "green" for attributes of type "color"
lv: Unikāls atribūta kods, piemēram, "green" tipa "color" atribūtiem.

en: Unique category code (required)
lv: Unikāls kategorijas kods (obligāts)

en: Unique category code, either from external system or self-invented
lv: Unikāls kategorijas kods no ārējās sistēmas vai paša izstrādāts.

en: Unique code (required)
lv: Unikālais kods (obligāts)

en: Unique code to identify the service, usually self-invented
lv: Unikāls kods pakalpojuma identificēšanai, parasti pašu izgudrots.

en: Unique customer account name
lv: Unikāls klienta konta nosaukums

en: Unique customer e-mail address
lv: Unikāla klienta e-pasta adrese

en: Unique group code (required)
lv: Unikāls grupas kods (obligāts)

en: Unique service code (required)
lv: Unikāls pakalpojuma kods (obligāts)

en: Unique site code (required)
lv: Unikālais vietnes kods (obligāts)

en: Unique supplier code
lv: Unikāls piegādātāja kods

en: Unique type code
lv: Unikāls tipa kods

en: Unique type code (required)
lv: Unikālais tipa kods (obligāts)

en: Unique type code, e.g. "color" for attributes like "green", "blue", "red"
lv: Unikāls tipa kods, piemēram, "color" tādiem atribūtiem kā "green", "blue", "red".

en: Unit price
lv: Vienības cena

en: Unknown upload error
lv: Nezināma augšupielādes kļūda

en: Upload CSV
lv: CSV augšupielāde

en: Upload shop icon
lv: Augšupielādēt veikala ikonu

en: Upload shop logo
lv: Augšupielādēt veikala logotipu

en: Uploaded
lv: Augšupielādēts

en: Use
lv: Izmantojiet

en: User groups
lv: Lietotāju grupas

en: Usual time frame for the delivery of the product
lv: Parastais produkta piegādes termiņš

en: VAT ID
lv: PVN maksātāja numurs

en: Value
lv: Vērtība

en: Value added tax identifier (optional)
lv: Pievienotās vērtības nodokļa identifikators (pēc izvēles)

en: Variant attributes
lv: Variantu atribūti

en: Variant product attributes that are stored with the ordered products
lv: Variantu produktu atribūti, kas tiek saglabāti kopā ar pasūtītajiem produktiem.

en: Vendor
lv: Pārdevējs

en: Verified
lv: Pārbaudīts

en: View details
lv: Skatīt informāciju

en: Voucher
lv: Kupons

en: Warehouse or local store if your articles are available at several locations
lv: Noliktava vai vietējais veikals, ja jūsu izstrādājumi ir pieejami vairākās vietās.

en: Web site
lv: Tīmekļa vietne

en: Web site URL (optional)
lv: Tīmekļa vietnes URL (pēc izvēles)

en: Weeks
lv: Nedēļas

en: Weight
lv: Svars

en: When the account and e-mail address has been verified
lv: Kad konts un e-pasta adrese ir verificēta.

en: Width
lv: Platums

en: YYYY-MM-DD hh:mm:ss (optional)
lv: GGGGG-MM-DD hh:mm:ss (pēc izvēles)

en: Years
lv: Gadi

en: You are going to delete one or more entries. Would you like to proceed?
lv: Jūs dzēsīsiet vienu vai vairākus ierakstus. Vai vēlaties turpināt?

en: Your export will be available in a few minutes for download
lv: Pēc dažām minūtēm jūsu eksports būs pieejams lejupielādei.

en: Your response
lv: Jūsu atbilde

en: Zip code
lv: Pasta indekss

en: Zip code (optional)
lv: Pasta indekss (pēc izvēles)

en: account
lv: konts

en: address
lv: Adreses

en: address:delivery
lv: Piegādes adrese

en: address:payment
lv: Norēķinu adrese

en: attribute
lv: Atribūti

en: basket
lv: grozs

en: bundle
lv: komplekts

en: catalog
lv: Kategorijas

en: category
lv: Kategorijas

en: characteristic
lv: Raksturlielumi

en: code
lv: kods

en: company
lv: Uzņēmums

en: configuration
lv: konfigurācija

en: countcountry
lv: valsts

en: countday
lv: Countday

en: counthour
lv: stundu

en: coupon
lv: Kuponi

en: customer
lv: klients

en: dashboard
lv: instrumentu panelis

en: day
lv: diena

en: deliverytype
lv: piegādes veids

en: download
lv: lejupielādēt

en: goods
lv: Katalogs

en: group
lv: grupa

en: hour
lv: stundu

en: image
lv: Attēli

en: invoice
lv: rēķins

en: latest
lv: Jaunākie

en: locale
lv: vietne

en: locale/currency
lv: Valūtas

en: locale/language
lv: Valodas

en: locale/site
lv: vietne/vietne

en: marketing
lv: mārketings

en: media
lv: plašsaziņas līdzekļi

en: miss
lv: .

en: new
lv: jauns

en: no
lv: nē

en: none
lv: nav

en: not available any more
lv: vairs nav pieejams

en: option
lv: Opcijas

en: order
lv: Pasūtījumi

en: order:phone
lv: tālrunis

en: order:web
lv: pasūtījums:web

en: pay:-1
lv: alga: -1

en: pay:0
lv: dzēsts

en: pay:1
lv: maksāt: 1

en: pay:2
lv: maksāt: 2

en: pay:3
lv: maksāt: 3

en: pay:4
lv: maksāt: 4

en: pay:5
lv: maksāt: 5

en: pay:6
lv: saņemts

en: pay:7
lv: maksāt: 7

en: paymenttype
lv: maksājuma veids

en: physical
lv: fiziskā

en: plugin
lv: spraudnis

en: price
lv: Cenas

en: product
lv: Produkti

en: property
lv: īpašums

en: reason:-1
lv: iemesls:-1

en: reason:0
lv: iemesls:0

en: reason:1
lv: iemesls: 1

en: related
lv: Produkti

en: review
lv: Atsauksmes

en: rule
lv: noteikums

en: sales
lv: pārdošana

en: salesweekday
lv: pārdošanas nedēļas diena

en: selected
lv: atlasīts

en: selection
lv: atlase

en: service
lv: Servisi

en: servicedelivery
lv: apkalpotipiegāde

en: servicepayment
lv: pakalpojumu apmaksa

en: settings
lv: iestatījumi

en: setup
lv: iestatīšana

en: special
lv: īpašs

en: stat:-1
lv: Statistika:-1

en: stat:0
lv: dzēsts

en: stat:1
lv: statistika: 1

en: stat:2
lv: stat: 2

en: stat:3
lv: stat: 3

en: stat:4
lv: stat: 4

en: stat:5
lv: stat: 5

en: stat:6
lv: statuss: 6

en: stat:7
lv: statuss: 7

en: status:-1
lv: statuss:-1

en: status:-2
lv: statuss:-2

en: status:0
lv: statuss:0

en: status:1
lv: statuss:1

en: status:2
lv: statuss:2

en: stock
lv: krājums

en: subscription
lv: Abonēšana

en: supplier
lv: Piegādātāji

en: tag
lv: birka

en: tax:0
lv: nodoklis:0

en: tax:1
lv: nodoklis: 1

en: text
lv: teksts

en: theme
lv: tēma

en: transaction
lv: darījums

en: type
lv: Tips

en: type/attribute
lv: Atribūti

en: type/attribute/property
lv: tips/atribūts/īpašība

en: type/customer/property
lv: tips/klients/īpašums

en: type/media
lv: tips/mediji

en: type/media/property
lv: type/media/properties

en: type/plugin
lv: tips/plugin

en: type/price
lv: Cenas

en: type/price/lists
lv: tips/cena/cenas/sezonas

en: type/price/property
lv: tips/cena/īpašība

en: type/product
lv: Produkti

en: type/product/lists
lv: Produktu saraksts

en: type/product/property
lv: tips/produkts/īpašība

en: type/rule
lv: tips/noteikums

en: type/service
lv: Servisi

en: type/service/lists
lv: tips/pakalpojums/saraksti

en: type/stock
lv: tips/krājumi

en: type/tag
lv: tips/marķējums

en: type/text
lv: tips/teksts

en: users
lv: lietotāji

en: yes
lv: jā
