aimeos-core - en to et translation catalogue (748 entries)

en: (International) facsimilie number without separation characters, can start with a "+"
et: (rahvusvaheline) facsimilie number ilma eraldusmärkideta, võib alata "+" tähega.

en: (International) telephone number without separation characters, can start with a "+"
et: (rahvusvaheline) telefoninumber ilma eraldusmärkideta, võib alata "+" tähega.

en: + Tax
et: + maksud

en: <hidden>
et: <varjatud>

en: API key
et: API võti

en: Account
et: Konto

en: Active
et: Aktiivne

en: Actual price
et: Tegelik hind

en: Actual price customers can buy the article for on the web site
et: Tegelik hind, mille eest kliendid saavad artiklit osta veebilehel

en: Add
et: Lisa

en: Add after
et: Lisa pärast

en: Add before
et: Lisa enne

en: Additional delivery costs for each item, e.g. $20 for one heavy item will be $100 for five items it total
et: Täiendavad tarnekulud iga eseme kohta, nt 20 dollarit ühe raske eseme eest on 100 dollarit viie eseme eest kokku.

en: Additional information where the customer's apartment can be found
et: Lisateave, kus kliendi korter asub

en: Additional information where the supplier's apartment can be found
et: Lisateave, kus tarnija korterit võib leida

en: Address 1
et: Aadress 1

en: Address 2
et: Aadress 2

en: Address 3
et: Aadress 3

en: Address identifier of the customer's house for delivery
et: Kliendi maja aadressi identifikaator kohaletoimetamiseks

en: Address identifier of the supplier's house for delivery
et: Tarnija maja aadressi identifikaator tarne puhul

en: Admin JQAdm type is empty
et: Admin JQAdm tüüp on tühi

en: Advanced
et: Täiustatud

en: Aimeos caching is disabled by "%1$s"
et: Aimeose vahemälu on välja lülitatud "%1$s"

en: Aimeos debug logging is enabled by "%1$s"
et: Aimeose vigade logimine on lubatud "%1$s" abil.

en: Aimeos object not available
et: Aimeose objekt ei ole saadaval

en: All
et: Kõik

en: All attributes that uniquely define an article, e.g. width, length and color for jeans
et: Kõik atribuudid, mis määratlevad artikli üheselt, nt teksade laius, pikkus ja värvus.

en: Allow custom price
et: Lubage kohandatud hind

en: Allow customers to choose themselves how much they want to pay
et: Võimaldage klientidel ise valida, kui palju nad soovivad maksta.

en: Alphanumeric string that can identify the group uniquely
et: Tähtnumbriline string, mis võimaldab rühma üheselt identifitseerida.

en: Apply
et: Rakenda

en: Article specific configuration options, will be available as key/value pairs in the templates
et: Artiklispetsiifilised konfiguratsioonivalikud, on mallide võtme/väärtuse paaridena kättesaadavad.

en: Attribute
et: Atribuut

en: Attribute Lists Type
et: Atribuutide nimekirjad Tüüp

en: Attribute Lists Types
et: Atribuutide loetelude tüübid

en: Attribute Property Type
et: Atribuut Omandi tüüp

en: Attribute Property Types
et: Atribuutide omaduste tüübid

en: Attribute Type
et: Atribuudi tüüp

en: Attribute Types
et: Atribuutide tüübid

en: Attribute position (optional)
et: Atribuudi asukoht (vabatahtlik)

en: Attribute properties that are not shared with other attributes
et: Atribuudi omadused, mida ei kasutata koos teiste atribuutidega.

en: Attribute type that limits the list of available attributes
et: Atribuutide tüüp, mis piirab kättesaadavate atribuutide nimekirja.

en: Attributes
et: Omadused

en: Available currency for the current site
et: Kättesaadav valuuta praeguse saidi jaoks

en: Available intervals in the front-end
et: Saadaval olevad intervallid front-end'is

en: Available language for the current site
et: Kättesaadav keel praeguse saidi jaoks

en: Average product rating and total number of ratings by customers for this product
et: Keskmine toote hinnang ja klientide hinnangute koguarv selle toote kohta

en: Back in stock
et: Tagasi laos

en: Basket
et: Ostukorv

en: Billing address
et: Arve esitamise aadress

en: Birthday
et: Sünnipäev

en: Birthday of the customer
et: Kliendi sünnipäev

en: Boost factor
et: Boost-faktor

en: Boost factor (optional)
et: Boost-faktor (valikuline)

en: Bug or suggestion?
et: Viga või ettepanek?

en: Cancel
et: Katkesta

en: Cancel and return to list
et: Tühista ja naase nimekirja

en: Catalog
et: Kataloog

en: Catalog Lists Type
et: Kataloogi nimekirjad Tüüp

en: Catalog Lists Types
et: Kataloogi nimekirjad Tüübid

en: Categories
et: Kategooriad

en: Categories the product can be found in by the user on the web site
et: Kategooriad, milles kasutaja võib toodet veebilehel leida.

en: Categories the product will be shown for in the promotional section
et: Kategooriad, mille puhul toode näidatakse reklaamiosas

en: Category specific configuration options, will be available as key/value pairs in the templates
et: Kategooriaspetsiifilised konfiguratsioonivalikud on mallide võtme/väärtuse paaridena kättesaadavad.

en: Change costs/item in %
et: Muutus kulud/artikli kohta (%)

en: Change rebate in %
et: Muuda tagasimakseid protsentides

en: Change value in %
et: Muutuse väärtus protsentides

en: Channel
et: Kanal

en: Channel the order has been placed
et: Kanal, mille tellimus on esitatud

en: Choose file
et: Vali fail

en: City
et: Linn

en: City or town name (required)
et: Linna või paikkonna nimi (nõutav)

en: Class "%1$s" does not implement "%2$s"
et: Klass "%1$s" ei rakenda klassi "%2$s".

en: Class "%1$s" not available
et: Klass "%1$s" ei ole saadaval

en: Class "%1$s" not found
et: Klassi "%1$s" ei leitud

en: Close
et: Sulge

en: Code
et: Kood

en: Code to uniquely identify the site, renaming is dangerous!
et: Kood, et sait oleks üheselt identifitseeritav, ümbernimetamine on ohtlik!

en: Columns
et: Veerud

en: Comment
et: Kommentaar

en: Comment of the reviewer
et: Arvustaja kommentaar

en: Communication
et: Kommunikatsioon

en: Company
et: Ettevõte

en: Company details
et: Ettevõtte andmed

en: Company name (optional)
et: Ettevõtte nimi (vabatahtlik)

en: Completed orders
et: Lõpetatud tellimused

en: Completed orders within the last seven days compared to the period before
et: Viimase seitsme päeva jooksul täidetud tellimused võrreldes eelneva perioodiga

en: Configurable
et: Konfigureeritav

en: Configuration options, will be available as key/value pairs in the list item
et: Konfigureerimisvalikud, on saadaval võtme/väärtuse paaridena loeteluelemendis

en: Context
et: Kontekst

en: Copy
et: Koopia

en: Copy this entry
et: Kopeeri see kanne

en: Costs
et: Kulud

en: Count
et: Krahv

en: Country
et: Riik

en: Country ID
et: Riigi ID

en: Country code (required)
et: Riigi kood (nõutav)

en: Country specific tax rate to calculate and display the included tax (B2C) or add the tax if required (B2B)
et: Riigipõhine maksumäär, et arvutada ja kuvada sisalduv maks (B2C) või vajadusel lisada maks (B2B).

en: Country state code (optional)
et: Riigi kood (vabatahtlik)

en: Coupon
et: Kupong

en: Coupon provider or coupon decorator configuration name
et: Kupongi pakkuja või kupongi kujundaja konfiguratsiooni nimi

en: Created
et: Loodud

en: Currencies
et: Valuutad

en: Currency
et: Valuuta

en: Custom
et: Kohandatud

en: Custom domain or unique code of your shop
et: Teie poe kohandatud domeen või unikaalne kood

en: Customer
et: Klient

en: Customer ID
et: Kliendi ID

en: Customer Lists Type
et: Klientide nimekirjad Tüüp

en: Customer Lists Types
et: Klientide nimekirjade tüübid

en: Customer Property Type
et: Klient Kinnisvara tüüp

en: Customer Property Types
et: Klientide kinnisvaratüübid

en: Customer characteristics that are not shared with other customers
et: Klientide omadused, mida ei jagata teiste klientidega

en: Customer comment (optional)
et: Kliendi kommentaar (vabatahtlik)

en: Customer e-mail address
et: Kliendi e-posti aadress

en: Customer password
et: Kliendi parool

en: Customer properties that are not shared with other customers
et: Kliendi omadused, mida ei jagata teiste klientidega

en: Customer reference
et: Kliendi viide

en: Customer reference (optional)
et: Kliendi viide (vabatahtlik)

en: Dashboard
et: Armatuurlaud

en: Data
et: Andmed

en: Data set
et: Andmekogum

en: Dataset
et: Andmekogum

en: Date of the last delivery status change
et: Viimase tarnestatuse muutuse kuupäev

en: Date of the last payment status change
et: Viimase makse staatuse muutmise kuupäev

en: Date the subscription ends
et: Tellimuse lõppemise kuupäev

en: Days
et: Päevad

en: Default
et: Vaikimisi

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete entries?
et: Kustutada kirjeid?

en: Delete selected entries
et: Valitud kirjete kustutamine

en: Delete this entry
et: Kustuta see kanne

en: Deleting reviews is not allowed
et: Arvustuste kustutamine ei ole lubatud

en: Delivery
et: Saadetis

en: Delivery address
et: Saadetise kättetoimetamise aadress

en: Delivery date
et: Tarnekuupäev

en: Delivery in
et: Kohaletoimetamine

en: Delivery or payment costs for the products in the basket of the customer
et: Kliendi ostukorvis olevate toodete tarne- või maksekulud

en: Delivery status
et: Tarne staatus

en: Delivery timeframe (optional)
et: Tarneaeg (vabatahtlik)

en: Delivery types
et: Tarnetüübid

en: Delivery within
et: Kättetoimetamine ajavahemikus

en: Depending on the selected data set, the list of shown fields for the product will be different
et: Sõltuvalt valitud andmekogumist on toote näidatavate väljade nimekiri erinev.

en: Describe your image
et: Kirjeldage oma kuvandit

en: Description of the text content if it's in a foreign language
et: Teksti sisu kirjeldus, kui see on võõrkeelne.

en: Descritive name of the currency
et: Valuuta kirjeldav nimetus

en: Descritive name of the language
et: Keele kirjeldav nimetus

en: Descritive name of the site
et: Saidi kirjeldav nimi

en: Discount
et: Allahindlus

en: Display help texts
et: Abitekstide kuvamine

en: Domain
et: Domeen

en: Download
et: Lae alla

en: Download this file
et: Lae see fail alla

en: Duplicate entry
et: Topelt kanne

en: Duplicate entry (Ctrl+D)
et: Kande dubleerimine (Ctrl+D)

en: E-Mail
et: E-kiri

en: E-Mail address (required)
et: E-posti aadress (nõutav)

en: E-Mail address or account name (required)
et: E-posti aadress või konto nimi (nõutav)

en: E-Mail address used for sending shop related e-mails
et: E-posti aadress, mida kasutatakse kauplusega seotud e-kirjade saatmiseks

en: E-mail
et: E-post

en: E-mail address (optional)
et: E-posti aadress (vabatahtlik)

en: E-mail address that belongs to the address
et: E-posti aadress, mis kuulub aadressile

en: EAN, SKU or article number (required)
et: EAN, SKU või artikli number (nõutav)

en: Edit
et: Muuda

en: Edit selected entries
et: Valitud kirjete muutmine

en: Edit this entry
et: Muuda seda kirjet

en: Editor
et: Toimetaja

en: Email
et: E-post

en: End date
et: Lõppkuupäev

en: End date (optional)
et: Lõppkuupäev (vabatahtlik)

en: Enter group ID, code or label
et: Sisestage grupi ID, kood või märgis

en: Entry deleted successfully
et: Kirje edukalt kustutatud

en: Entry saved successfully
et: Kirje salvestatud edukalt

en: Entry specific configuration options, will be available as key/value pairs in the templates
et: Sissekande spetsiifilised konfiguratsioonivalikud, on saadaval võtme/väärtuse paaridena mallides.

en: Error
et: Viga

en: Error deleting data
et: Viga andmete kustutamisel

en: Error retrieving data
et: Viga andmete pärimisel

en: Error saving data
et: Viga andmete salvestamisel

en: Excl. tax
et: Välja arvatud maksud

en: Execution order of the plugins
et: Pistikprogrammide täitmise järjekord

en: Execution order of the rules
et: Eeskirjade täitmise järjekord

en: Export
et: Eksport

en: Facility
et: Rajatis

en: Facsimile
et: Faksile

en: Facsimile number (optional)
et: Faksinumber (vabatahtlik)

en: Factor to boost product in user search over other products (>1.0 positive boost, <1.0 negative boost)
et: Faktor, mis tõstab toodet kasutaja otsingus teiste toodete suhtes (>1,0 positiivne tõuge, <1,0 negatiivne tõuge).

en: Failed to write file to disk
et: Faili kirjutamine kettale ebaõnnestus

en: File
et: Faili

en: File does not exists: "%1$s"
et: Faili ei ole olemas: "%1$s"

en: File upload stopped by extension
et: Faili üleslaadimine peatub laienduse järgi

en: File uploaded successfully
et: Faili edukalt üleslaetud

en: Find category
et: Leia kategooria

en: Find site
et: Leia sait

en: First
et: Esimene

en: First name
et: Eesnimi

en: First name (optional)
et: Eesnimi (vabatahtlik)

en: First name of the person if used in cultures where they are used
et: Isiku eesnimi, kui seda kasutatakse kultuurides, kus seda kasutatakse.

en: Floor
et: Põrand

en: Floor / Appartment
et: Korrus / korter

en: Floor and/or apartment (optional)
et: Korrus ja/või korter (valikuline)

en: For
et: Sest

en: Generate
et: Genereeri

en: Generate image
et: Pildi genereerimine

en: Generate text
et: Teksti genereerimine

en: Given rebate amount
et: Antud tagasimakse summa

en: Go to attribute panel
et: Mine atribuutide paneelile

en: Go to property type panel
et: Mine kinnisvaratüübi paneelile

en: Go to the list of attribute types
et: Minge atribuutide tüüpide loendisse

en: Granted rebate
et: Antud tagasimakse

en: Group
et: Rühm

en: Group name describing for which members the group is for
et: Rühma nimi, mis kirjeldab, millistele liikmetele rühm on mõeldud.

en: Groups
et: Rühmad

en: Height
et: Kõrgus

en: Hidden attributes
et: Varjatud atribuudid

en: Hidden product attributes that are stored with the ordered products
et: Varjatud tooteatribuudid, mis on salvestatud koos tellitud toodetega

en: Highlighted suppliers of the product
et: Toote esiletõstetud tarnijad

en: Honorary title (optional)
et: Aunimetus (vabatahtlik)

en: Honorary titles like Dr., Ph.D, etc.
et: Aunimetused nagu dr., Ph.D. jne.

en: Hours
et: Tunnid

en: House number
et: Maja number

en: House number (optional)
et: Maja number (vabatahtlik)

en: How the customer is addressed in e-mails
et: Kuidas klienti e-kirjades kõnetatakse

en: How the supplier is addressed in e-mails
et: Kuidas tarnijat e-kirjades adresseeritakse

en: Hyper-real and dramatic
et: Hüperreaalne ja dramaatiline

en: ID of a related invoice, e.g. of a changed or refunded invoice
et: seotud arve ID, nt muudetud või tagasimakstud arve.

en: ISO currency code (required)
et: ISO-valuuta kood (nõutav)

en: ISO language code (required)
et: ISO keelekood (nõutav)

en: Image
et: Pilt

en: Image description
et: Pildi kirjeldus

en: Images will only be shown for that language, useful if the media contains text or is language sepecific
et: Pilte näidatakse ainult selle keele jaoks, mis on kasulik, kui meedia sisaldab teksti või on keelespetsiifiline.

en: Import/Export jobs
et: Import/eksport töökohti

en: Incl. tax
et: Sealhulgas maksud

en: Insert into
et: Sisestage

en: Insert new entry
et: Sisesta uus kanne

en: Insert new entry (Ctrl+I)
et: Sisesta uus kirje (Ctrl+I)

en: Internal article name, will be used on the web site and for searching only if no other product names in any language exist
et: Artikli sisemine nimetus, mida kasutatakse veebilehel ja otsingutes ainult siis, kui muid tootenimesid ei ole üheski keeles olemas.

en: Internal article name, will be used on the web site if no product name for the language is available
et: Artikli sisemine nimi, kasutatakse veebilehel, kui keele jaoks ei ole toote nime olemas.

en: Internal attribute name, will be used on the web site if no name for the language is available
et: Sisemine atribuudi nimi, mida kasutatakse veebilehel, kui keele nimi ei ole kättesaadav.

en: Internal category name, will be used on the web site if no name for the language is available
et: Sisemine kategooria nimi, mida kasutatakse veebilehel, kui keele nimi ei ole kättesaadav.

en: Internal name (required)
et: Sisemine nimi (nõutav)

en: Internal type name shown in the administration interface
et: Haldusliideses kuvatav sisemine tüübinimi

en: Interval
et: Intervall

en: Interval (required)
et: Intervall (nõutav)

en: Invalid characters in class name "%1$s"
et: Lubamatud tähemärgid klassi nimes "%1$s"

en: Invalid characters in client name "%1$s"
et: Väärad tähemärgid kliendi nimes "%1$s"

en: Invalid class name "%1$s"
et: Vale klassi nimi "%1$s"

en: Invalid domain "%1$s"
et: Vale domeen "%1$s"

en: Invalid factory "%1$s"
et: factory "%1$s" on vigane

en: Invoice
et: Arve

en: Invoice No.
et: Arve nr.

en: Invoice no.
et: Arve nr.

en: Invoice number
et: Arve number

en: Invoice number for the order
et: Tellimuse arve number

en: Label
et: Silt

en: Label (required)
et: Silt (nõutav)

en: Label describing the interval, will be used if no name is available
et: Intervalli kirjeldav silt, mida kasutatakse, kui nimi puudub.

en: Language
et: Keel

en: Language ID
et: Keele ID

en: Language of the entered text
et: Sisestatud teksti keel

en: Languages
et: Keeled

en: Last
et: Viimane

en: Last delivery status of the order
et: Tellimuse viimane tarne staatus

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Last name (optional)
et: Perekonnanimi (vabatahtlik)

en: Last name (required)
et: Perekonnanimi (nõutav)

en: Last name of the person or full name in cultures where no first names are used
et: Isiku perekonnanimi või täisnimi kultuurides, kus eesnimesid ei kasutata.

en: Last payment status of the order
et: Tellimuse viimane maksestaatus

en: Latest orders
et: Viimased tellimused

en: Length
et: Pikkus

en: List of articles that should be sold as one product, often at a reduced price
et: Loetelu artiklitest, mida tuleks müüa ühe tootena, sageli vähendatud hinnaga

en: List of products often bought together
et: Sageli koos ostetud toodete loetelu

en: List of suggested products
et: Soovitatavate toodete loetelu

en: List type
et: Loetelu tüüp

en: Loading entries ...
et: Kirjete laadimine ...

en: Log
et: Logi

en: Manual transfer
et: Käsitsi üleandmine

en: Map
et: Kaart

en: Media Lists Type
et: Meedia nimekirjad Tüüp

en: Media Lists Types
et: Meedia nimekirjade tüübid

en: Media Property Type
et: Meedia Kinnisvara tüüp

en: Media Property Types
et: Meedia omaduste tüübid

en: Media Type
et: Meedia tüüp

en: Media Types
et: Meediatüübid

en: Media properties
et: Meedia omadused

en: Menu
et: Menüü

en: Message
et: Sõnum

en: Min. quantity
et: Min. kogus

en: Minimum quantity
et: Minimaalne kogus

en: Mobile
et: Mobiilne

en: Mobile number
et: Mobiilinumber

en: Mobile number (optional)
et: Mobiilinumber (vabatahtlik)

en: Model
et: Mudel

en: Modifed
et: Muudetud

en: Modified
et: Muudetud

en: Months
et: Kuu

en: More
et: Rohkem

en: Move this entry up/down
et: Liigutage seda kirjet üles/alla

en: Name
et: Nimi

en: Name in URL (optional)
et: Nimi URL-is (valikuline)

en: Name of the basket
et: Korvi nimi

en: Name of the downloaded file when customers saves the file on their computers
et: Allalaaditud faili nimi, kui kliendid salvestavad faili oma arvutisse.

en: Name of the reviewer
et: Hindaja nimi

en: Name of your shop shown to your customers
et: Teie kaupluse nimi, mida näidatakse teie klientidele

en: Natural
et: Looduslik

en: New
et: Uus

en: New category
et: Uus kategooria

en: New customers
et: Uued kliendid

en: New customers within the last seven days
et: Uued kliendid viimase seitsme päeva jooksul

en: New customers within the last seven days compared to the period before
et: Uued kliendid viimase seitsme päeva jooksul võrreldes eelneva perioodiga

en: Next
et: Järgmine

en: Next date
et: Järgmine kuupäev

en: Next date (optional)
et: Järgmine kuupäev (vabatahtlik)

en: Next date the subscription is renewed
et: Järgmine kuupäev, mil tellimust uuendatakse

en: No currencies available. Please enable at least one currency
et: Valuutad ei ole saadaval. Palun lubage vähemalt üks valuuta

en: No entries found
et: Kirjeid ei leitud

en: No file was uploaded
et: Ühtegi faili ei laaditud üles

en: No product found
et: Toodet ei leitud

en: No theme options available
et: Teemavalikud puuduvad

en: No view available
et: Toote pilt pole kahjuks saadaval

en: No voucher
et: Ei ole vautšerit

en: Non-shared properties for the media item
et: Meediaelemendi mittejagatud omadused

en: Non-shared properties for the price item
et: Hinnaartikli mittejagatud omadused

en: None
et: Puudub

en: Not all entries could be deleted
et: Kõiki kirjeid ei saa kustutada

en: Not allowed to access JQAdm "%1$s" client
et: JQAdm "%1$s" kliendile ei ole lubatud juurdepääs.

en: Not implemented
et: Ei ole rakendatud

en: Notes
et: Märkused

en: Notes (not shown to customer)
et: Märkused (ei näidata kliendile)

en: Number of articles currently in stock, leave empty for an unlimited quantity
et: Hetkel laos olevate artiklite arv, jäta tühjaks, et saada piiramatu kogus.

en: Official VAT ID to determine if the tax needs to be billed in invoices
et: Ametlik käibemaksukohustuslasena registreerimine, et määrata kindlaks, kas maks tuleb arvetes esitada.

en: One provider and zero or more decorator class names separated by commas
et: Üks teenusepakkuja ja null või enam dekoraatoriklassi nime, mis on eraldatud komadega.

en: Only .webp, .jpg, .png and .gif are allowed for icons
et: Ikoonide puhul on lubatud ainult .webp, .jpg, .png ja .gif.

en: Only .webp, .jpg, .png, .gif and .svg are allowed for logos
et: Logode puhul on lubatud ainult .webp, .jpg, .png, .gif ja .svg.

en: Only super users and administrators can delete entries
et: Ainult superkasutajad ja administraatorid saavad kandeid kustutada

en: Open
et: Avatud

en: Open Qty
et: Avatud kogus

en: Option
et: Valik

en: Optional product components that can be chosen by the customer together with the product
et: Valikulised tootekomponendid, mida klient saab valida koos tootega.

en: Order
et: Tellige

en: Order ID
et: Tellimuse ID

en: Order number entered by the customer
et: Kliendi poolt sisestatud tellimuse number

en: Order of the language/currency combinations
et: Keele/valuuta kombinatsioonide järjestus

en: Order of the service options in the checkout process
et: Teenuse valikute järjekord kassasüsteemis

en: Order of the types in the frontend
et: Tüüpide järjestus eesosas

en: Order totals
et: Tellimuse kogusumma

en: Ordered at
et: Tellitud aadressil

en: Orders by country
et: Tellimused riikide kaupa

en: Orders by day
et: Tellimused päevade kaupa

en: Orders by hour
et: Tellimused tundide kaupa

en: Orders by payment status
et: Tellimused maksestaatuse järgi

en: Overwrite the existing file and customers bought it in the past can then download the new content too
et: Kirjutage olemasolev fail üle ja kliendid, kes on seda varem ostnud, saavad seejärel ka uue sisu alla laadida.

en: PHP setting "%1$s" is disabled
et: PHP seade "%1$s" on välja lülitatud

en: PHP setting "%1$s" is enabled
et: PHP seade "%1$s" on lubatud

en: PHP setting for "%1$s" is too low
et: PHP seadistus "%1$s" on liiga madal

en: Page %1$d of %2$d
et: Lehekülg %1$d %2$d-st

en: Password
et: Salasõna

en: Password (required)
et: Parool (nõutav)

en: Path
et: Tee

en: Pay date
et: Makse kuupäev

en: Pay status
et: Palga staatus

en: Payment
et: Makse

en: Payment date
et: Maksmise kuupäev

en: Payment status
et: Makse staatus

en: Payment types
et: Maksetüübid

en: Periods
et: Perioodid

en: Permission denied
et: Luba keelatud

en: Personal data
et: Isikuandmed

en: Please insert the description of the text that should be generated here
et: Palun sisestage siia genereeritava teksti kirjeldus.

en: Please select
et: Palun valige

en: Plugin Type
et: Plugini tüüp

en: Plugin Types
et: Plugini tüübid

en: Plugin label for describing the configured plugin
et: Plugini silt konfigureeritud plugini kirjeldamiseks

en: Plugin position (required)
et: Plugin positsioon (nõutav)

en: Plugin provider or plugin decorator configuration name
et: Plugin provider või plugin decorator konfiguratsiooni nimi

en: Position
et: Positsioon

en: Position (required)
et: Positsioon (nõutav)

en: Postal
et: Posti

en: Postal code for delivery if used in the area the customer is living
et: Postiindeks, kui seda kasutatakse kliendi elukohajärgses piirkonnas.

en: Postal code for delivery if used in the area the supplier is living
et: Postiindeks, kui seda kasutatakse tarnija elukohajärgses piirkonnas.

en: Postition
et: Postitsioon

en: Potential problems
et: Võimalikud probleemid

en: Previous
et: Eelmine

en: Price
et: Hind

en: Price Lists Type
et: Hinnakirjad Tüüp

en: Price Lists Types
et: Hinnakirjade tüübid

en: Price Property Type
et: Hind Kinnisvara tüüp

en: Price Property Types
et: Hind Kinnisvara tüübid

en: Price Type
et: Hinnatüüp

en: Price Types
et: Hinnatüübid

en: Price properties
et: Hinnaomadused

en: Priority
et: Prioriteet

en: Problem
et: Probleem

en: Product
et: Toode

en: Product ID
et: Toote ID

en: Product ID, SKU or label
et: Toote ID, SKU või etikett

en: Product Lists Type
et: Toote nimekirjad Tüüp

en: Product Lists Types
et: Toote nimekirjad Tüübid

en: Product Property Type
et: Toote omandi tüüp

en: Product Property Types
et: Toote omaduste tüübid

en: Product Type
et: Toote tüüp

en: Product Types
et: Tootetüübid

en: Product attributes stored in the basket where customers can enter their own texts or values
et: Korvi salvestatud tooteatribuudid, kuhu kliendid saavad sisestada oma tekstid või väärtused.

en: Product attributes that are used by other products too
et: Toote omadused, mida kasutavad ka teised tooted

en: Product characteristics that are not shared with other products
et: Toote omadused, mis ei ole ühised teiste toodetega

en: Product code
et: Tootekood

en: Product costs
et: Toote kulud

en: Product height, e.g. 20.0 (in yard, inch, etc.)
et: Toote kõrgus, nt 20,0 (meetrites, tollides jne).

en: Product length, e.g. 30.0 (in yard, inch, etc.)
et: Toote pikkus, nt 30,0 (jaarides, tollides jne).

en: Product name
et: Toote nimi

en: Product payment
et: Toote maksmine

en: Product price
et: Toote hind

en: Product quantity
et: Toote kogus

en: Product rebate
et: Toote tagasimakse

en: Product shipping
et: Toote saatmine

en: Product status
et: Toote staatus

en: Product supplier
et: Toote tarnija

en: Product tax
et: Toote maksustamine

en: Product type
et: Toote tüüp

en: Product weight, e.g. 1.25 (in pound, ounce, etc.)
et: Toote kaal, nt 1,25 (nael, unts jne).

en: Product width, e.g. 17.5 (in yard, inch etc.)
et: Toote laius, nt 17,5 (meetrites, tollides jne).

en: Products
et: Tooted

en: Products bought together
et: Koos ostetud tooted

en: Promotion
et: Edendamine

en: Properties
et: Detailsem info

en: Property value (required)
et: Kinnisvara väärtus (nõutav)

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Provider/decorator class names (required)
et: Teenuseosutaja/dekoraatoriklassi nimed (nõutav)

en: Purchase
et: Ostmine

en: Quantity
et: Kogus

en: Quantity scale
et: Koguse skaala

en: Rating
et: Hinne

en: Rating and number of ratings for the merchant
et: Kaupmehe hinnang ja hinnangute arv

en: Rating of the reviewer
et: Hindaja hinnang

en: Reason
et: Põhjus

en: Rebate
et: Allahindlus

en: Reduction from the original price, used to calculate the rebate in % and the cross price
et: Vähendus algsest hinnast, mida kasutatakse allahindluse arvutamiseks (%) ja risthinna arvutamiseks.

en: Reference
et: Viide

en: Reference ID
et: Viide ID

en: Refund
et: Tagasimakse

en: Related ID
et: Seotud ID

en: Related order
et: Seotud tellimus

en: Related order ID (optional)
et: Seotud tellimuse ID (valikuline)

en: Related order of the customer
et: Kliendi seotud tellimus

en: Remove background
et: Eemaldage taust

en: Replace file
et: Asendada faili

en: Request
et: Taotlus

en: Required parameter "%1$s" is missing
et: Nõutav parameeter "%1$s" puudub

en: Required quantity of articles for block pricing, e.g. one article for $5.00, ten articles for $45.00
et: Vajalik artiklite kogus plokkhinnakujunduse jaoks, nt üks artikkel 5,00 $, kümme artiklit 45,00 $ eest.

en: Response
et: Vastus

en: Response to the reviewer
et: Vastus arvustajale

en: Review
et: Ülevaade

en: Reviewed entry
et: Läbivaadatud kanne

en: Reviewer name
et: Arvustaja nimi

en: Route name or page ID of the category page if this category should shown on a different page
et: kategooria lehekülje nimi või lehekülje ID, kui see kategooria peaks olema näidatud teisel leheküljel.

en: Route name or page ID of the product detail page if this product should shown on a different page
et: Teekonna nimi või lehe ID, kui see toode peaks olema näidatud teisel lehel.

en: Route or page ID (optional)
et: Marsruudi või lehekülje ID (valikuline)

en: Rule
et: Reegel

en: Rule Type
et: Reegli tüüp

en: Rule Types
et: Reegli tüübid

en: Rule label for describing the configured rule
et: Reegli silt konfigureeritud reegli kirjeldamiseks

en: Rule position (required)
et: Reegli positsioon (nõutav)

en: Rule provider or rule decorator configuration name
et: Reegli pakkuja või reegli dekoreerija konfiguratsiooni nimi

en: Rules
et: Reeglid

en: Sales by weekday
et: Müük nädalapäevade kaupa

en: Sales of the last 30 days
et: Viimase 30 päeva müük

en: Sales per month
et: Müük kuus

en: Salutation
et: Pöördumine

en: Save
et: Salvesta

en: Save & Close
et: Salvesta ja sulge

en: Save & Copy
et: Salvesta ja kopeeri

en: Save & New
et: Salvesta ja uus

en: Save entry (Ctrl+Enter)
et: Salvesta kanne (Ctrl+Enter)

en: Save entry (Ctrl+S)
et: Salvesta kanne (Ctrl+S)

en: Search
et: Otsi

en: Second level type for grouping entries
et: Teise taseme tüüp kirjete rühmitamiseks

en: Select all entries
et: Valige kõik kanded

en: Select file
et: Valige fail

en: Service
et: Teenus

en: Service Lists Type
et: Teenuste nimekirjad Tüüp

en: Service Lists Types
et: Teenuste nimekirjade tüübid

en: Service Type
et: Teenuse tüüp

en: Service Types
et: Teenuse tüübid

en: Service attribute code
et: Teenuse atribuutide kood

en: Service costs
et: Teenuse kulud

en: Service name
et: Teenuse nimi

en: Service position (required)
et: Teeninduspositsioon (nõutav)

en: Service price
et: Teenuse hind

en: Service provider or service decorator configuration name
et: Teenusepakkuja või teenuse dekoreerija konfiguratsiooni nimi

en: Service rebate
et: Teenuse hinnaalandus

en: Settings
et: Seaded

en: Ship date
et: Laeva kuupäev

en: Ship status
et: Laeva staatus

en: Shipping
et: Kauba kättetoimetamine

en: Shipping / Payment costs
et: Kohaletoimetamise/maksmise kulud

en: Shipping/Payment costs
et: Kohaletoimetamise/maksmise kulud

en: Shipping/item
et: Kohaletoimetamine/artikkel

en: Shop domain
et: Kaupluse domeen

en: Shop domain (required)
et: Kaupluse domeen (nõutav)

en: Shop e-mail
et: Kaupluse e-post

en: Shop e-mail address (required)
et: Poe e-posti aadress (nõutav)

en: Shop name
et: Poe nimi

en: Shop name (required)
et: Kaupluse nimi (nõutav)

en: Shop theme
et: Kaupluse teema

en: Short state code (e.g. NY) if used in the country the customer is living
et: Lühike osariigi kood (nt NY), kui seda kasutatakse riigis, kus klient elab.

en: Short state code (e.g. NY) if used in the country the supplier is living
et: Lühike osariigi kood (nt NY), kui seda kasutatakse riigis, kus tarnija elab.

en: Show
et: Näita

en: Show entry
et: Näita sissekannet

en: Show search form
et: Näita otsinguvormi

en: Show/hide advanced data
et: Täiustatud andmete kuvamine/peitmine

en: Show/hide details
et: Näita/peida üksikasjad

en: Show/hide navigation labels
et: Navigeerimissiltide kuvamine/keelamine

en: Show/hide this entry
et: Näita/peida see kirje

en: Shown if the article reached a stock level of zero
et: Näidatakse, kui artikli varude tase on null

en: Since when the product is available, used for sorting in the front-end
et: Kuna kui toode on saadaval, kasutatakse sorteerimiseks front-end'is.

en: Site
et: Sait

en: Site specific configuration options, will be available as key/value pairs
et: Saitispetsiifilised konfiguratsioonivalikud on kättesaadavad võtme/väärtuse paaridena.

en: Site the order was placed at
et: Tellimus tehti aadressil

en: Sites
et: Saidid

en: Size
et: Suurus

en: Sorting of the attributes within the same attribute type
et: Atribuutide sorteerimine sama atribuutitüübi piires

en: Sorting of the suppliers
et: Tarnijate sorteerimine

en: Source of the invoice, e.g. by web or phone
et: Arve allikas, nt veebi või telefoni teel.

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: Start typing ...
et: Alusta kirjutamist ...

en: State
et: Maakond

en: Status
et: Staatus

en: Stock Type
et: Varu tüüp

en: Stock Types
et: Varude tüübid

en: Stock level
et: Varude tase

en: Stock type
et: Varu tüüp

en: Street
et: Tänav

en: Street name (optional)
et: Tänava nimi (vabatahtlik)

en: Style
et: Stiil

en: Sub-total
et: Vahesumma

en: Subscription
et: Tellimus

en: Subscription interval with years, months, weeks and days, e.g. "P0Y1M2W3D" for zero years, one month, two weeks and three days
et: Tellimusintervall aastatega, kuudega, nädalatega ja päevadega, nt "P0Y1M2W3D" - null aastat, üks kuu, kaks nädalat ja kolm päeva.

en: Suggested products
et: Soovitatud tooted

en: Sum
et: Summa

en: Supplier
et: Tarnija

en: Supplier name or company
et: Tarnija nimi või ettevõte

en: Supplier position (required)
et: Tarnija positsioon (nõutav)

en: Suppliers who manufacture the product
et: Tarnijad, kes toodavad toodet

en: Tag Type
et: Sildi tüüp

en: Tag Types
et: Sildi tüübid

en: Tax
et: Maksud

en: Tax rate
et: Maksumäär

en: Tax rate in %
et: Maksumäär %

en: Telephone
et: Telefon

en: Telephone number (optional)
et: Telefoninumber (vabatahtlik)

en: Temporary folder is missing
et: Ajutine kaust puudub

en: Text Lists Type
et: Tekstiloendid Tüüp

en: Text Lists Types
et: Tekstiloendite tüübid

en: Text Type
et: Teksti tüüp

en: Text Types
et: Teksti tüübid

en: The article is only shown on the web site after that date and time, useful or seasonal articles
et: Artiklit näidatakse veebilehel alles pärast seda kuupäeva ja kellaaega, kasulikud või hooajalised artiklid

en: The article is only shown on the web site until that date and time, useful or seasonal articles
et: Artiklit näidatakse veebilehel ainult kuni selle kuupäevani ja kellaajani, kasulikud või hooajalised artiklid

en: The entry is only shown on the web site after that date and time
et: Kanne kuvatakse veebisaidil alles pärast seda kuupäeva ja kellaaega.

en: The entry is only shown on the web site until that date and time
et: Kanne kuvatakse veebisaidil ainult kuni selle kuupäevani ja kellaajani.

en: The media title is used for the title tag of the media on the web site
et: Meedia pealkirja kasutatakse veebisaidil oleva meedia pealkirjasildi jaoks.

en: The name of the category shown in the URL, will be used if no language specific URL segment exists
et: URL-is näidatud kategooria nimi, mida kasutatakse juhul, kui keelespetsiifiline URL-segment puudub.

en: The name of the product shown in the URL, will be used if no language specific URL segment exists
et: URL-is näidatud toote nime kasutatakse juhul, kui keelespetsiifiline URL-segment puudub.

en: The option is only shown on the web site after that date and time
et: Valikuvõimalus kuvatakse veebisaidil alles pärast seda kuupäeva ja kellaaega.

en: The option is only shown on the web site until that date and time
et: Valik on veebilehel näidatud ainult kuni selle kuupäevani ja kellaajani.

en: The rule is only used after that date and time
et: Reeglit kasutatakse ainult pärast seda kuupäeva ja kellaaega.

en: The rule is only used until that date and time
et: Reeglit kasutatakse ainult kuni selle kuupäevani ja kellaajani.

en: The step value allowed for quantities in the basket, e.g. "0.1" for fractional quantities or "5" for multiple of five articles
et: Korvi koguste lubatud sammuväärtus, nt "0,1" murdosa koguste puhul või "5" viie artikli kordse arvu puhul.

en: The uploaded file exceeds the max. allowed filesize
et: Üleslaaditud fail ületab maksimaalset lubatud failimõõtu.

en: The uploaded file was only partially uploaded
et: Üleslaaditud fail oli ainult osaliselt üleslaetud

en: Theme to change the layout of your shop
et: Teema oma poe kujunduse muutmiseks

en: Three letter ISO currency code
et: Kolmetäheline ISO-valuutakood

en: Time frame (optional)
et: Ajakava (vabatahtlik)

en: Timestamp
et: Ajatempel

en: Title
et: Pealkiri

en: Toggle dropdown
et: Vahetage rippmenüüd

en: Toogle selection
et: Toogle valik

en: Top countries
et: Parimad riigid

en: Total
et: Summa

en: Total orders
et: Tellimused kokku

en: Total orders within the last seven days compared to the period before
et: Tellimuste kogusumma viimase seitsme päeva jooksul võrreldes eelneva perioodiga

en: Total ratings
et: Hinnangud kokku

en: Translate text
et: Teksti tõlkimine

en: Translations
et: Tõlked

en: Tree node menu
et: Puusõlme menüü

en: Two letter ISO country code
et: Kahekohaline ISO riigikood

en: Two letter ISO language code
et: Kahekohaline ISO keelekood

en: Type
et: Tüüp

en: Type position (optional)
et: Tüübipositsioon (valikuline)

en: Types
et: Tüübid

en: Types for additional images like icons
et: Tüübid lisapiltide, näiteks ikoonide jaoks

en: Types for additional prices like per one lb/kg or per month
et: Tüübid lisahindade jaoks, näiteks ühe naela/kg või kuu kohta.

en: Types for additional texts like per one lb/kg or per month
et: Täiendavate tekstide tüübid, näiteks ühe lb/kg või kuu kohta.

en: URL of the customer web site
et: Kliendi veebisaidi URL

en: URL of the supplier web site
et: Tarnija veebisaidi URL

en: URL segment
et: URL-segment

en: URL target
et: URL eesmärk

en: Unable to call method "%1$s"
et: Meetodit "%1$s" ei ole võimalik välja kutsuda.

en: Unable to read content from "%1$s"
et: Ei ole võimalik lugeda sisu "%1$s" lehelt.

en: Unfinished orders
et: Lõpetamata tellimused

en: Unfinished orders within the last seven days compared to the period before
et: Lõpetamata tellimused viimase seitsme päeva jooksul võrreldes eelneva perioodiga

en: Unique article code related to stock levels, e.g. from the ERP system, an EAN/GTIN number or self invented
et: Unikaalne artikli kood, mis on seotud laoseisundiga, nt ERP-süsteemist, EAN/GTIN-number või ise leiutatud kood.

en: Unique attribute code (required)
et: Unikaalne atribuutide kood (kohustuslik)

en: Unique attribute code, e.g. "green" for attributes of type "color"
et: Atribuudi unikaalne kood, nt "roheline" atribuutide puhul, mille tüüp on "color".

en: Unique category code (required)
et: Unikaalne kategooria kood (nõutav)

en: Unique category code, either from external system or self-invented
et: Unikaalne kategooria kood, kas välissüsteemist või ise välja töötatud.

en: Unique code (required)
et: Unikaalne kood (nõutav)

en: Unique code to identify the service, usually self-invented
et: Teenuse identifitseerimiseks kasutatav unikaalne kood, mis on tavaliselt ise välja töötatud.

en: Unique customer account name
et: Unikaalne kliendikonto nimi

en: Unique customer e-mail address
et: Kliendi unikaalne e-posti aadress

en: Unique group code (required)
et: Unikaalne rühmakood (nõutav)

en: Unique service code (required)
et: Unikaalne teenusekood (nõutav)

en: Unique site code (required)
et: Saidi unikaalne kood (nõutav)

en: Unique supplier code
et: Tarnija unikaalne kood

en: Unique type code
et: Unikaalne tüübikood

en: Unique type code (required)
et: Unikaalne tüübikood (nõutav)

en: Unique type code, e.g. "color" for attributes like "green", "blue", "red"
et: Unikaalne tüübikood, nt "color" selliste atribuutide jaoks nagu "roheline", "sinine", "punane".

en: Unit price
et: Ühiku hind

en: Unknown upload error
et: Teadmata üleslaadimisviga

en: Upload CSV
et: CSV üleslaadimine

en: Upload shop icon
et: Laadige poe ikoon üles

en: Upload shop logo
et: Laadige poe logo üles

en: Uploaded
et: Üleslaetud

en: Use
et: Kasutage

en: User groups
et: Kasutajarühmad

en: Usual time frame for the delivery of the product
et: Toote tarnimise tavapärane tähtaeg

en: VAT ID
et: KÄIBEMAKSU IDENTIFITSEERIMISNUMBER

en: Value
et: Väärtus

en: Value added tax identifier (optional)
et: Käibemaksu identifikaator (vabatahtlik)

en: Variant attributes
et: Variantide atribuudid

en: Variant product attributes that are stored with the ordered products
et: Variantide tooteatribuudid, mis on salvestatud koos tellitud toodetega.

en: Vendor
et: Müüja

en: Verified
et: Kinnitatud

en: View details
et: Vaata üksikasju

en: Warehouse or local store if your articles are available at several locations
et: Ladu või kohalik kauplus, kui teie artiklid on saadaval mitmes kohas.

en: Web site
et: Veebileht

en: Web site URL (optional)
et: Veebisaidi URL (vabatahtlik)

en: Weeks
et: Nädalad

en: Weight
et: Kaal

en: When the account and e-mail address has been verified
et: Kui konto ja e-posti aadress on kontrollitud.

en: Width
et: Laius

en: YYYY-MM-DD hh:mm:ss (optional)
et: AAA-MM-TT tt:mm:ss (vabatahtlik)

en: Years
et: Aastad

en: You are going to delete one or more entries. Would you like to proceed?
et: Te kustutate ühe või mitu kirjet. Kas soovite jätkata?

en: Your export will be available in a few minutes for download
et: Teie eksport on mõne minuti pärast allalaadimiseks saadaval.

en: Your response
et: Teie vastus

en: Zip code
et: Postiindeks

en: Zip code (optional)
et: Postiindeks (vabatahtlik)

en: __hidden__
et: __varjatud__

en: account
et: konto

en: address
et: Addressid

en: address:delivery
et: Saadetise kättetoimetamise aadress

en: address:payment
et: Arve esitamise aadress

en: attribute
et: Omadused

en: basket
et: Korv

en: bundle
et: kimp

en: catalog
et: Kategooriad

en: category
et: Kategooriad

en: characteristic
et: Iseloomulikud omadused

en: code
et: kood

en: company
et: Ettevõte

en: configuration
et: konfiguratsioon

en: coupon
et: kupong

en: customer
et: klient

en: dashboard
et: armatuurlaud

en: day
et: päev

en: download
et: Lae alla

en: goods
et: kaubad

en: group
et: grupp

en: hour
et: tund

en: image
et: pilt

en: invoice
et: arve

en: latest
et: Uusim

en: locale/currency
et: kohalik/valuuta

en: locale/language
et: kohalik keel/keel

en: marketing
et: turundus

en: media
et: meedia

en: mr
et: hr

en: mrs
et: pr

en: new
et: uus

en: no
et: ei

en: none
et: mitte ühtegi

en: not available any more
et: ei ole enam saadaval

en: option
et: Valikud

en: order
et: tellimus

en: order:phone
et: tellimus:telefon

en: order:web
et: tellimus:veeb

en: pay:-1
et: maksma:-1

en: pay:0
et: maksma:0

en: pay:1
et: maksma:1

en: pay:2
et: maksma:2

en: pay:3
et: maksma:3

en: pay:4
et: maksma:4

en: pay:5
et: maksma:5

en: pay:6
et: maksma:6

en: pay:7
et: maksma:7

en: paymentstatus
et: makse staatus

en: physical
et: füüsiline

en: price
et: hind

en: product
et: toode

en: property
et: Detailsem info

en: reason:-1
et: põhjus:-1

en: reason:0
et: põhjus:0

en: reason:1
et: põhjus:1

en: related
et: seotud

en: review
et: Arvustused

en: rule
et: reegel

en: sales
et: müük

en: selected
et: valitud

en: selection
et: valik

en: service
et: Teenused

en: servicedelivery
et: serviceelivery

en: servicepayment
et: teenusemakse

en: settings
et: seaded

en: special
et: eriline

en: status:-1
et: staatus:-1

en: status:-2
et: staatus:-2

en: status:0
et: staatus:0

en: status:1
et: staatus:1

en: status:2
et: staatus:2

en: stock
et: varu

en: subscription
et: Tellimused

en: supplier
et: Tarnijad

en: tax:0
et: maks:0

en: tax:1
et: maksu:1

en: text
et: tekst

en: theme
et: teema

en: transaction
et: tehing

en: type
et: tüüp

en: type/attribute
et: Omadused

en: type/attribute/lists
et: tüüp/atribuut/loendid

en: type/attribute/property
et: tüüp/atribuut/omadus

en: type/catalog/lists
et: tüüp/kataloog/loendid

en: type/customer/property
et: tüüp/klient/kinnisvara

en: type/media
et: tüüp/meedia

en: type/plugin
et: tüüp/plugin

en: type/price
et: tüüp/hind

en: type/price/lists
et: tüüp/hind/loendid

en: type/price/property
et: tüüp/hind/omadus

en: type/product
et: tüüp/toode

en: type/product/lists
et: tüüp/toode/loendid

en: type/product/property
et: tüüp/toode/omadus

en: type/rule
et: tüüp/reegel

en: type/service
et: Teenused

en: type/service/lists
et: tüüp/teenus/loendid

en: type/stock
et: tüüp/varud

en: type/tag
et: tüüp/silt

en: type/text
et: tüüp/tekst

en: users
et: kasutajad

en: yes
et: jah
