aimeos-core - en to sr translation catalogue (43 entries)

note: Item status
en: status:-2
sr: status:arhiva

note: Item status
en: status:-1
sr: status:pregled

note: Item status
en: status:0
sr: status:onemogućeno

note: Item status
en: status:1
sr: status:omogućeno

note: Address salutation
en: company
sr: Firma

note: Address salutation
en: mr
sr: gosp

note: Address salutation
en: mrs
sr: gosp

note: Address salutation
en: miss
sr: gdica

note: Order type value
en: order:repeat
sr: ponovljeno

note: Order type value
en: order:web
sr: internet

note: Order type value
en: order:phone
sr: telefon

note: Subscription reason code
en: reason:-1
sr: placanje

note: Subscription reason code
en: reason:1
sr: prekinuto

note: Payment status value
en: pay:-1
sr: ---

note: Payment status value
en: pay:0
sr: obrisano

note: Payment status value
en: pay:1
sr: prekinuto

note: Payment status value
en: pay:2
sr: odbijeno

note: Payment status value
en: pay:3
sr: refundirano

note: Payment status value
en: pay:4
sr: cekanje

note: Payment status value
en: pay:5
sr: odobreno

note: Payment status value
en: pay:6
sr: primljeno

note: Delivery status value
en: stat:-1
sr: ---

note: Delivery status value
en: stat:0
sr: obrisano

note: Delivery status value
en: stat:1
sr: cekanje

note: Delivery status value
en: stat:2
sr: u napretku

note: Delivery status value
en: stat:3
sr: poslano

note: Delivery status value
en: stat:4
sr: isporuceno

note: Delivery status value
en: stat:5
sr: izgubljeno

note: Delivery status value
en: stat:6
sr: odbijeno

note: Delivery status value
en: stat:7
sr: vraćeno

note: Address plugin error: Payment address not available
en: address.payment.available.none
sr: Fali adresa racuna

note: Address plugin error: Delivery address not available
en: address.delivery.available.none
sr: Fali adresa dostave

note: Address plugin error: Payment address not allowed
en: address.payment.available.notallowed
sr: Adresa za račun nije dozvoljena

note: Address plugin error: Delivery address not allowed
en: address.delivery.available.notallowed
sr: Adresa za dostavu nije dozvoljena

note: Service plugin error: Payment service not available
en: service.payment.available.none
sr: Fali opcija plaćanja

note: Service plugin error: Delivery service not available
en: service.delivery.available.none
sr: Fali opcija dostave

note: Service plugin error: Payment service not allowed
en: service.payment.available.notallowed
sr: Opcija plaćanja nije dozvoljena

note: Service plugin error: Delivery service not allowed
en: service.delivery.available.notallowed
sr: Opcija dostave nije dozvoljena

note: ProductGone plugin error: Product doesn't exists
en: product.gone.notexist
sr: Izvinite, barem jedan proizvod ne postoji više. Molimo Vas da ga uklonite iz korpe da nastavite

note: ProductGone plugin error: Product status disabled
en: product.gone.status
sr: Izvinite, barem jedan proizvod je isključen. Molimo Vas da ga uklonite iz korpe da nastavite

note: ProductGone plugin error: Product out of timeframe
en: product.gone.timeframe
sr: Izvinite, barem jedan proizvod više nije dostupan. Molimo Vas da ga uklonite iz korpe da nastavite

note: ProductPrice plugin error: Product price changed
en: product.price.changed
sr: Cena barem jednog proizvoda se u međuvremenu promenila i automatski je ažurirana

note: ProductStock plugin error: Product out of stock
en: product.stock.notenough
sr: Izvinite, barem jedan proizvod više nije na stanju. Molimo Vas da ga uklonite iz korpe da nastavite
