aimeos-core - en to nl translation catalogue (47 entries)

note: Item status
en: status:-2
nl: Gearchiveerd

note: Item status
en: status:-1
nl: Beoordeling

note: Item status
en: status:0
nl: Uitgeschakeld

note: Item status
en: status:1
nl: Ingeschakeld

note: Item status
en: status:2
nl: Verborgen

note: Address salutation
en: company
nl: Organisatie

note: Address salutation
en: mr
nl: Dhr

note: Address salutation
en: ms
nl: Mevr

note: Address salutation
en: mrs
nl: Mevr

note: Address salutation
en: miss
nl: Mevr

note: Order type value
en: order:repeat
nl: herhaald

note: Order type value
en: order:web
nl: internet

note: Order type value
en: order:phone
nl: telefoon

note: Subscription reason code
en: reason:-1
nl: betaling

note: Subscription reason code
en: reason:0
nl: afgelopen

note: Subscription reason code
en: reason:1
nl: geannuleerd

note: Payment status value
en: pay:-1
nl: ---

note: Payment status value
en: pay:0
nl: verwijderd

note: Payment status value
en: pay:1
nl: geannuleerd

note: Payment status value
en: pay:2
nl: geweigerd

note: Payment status value
en: pay:3
nl: terug gestort

note: Payment status value
en: pay:4
nl: in behandeling

note: Payment status value
en: pay:5
nl: bevoegd

note: Payment status value
en: pay:6
nl: ontvangen

note: Payment status value
en: pay:7
nl: overgebracht

note: Delivery status value
en: stat:-1
nl: ---

note: Delivery status value
en: stat:0
nl: verwijderd

note: Delivery status value
en: stat:1
nl: in afwachting van

note: Delivery status value
en: stat:2
nl: in behandeling

note: Delivery status value
en: stat:3
nl: verzonden

note: Delivery status value
en: stat:4
nl: afgeleverd

note: Delivery status value
en: stat:5
nl: zoek geraakt

note: Delivery status value
en: stat:6
nl: geweigerd

note: Delivery status value
en: stat:7
nl: geretouneerd

note: Address plugin error: Payment address not available
en: address.payment.available.none
nl: Het factuuradres mist

note: Address plugin error: Delivery address not available
en: address.delivery.available.none
nl: Het bezorgadres mist

note: Address plugin error: Payment address not allowed
en: address.payment.available.notallowed
nl: Ongeldig factuuradres opgegeven

note: Address plugin error: Delivery address not allowed
en: address.delivery.available.notallowed
nl: Ongeldig bezorgadres opgegeven

note: Service plugin error: Payment service not available
en: service.payment.available.none
nl: De betaaloptie is niet opgegeven

note: Service plugin error: Delivery service not available
en: service.delivery.available.none
nl: De bezorgoptie is niet opgegeven

note: Service plugin error: Payment service not allowed
en: service.payment.available.notallowed
nl: Een betaaloptie is niet geldig

note: Service plugin error: Delivery service not allowed
en: service.delivery.available.notallowed
nl: Een bezorgoptie is niet geldig

note: ProductGone plugin error: Product doesn't exists
en: product.gone.notexist
nl: Onze excuses, minimaal 1 product bestaat inmiddels niet meer, verwijder deze uit uw mandje.

note: ProductGone plugin error: Product status disabled
en: product.gone.status
nl: Onze excuses, 1 product is inmiddels uitgezet. Verwijder deze uit uw mandje

note: ProductGone plugin error: Product out of timeframe
en: product.gone.timeframe
nl: Onze excuses, minimaal 1 product is niet meer leverbaar. Verwijder deze uit uw mandje.

note: ProductPrice plugin error: Product price changed
en: product.price.changed
nl: De prijs van een product is veranderd omdat deze automatisch is aangepast.

note: ProductStock plugin error: Product out of stock
en: product.stock.notenough
nl: Onze excuses, 1 product is inmiddels niet meer op voorraad. Verwijder deze uit uw mandje.
