aimeos-core - en to nb translation catalogue (47 entries)

note: Item status
en: status:-2
nb: Arkivert

note: Item status
en: status:-1
nb: Anmeldelse

note: Item status
en: status:0
nb: Deaktivert

note: Item status
en: status:1
nb: Aktivert

note: Item status
en: status:2
nb: Skjult

note: Address salutation
en: company
nb: Selskap

note: Address salutation
en: mr
nb: Herr

note: Address salutation
en: ms
nb: Fru

note: Address salutation
en: mrs
nb: Frue

note: Address salutation
en: miss
nb: gå glipp av

note: Order type value
en: order:repeat
nb: Gjenta

note: Order type value
en: order:web
nb: Nett

note: Order type value
en: order:phone
nb: Telefon

note: Subscription reason code
en: reason:-1
nb: Betaling

note: Subscription reason code
en: reason:0
nb: Slutt

note: Subscription reason code
en: reason:1
nb: Kansellert

note: Payment status value
en: pay:-1
nb: Uferdig

note: Payment status value
en: pay:0
nb: Slettet

note: Payment status value
en: pay:1
nb: Kansellert

note: Payment status value
en: pay:2
nb: Nektet

note: Payment status value
en: pay:3
nb: Refusjon

note: Payment status value
en: pay:4
nb: I påvente av

note: Payment status value
en: pay:5
nb: Autorisert

note: Payment status value
en: pay:6
nb: Mottatt

note: Payment status value
en: pay:7
nb: Overført

note: Delivery status value
en: stat:-1
nb: Uferdig

note: Delivery status value
en: stat:0
nb: Slettet

note: Delivery status value
en: stat:1
nb: I påvente av

note: Delivery status value
en: stat:2
nb: Pågående

note: Delivery status value
en: stat:3
nb: Utsendt

note: Delivery status value
en: stat:4
nb: Leveres

note: Delivery status value
en: stat:5
nb: Fortapt

note: Delivery status value
en: stat:6
nb: Avvist

note: Delivery status value
en: stat:7
nb: Returnert

note: Address plugin error: Payment address not available
en: address.payment.available.none
nb: Betalingsadresse ikke tilgjengelig

note: Address plugin error: Delivery address not available
en: address.delivery.available.none
nb: Leveringsadresse ikke tilgjengelig

note: Address plugin error: Payment address not allowed
en: address.payment.available.notallowed
nb: Betalingsadresse ikke tillatt

note: Address plugin error: Delivery address not allowed
en: address.delivery.available.notallowed
nb: Leveringsadresse ikke tillatt

note: Service plugin error: Payment service not available
en: service.payment.available.none
nb: Betalingstjeneste ikke tilgjengelig

note: Service plugin error: Delivery service not available
en: service.delivery.available.none
nb: Leveringstjeneste ikke tilgjengelig

note: Service plugin error: Payment service not allowed
en: service.payment.available.notallowed
nb: Betalingstjeneste ikke tillatt

note: Service plugin error: Delivery service not allowed
en: service.delivery.available.notallowed
nb: Leveringstjeneste ikke tillatt

note: ProductGone plugin error: Product doesn't exists
en: product.gone.notexist
nb: Produktet finnes ikke

note: ProductGone plugin error: Product status disabled
en: product.gone.status
nb: Produktstatus deaktivert

note: ProductGone plugin error: Product out of timeframe
en: product.gone.timeframe
nb: Produkt utenfor tidsrammen

note: ProductPrice plugin error: Product price changed
en: product.price.changed
nb: Produktpris endret

note: ProductStock plugin error: Product out of stock
en: product.stock.notenough
nb: Produktet er utsolgt
