aimeos-core - en to lv translation catalogue (47 entries)

note: Item status
en: status:-2
lv: Arhivēts

note: Item status
en: status:-1
lv: Pārskats

note: Item status
en: status:0
lv: Invalīdi

note: Item status
en: status:1
lv: Ieslēgts

note: Item status
en: status:2
lv: Slēptais

note: Address salutation
en: company
lv: Uzņēmums

note: Address salutation
en: mr
lv: Kungs

note: Address salutation
en: ms
lv: Kundze

note: Address salutation
en: mrs
lv: Kundze

note: Address salutation
en: miss
lv: Kundze

note: Order type value
en: order:repeat
lv: atkārtoti

note: Order type value
en: order:web
lv: internets

note: Order type value
en: order:phone
lv: tālrunis

note: Subscription reason code
en: reason:-1
lv: maksājums

note: Subscription reason code
en: reason:0
lv: beidzās

note: Subscription reason code
en: reason:1
lv: atcelts

note: Payment status value
en: pay:-1
lv: ---

note: Payment status value
en: pay:0
lv: dzēsts

note: Payment status value
en: pay:1
lv: atcelts

note: Payment status value
en: pay:2
lv: atteica

note: Payment status value
en: pay:3
lv: atmaksāts

note: Payment status value
en: pay:4
lv: gaida

note: Payment status value
en: pay:5
lv: autorizēts

note: Payment status value
en: pay:6
lv: saņemts

note: Payment status value
en: pay:7
lv: pārsūtīts

note: Delivery status value
en: stat:-1
lv: ---

note: Delivery status value
en: stat:0
lv: dzēsts

note: Delivery status value
en: stat:1
lv: gaida

note: Delivery status value
en: stat:2
lv: izstrādes stadijā

note: Delivery status value
en: stat:3
lv: nosūtīti

note: Delivery status value
en: stat:4
lv: piegādāts

note: Delivery status value
en: stat:5
lv: pazaudēts

note: Delivery status value
en: stat:6
lv: atteica

note: Delivery status value
en: stat:7
lv: atgriezts

note: Address plugin error: Payment address not available
en: address.payment.available.none
lv: Trūkst norēķinu adreses

note: Address plugin error: Delivery address not available
en: address.delivery.available.none
lv: Nav norādīta piegādes adrese

note: Address plugin error: Payment address not allowed
en: address.payment.available.notallowed
lv: Norēķinu adrese nav atļauta

note: Address plugin error: Delivery address not allowed
en: address.delivery.available.notallowed
lv: Piegādes adrese nav atļauta

note: Service plugin error: Payment service not available
en: service.payment.available.none
lv: Trūkst maksājuma opcijas

note: Service plugin error: Delivery service not available
en: service.delivery.available.none
lv: Trūkst piegādes opcijas

note: Service plugin error: Payment service not allowed
en: service.payment.available.notallowed
lv: Maksājuma iespēja nav atļauta

note: Service plugin error: Delivery service not allowed
en: service.delivery.available.notallowed
lv: Piegādes iespēja nav atļauta

note: ProductGone plugin error: Product doesn't exists
en: product.gone.notexist
lv: Atvainojiet, vismaz viens produkts vairs nepastāv. Lūdzu, izņemiet to no sava groza, lai turpinātu

note: ProductGone plugin error: Product status disabled
en: product.gone.status
lv: Atvainojiet, vismaz viens produkts tika atspējots. Lūdzu, izņemiet to no sava groza, lai turpinātu

note: ProductGone plugin error: Product out of timeframe
en: product.gone.timeframe
lv: Atvainojiet, vismaz viens produkts vairs nav pieejams. Lūdzu, izņemiet to no sava groza, lai turpinātu

note: ProductPrice plugin error: Product price changed
en: product.price.changed
lv: Pa šo laiku ir mainījusies vismaz viena produkta cena, un tā tika atjaunināta automātiski.

note: ProductStock plugin error: Product out of stock
en: product.stock.notenough
lv: Atvainojiet, vismaz viens produkts nav noliktavā. Lūdzu, izņemiet to no sava groza, lai turpinātu
