aimeos-core - en to lt translation catalogue (47 entries)

note: Item status
en: status:-2
lt: Archyvuota

note: Item status
en: status:-1
lt: Peržiūrėkite

note: Item status
en: status:0
lt: Neįgalieji

note: Item status
en: status:1
lt: Įjungta

note: Item status
en: status:2
lt: Paslėptas

note: Address salutation
en: company
lt: Įmonė

note: Address salutation
en: mr
lt: ponas

note: Address salutation
en: ms
lt: Ponia

note: Address salutation
en: mrs
lt: Ponia

note: Address salutation
en: miss
lt: Ponia

note: Order type value
en: order:repeat
lt: pakartotinai

note: Order type value
en: order:web
lt: internetas

note: Order type value
en: order:phone
lt: telefonas

note: Subscription reason code
en: reason:-1
lt: mokėjimas

note: Subscription reason code
en: reason:0
lt: nustojo galioti

note: Subscription reason code
en: reason:1
lt: atšauktas

note: Payment status value
en: pay:-1
lt: ---

note: Payment status value
en: pay:0
lt: ištrinta

note: Payment status value
en: pay:1
lt: atšauktas

note: Payment status value
en: pay:2
lt: atsisakė

note: Payment status value
en: pay:3
lt: grąžinamos lėšos

note: Payment status value
en: pay:4
lt: laukiama

note: Payment status value
en: pay:5
lt: įgaliotas

note: Payment status value
en: pay:6
lt: gauta

note: Payment status value
en: pay:7
lt: perkelta

note: Delivery status value
en: stat:-1
lt: ---

note: Delivery status value
en: stat:0
lt: ištrinta

note: Delivery status value
en: stat:1
lt: laukiama

note: Delivery status value
en: stat:2
lt: vykdoma

note: Delivery status value
en: stat:3
lt: išsiųsta

note: Delivery status value
en: stat:4
lt: pristatytas

note: Delivery status value
en: stat:5
lt: prarastas

note: Delivery status value
en: stat:6
lt: atsisakė

note: Delivery status value
en: stat:7
lt: grąžinta

note: Address plugin error: Payment address not available
en: address.payment.available.none
lt: Trūksta atsiskaitymo adreso

note: Address plugin error: Delivery address not available
en: address.delivery.available.none
lt: Trūksta pristatymo adreso

note: Address plugin error: Payment address not allowed
en: address.payment.available.notallowed
lt: Atsiskaitymo adresas neleidžiamas

note: Address plugin error: Delivery address not allowed
en: address.delivery.available.notallowed
lt: Neleidžiama nurodyti pristatymo adreso

note: Service plugin error: Payment service not available
en: service.payment.available.none
lt: Trūksta mokėjimo parinkties

note: Service plugin error: Delivery service not available
en: service.delivery.available.none
lt: Trūksta pristatymo parinkties

note: Service plugin error: Payment service not allowed
en: service.payment.available.notallowed
lt: Mokėjimo parinktis neleidžiama

note: Service plugin error: Delivery service not allowed
en: service.delivery.available.notallowed
lt: Pristatymo parinktis neleidžiama

note: ProductGone plugin error: Product doesn't exists
en: product.gone.notexist
lt: Atsiprašome, bent vieno gaminio nebėra. Norėdami tęsti, pašalinkite jį iš savo krepšelio

note: ProductGone plugin error: Product status disabled
en: product.gone.status
lt: Atsiprašome, bent vienas produktas buvo išjungtas. Norėdami tęsti, pašalinkite jį iš savo krepšelio

note: ProductGone plugin error: Product out of timeframe
en: product.gone.timeframe
lt: Atsiprašome, bent vieno gaminio nebėra. Norėdami tęsti, pašalinkite jį iš savo krepšelio

note: ProductPrice plugin error: Product price changed
en: product.price.changed
lt: Per tą laiką pasikeitė bent vieno gaminio kaina ir ji buvo atnaujinta automatiškai.

note: ProductStock plugin error: Product out of stock
en: product.stock.notenough
lt: Atsiprašome, bent vieno produkto nėra sandėlyje. Norėdami tęsti, pašalinkite jį iš savo krepšelio
