aimeos-core - en to hu translation catalogue (47 entries)

note: Item status
en: status:-2
hu: archív

note: Item status
en: status:-1
hu: felülvizsgálat alatt

note: Item status
en: status:0
hu: letiltva

note: Item status
en: status:1
hu: engedélyezett

note: Item status
en: status:2
hu: Rejtett

note: Address salutation
en: company
hu: Cég

note: Address salutation
en: mr
hu: Úr

note: Address salutation
en: ms
hu: Kisasszony

note: Address salutation
en: mrs
hu: Asszony

note: Address salutation
en: miss
hu: Kisasszony

note: Order type value
en: order:repeat
hu: megismételt

note: Order type value
en: order:web
hu: internet

note: Order type value
en: order:phone
hu: telefon

note: Subscription reason code
en: reason:-1
hu: fizetés

note: Subscription reason code
en: reason:0
hu: lejárt

note: Subscription reason code
en: reason:1
hu: visszavonva

note: Payment status value
en: pay:-1
hu: ---

note: Payment status value
en: pay:0
hu: törölve

note: Payment status value
en: pay:1
hu: visszavonva

note: Payment status value
en: pay:2
hu: visszautasítva

note: Payment status value
en: pay:3
hu: visszatérítve

note: Payment status value
en: pay:4
hu: elintézetlen

note: Payment status value
en: pay:5
hu: jóváhagyva

note: Payment status value
en: pay:6
hu: elfogadva

note: Payment status value
en: pay:7
hu: kiszállítva

note: Delivery status value
en: stat:-1
hu: ---

note: Delivery status value
en: stat:0
hu: törölve

note: Delivery status value
en: stat:1
hu: elintézetlen

note: Delivery status value
en: stat:2
hu: folyamatban

note: Delivery status value
en: stat:3
hu: feladott

note: Delivery status value
en: stat:4
hu: kézbesített

note: Delivery status value
en: stat:5
hu: Elvesztett

note: Delivery status value
en: stat:6
hu: visszautasítva

note: Delivery status value
en: stat:7
hu: visszaküldött

note: Address plugin error: Payment address not available
en: address.payment.available.none
hu: A számlázási cím hiányzik

note: Address plugin error: Delivery address not available
en: address.delivery.available.none
hu: A szállítási cím hiányzik

note: Address plugin error: Payment address not allowed
en: address.payment.available.notallowed
hu: A számlázási cím nem engedélyezett

note: Address plugin error: Delivery address not allowed
en: address.delivery.available.notallowed
hu: A szállítási cím nem engedélyezett

note: Service plugin error: Payment service not available
en: service.payment.available.none
hu: A fizetési opció hiányzik

note: Service plugin error: Delivery service not available
en: service.delivery.available.none
hu: A szállítási opció hiányzik

note: Service plugin error: Payment service not allowed
en: service.payment.available.notallowed
hu: A fizetési opció nincs engedélyezve

note: Service plugin error: Delivery service not allowed
en: service.delivery.available.notallowed
hu: A szállítási opció nincs engedélyezve

note: ProductGone plugin error: Product doesn't exists
en: product.gone.notexist
hu: Sajnáljuk, de idő közben valamelyik termék többé már nem létezik. Kérjük távolítsa el kosarából, majd folytassa a vásárlást!

note: ProductGone plugin error: Product status disabled
en: product.gone.status
hu: Sajnáljuk, de idő közben valamelyik terméket letiltották. Kérjük távolítsa el kosarából, majd folytassa a vásárlást!

note: ProductGone plugin error: Product out of timeframe
en: product.gone.timeframe
hu: Sajnáljuk, de idő közben valamelyik termék többé már nem elérhető. Kérjük távolítsa el kosarából, majd folytassa a vásárlást!

note: ProductPrice plugin error: Product price changed
en: product.price.changed
hu: Idő közben valamelyik termék ára megváltozott, és automatikusan frissült!

note: ProductStock plugin error: Product out of stock
en: product.stock.notenough
hu: Sajnáljuk, de idő közben valamelyik termék elfogyott. Kérjük távolítsa el kosarából, majd folytassa a vásárlást!
