aimeos-core - en to hr translation catalogue (44 entries)

note: Item status
en: status:-2
hr: Arhivirano

note: Item status
en: status:-1
hr: Pregled

note: Item status
en: status:0
hr: Onemogućeno

note: Item status
en: status:1
hr: Omogućeno

note: Address salutation
en: company
hr: Poduzeće

note: Address salutation
en: mr
hr: Gosp.

note: Address salutation
en: mrs
hr: Gđja

note: Address salutation
en: miss
hr: Gđjica

note: Order type value
en: order:repeat
hr: ponovljeno

note: Order type value
en: order:web
hr: internet

note: Order type value
en: order:phone
hr: telefon

note: Subscription reason code
en: reason:-1
hr: plaćanje

note: Subscription reason code
en: reason:0
hr: isteklo

note: Subscription reason code
en: reason:1
hr: otkazano

note: Payment status value
en: pay:-1
hr: ---

note: Payment status value
en: pay:0
hr: obrisano

note: Payment status value
en: pay:1
hr: otkazano

note: Payment status value
en: pay:2
hr: odbijeno

note: Payment status value
en: pay:3
hr: refundirano

note: Payment status value
en: pay:4
hr: na čekanju

note: Payment status value
en: pay:5
hr: odobreno

note: Payment status value
en: pay:6
hr: primljeno

note: Delivery status value
en: stat:-1
hr: ---

note: Delivery status value
en: stat:0
hr: obrisano

note: Delivery status value
en: stat:1
hr: na čekanju

note: Delivery status value
en: stat:2
hr: u postupku

note: Delivery status value
en: stat:3
hr: poslano

note: Delivery status value
en: stat:4
hr: isporučeno

note: Delivery status value
en: stat:5
hr: izgubljeno

note: Delivery status value
en: stat:6
hr: odbijeno

note: Delivery status value
en: stat:7
hr: vraćeno

note: Address plugin error: Payment address not available
en: address.payment.available.none
hr: Nedostaje adresa za račun

note: Address plugin error: Delivery address not available
en: address.delivery.available.none
hr: Nedostaje adresa za dostavu

note: Address plugin error: Payment address not allowed
en: address.payment.available.notallowed
hr: Adresa za račun nije dopuštena

note: Address plugin error: Delivery address not allowed
en: address.delivery.available.notallowed
hr: Adresa za dostavu nije dopuštena

note: Service plugin error: Payment service not available
en: service.payment.available.none
hr: Nedostaje način plaćanja

note: Service plugin error: Delivery service not available
en: service.delivery.available.none
hr: Nedostaje način isporuke

note: Service plugin error: Payment service not allowed
en: service.payment.available.notallowed
hr: Način plaćanja nije dopušten

note: Service plugin error: Delivery service not allowed
en: service.delivery.available.notallowed
hr: Način dostave nije dopušten

note: ProductGone plugin error: Product doesn't exists
en: product.gone.notexist
hr: Neki od proizvoda više ne postoje. Uklonite ih iz košarice kako bi mogli nastaviti

note: ProductGone plugin error: Product status disabled
en: product.gone.status
hr: Neki od proizvoda su deaktivirani. Uklonite ih iz košarice kako bi mogli nastaviti

note: ProductGone plugin error: Product out of timeframe
en: product.gone.timeframe
hr: Neki od proizvoda nisu dostupni. Uklonite ih iz košarice kako bi mogli nastaviti

note: ProductPrice plugin error: Product price changed
en: product.price.changed
hr: Neki od proizvoda su u međjuvremenu promijenili cijenu. Ažurirali smo cijene

note: ProductStock plugin error: Product out of stock
en: product.stock.notenough
hr: Neki od proizvoda nisu dostupni. Uklonite ih iz košarice kako bi mogli nastaviti
