aimeos-core - en to he translation catalogue (45 entries)

note: Item status
en: status:-2
he: ארכוב

note: Item status
en: status:-1
he: סקירה

note: Item status
en: status:0
he: לא זמין

note: Item status
en: status:1
he: זמין

note: Item status
en: status:2
he: נסתר

note: Address salutation
en: company
he: חברה

note: Address salutation
en: mr
he: מר

note: Address salutation
en: ms
he: גברת

note: Address salutation
en: mrs
he: גברת

note: Address salutation
en: miss
he: מיס

note: Order type value
en: order:repeat
he: חוזר

note: Order type value
en: order:web
he: אינטרנט

note: Order type value
en: order:phone
he: טלפון

note: Subscription reason code
en: reason:-1
he: תשלום

note: Subscription reason code
en: reason:0
he: פג תוקף

note: Subscription reason code
en: reason:1
he: בוטל

note: Payment status value
en: pay:0
he: נמחק

note: Payment status value
en: pay:1
he: בוטל

note: Payment status value
en: pay:2
he: נדחה

note: Payment status value
en: pay:3
he: זוכה

note: Payment status value
en: pay:4
he: ממתין

note: Payment status value
en: pay:5
he: מורשה

note: Payment status value
en: pay:6
he: התקבל

note: Payment status value
en: pay:7
he: הועבר

note: Delivery status value
en: stat:0
he: נמחק

note: Delivery status value
en: stat:1
he: ממתין

note: Delivery status value
en: stat:2
he: בתהליך

note: Delivery status value
en: stat:3
he: נשלח

note: Delivery status value
en: stat:4
he: נמסר

note: Delivery status value
en: stat:5
he: אבד

note: Delivery status value
en: stat:6
he: נדחה

note: Delivery status value
en: stat:7
he: הוחזר

note: Address plugin error: Payment address not available
en: address.payment.available.none
he: הכתובת לחיוב חסרה

note: Address plugin error: Delivery address not available
en: address.delivery.available.none
he: הכתובת למשלוח חסרה

note: Address plugin error: Payment address not allowed
en: address.payment.available.notallowed
he: כתובת לחיוב אינה מותרת

note: Address plugin error: Delivery address not allowed
en: address.delivery.available.notallowed
he: כתובת משלוח אינה מותרת

note: Service plugin error: Payment service not available
en: service.payment.available.none
he: האפשרות לתשלום חסרה

note: Service plugin error: Delivery service not available
en: service.delivery.available.none
he: האפשרות למשלוח חסרה

note: Service plugin error: Payment service not allowed
en: service.payment.available.notallowed
he: אפשרות תשלום אינה מותרת

note: Service plugin error: Delivery service not allowed
en: service.delivery.available.notallowed
he: אפשרות משלוח אינה מותרת

note: ProductGone plugin error: Product doesn't exists
en: product.gone.notexist
he: סליחה, לפחות מוצר אחד כבר לא קיים. אנא הסר אותו מהסל שלך כדי להמשיך

note: ProductGone plugin error: Product status disabled
en: product.gone.status
he: סליחה, לפחות מוצר אחד חסר. נא להסיר אותו מהסל כדי להמשיך

note: ProductGone plugin error: Product out of timeframe
en: product.gone.timeframe
he: סליחה, לפחות מוצר אחד אינו זמין עוד. אנא הסר אותו מהסל שלך כדי להמשיך

note: ProductPrice plugin error: Product price changed
en: product.price.changed
he: המחיר של לפחות מוצר אחד השתנה בינתיים ועודכן באופן אוטומטי

note: ProductStock plugin error: Product out of stock
en: product.stock.notenough
he: מצטערים, לפחות מוצר אחד אזל מהמלאי. אנא הסר אותו מהסל שלך כדי להמשיך
