aimeos-core - en to fa translation catalogue (46 entries)

note: Item status
en: status:-2
fa: بایگانی شد

note: Item status
en: status:-1
fa: مرور

note: Item status
en: status:0
fa: غیر فعال شده

note: Item status
en: status:1
fa: فعال شد

note: Item status
en: status:2
fa: پنهان شده است

note: Address salutation
en: company
fa: شرکت

note: Address salutation
en: mr
fa: آقای

note: Address salutation
en: mrs
fa: خانم

note: Address salutation
en: miss
fa: از دست دادن

note: Order type value
en: order:repeat
fa: تکرار شده

note: Order type value
en: order:web
fa: اینترنت

note: Order type value
en: order:phone
fa: تلفن

note: Subscription reason code
en: reason:-1
fa: پرداخت

note: Subscription reason code
en: reason:0
fa: منقضی شده

note: Subscription reason code
en: reason:1
fa: لغو شد

note: Payment status value
en: pay:-1
fa: ---

note: Payment status value
en: pay:0
fa: حذف شده

note: Payment status value
en: pay:1
fa: لغو شد

note: Payment status value
en: pay:2
fa: رد

note: Payment status value
en: pay:3
fa: بازپرداخت شد

note: Payment status value
en: pay:4
fa: انتظار

note: Payment status value
en: pay:5
fa: مجاز است

note: Payment status value
en: pay:6
fa: اخذ شده

note: Payment status value
en: pay:7
fa: منتقل شده

note: Delivery status value
en: stat:-1
fa: ---

note: Delivery status value
en: stat:0
fa: حذف شده

note: Delivery status value
en: stat:1
fa: انتظار

note: Delivery status value
en: stat:2
fa: n پیشرفت

note: Delivery status value
en: stat:3
fa: اعزام شد

note: Delivery status value
en: stat:4
fa: تحویل داده شده

note: Delivery status value
en: stat:5
fa: کم شده

note: Delivery status value
en: stat:6
fa: رد

note: Delivery status value
en: stat:7
fa: بازگشت

note: Address plugin error: Payment address not available
en: address.payment.available.none
fa: آدرس صورت‌حساب وجود ندارد

note: Address plugin error: Delivery address not available
en: address.delivery.available.none
fa: آدرس تحویل موجود نیست

note: Address plugin error: Payment address not allowed
en: address.payment.available.notallowed
fa: آدرس صورتحساب مجاز نیست

note: Address plugin error: Delivery address not allowed
en: address.delivery.available.notallowed
fa: آدرس تحویل مجاز نیست

note: Service plugin error: Payment service not available
en: service.payment.available.none
fa: گزینه پرداخت وجود ندارد

note: Service plugin error: Delivery service not available
en: service.delivery.available.none
fa: گزینه تحویل وجود ندارد

note: Service plugin error: Payment service not allowed
en: service.payment.available.notallowed
fa: گزینه پرداخت مجاز نیست

note: Service plugin error: Delivery service not allowed
en: service.delivery.available.notallowed
fa: گزینه تحویل مجاز نیست

note: ProductGone plugin error: Product doesn't exists
en: product.gone.notexist
fa: متأسفیم، حداقل یک محصول دیگر وجود ندارد. لطفاً برای ادامه آن را از سبد خود بردارید

note: ProductGone plugin error: Product status disabled
en: product.gone.status
fa: با عرض پوزش، حداقل یک محصول غیرفعال شده است. لطفاً برای ادامه آن را از سبد خود بردارید

note: ProductGone plugin error: Product out of timeframe
en: product.gone.timeframe
fa: با عرض پوزش، حداقل یک محصول دیگر در دسترس نیست. لطفاً برای ادامه آن را از سبد خود بردارید

note: ProductPrice plugin error: Product price changed
en: product.price.changed
fa: قیمت حداقل یک محصول در این مدت تغییر کرده و به صورت خودکار آپدیت شده است

note: ProductStock plugin error: Product out of stock
en: product.stock.notenough
fa: با عرض پوزش، حداقل یک محصول موجود نیست. لطفاً برای ادامه آن را از سبد خود بردارید
