aimeos-core - en to et translation catalogue (47 entries)

note: Item status
en: status:-2
et: Arhiveeritud

note: Item status
en: status:-1
et: Ülevaade

note: Item status
en: status:0
et: Puudega inimesed

note: Item status
en: status:1
et: Lubatud

note: Item status
en: status:2
et: Peidetud

note: Address salutation
en: company
et: Ettevõte

note: Address salutation
en: mr
et: hr

note: Address salutation
en: ms
et: pr

note: Address salutation
en: mrs
et: pr

note: Address salutation
en: miss
et: pr

note: Order type value
en: order:repeat
et: korduv

note: Order type value
en: order:web
et: internet

note: Order type value
en: order:phone
et: telefon

note: Subscription reason code
en: reason:-1
et: makse

note: Subscription reason code
en: reason:0
et: aegunud

note: Subscription reason code
en: reason:1
et: põhjus:1

note: Payment status value
en: pay:-1
et: ---

note: Payment status value
en: pay:0
et: kustutatud

note: Payment status value
en: pay:1
et: tühistatud

note: Payment status value
en: pay:2
et: keeldus

note: Payment status value
en: pay:3
et: tagastatud

note: Payment status value
en: pay:4
et: ootab

note: Payment status value
en: pay:5
et: volitatud

note: Payment status value
en: pay:6
et: sai

note: Payment status value
en: pay:7
et: üle kantud

note: Delivery status value
en: stat:-1
et: ---

note: Delivery status value
en: stat:0
et: kustutatud

note: Delivery status value
en: stat:1
et: ootab

note: Delivery status value
en: stat:2
et: pooleli

note: Delivery status value
en: stat:3
et: lähetatud

note: Delivery status value
en: stat:4
et: tarnitakse

note: Delivery status value
en: stat:5
et: kadunud

note: Delivery status value
en: stat:6
et: keeldus

note: Delivery status value
en: stat:7
et: tagastatud

note: Address plugin error: Payment address not available
en: address.payment.available.none
et: Puudub arveldusaadress

note: Address plugin error: Delivery address not available
en: address.delivery.available.none
et: Kättetoimetamise aadress puudub

note: Address plugin error: Payment address not allowed
en: address.payment.available.notallowed
et: Arveldusaadress ei ole lubatud

note: Address plugin error: Delivery address not allowed
en: address.delivery.available.notallowed
et: Kättetoimetamise aadress ei ole lubatud

note: Service plugin error: Payment service not available
en: service.payment.available.none
et: Maksevõimalus puudub

note: Service plugin error: Delivery service not available
en: service.delivery.available.none
et: Kohaletoimetamise võimalus puudub

note: Service plugin error: Payment service not allowed
en: service.payment.available.notallowed
et: Maksevõimalus ei ole lubatud

note: Service plugin error: Delivery service not allowed
en: service.delivery.available.notallowed
et: Kohaletoimetamise võimalus ei ole lubatud

note: ProductGone plugin error: Product doesn't exists
en: product.gone.notexist
et: Vabandust, vähemalt ühte toodet ei ole enam olemas. Palun eemaldage see oma ostukorvist, et jätkata

note: ProductGone plugin error: Product status disabled
en: product.gone.status
et: Vabandust, vähemalt üks toode oli välja lülitatud. Palun eemaldage see oma ostukorvist, et jätkata

note: ProductGone plugin error: Product out of timeframe
en: product.gone.timeframe
et: Kahjuks ei ole vähemalt üks toode enam saadaval. Palun eemaldage see oma ostukorvist, et jätkata

note: ProductPrice plugin error: Product price changed
en: product.price.changed
et: Vähemalt ühe toote hind on vahepeal muutunud ja seda uuendati automaatselt

note: ProductStock plugin error: Product out of stock
en: product.stock.notenough
et: Kahjuks on vähemalt üks toode otsas. Palun eemaldage see ostukorvist, et jätkata
