aimeos-core - en to el translation catalogue (47 entries)

note: Item status
en: status:-2
el: Αρχειοθετημένο

note: Item status
en: status:-1
el: Ανασκόπηση

note: Item status
en: status:0
el: Άτομα με ειδικές ανάγκες

note: Item status
en: status:1
el: Ενεργοποιημένο

note: Item status
en: status:2
el: Κρυφό

note: Address salutation
en: company
el: Εταιρεία

note: Address salutation
en: mr
el: Κύριε

note: Address salutation
en: ms
el: Κυρία

note: Address salutation
en: mrs
el: κυρία

note: Address salutation
en: miss
el: Κυρία

note: Order type value
en: order:repeat
el: επανειλημμένα

note: Order type value
en: order:web
el: διαδίκτυο

note: Order type value
en: order:phone
el: τηλέφωνο

note: Subscription reason code
en: reason:-1
el: πληρωμή

note: Subscription reason code
en: reason:0
el: ληγμένο

note: Subscription reason code
en: reason:1
el: ακυρώθηκε

note: Payment status value
en: pay:-1
el: ---

note: Payment status value
en: pay:0
el: διαγράφηκε

note: Payment status value
en: pay:1
el: ακυρώθηκε

note: Payment status value
en: pay:2
el: αρνήθηκε

note: Payment status value
en: pay:3
el: επιστρέφεται

note: Payment status value
en: pay:4
el: σε εκκρεμότητα

note: Payment status value
en: pay:5
el: εξουσιοδοτημένο

note: Payment status value
en: pay:6
el: έλαβε

note: Payment status value
en: pay:7
el: μεταφέρεται

note: Delivery status value
en: stat:-1
el: ---

note: Delivery status value
en: stat:0
el: διαγράφηκε

note: Delivery status value
en: stat:1
el: σε εκκρεμότητα

note: Delivery status value
en: stat:2
el: σε εξέλιξη

note: Delivery status value
en: stat:3
el: αποστέλλονται

note: Delivery status value
en: stat:4
el: παραδίδεται

note: Delivery status value
en: stat:5
el: χαμένο

note: Delivery status value
en: stat:6
el: αρνήθηκε

note: Delivery status value
en: stat:7
el: επέστρεψε

note: Address plugin error: Payment address not available
en: address.payment.available.none
el: Η διεύθυνση χρέωσης λείπει

note: Address plugin error: Delivery address not available
en: address.delivery.available.none
el: Η διεύθυνση παράδοσης λείπει

note: Address plugin error: Payment address not allowed
en: address.payment.available.notallowed
el: Η διεύθυνση χρέωσης δεν επιτρέπεται

note: Address plugin error: Delivery address not allowed
en: address.delivery.available.notallowed
el: Η διεύθυνση παράδοσης δεν επιτρέπεται

note: Service plugin error: Payment service not available
en: service.payment.available.none
el: Η επιλογή πληρωμής λείπει

note: Service plugin error: Delivery service not available
en: service.delivery.available.none
el: Η επιλογή παράδοσης λείπει

note: Service plugin error: Payment service not allowed
en: service.payment.available.notallowed
el: Μια επιλογή πληρωμής δεν επιτρέπεται

note: Service plugin error: Delivery service not allowed
en: service.delivery.available.notallowed
el: Δεν επιτρέπεται η επιλογή παράδοσης

note: ProductGone plugin error: Product doesn't exists
en: product.gone.notexist
el: Λυπούμαστε, τουλάχιστον ένα προϊόν δεν υπάρχει πια. Παρακαλώ αφαιρέστε το από το καλάθι σας για να συνεχίσετε.

note: ProductGone plugin error: Product status disabled
en: product.gone.status
el: Συγγνώμη, τουλάχιστον ένα προϊόν ήταν απενεργοποιημένο. Παρακαλώ αφαιρέστε το από το καλάθι σας για να συνεχίσετε.

note: ProductGone plugin error: Product out of timeframe
en: product.gone.timeframe
el: Λυπούμαστε, τουλάχιστον ένα προϊόν δεν είναι πλέον διαθέσιμο. Παρακαλώ αφαιρέστε το από το καλάθι σας για να συνεχίσετε.

note: ProductPrice plugin error: Product price changed
en: product.price.changed
el: Η τιμή τουλάχιστον ενός προϊόντος άλλαξε εν τω μεταξύ και ενημερώθηκε αυτόματα.

note: ProductStock plugin error: Product out of stock
en: product.stock.notenough
el: Λυπούμαστε, τουλάχιστον ένα προϊόν έχει εξαντληθεί. Παρακαλώ αφαιρέστε το από το καλάθι σας για να συνεχίσετε
