aimeos-core - en to sk translation catalogue (263 entries)

en: %1$d article | %1$d articles
sk[0]: %1$d artikel
sk[1]: %1$d articles
sk[2]: %1$d artikle
sk[3]: %1$d artikle

en: %1$d review | %1$d reviews
sk[0]: %1$d recenzia
sk[1]: %1$d recenzia
sk[2]: %1$d recenzia
sk[3]: %1$d recenzia

en: %1$s %2$s off
sk: %1$s %2$s rabat

en: %1$s at %2$s
sk: %1$s dňa %2$s

en: (opens in new window)
sk: (otvorí sa v novom okne)

en: + %1$s%% VAT
sk: + %1$s%% DPH

en: A non-recoverable error occured
sk: Vyskytla sa neopraviteľná chyba

en: Add
sk: Pridať

en: Add billing address
sk: Pridanie fakturačnej adresy

en: Add delivery address
sk: Pridanie dodacej adresy

en: Add to basket
sk: Pridať do košíka

en: Additional
sk: Ďalšie

en: Additional 2
sk: Dodatočne informácie 2

en: Address part "%1$s" is invalid
sk: Časť adresy "%1$s" je neplatná

en: Address part "%1$s" is missing
sk: Chýba časť adresy "%1$s"

en: Apply
sk: Aplikovať

en: Article
sk: Článok

en: Article no.
sk: Článok č.

en: At least one billing address part is missing or invalid
sk: Aspoň jedna časť fakturačnej adresy je neplatná alebo nevyplnená.

en: At least one delivery address part is missing or invalid
sk: Aspoň jedna časť adresy doručenia je neplatná alebo nevyplnená.

en: At least one payment address part is missing or invalid
sk: Chýba aspoň jedna časť platobnej adresy alebo je neplatná

en: At least one product couldn't be added to the basket.
sk: Do košíka nebolo možné pridať aspoň jeden produkt.

en: Back
sk: Späť

en: Basket
sk: Košík

en: Basket details
sk: Podrobnosti o koši

en: Basket name
sk: Názov koša

en: Basket saved sucessfully
sk: Kôš úspešne uložený

en: Billing address
sk: Fakturačná adresa

en: Billing address part "%1$s" is invalid
sk: Časť fakturačnej adresy "%1$s" nie je platná

en: Billing address part "%1$s" is missing
sk: Časť fakturačnej adresy "%1$s" chýba

en: Birthday
sk: Dátum narodenia

en: Breadcrumb navigation
sk: Drobčeková navigácia

en: Bulk order
sk: Hromadná objednávka

en: Bundled products
sk: Združené produkty

en: Buy now
sk: Kúpiť teraz

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Categories
sk: Kategórie

en: Change
sk: Zmeniť

en: Change address
sk: Zmena adresy

en: Change billing address
sk: Zmena fakturačnej adresy

en: Change coupons
sk: Zmenové kupóny

en: Change delivery
sk: Doručenie zmeny

en: Change delivery address
sk: Zmena doručovacej adresy

en: Change payment
sk: Zmeniť spôsob platby

en: Change products
sk: Zmena produktov

en: Characteristics
sk: Charakteristika

en: Checkout
sk: Dokončiť objednávku

en: City
sk: Mesto

en: Class "%1$s" not found
sk: Trieda "%1$s" nenájdená

en: Close
sk: Zavrieť

en: Company
sk: Spoločnosť

en: Confirmation
sk: Potvrdenie

en: Country
sk: Krajina

en: Coupon codes
sk: Kód kupónu

en: Coupons
sk: Kupóny

en: Create a customer account for me
sk: Vytvoriť používateľský účet

en: Created
sk: Vytvorené

en: Customer account
sk: Používateľský účet

en: Decrease
sk: Zníženie

en: Delete
sk: Zmazať

en: Delete item
sk: Odstrániť položku

en: Delivery
sk: Doručenie

en: Delivery address
sk: Adresa doručenia

en: Delivery address deleted successfully
sk: Doručovacia adresa úspešne odstránená

en: Delivery address part "%1$s" is invalid
sk: Časť adresy doručenia je neplatná - "%1$s"

en: Delivery address part "%1$s" is missing
sk: Chýba časť adresy doručenia - "%1$s"

en: Delivery within
sk: Dodanie v rámci

en: Description
sk: Popis

en: Details
sk: Detaily

en: Don't store address
sk: Neukladajte adresu

en: Downloads
sk: Na stiahnutie

en: E-Mail
sk: E-mail

en: End date
sk: Konečný dátum

en: Favorite products
sk: Obľúbený tovar

en: Fields with an * are mandatory
sk: Polia označené * sú povinné

en: First
sk: Prvý

en: First name
sk: Krstné meno

en: Found products
sk: Nájdené produkty

en: Go to page
sk: Prejsť na stránku

en: Grid view
sk: Zobrazenie mriežky

en: Highest price
sk: Najvyššia cena

en: I accept the <a href="%1$s" target="_blank" title="terms and conditions (opens in new tab)">terms and conditions</a>, <a href="%2$s" target="_blank" title="privacy policy (opens in new tab)">privacy policy</a> and <a href="%3$s" target="_blank" title="cancellation policy (opens in new tab)">cancellation policy</a>
sk: Súhlasím s <a href="%1$s" target="_blank" title="obchodné podmienky (otvorí sa v novej záložke)">obchodnými podmienkami</a>, <a href="%2$s" target="_blank" title="zásady ochrany osobných údajov (otvorí sa v novej záložke)">zásadami ochrany osobných údajov</a> a <a href="%3$s" target="_blank" title="zásady storna (otvorí sa v novej záložke)">zásadami storna</a>

en: I accept the <a href="%1$s" target="_blank" title="terms and conditions" alt="terms and conditions">terms and conditions</a>, <a href="%2$s" target="_blank" title="privacy policy" alt="privacy policy">privacy policy</a> and <a href="%3$s" target="_blank" title="cancellation policy" alt="cancellation policy">cancellation policy</a>
sk: Súhlasím s <a href="%1$s" target="_blank" title="zmluvné podmienky" alt="zmluvné podmienky">zmluvnými podmienkami</a>, <a href="%2$s" target="_blank" title="zásady ochrany osobných údajov" alt="zásady ochrany osobných údajov">zásadami ochrany osobných údajov</a> a <a href="%3$s" target="_blank" title="zásady storna" alt="zásady storna">zásadami storna</a>

en: If back in stock
sk: Ak je opäť na sklade

en: If price decreases
sk: Ak sa cena zníži

en: Incl. %1$s%% %2$s
sk: Vrátane %1$s%% %2$s

en: Incl. %1$s%% VAT
sk: Vrátane %1$s%% DPH

en: Included rebates
sk: Zahrnuté zľavy

en: Increase
sk: Zvýšenie

en: Invalid characters in client name "%1$s"
sk: Neplatné znaky v názve klienta "%1$s"

en: Invalid class name "%1$s"
sk: Neplatný názov triedy "%1$s"

en: Invalid domain "%1$s"
sk: Neplatná doména  "%1$s"

en: Invoice
sk: Faktúra

en: Language
sk: Jazyk

en: Last
sk: Posledné

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Last seen
sk: Naposledy videné

en: Latest
sk: Najnovšie

en: Less
sk: Menej

en: List view
sk: Zobrazenie zoznamu

en: Lowest price
sk: Najnižšia cena

en: Mobile
sk: Mobilný portál

en: Mobile number
sk: Mobilné číslo

en: More
sk: Viac na

en: More reviews
sk: Viac recenzií

en: Name
sk: Meno

en: New
sk: Nový

en: New delivery address
sk: Nová dodacia adresa

en: Next
sk: Ďalší

en: Next order
sk: Ďalšia objednávka

en: No articles found for <span class="searchstring">"%1$s"</span>. Please try again with a different keyword.
sk: Nenašli sa žiadne články pre <span class="searchstring">"%1$s"</span>. Skúste to prosím znova s iným kľúčovým slovom.

en: No order ID available in session
sk: V relácii nie je k dispozícii ID objednávky

en: No view available
sk: Nie je k dispozícii žiadne zobrazenie

en: One month
sk: Jeden mesiac

en: One week
sk: Jeden týždeň

en: Open submenu
sk: Otvoriť podmenu

en: Order ID
sk: ID objednávky

en: Order details
sk: Podrobnosti o objednávke

en: Order history
sk: História objednávok

en: Order status
sk: Stav objednávky

en: Other customers also bought
sk: Ostatní zákazníci tiež kúpili

en: Page %1$d of %2$d
sk: Strana %1$d z %2$d

en: Pay now
sk: Zaplaťte teraz

en: Payment
sk: Platba

en: Payment address part "%1$s" is invalid
sk: Časť platobnej adresy "%1$s" je neplatná

en: Payment address part "%1$s" is missing
sk: Chýba časť platobnej adresy "%1$s"

en: Payment costs
sk: Platobné náklady

en: Payment status
sk: Stav platby

en: Percentage
sk: Percento

en: Pin product
sk: Výrobok na špendlíky

en: Pinned products
sk: Pripnuté produkty

en: Please accept the terms and conditions
sk: Prosím, prijmite podmienky a ustanovenia

en: Please check your order
sk: Skontrolujte svoju objednávku

en: Please choose your delivery method
sk: Vyberte si spôsob doručenia

en: Please choose your payment method
sk: Vyberte si spôsob platby

en: Please enter at least three characters
sk: Zadajte aspoň tri znaky

en: Please enter your payment details
sk: Zadajte svoje platobné údaje

en: Please select
sk: Prosím, vyberte

en: Postal code
sk: Poštové smerové číslo

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Price
sk: Cena

en: Price filter
sk: Cenový filter

en: Price range
sk: Cenové rozpätie

en: Proceed
sk: Postupujte podľa

en: Processing the payment failed
sk: Spracovanie platby zlyhalo

en: Product
sk: Produkt

en: Product actions
sk: Akcie na produkte

en: Product attributes
sk: Atribúty produktu

en: Product categories
sk: Kategórie produktov

en: Product characteristics
sk: Charakteristika produktu

en: Product description
sk: Popis produktu

en: Product downloads
sk: Stiahnutie produktu

en: Product filters
sk: Filtre produktu

en: Product image
sk: Obrázok produktu

en: Product information
sk: Informácie o výrobku

en: Product price
sk: Cena produktu

en: Product reviews
sk: Recenzie produktov

en: Product search
sk: Vyhľadávanie produktov

en: Products you might be also interested in
sk: Produkty, ktoré by vás tiež mohli zaujímať

en: Qty
sk: Počet

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Reference
sk: Odkaz

en: Relevance
sk: Relevantnosť

en: Remove
sk: Odstránenie stránky

en: Reset
sk: Obnovenie

en: Result for "%1$s"
sk: Výsledok pre "%1$s"

en: Reviews
sk: Recenzie

en: SKU or article name
sk: SKU alebo názov výrobku

en: Sale
sk: Predaj

en: Salutation
sk: Oslovenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Saved basket removed sucessfully
sk: Uložený kôš úspešne odstránený

en: Saved baskets
sk: Uložené koše

en: Search
sk: Hľadať

en: Search result for <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d article) | Search result for <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d articles)
sk[0]: Výsledok vyhľadávania pre <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d článok)
sk[1]: Výsledok vyhľadávania pre <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d článok)
sk[2]: Výsledok vyhľadávania pre <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d článok)
sk[3]: Výsledok vyhľadávania pre <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d článok)

en: Select country
sk: Vyberte krajinu

en: Select currency
sk: Vyberte menu

en: Select language
sk: Výber jazyka

en: Select salutation
sk: Vyberte pozdrav

en: Select state
sk: Vyberte štát

en: Share
sk: Zdieľať

en: Shipping
sk: Preprava

en: Show
sk: Zobraziť

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Sort by:
sk: Zoradiť podľa

en: Stars
sk: Hviezdy

en: State
sk: Štát

en: Stock
sk: Zásoba

en: Stock: %1$s, %2$s
sk: Sklad: %1$s, %2$s

en: Stock: %1$s, %2$s, back on %3$s
sk: Skladom: %1$s, %2$s, späť na %3$s

en: Street
sk: Ulica

en: Sub-total
sk: Medzisúčet

en: Submit
sk: Odoslať

en: Subscription ID
sk: ID predplatného

en: Subscription details
sk: Podrobnosti o predplatnom

en: Subscriptions
sk: Predplatné

en: Suggested products
sk: Navrhované produkty

en: Sum
sk: Suma

en: Supplier information
sk: Informácie o dodávateľovi

en: Supplier list
sk: Zoznam dodávateľov

en: Suppliers
sk: Dodávatelia

en: Take a look
sk: Pozrite sa

en: Telephone
sk: Telefón

en: Terms and conditions
sk: Podmienky a pravidlá

en: Thank you for your order and authorizing the payment.
    An e-mail with the order details will be sent to you within the next few minutes.
sk: Ďakujeme vám za vašu objednávku a autorizáciu platby.
    E-mail s podrobnosťami o objednávke vám bude zaslaný v najbližších minútach.

en: Thank you for your order.
    We received your payment and an e-mail with the order details will be sent to you within the next few minutes.
sk: Ďakujeme vám za vašu objednávku.
    Vašu platbu sme prijali a v najbližších minútach vám bude zaslaný e-mail s podrobnosťami objednávky.

en: Thank you for your review!
sk: Ďakujeme vám za vašu recenziu!

en: The order was canceled.
    Do you wish to retry your order?
sk: Objednávka bola zrušená.
    Chcete svoju objednávku zopakovať?

en: The payment confirmation for your order is still pending.
    You will get an e-mail as soon as the payment is authorized.
sk: Potvrdenie o platbe za vašu objednávku sa ešte očakáva.
    Hneď ako bude platba schválená, dostanete e-mail.

en: Three month
sk: Tri mesiace

en: Time frame
sk: Časový rámec

en: Title
sk: Titulok

en: Toggle fullscreen
sk: Prepnutie na celú obrazovku

en: Total
sk: Celkom

en: Try again
sk: Skúste to znova

en: Two weeks
sk: Dva týždne

en: Unable to create an account: %1$s
sk: Nie je možné vytvoriť konto: %1$s

en: Unable to save address for customer "%1$s": %2$s
sk: Nie je možné uložiť adresu pre zákazníka "%1$s": %2$s

en: Unfortunately, the payment for your order was refused.
    Do you wish to retry?
sk: Žiaľ, platba za vašu objednávku bola zamietnutá.
    Chcete to skúsiť znova?

en: Update
sk: Aktualizácia

en: Vat ID
sk: IČ DPH

en: Vendor response
sk: Odpoveď predajcu

en: Watch
sk: Sledujte stránku

en: Watched products
sk: Sledované produkty

en: Web site
sk: Webové sídlo

en: What do you think about the product
sk: Čo si myslíte o výrobku

en: Y-m-d
sk: j.n.Y

en: YYYY-MM-DD
sk: DD.MM.RRRR

en: YYYY-MM-DD HH:mm
sk: DD.MM.RRRR hh:mm

en: You are here:
sk: Nachádzate sa tu:

en: You can only save up to %1$s products as favorites
sk: Medzi obľúbené produkty môžete uložiť len %1$s

en: You can only watch up to %1$s products
sk: Môžete sledovať len %1$s produktov

en: You must log in first
sk: Najprv sa musíte prihlásiť

en: You will now be forwarded to the next step
sk: Teraz budete presmerovaní na ďalší krok

en: Your choice
sk: Vaša voľba

en: Your comment
sk: Váš komentár

en: Your rating
sk: Vaše hodnotenie

en: Your reference
sk: Váš odkaz

en: Your reference number
sk: Vaše referenčné číslo

en: Your review
sk: Vaša recenzia

en: Zoom in/out
sk: Priblíženie/oddialenie

en: address
sk: adresa

en: delivery
sk: doručenie

en: favorite
sk: obľúbený

en: from %1$s
sk: z %1$s

en: like billing address
sk: ako fakturačná adresa

en: new address
sk: nová adresa

en: none
sk: žiadne

en: on request
sk: na požiadanie

en: payment
sk: platba

en: price:default
sk: cena:predvolená

en: process
sk: proces

en: stock-high
sk: zásoby - vysoké

en: stock-low
sk: zásoby - nízke

en: stock-out
sk: vypredanie zásob

en: stock-unlimited
sk: zásoby bez obmedzenia

en: summary
sk: zhrnutie

en: watch
sk: sledovať

en: ▲ Name
sk: ▲ Názov

en: ▲ Price
sk: ▲ Cena

en: ▼ Name
sk: ▼ Názov

en: ▼ Price
sk: ▼ Cena
