aimeos-core - en to pl translation catalogue (267 entries)

en: %1$d article | %1$d articles
pl[0]: %1$d produkt
pl[1]: %1$d produkty
pl[2]: %1$d produktów
pl[3]: %1$d produktów

en: %1$d review | %1$d reviews
pl[0]: %1$d recenzja
pl[1]: %1$d recenzja
pl[2]: %1$d recenzja
pl[3]: %1$d recenzja

en: %1$s %2$s off
pl: %1$s %2$s

en: %1$s at %2$s
pl: %1$s z %2$s

en: (opens in new window)
pl: (otwiera się w nowym oknie)

en: A non-recoverable error occured
pl: Wystąpił nieodwracalny błąd

en: Add
pl: Dodaj

en: Add billing address
pl: Dodaj adres płatnika

en: Add delivery address
pl: Dodaj adres dostawy

en: Add to basket
pl: Dodaj do koszyka

en: Additional
pl: Informacje dodatkowe

en: Additional 2
pl: Informacje dodatkowe 2

en: Address part "%1$s" is invalid
pl: Część adresu "%1$s" jest nieprawidłowa

en: Address part "%1$s" is missing
pl: Brakuje części adresu "%1$s"

en: Apply
pl: Zaaplikuj

en: Article
pl: Produkt

en: Article no.
pl: Nr produktu

en: At least one billing address part is missing or invalid
pl: Brakuje lub przynjamniej jedna część adresu płatnika jest niepoprawna

en: At least one delivery address part is missing or invalid
pl: Brakuje lub przynajmniej jedna część adresu dostawy jest niepoprawna

en: At least one payment address part is missing or invalid
pl: Brakuje co najmniej jednej części adresu płatności lub jest ona nieprawidłowa.

en: At least one product couldn't be added to the basket.
pl: Co najmniej jeden produkt nie mógł zostać dodany do koszyka.

en: Back
pl: Z powrotem

en: Basket
pl: Koszyk

en: Basket details
pl: Szczegóły koszyka

en: Basket name
pl: Nazwa koszyka

en: Basket saved sucessfully
pl: Koszyk zapisany pomyślnie

en: Billing address
pl: Adres płatnika

en: Billing address part "%1$s" is invalid
pl: Niepoprawna część adresu płatnika "%1$s"

en: Billing address part "%1$s" is missing
pl: Brakuje części adresu płatnika "%1$s"

en: Birthday
pl: Data urodzenia

en: Breadcrumb navigation
pl: Nawigacja za pomocą odnośników

en: Bulk order
pl: Zamówienie zbiorcze

en: Bundled products
pl: Produkty w pakietach

en: Buy now
pl: Kup teraz

en: Cancel
pl: Rezygnuj

en: Categories
pl: Kategorie

en: Change
pl: Zmień

en: Change address
pl: Zmiana adresu

en: Change billing address
pl: Zmiana adresu rozliczeniowego

en: Change coupons
pl: Zmień kupony

en: Change delivery
pl: Dostarczanie zmian

en: Change delivery address
pl: Zmiana adresu dostawy

en: Change payment
pl: Zmień płatność

en: Change products
pl: Zmiana produktów

en: Characteristics
pl: Parametry

en: Checkout
pl: Kupno

en: City
pl: Miejscowość

en: Class "%1$s" not found
pl: Nie znaleziono klasy "%1$s"

en: Close
pl: Zamknij

en: Company
pl: Firma

en: Confirmation
pl: Potwierdzenie

en: Country
pl: Kraj

en: Coupon codes
pl: Kody kuponów

en: Coupons
pl: Kupony

en: Create a customer account for me
pl: Utwórz dla mnie konto klienta

en: Created
pl: Utworzono

en: Customer account
pl: Konto klienta

en: Decrease
pl: Spadek

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete item
pl: Usuń pozycję

en: Delivery
pl: Dostawa

en: Delivery address
pl: Adres dostawy

en: Delivery address deleted successfully
pl: Adres dostawy został pomyślnie usunięty

en: Delivery address part "%1$s" is invalid
pl: Niepoprawna część adresu dostawy "%1$s"

en: Delivery address part "%1$s" is missing
pl: Brakuje części adresu dostawy "%1$s"

en: Delivery within
pl: Dostawa w ciągu

en: Description
pl: Opis

en: Details
pl: Szczegóły

en: Don't store address
pl: Nie przechowuj adresów

en: Downloads
pl: Pobrania

en: E-Mail
pl: E-mail

en: End date
pl: Data końcowa

en: Favorite products
pl: Ulubione produkty

en: Fields with an * are mandatory
pl: Pola ze znakiem * są obowiązkowe

en: Filter
pl: Filtr

en: First
pl: Pierwszy

en: First name
pl: Imię

en: Found products
pl: Znalezione produkty

en: Go to page
pl: Przejdź do strony

en: Grid view
pl: Widok siatki

en: HH:mm
pl: GG:mm

en: Highest price
pl: Najwyższa cena

en: I accept the <a href="%1$s" target="_blank" title="terms and conditions (opens in new tab)">terms and conditions</a>, <a href="%2$s" target="_blank" title="privacy policy (opens in new tab)">privacy policy</a> and <a href="%3$s" target="_blank" title="cancellation policy (opens in new tab)">cancellation policy</a>
pl: Akceptuję <a href="%1$s" target="_blank" title="regulamin (otwiera się w nowej karcie)">regulamin</a>, <a href="%2$s" target="_blank" title="polityka prywatności (otwiera się w nowej karcie)">politykę prywatności</a> oraz <a href="%3$s" target="_blank" title="polityka anulowania (otwiera się w nowej karcie)">politykę anulowania</a>.

en: I accept the <a href="%1$s" target="_blank" title="terms and conditions" alt="terms and conditions">terms and conditions</a>, <a href="%2$s" target="_blank" title="privacy policy" alt="privacy policy">privacy policy</a> and <a href="%3$s" target="_blank" title="cancellation policy" alt="cancellation policy">cancellation policy</a>
pl: Akceptuję <a href="%1$s" target="_blank" title="terms and conditions" alt="terms and conditions">regulamin sklepu</a>,  <a href="%2$s" target="_blank" title="privacy policy" alt="privacy policy">zasady ochrony danych osobistych</a> i <a href="%3$s" target="_blank" title="cancellation policy" alt="cancellation policy">politykę zwrotów</a>.

en: If back in stock
pl: Jeśli z powrotem w magazynie

en: If price decreases
pl: Jeśli zmniejszy się cena

en: Incl. %1$s%% %2$s
pl: W tym %1$s%% %2$s

en: Incl. %1$s%% VAT
pl: łącz. z VAT %1$s%%

en: Included rebates
pl: Razem rabaty

en: Increase
pl: Wzrost

en: Interval
pl: Interwał

en: Invalid characters in client name "%1$s"
pl: Niepoprawny znak w nazwie klienta "%1$s"

en: Invalid class name "%1$s"
pl: Niepoprawna nazwa klasy "%1$s"

en: Invalid domain "%1$s"
pl: Niepoprawna domena "%1$s"

en: Invoice
pl: Faktura

en: Language
pl: Język

en: Last
pl: Ostatni

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Last seen
pl: Ostatnie odwiedziny

en: Latest
pl: Najnowsze

en: Less
pl: Mniej

en: List view
pl: Widok listy

en: Lowest price
pl: Najniższa cena

en: Mobile
pl: Mobilny

en: Mobile number
pl: Numer telefonu komórkowego

en: More
pl: Więcej

en: More reviews
pl: Więcej opinii

en: Name
pl: Nazwa

en: New
pl: Nowy

en: New delivery address
pl: Nowy adres dostawy

en: Next
pl: Następny

en: Next order
pl: Następne zamówienie

en: No articles found for <span class="searchstring">"%1$s"</span>. Please try again with a different keyword.
pl: Nie znaleziono produktu <span class="searchstring">"%1$s"</span>. Proszę sprawdzić ponownie ale z innym słowem kluczowym.

en: No order ID available in session
pl: Brak identyfikatora zamówienia dostępnego w sesji

en: No view available
pl: Widok niedostępny

en: One month
pl: Jeden miesiąc

en: One week
pl: Jeden tydzień

en: Open submenu
pl: Otwórz podmenu

en: Order ID
pl: ID zamówienia

en: Order details
pl: Szczegóły zamówienia

en: Order history
pl: Historia zamówienia

en: Order status
pl: Status zamówienia

en: Other customers also bought
pl: Inni klienci kupili także

en: Page %1$d of %2$d
pl: Strona %1$d z %2$d

en: Pay now
pl: Zapłać teraz

en: Payment
pl: Płatność

en: Payment address part "%1$s" is invalid
pl: Część adresu płatności "%1$s" jest nieprawidłowa

en: Payment address part "%1$s" is missing
pl: Brakuje części adresu płatności "%1$s"

en: Payment costs
pl: Koszty płatności

en: Payment status
pl: Status płatności

en: Percentage
pl: Procent

en: Pin product
pl: Produkt pin

en: Pinned products
pl: Produkty zaznaczone

en: Please accept the terms and conditions
pl: Proszę zaakceptować regulamin sklepu

en: Please check your order
pl: Proszę sprawdzić Twoje zamówienie

en: Please choose your delivery method
pl: Proszę wybrać Twój sposób dostawy

en: Please choose your payment method
pl: Proszę wybrać Twój sposób płatności

en: Please enter at least three characters
pl: Proszę wpisać co najmniej trzy znaki

en: Please enter your payment details
pl: Podaj szczegóły płatności

en: Please select
pl: Proszę wybrać

en: Postal code
pl: Kod pocztowy

en: Previous
pl: Poprzedni

en: Price
pl: Cena

en: Price filter
pl: Filtr ceny

en: Price range
pl: Zakres cen

en: Proceed
pl: Przetwarzanie

en: Processing the payment failed
pl: Przetwarzanie płatności zakończone niepowodzeniem

en: Product
pl: Produkt

en: Product actions
pl: Działania związane z produktem

en: Product attributes
pl: Atrybuty produktu

en: Product categories
pl: Kategorie produktów

en: Product characteristics
pl: Charakterystyka produktu

en: Product description
pl: Opis produktu

en: Product downloads
pl: Pobieranie produktów

en: Product filters
pl: Filtry produktu

en: Product image
pl: Obraz produktu

en: Product information
pl: Informacje o produkcie

en: Product price
pl: Cena produktu

en: Product reviews
pl: Recenzje produktów

en: Product search
pl: Wyszukiwanie produktów

en: Products you might be also interested in
pl: Produkty, które mogą Cię również zainteresować

en: Qty
pl: Ilość

en: Quantity
pl: Ilość

en: Rating
pl: Ocena

en: Reference
pl: Odniesienie

en: Relevance
pl: Ważność

en: Remove
pl: Usunąć

en: Reset
pl: Resetuj

en: Result for "%1$s"
pl: Wynik wyszukiwania "%1$s"

en: Reviews
pl: Opinie

en: SKU or article name
pl: SKU lub nazwa artykułu

en: Sale
pl: Wyprzedaż

en: Salutation
pl: Pozdrowienie

en: Save
pl: Zapisz

en: Saved basket removed sucessfully
pl: Pomyślnie usunięto zapisany koszyk

en: Saved baskets
pl: Zapisane kosze

en: Search
pl: Szukaj

en: Search result for <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d article) | Search result for <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d articles)
pl[0]: Wynik wyszukiwania <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d produkt)
pl[1]: Wynik wyszukiwania <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d produkty)
pl[2]: Wynik wyszukiwania <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d produktów)
pl[3]: Wynik wyszukiwania <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d produktów)

en: Select country
pl: Wybierz kraj

en: Select currency
pl: Wybierz walutę

en: Select language
pl: Wybierz język

en: Select salutation
pl: Wybierz pozdrowienie

en: Select state
pl: Wybierz województwo

en: Share
pl: Udostępnij

en: Shipping
pl: Dostawa

en: Show
pl: Pokaż

en: Sort by
pl: Sortuj według

en: Sort by:
pl: Sortuj według:

en: Stars
pl: Gwiazdy

en: State
pl: Województwo

en: Stock
pl: Magazyn

en: Stock: %1$s, %2$s
pl: Magazyn: %1$s, %2$s

en: Stock: %1$s, %2$s, back on %3$s
pl: Magazyn: %1$s, %2$s, przywróć %3$s

en: Street
pl: Ulica

en: Sub-total
pl: Podsuma

en: Submit
pl: Zatwierdź

en: Subscription ID
pl: ID subskrypcji

en: Subscription details
pl: Szczegóły subskrypcji

en: Subscriptions
pl: Subskrypcje

en: Suggested products
pl: Produkty sugerowane

en: Sum
pl: Suma

en: Supplier information
pl: Informacje o dostawcy

en: Supplier list
pl: Lista dostawców

en: Suppliers
pl: Dostawcy

en: Take a look
pl: Zobacz

en: Telephone
pl: Telefon

en: Terms and conditions
pl: Regulamin sklepu

en: Thank you for your order and authorizing the payment.
    An e-mail with the order details will be sent to you within the next few minutes.
pl: Dziękujemy za złożenie zamówienie i autoryzację płatności.
    Mail ze szczegółami zamówienia zostanie wysłany do Ciebie w przeciągu kilku minut.

en: Thank you for your order.
    We received your payment and an e-mail with the order details will be sent to you within the next few minutes.
pl: Dziękujemy za złożenie zamówienia.
    Otrzymaliśmy pieniądze i w przeciągu kilku minut zostanie wysłany do Ciebie mail ze szczegółami zamówienia.

en: Thank you for your review!
pl: Dziękujemy za udostępnienie opinii!

en: The order was canceled.
    Do you wish to retry your order?
pl: Zamówienie zostało anulowane.
    Czy chcesz je przywrócić?

en: The payment confirmation for your order is still pending.
    You will get an e-mail as soon as the payment is authorized.
pl: Wciąż czekamy na potwierdzenie płatności za Twoje zamówienie.
    Mail zostanie wysłany natychmiast po autoryzacji płatności.

en: Three month
pl: Trzy miesiące

en: Time frame
pl: Przedział czasu

en: Title
pl: Tytuł

en: Toggle fullscreen
pl: Przełącz na pełny ekran

en: Total
pl: Razem

en: Try again
pl: Spróbuj ponownie

en: Two weeks
pl: Dwa tygodnie

en: Unable to create an account: %1$s
pl: Nie można utworzyć konta: %1$s

en: Unable to save address for customer "%1$s": %2$s
pl: Nie można zapisać adresu klienta "%1$s": %2$s

en: Unfortunately, the payment for your order was refused.
    Do you wish to retry?
pl: Niestety płatność za Twoje zamówienie zostało odrzucone.
    Czy chcesz je ponowić?

en: Update
pl: Uaktualnij

en: Variant
pl: Wariant

en: Vat ID
pl: NIP

en: Vendor response
pl: Odpowiedź sprzedawcy

en: Watch
pl: Obserwuj

en: Watched products
pl: Produkty obserwowane

en: Web site
pl: Strona www

en: What do you think about the product
pl: Co sądzisz o tym produkcie?

en: Y-m-d
pl: d.m.Y

en: YYYY-MM-DD
pl: DD.MM.RRRR

en: YYYY-MM-DD HH:mm
pl: DD.MM.RRRR gg:mm

en: You are here:
pl: Jesteś w:

en: You can only save up to %1$s products as favorites
pl: Możesz zapisać tylko %1$s produktów jako ulubione

en: You can only watch up to %1$s products
pl: Możesz obejrzeć tylko %1$s produktów

en: You must log in first
pl: Musisz się najpierw zalogować

en: You will now be forwarded to the next step
pl: Nie przejdziesz do następnego kroku

en: Your choice
pl: Twój wybor

en: Your comment
pl: Twój komentarz

en: Your rating
pl: Twoja ocena

en: Your reference
pl: Twoje odniesienie

en: Your reference number
pl: Twój numer referencyjny

en: Your review
pl: Twoja recenzja

en: Zoom in/out
pl: Przybliż/oddal

en: address
pl: adres

en: delivery
pl: dostawa

en: favorite
pl: ulubiony

en: from %1$s
pl: z %1$s

en: like billing address
pl: taki jak adres płatnika

en: new address
pl: nowy adres

en: none
pl: brak

en: on request
pl: na żądanie

en: payment
pl: płatność

en: pin
pl: przypnij

en: price:default
pl: cena:domyślna

en: process
pl: proces

en: stock-high
pl: wysoki stan magazynowy

en: stock-low
pl: niski stan magazynowy

en: stock-out
pl: brak w magazynie

en: stock-unlimited
pl: nieograniczony stan magazynowy

en: summary
pl: podsumowanie

en: watch
pl: obserwuj

en: ▲ Name
pl: ▲ Nazwa

en: ▲ Price
pl: ▲ Cena

en: ▼ Name
pl: ▼ Nazwa

en: ▼ Price
pl: ▼ Cena
