aimeos-core - en to lv translation catalogue (269 entries)

en: %1$d article | %1$d articles
lv[0]: %1$d raksts
lv[1]: %1$d raksts
lv[2]: %1$d raksts

en: %1$d review | %1$d reviews
lv[0]: %1$d pārskats
lv[1]: %1$d pārskats
lv[2]: %1$d pārskats

en: %1$s
    %2$s %3$s %4$s %5$s
    %6$s %7$s
    %8$s
    %9$s %10$s
    %11$s
    %12$s
    %13$s
    %14$s
    %15$s
    %16$s
    %17$s
    %18$s
lv: %1$s
    %2$s %3$s %4$s %5$s %5$s
    %6$s %7$s
    %8$s
    %9$s %10$s
    %11$s
    %12$s
    %13$s
    %14$s
    %15$s
    %16$s
    %17$s
    %18$s

en: %1$s
    %2$s %3$s %4$s %5$s
    %6$s %7$s
    %8$s
    %9$s %10$s
    %11$s
    %12$s
    %13$s
    %14$s
    %15$s
    %16$s
    %17$s
    %18$s
    %19$s
lv: %1$s
    %2$s %3$s %4$s %5$s %5$s
    %6$s %7$s
    %8$s
    %9$s %10$s
    %11$s
    %12$s
    %13$s
    %14$s
    %15$s
    %16$s
    %17$s
    %18$s
    %19$s

en: %1$s %2$s off
lv: %1$s %2$s izslēgts

en: %1$s at %2$s
lv: %1$s pie %2$s

en: (opens in new window)
lv: (atveras jaunā logā)

en: + %1$s%% VAT
lv: + %1$s%% PVN

en: +1 123 456 7890
lv: +371 12 345 678

en: A non-recoverable error occured
lv: Kļūda, kas nav novēršama

en: Add
lv: Pievienot

en: Add billing address
lv: Pievienot maksājumu adresi

en: Add delivery address
lv: Pievienot piegādes adresi

en: Add to basket
lv: Pievienot grozam

en: Additional
lv: Papildu

en: Additional 2
lv: Papildu 2

en: Address part "%1$s" is invalid
lv: Adreses daļa "%1$s" ir nederīga

en: Address part "%1$s" is missing
lv: Trūkst adreses daļas "%1$s"

en: Apply
lv: Piesakies

en: Article
lv: Raksts

en: Article no.
lv: Preces Nr.

en: At least one billing address part is missing or invalid
lv: Trūkst vismaz vienas norēķinu adreses daļas vai tā ir nederīga.

en: At least one delivery address part is missing or invalid
lv: Trūkst vismaz vienas piegādes adreses daļas vai tā ir nederīga.

en: At least one payment address part is missing or invalid
lv: Trūkst vismaz vienas maksājuma adreses daļas vai tā ir nederīga.

en: At least one product couldn't be added to the basket.
lv: Grozā nevarēja pievienot vismaz vienu produktu.

en: Back
lv: Atpakļ

en: Basket
lv: Grozs

en: Basket details
lv: Groza informācija

en: Basket name
lv: Groza nosaukums

en: Basket saved sucessfully
lv: Grozs saglabāts veiksmīgi

en: Billing address
lv: Norēķinu adrese

en: Billing address part "%1$s" is invalid
lv: Norēķinu adreses daļa "%1$s" ir nederīga

en: Billing address part "%1$s" is missing
lv: Trūkst norēķinu adreses daļas "%1$s".

en: Birthday
lv: Dzimšanas diena

en: Breadcrumb navigation
lv: Drumstalas navigācija

en: Bulk order
lv: Lielapjoma pasūtījums

en: Bundled products
lv: Produktu komplekts

en: Buy now
lv: Pērc tagad

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Change
lv: Mainīt

en: Change address
lv: Mainīt adresi

en: Change billing address
lv: Norēķinu adreses maiņa

en: Change coupons
lv: Izmaiņas kuponi

en: Change delivery
lv: Izmaiņu piegāde

en: Change delivery address
lv: Piegādes adreses maiņa

en: Change payment
lv: Mainīt maksājuma veidu

en: Change products
lv: Produktu maiņa

en: Characteristics
lv: Raksturlielumi

en: Checkout
lv: Norēķināties

en: City
lv: Pilsēta

en: Class "%1$s" not found
lv: Klase "%1$s" nav atrasta

en: Close
lv: Aizvērt

en: Company
lv: Uzņēmums

en: Confirmation
lv: Apstiprinājums

en: Country
lv: Valsts

en: Coupon codes
lv: Kupona kodi

en: Coupons
lv: Kuponi

en: Create a customer account for me
lv: Izveidot man klienta kontu

en: Created
lv: Izveidots

en: Customer account
lv: Klienta konts

en: Decrease
lv: Samazināt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Delete item
lv: Dzēst vienumu

en: Delivery
lv: Piegāde

en: Delivery address
lv: Piegādes adrese

en: Delivery address deleted successfully
lv: Piegādes adrese veiksmīgi izdzēsta

en: Delivery address part "%1$s" is invalid
lv: Piegādes adreses daļa "%1$s" ir nederīga

en: Delivery address part "%1$s" is missing
lv: Trūkst piegādes adreses daļas "%1$s".

en: Delivery within
lv: Piegāde

en: Description
lv: Apraksts

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Don't store address
lv: Nesaglabāt adresi

en: Downloads
lv: Lejupielādes

en: E-Mail
lv: E-pasts

en: End date
lv: Beigu datums

en: Favorite products
lv: Iecienītākie produkti

en: Fax
lv: Fakss

en: Fields with an * are mandatory
lv: Lauki ar * ir obligāti

en: Filter
lv: Filtrs

en: First
lv: Pirmais

en: First name
lv: Vārds

en: Found products
lv: Atrastie produkti

en: Go to page
lv: Iet uz lapu

en: Grid view
lv: Tīkla skats

en: Highest price
lv: Augstākā cena

en: I accept the <a href="%1$s" target="_blank" title="terms and conditions (opens in new tab)">terms and conditions</a>, <a href="%2$s" target="_blank" title="privacy policy (opens in new tab)">privacy policy</a> and <a href="%3$s" target="_blank" title="cancellation policy (opens in new tab)">cancellation policy</a>
lv: Es piekrītu <a href="%1$s" target="_blank" title="noteikumi un nosacījumi (atveras jaunā cilnē)">noteikumiem un nosacījumiem</a>, <a href="%2$s" target="_blank" title="privātuma politika (atveras jaunā cilnē)">privātuma politikai</a> un <a href="%3$s" target="_blank" title="atcelšanas politika (atveras jaunā cilnē)">atcelšanas politikai</a>.

en: I accept the <a href="%1$s" target="_blank" title="terms and conditions" alt="terms and conditions">terms and conditions</a>, <a href="%2$s" target="_blank" title="privacy policy" alt="privacy policy">privacy policy</a> and <a href="%3$s" target="_blank" title="cancellation policy" alt="cancellation policy">cancellation policy</a>
lv: Es piekrītu <a href="%1$s" target="_blank" title="noteikumi un nosacījumi" alt="noteikumi un nosacījumi">noteikumi un nosacījumi</a>, <a href="%2$s" target="_blank" title="privātuma politika" alt="privātuma politika">privātuma politika</a> un <a href="%3$s" target="_blank" title="atcelšanas politika" alt="atcelšanas politika">atcelšanas politika</a>.

en: If back in stock
lv: Ja atkal ir noliktavā

en: If price decreases
lv: Ja cena samazinās

en: Incl. %1$s%% %2$s
lv: Ieskaitot %1$s%% %2$s

en: Incl. %1$s%% VAT
lv: Ar %1$s%% PVN

en: Included rebates
lv: Iekļautās atlaides

en: Increase
lv: Palielināt

en: Interval
lv: intervāls

en: Invalid characters in client name "%1$s"
lv: Klienta nosaukumā "%1$s" ir nederīgas rakstzīmes.

en: Invalid class name "%1$s"
lv: Nederīgs klases nosaukums "%1$s"

en: Invalid domain "%1$s"
lv: Nederīgs domēns "%1$s"

en: Invoice
lv: Rēķins

en: Language
lv: Valoda

en: Last
lv: Pēdējais

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Last seen
lv: Pēdējo reizi redzēts

en: Latest
lv: Jaunākie

en: Less
lv: Mazāk

en: List view
lv: Saraksta skats

en: Lowest price
lv: Zemākā cena

en: Mobile
lv: Mobilais

en: Mobile number
lv: Mobilā tālruņa numurs

en: More
lv: Vairāk

en: More reviews
lv: Vairāk atsauksmes

en: Name
lv: Nosaukums

en: New
lv: Jauns

en: New delivery address
lv: Jauna piegādes adrese

en: Next
lv: Nākamais

en: Next order
lv: Nākamais pasūtījums

en: No articles found for <span class="searchstring">"%1$s"</span>. Please try again with a different keyword.
lv: Nav atrasts neviens raksts par <span class="searchstring">"%1$s"</span>. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz ar citu atslēgas vārdu.

en: No order ID available in session
lv: Sesijā nav pieejams pasūtījuma ID

en: No view available
lv: Skats nav pieejams

en: One month
lv: Viens mēnesis

en: One week
lv: Viena nedēļa

en: Open submenu
lv: Atvērt apakšizvēlni

en: Order ID
lv: Pasūtījuma ID

en: Order details
lv: Pasūtījuma detaļas

en: Order history
lv: Pasūtījumu vēsture

en: Order status
lv: Pasūtījuma statuss

en: Other customers also bought
lv: Citi pircēji arī iegādājās

en: Page %1$d of %2$d
lv: Lapa %1$d no %2$d

en: Pay now
lv: Apmaksāt

en: Payment
lv: Apmaksa

en: Payment address part "%1$s" is invalid
lv: Maksājuma adreses daļa "%1$s" ir nederīga

en: Payment address part "%1$s" is missing
lv: Trūkst maksājuma adreses daļas "%1$s"

en: Payment costs
lv: Maksājumu izmaksas

en: Payment status
lv: Maksājuma statuss

en: Percentage
lv: Procentuālā daļa

en: Pin product
lv: Pin produkts

en: Pinned products
lv: Piesprausti produkti

en: Please accept the terms and conditions
lv: Lūdzu, pieņemiet noteikumus un nosacījumus

en: Please check your order
lv: Lūdzu pārbaudiet savu pasūtījumu

en: Please choose your delivery method
lv: Lūdzu izvēlaties piegādes veidu

en: Please choose your payment method
lv: Lūdzu izvēlaties apmaksas veidu

en: Please enter at least three characters
lv: Lūdzu, ievadiet vismaz trīs rakstzīmes

en: Please enter your payment details
lv: Lūdzu, ievadiet savu maksājuma informāciju

en: Please select
lv: Lūdzu, izvēlieties

en: Postal code
lv: Pasta indeks

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Price
lv: Cena

en: Price filter
lv: Cenu filtrs

en: Price range
lv: Cenu diapazons

en: Proceed
lv: Turpināt

en: Processing the payment failed
lv: Maksājuma apstrāde neizdevās

en: Product
lv: Produkts

en: Product actions
lv: Produkta darbības

en: Product attributes
lv: Produkta atribūti

en: Product categories
lv: Produktu kategorijas

en: Product characteristics
lv: Produkta īpašības

en: Product description
lv: Produkta apraksts

en: Product downloads
lv: Produktu lejupielādes

en: Product filters
lv: Produktu filtri

en: Product image
lv: Produkta attēls

en: Product information
lv: Informācija par produktu

en: Product price
lv: Produkta cena

en: Product reviews
lv: Produktu atsauksmes

en: Product search
lv: Produktu meklēšana

en: Products you might be also interested in
lv: Produkti, kas jūs varētu arī interesēt

en: Qty
lv: Daudz.

en: Quantity
lv: Daudzums

en: Rating
lv: Vērtējums

en: Reference
lv: Atsauce

en: Relevance
lv: Atbilstība

en: Remove
lv: Noņemt

en: Reset
lv: Atiestatīt

en: Result for "%1$s"
lv: "%1$s" rezultāts

en: Reviews
lv: Atsauksmes

en: SKU or article name
lv: SKU vai izstrādājuma nosaukums

en: Sale
lv: Pārdošana

en: Salutation
lv: Sveiciens

en: Save
lv: Saglabāt

en: Saved basket removed sucessfully
lv: Veiksmīgi noņemts saglabātais grozs

en: Saved baskets
lv: Ietaupītie grozi

en: Search
lv: Meklēt

en: Search result for <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d article) | Search result for <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d articles)
lv[0]: Meklēšanas rezultāts <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d raksts)
lv[1]: Meklēšanas rezultāts <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d raksts)
lv[2]: Meklēšanas rezultāts <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d raksts)

en: Select country
lv: Izvēlēties valsti

en: Select currency
lv: Izvēlēties valūtu

en: Select language
lv: Izvēlēties valodu

en: Select salutation
lv: Izvēlieties sveicienu

en: Select state
lv: Izvēlieties valsti

en: Share
lv: Dalīties

en: Shipping
lv: Piegāde

en: Show
lv: Parādīt

en: Sort by
lv: Atlasīt pēc

en: Sort by:
lv: Kārtot pēc:

en: Stars
lv: Zvaigznes

en: State
lv: Valsts

en: Stock
lv: Krājumi

en: Stock: %1$s, %2$s
lv: Krājumi: %1$s, %2$s

en: Stock: %1$s, %2$s, back on %3$s
lv: Krājumi: %1$s, %2$s, atpakaļ %3$s

en: Street
lv: Iela

en: Sub-total
lv: Starpsumma

en: Submit
lv: Iesniegt

en: Subscription ID
lv: Abonēšanas ID

en: Subscription details
lv: Abonēšanas informācija

en: Subscriptions
lv: Abonēšana

en: Suggested products
lv: Ieteicamie produkti

en: Sum
lv: Summa

en: Supplier information
lv: Piegādātāja informācija

en: Supplier list
lv: Piegādātāju saraksts

en: Suppliers
lv: Piegādātāji

en: Take a look
lv: Aplūkojiet

en: Telephone
lv: Tālrunis

en: Terms and conditions
lv: Noteikumi un nosacījumi

en: Thank you for your order and authorizing the payment.
    An e-mail with the order details will be sent to you within the next few minutes.
lv: Paldies par pasūtījumu un maksājuma autorizāciju.
    Nākamo minūšu laikā jums tiks nosūtīts e-pasts ar pasūtījuma informāciju.

en: Thank you for your order.
    We received your payment and an e-mail with the order details will be sent to you within the next few minutes.
lv: Paldies par pasūtījumu.
    Mēs saņēmām jūsu maksājumu, un tuvāko minūšu laikā jums tiks nosūtīts e-pasts ar pasūtījuma informāciju.

en: Thank you for your review!
lv: Paldies par atsauksmi!

en: The order was canceled.
    Do you wish to retry your order?
lv: Pasūtījums tika atcelts.
    Vai vēlaties atkārtot savu pasūtījumu?

en: The payment confirmation for your order is still pending.
    You will get an e-mail as soon as the payment is authorized.
lv: Jūsu pasūtījuma maksājuma apstiprinājums vēl nav saņemts.
    Jūs saņemsiet e-pastu, tiklīdz maksājums būs autorizēts.

en: Three month
lv: Trīs mēneši

en: Time frame
lv: Termiņš

en: Title
lv: Nosaukums

en: Toggle fullscreen
lv: Pārslēgt pilnekrāna režīmu

en: Total
lv: Kopā

en: Try again
lv: Mēģini vēlreiz

en: Two weeks
lv: Divas nedēļas

en: Unable to create an account: %1$s
lv: Nevar izveidot kontu: %1$s

en: Unable to save address for customer "%1$s": %2$s
lv: Nevar saglabāt klienta "%1$s" adresi: %2$s

en: Unfortunately, the payment for your order was refused.
    Do you wish to retry?
lv: Diemžēl maksājums par jūsu pasūtījumu tika atteikts.
    Vai vēlaties mēģināt vēlreiz?

en: Update
lv: Atjaunot

en: Variant
lv: Variācija

en: Vat ID
lv: PVN Nr.

en: Vendor response
lv: Pārdevēja atbilde

en: Watch
lv: Skatīties

en: Watched products
lv: Noskatītie produkti

en: Web site
lv: Tīmekļa vietne

en: What do you think about the product
lv: Ko jūs domājat par produktu

en: YYYY-MM-DD
lv: GGGG-MM-DD

en: YYYY-MM-DD HH:mm
lv: GGGG-MM-DD ss:mm

en: You are here:
lv: Jūs atrodaties šeit:

en: You can only save up to %1$s products as favorites
lv: Jūs varat saglabāt tikai līdz %1$s produktu kā iecienītākos.

en: You can only watch up to %1$s products
lv: Jūs varat skatīties tikai līdz %1$s produktu

en: You must log in first
lv: Vispirms ir jāpiesakās

en: You will now be forwarded to the next step
lv: Tagad jūs tiksiet pārsūtīts uz nākamo soli.

en: Your choice
lv: Jūsu izvēle

en: Your comment
lv: Jūsu komentārs

en: Your rating
lv: Jūsu vērtējums

en: Your reference
lv: Jūsu atsauce

en: Your reference number
lv: Jūsu atsauces numurs

en: Your review
lv: Jūsu pārskats

en: Zoom in/out
lv: Pietuvināt/attālināt

en: address
lv: adrese

en: delivery
lv: piegāde

en: favorite
lv: favorīts

en: from %1$s
lv: no %1$s

en: like billing address
lv: piemēram, norēķinu adrese

en: new address
lv: jaunā adrese

en: none
lv: nav

en: on request
lv: pēc pieprasījuma

en: payment
lv: maksājums

en: pin
lv: iepinot

en: price:default
lv: cena:noklusējuma

en: stock-high
lv: akciju augstums

en: stock-low
lv: krājumi - zems

en: stock-out
lv: krājumu iztrūkums

en: stock-unlimited
lv: krājums - neierobežots

en: summary
lv: kopsavilkums

en: watch
lv: vērot

en: ▲ Name
lv: ▲ Nosaukums

en: ▲ Price
lv: ▲ Cena

en: ▼ Name
lv: ▼ Nosaukums

en: ▼ Price
lv: ▼ Cena
