aimeos-core - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: +1 123 456 7890
ka: +995 555 55 55 55

en: Add
ka: დამატება

en: Add billing address
ka: საგადასახადო მისამართის დამატება

en: Add to basket
ka: კალათაში დამატება

en: Y-m-d
ka: d.m.Y

en: YYYY-MM-DD
ka: დღე.თვე.წელი

en: YYYY-MM-DD HH:mm
ka: დღე.თვე.წელი საათი:წუთი
